• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
nemám bohužel reference na žádné, ale to druhé je myslím Aqua baby club nebo tak nějak a je to snad hned u dálnice
7. lis 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky a mimča, jaký jste měli víkend? Včera byo nádherně :sunglasses: Udělali jsme si rodinný výlet na Konopiště. Bylo tam nádherně, viděli jsme páva, medvěda :grinning:
Jinak Adámek se naučil vylézt na sedačku v obýváku, je dost vysoko a večer jsem ho našla na stole, jak sedí na klávesnici od pc :frowning2: Asi bude horolezec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hezký den všem :slight_smile:
10. lis 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,dlouho jsem tady nebyla..Mám za sebou velký ULT a čekáme chlapečka..dohodli jsme se na jméně Matěj..Tak nějak začínám kupovat oblečky jen nevím kolik toho a jaké nejvíc velikosti,když ty děti rostou jako z vody..Plínky si začnu kupovat taky..můžete mi nějaké doporučit?Jinak i kosmetiku taky?Jakou značku a na co všechno?Mýdla,mastičky a tak...Jsem z toho nějak nervozní,když mi nemá kdo poradit:frowning2:Děkuji a mějte se
11. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lavalleta: plínky doporučuju koupit od každé značky jedno balení a vyzkoušet, já měla např. nakoupeno hodně pampersek, protože byly v nějaké akci a o dost levnější a nakonec mi zbyly protože nám vůbec nevyhovovali. Kosmetiku nepoužíváme, jen krémík na zadek a na koupání občas dám olej z lékárny. Pokud nebude mít nějaký problém, tak není potřeba mazat a zbytečně plácat na kůži. Já většinu věcí pro začátek měla velikost 56, protože ty děti hrozně rostou.
11. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pak je dobrý líh na pupík, ale ten koupit až před porodem nebo po, protože má krátkou dobu spotřeby.
11. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je děkuji si hodná,tak já budu kupovat od každé značky plínky..protože jsou docela akce..Kosmetiku nějakou koupím,vatičky do uší taky?Zásip?Co je dobré na mazání prsou?Nebo bradavek?Líh koupím po porodu..Už aby byl semnou prcek..to se pak líp nakupuje a tak..
11. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, vatičky ti dětské, zásyp spíš ne, Dr. už to moc nedoporučují, že pak kůže moc nedýchá. Já mám dobré zkušenosti s krémem proti opruzeninám od Hipp, jinak jsem používala i Rybilku a Niveu. Obecně je dobrý Bepanten, i na prsa i na dítě se dá použít, ale já to nepoužívala, jen když jsem měla ze začátku popraskané bradavky, tak jsem mazala calciovou mastí. :slight_smile:
11. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak třeba dupajdy doporučuju kupovat jen ty, co se dají rozepnout mezi nohama. je to jednodušší než dítě celé vysvlékat při přebalování, kór, když ze začátku si mimča neumí udržet teplotu
11. lis 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budu muset nějak vymyslet...Bepanten o tom jsem slyšela,že je dobrý..Dupačky mám ty co se rozepínají mezi nohama..a co sebou do porodnice?
11. lis 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro mimčo? Já si nachystala vícero vrstev a pak jsem si to všechno nechala přivést do porodky manželem a podle toho, jaké bylo počasí jsem jí to navrstvila
11. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pro sebe?
11. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro sebe jsem měla vložky do podprsenky a ty síťované kalhotky a fusekle, jinak myslím nic.
11. lis 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaké sitováne kalhotky,já jsem četla nějaké jednorázové a vložky..Nějaký župan?košile na spaní?
11. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pantofle. ale většinou ti v porodnici dají seznam, co si sebou vzít :wink:. A ty jsi přímo z Říčan?
11. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ze Světic a ty?
11. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
napsala jsem ti do IP :slight_smile:
11. lis 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Zase se po dlouhý době hlásím. Tak jak se mají Vaši drobečkové? My neustále děláme pokroky. Adelka už umí napodobit 11 zvířat. Je do nich celá zblázněná. Naše nejoblíbenější knížka je teď encyklopedie zvířat.

lavalleta - pokud budu mluvit za sebe, tak mně vyhovují jedině pampersky s tím elastickým zapínaním. Co se týče kosmetiky, tak nám byla kožařkou doporučená značka Sebamed a sem s ní moc spokojená. Mažeme malou do dneška.Kde budeš rodit? Většinou je seznam věcí do porodnice na jejích internetových stránkách.
11. lis 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky je tady někdo na pokec s budoucí maminkou?? Případně i na výlety?? Jsem z Mnichovic.
11. lis 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki: koukám, že už to čekáš pomalu každým dnem, tak ať to jde hladce :wink: jak po másle
12. lis 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maki99,já pocházím normálně z Miro..neznáme se?:slight_smile:
12. lis 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
janana: Budu rodit v Podolí a nic tam nevysí,jako rady..Tak snad na kurzech něco poradí:slight_smile:
12. lis 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla - nejak nestiham dostat se na net :frowning2:
Dask - moc hezke fotky.
Lavalleta: ja rodila taky v Podoli a ty veci k porodu ti daji takovy papirek behem tech poslednich trech tydnu pred porodem, jak se chodi uz primo do Podoli a taky je to myslim na jejich internetovych strankach. Jinak z plen taky pouzivam Pampers - prijdou mi takove podajne a nikde neprotecou - treba Huggies mi prisly tvrde a neforemne a jeste ke vsemu i pri pocurani mela mokre bodycko i teplaky. Ale kazdemu mimcu vyhovuje asi neco jineho.
12. lis 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata , vubev nestiham sem zajit na kus řeči-jakpak se daří?
12. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: pokud jsi měla obyč Huggiesky, tak ty jsou horší, ale Huggies premium jsou dobré, malá v tom je celou nos a neprotečou, ale to si každý fakt musí odzkoušet, já znám plno mamin, kterým nevyhovujou pampersky, hlavně velikost 2, takže nám doma zbyly 2 megabalení a nemůžu je udat, protože je nikdo ze známých nechce. Pampersky nám vyhovujou až teď od velikosti 4, ale celou noc nevydrží, takže na noc dávám ty Premium.
13. lis 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, take zdravim po delsi dobe :slight_smile: lavalleta ja byt tebou, tak si koupim jen ty NEWBORN BABY plinky - dobre jsou od Pampers a pak uvidis, budes mit dost casu nakoupit pak dalsi - cenove akce jsou velmi casto...my pouzivame Huggies Premium a nemuzu je vynachvalit. Pampers 2 nam nesedeli - hodne protekaly a po 3-kach se osypal - jsou parfemovane.

Holky malej se dnes poprve potopil :sweat_smile: napoprve to vyslo perfektne, pomalu se pak i usmival..druhe potopeni bylo horsi a zkoncilo brekem, ale jsem rada, ze to alespon jednou bylo zdarileee.
13. lis 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,děkuji a musím to teda vyzkoušet..Bude lepší když si koupí ted ze začátku od 3-5kil?A ne od 0-3kil?
14. lis 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni existují i 0-3 kg? to jsem vůbec nevěděla
14. lis 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo potkala jsem je v hypernově a taky jsem koukala..To bude lepší koupit ty větší,ne?Dětičky se převážně rodí kolem 3 kil...
14. lis 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nejmenší, co jsem viděla byly teda od 2 kg, co to bylo za značku, vždyť je to logicky blbost, aby byly od 0 kg :slight_smile: nebylo to spíš označení v měsících? vždyť kilové dítě by ti domu ani nedali :slight_smile: ty nejmenší plíny jsou většinou 2-5 nebo 2-6 kg podle výrobce
14. lis 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu jsme na to koukali s kamarádkou v hypce..jen nevím co to bylo za značku a byla na ně akce..Ještě jsme se smáli..
14. lis 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek