• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
ahojky , odpočívej ted se ti to nezda , ale věř že ten čas strašně letí .Pamatuji si jak jsem zjistila že jsem těhotna, pak jsem citila jak se mimis pohnul a pak jsem viděla malou na 3d a zjistila jsem že budemem mit holčičku-najednou to uteklo a ja rodila ...zitra je male 5 měsícu :slight_smile: strašně to letí
23. říj 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já tomu věřím,už jsem za půlkou těhotenství,ale ta nuda je hrozná..Nevíte něco o nějaké brigádě?
24. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy! Tak sem zas po delší době na netu. Máme se fajn. začala sem chodit s adelkou plavat do Sveta děti na dlani vele Lidovky. Byla úplně nadšená. Tak máme aspoň nějakou zábavu.

teri - zase bydlíme na nějaký čas u tchýně tam u Vás. Tak můžem někdy vyrazit na procházku. co ty na to?

petrus - co zas nekdy prochazka tam u nas v lese?
24. říj 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jani...určitě můžeme..my s Amálkou chodíme každý den..tak když ti to někdy vyjde..budeme rádi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky , škoda že je takova zima už co?a jak se jinak mate?
24. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak zima je už dobrá...A ta nálada..sluníčko mi dodává energii.
26. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, chi se zeptat kam chodíte plavat jak dlouho to trvá kolik to stojí a od kolika síců to je?Předem děkuji.
Anuška má dnes 4měsíce letí to jako voda. :wink:
Ve st. jdeme na Hexa v. v pořadí druhou, doufám že vše proběhne ok.
27. říj 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak se máte? To je ošklivé počasí co :frowning2:
Terri, jak jste zvládly očkování?
Zítra si jdu pro fotky z rodinného fotografování u fotografa :grinning: Tak jsem na to mooooc zvědavá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky, nevíte náhodou některá o lékárně, kde mají dětské vakcíny na žloutenku? Díky za info :wink:
30. říj 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..to počasí nestojí za nic, ikdyž dnes to vypadá o moc lépe...otázka je, jestli to vydrží :slight_smile:
jinak o takové lékárně nevím, po tom jsem se ještě nepídila....
Jinak se Dask těšíme na fotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
já také už musím přidat..vůbec nejsem schopná :sunglasses:
31. říj 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ockovani je statecne za nami ani nezabrecela :grinning:
dnes vyrazim va vystavu kosmetiky.
dnes nemáme skolku jsou prazdniny tak jsem v Ricanech
31. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je šikulka, že to takhle hezky zvládla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ty už dáváš Aničku do školky joooo??? :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem do albíčka dala nějaké fotky od profi fotografa, ale musela jsem je hooooodně změnšit a tak jsou pidi a ne moc ostré :frowning2: Ve skutečnosti vypadají ale úžasně a jsem z nich nadšená :slight_smile:

Petrusko: Teď mě tak napadlo, kde jsou slibované fotky ze svatby??????? :angry: :wink: Alespoň jednu :slight_smile:
31. říj 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi manža upravil fotky od profi fotografa a vložila jsem je do albíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jak se jinak máte? Adámek od pátku zkouší víc chodit a tak nedělám nic jiného, než ho pozoruju a mám velikou radost, když přejde celou místnost :slight_smile: Je to lepší než televize :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy!
Zase sem se po delší době dostala na mail? Tak jak se všechny máte? My zase byli nemocný, tak sem si užívala.

Dask - moc hezký fotečky. Kde jste je nechávali dělat? ´Kolik jich máte a na kolik to přišlo? taky by sme se chtělí nechat nafotit.
4. lis 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, díky za pochvalu :slight_smile: Fotili jsme se v Kodaku na Černokostelecké. Fotek máme 15, ale hned od každé 3ks. Máme tam nějakou černobílou, pak s rámečkem a bublinama. Celkem nás to vyšlo na 2900,- Jo a dostali jsme k tomu i CD :slight_smile:
4. lis 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky , nějak vubec nestiham se sem dostat...Janička měla rymu jak prase a ted mam pocit že ji zase bolej zoubky a tak neustale plače a je dost mrzuta....jak se mate vy?
5. lis 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře. nějak se nemůžem domluvit na tý prochajdě. :unamused:
5. lis 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu docela dlouho nebyla. Dnes bylo nadherne, dalo se i sedet na lavicce - no takovyhle listopad si dam libit...
Pavli: hezke fotecky, Adamek je frajer
Irco: Janicka uz ma zoubky? Ten nas chlapak je stale bezzuby :grinning: A co plavani? Chodite jeste? My jdeme zitra na predposledni hodinu.
Vcera jsme byli na 6-ti mesicni kontrole a o vikendu zaciname s prikrmama :wink:
5. lis 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy-ne jeste nema, ale vypada to že už se ji začinaji klubat , protože to ma cele opuchle a když ji kojim tak kouše jak vztekla..na plavčo chodime, ale museli jsme vynechat protože Jana byla nemocna a navic pořad plakala..dneska to bylo lepší ale jdeme zase až za 14dní
tak pak dej vědět jak ti jdou příkrmy, ja vubec nevim jak na to ...
5. lis 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme plavcit zitra...co se tyce prikrmu, tak porad resim jestli sama varit nebo radeji koupit...ani by mi to vareni nevadilo, ale ted jsem zase cetla, ze ty kupovane jsou hlidane a jinak bych musela kupovat asi nejake specialni potraviny, tak nevim noo
5. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky jsem četla že i koupit , ale vařit taky, mam knižku-vaříme pro kojence a předškolaky..a tam píšoui že uvařit , neco malinko sni a zbytek dat třeba do tvořitek na led , dat zamrazit a pak jen vyndat tu 1davku- rozmrazit atd...mě to radila i sousedka ta ma ted roční holčičku
ono to kupovany se musi dost čist nebot tam cpou sul a ta se nesmi davat a navic je to dost drahe a podle mě teda když budeme začinat tak stejně třeba mrkvička je lepši čerstva
5. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já jsem to malému střídala. Někdy jsem vařila a někdy mu dala skleničku (je to super na cesty :wink: Je ale pravda, že ty první dny (než jsem dávala vše dohromady-zeleninu, maso, přílohy), tak jsem kupovala, protože je to opravdu hlídané (hlavně mrkvička)
Jinak Dr. říkala, že je dobré to střídat, protože když se jede třeba na dovču a není možnost vařit, tak mimčo baští i skleničky a zase když je doma, tak si zvyká na vařené jídlo a pak není pro něj problém začít baštit postupně všechno vařené jídlo :slight_smile:
5. lis 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mrkvička kupovaná má v sobě hodné dusičnanů :wink:
Nejlepší je zelenina domácí, ze zahrádky :slight_smile:
5. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..já už jsem Amálce začala dávat mrkvičku...kupuju tu bio a vařim jí....ze začátku se mi na to pěkně šklebila :slight_smile: ale teď už po ní jde jako piraňa :grinning: :grinning: :grinning:
Dask- fotečky jsou parádní....já se dnes už konečně taky pokusim něco vložit :sunglasses:
6. lis 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju za informace, tak mam rozhodnuto - budeme to take stridat :wink:
Pavli, kam chodite s Adamkem plavat? Pristi tyden koncime ve vanickach a chtela jsem pokracovat bazenem, ale tady v Ricanech uz maji plno :frowning2:
6. lis 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my jezdíme plavat do Kolína :slight_smile: Mám tam kamarádky a tak to vždy spojím s nějakou návštěvou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně cenově je to úplně někde jinde než tady v Říčanech. Platím 1600,- za 10 lekcí :sunglasses:
6. lis 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja hledam a hledam..ted jsem nasla neco v Pruhonicich, ale taky to bude asi dost drahe..tak nevim..ted jde o to jestli kdybych jezdila do Kolina, tak me to nakonec cenove nevyjde stejne....
6. lis 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodně si chválí i Benešov, ale žádné bližší info nevím....
Tím, že jsem původem z Kostelce a v Kolíně jsem chodila na střední a chvíli tam i bydlela, tak tam mám doktory, rodila jsem tam, atd. :wink: No a na trase Říčany-Kolín bydlí ségra i naši, takže to vždycky spojím s nějakým zařizováním, návštěvou apod :wink:
6. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy: v průhonicích jsou dvoje pláváníčka :slight_smile:.
dask: ale zase když si pak vezmeš, kolik projedeš :wink:
6. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacko a mas na nejake plavco reference? :wink: Ja nasla baby club kenny...jake je to druhe? Dikes
6. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek