Říčany u Prahy

Ahoj nynější i nastávající maminky. Rády bych se seznámila pokecala co a jak a třeba i uspořádala srazík. Žádné maminky z této lokality neznám a věřím že je nás tu dost. 😉
kacka.va
14. lis 2008
tak to koukám, to jsou možná teda pro nedonošeňátka. Standardní po narození jsou ty Newborn.
lavalleta
14. lis 2008
Tak takový název jsem nikdy neslyšela🙂
terriautor
16. lis 2008
Ahoj gratuluji ti ke chlapečkovi.
Já osobně ze začátku používala Bepanthen jak na zadeček tak na bradavky.Je výbornej. 😉
Později jsem začala používat na zadeček Rybilku a jsem s ní spokojená.
Plínky používám Teskácké, ale jak všichni raděj musíš si vyzkoušet sama.
Oblečení je ideální 56 lepší, když mu to bude volnější.Moc toho nekupuj. Já toho měla a nakonec jsme to na sobě ani neměly.Je ti to pak líto.

S Anouškem pozdravuji všechny holky, naplnujem sraz v té cukrárně ještě před Vánoci,které se tak neskutečně blíží.Už nakupujete? 😃 pa
lavalleta
16. lis 2008
Ahojky,vy jste si dohadovali nějaký sraz v cukrárně?🙂
iira
18. lis 2008
ahojky hoky jak se daří?něco noveho?
janana
20. lis 2008
Ahoj maminy! Tak už budu zas konečně online neustále. už sme se od tchýně odstěhovali.

Terri . jakej sraz? A v jaký cukrárně?
iira
21. lis 2008
terri...-je dejte vědět i mě jak je to se srazem ja bych taky dorazila 🙂 jeste jsem vas ani nevidela ...
petruska23
21. lis 2008
Ahoj holky....my bychom taky rádi do cukrárny 🙂 🙂 🙂 a co říkáte sněhu??kdyby to nebylo tak mokrý, tak by to bylo fain 😃
terriautor
23. lis 2008
Ahoj holky,
dnes byla poprvé Aňa na sněhu. Říkala jsem ještě stromeka a dárky a jsou idéální Vánoce. 😃

Bavily jsme se s holkama kam půjdem, až bude zima a návrh byl takový, že na náměstí je cukrárna s dětským koutkem.Koukám že by nás vyrazilo dost. Tak kdy navrhujrte?

Petruš chodíš stále cvičit?

Ir ráda tě konečně poznám. Už jsem se k tobě i chystala i na tu kávu, ale jak je to u vás s cestama u nás to tak klouže že tu ráno 3 auta zakufrovala.A neumím si představit, že někde s Aňou zůstanu.

pa všechny Vás pozdravujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iira
23. lis 2008
ahojky no tak snad se dohodnem konečeně a sejdem se.Ja ted nevim kdy by se to hodilo , ale když něco navrhnete tak se snad zařidim....mam pořad litani po DR. stale jeste po porodu a nejak se mi do toho nechce, tak to asi zase přeložim na později 😞
cesty tady u nas jsou asi stejne jako u vas, dneska jsme sice jeli směrem k Praze a bylo to dobry, ale ja nejsem řidič taknevim jak by se ti Teri jelo...ale jinak kavu mam 😉
maki99
24. lis 2008
Ahojky holky, ráda bych se sváma do cukrárny koukla, ale mám každým dnem rodit, takže nevím nevím. Raději bych ti nechala až tak na únor, jsem z Mnichovic, jestli je tady taky někdo... 🙂
lucy..
24. lis 2008
Ahoj holky, my do cukrarny samozrejme take radi pujdeme 🙂 Ted se nikam nechystame, takze muzeme temer kdykoliv 🙂 Terri, kdybys chtela na kafco k nam, tak pisni 🙂
Jinak budeme s Lukym jezdit plavat do Benesova - je to tam tak o tretinu levnejsi i kdyz zapocitam benzin, tak kdyby se chtel nekdo pridat 😉
lucy..
24. lis 2008
jo a jeste jeden tip na zimni odpoledne. Ted jsem byla tyden u nasich a v blizkosti otevreli lazne - byl tam bazen, virivka, para a byli jsme tam s Lukaskem dvakrat- moc se mu tam libilo. Tak jsem hledala neco podobneho tady a nejbliz je jen bazen - ale se specialne osetrenou vodou, takze tam muzou i kojenci - v hotelu Praha, Pruhonice, stoji to tam 150Kc na 90minut. Premyslim, ze tam s Lukym obcas zajdu, tak kdyby se chtel take nekdo pridat, budeme radi 🙂
maki99
24. lis 2008
Vedle čestlic jsou Benice, tam je to taky, budu tam chodit s Petříkem už od 1.měsíce, takže v lednu. Je to tam moc pěkný.
terriautor
24. lis 2008
Ahoj Luci to se domluvíme jak na plavání tak na kávu.
Maki máš www stránky?
lucy..
24. lis 2008
hmm, nevypada to tam zle 🙂 ale nenasla jsme vice info o bazenu a cenik....mas nejake informace? Tad probih take kurs plavani pro deti?
maki99
24. lis 2008
Je to tam nějak zvlášť nemám ještě číslo, budu si tam zíétra volat a informovat, tak dám vědět. x-)
terriautor
24. lis 2008
super dej nám vědět.
Co říkáte na středu kafíčko a dortík? x-)
iira
24. lis 2008
ahojky holky
maki99 co je v těch Benicích?ja bydlim kousek , ale pokud mysliš ty nove stavby tak to je klubovka...
a kde by to mělo v tu středu byt a v kolik?
lucy..
24. lis 2008
ahojky, tak ve stredu by to slo 😉
My se pred chvili vratili z pohotovosti v Krci....malej mel k obedu celou sklenicku mrvkicky (normalne uz to takhle basti asi tyden - mel i brokolici, kvetak i zeleninu s masem) a sel spinkat. Asi za hodku byl vzhuru, tak ho vezmu a zacal blindit, ale fakt hodne....behem hodiny se to opakovala tak 5x - uz byl chudak takovej bledsi a unavenej....tak jsem ho nalozila a jeli jsme. Nastesti se to uz neopakovalo a u Dr. se jevil v poradku, i mu brali krev z prstiku, zda neni dehydratovany....takze takova kovbojka u nas dnes :-S Ale jsem rada, ze je zkontrolovany, i kdyz jsem asi vypadala jak hystericka matka 😃 , na doktorku se uz vyslovene chehtal 🙂
iira
24. lis 2008
pěkna kovbojka u vas teda
janana
24. lis 2008
Ahoj holky! Já tenthle tejden nemůžu, ale příští bych určitě vyrazila. Teda pokud ještě někdo půjde 😉
dask
24. lis 2008
Terri, my tento týden kromě čtvrtka můžeme 🙂 Dortík a kavčo=mňam mňam 😃 :-p

Lucy, hysterická vůbec nejsi 🙂 My jsme takhle jeli do Krče, když byl Adámkovi půl rok a poprvé dostal ovoce. Zvracel několikrát za sebou, pak se k tomu přidal i průjem. Jeli jsme tam v jedenáct v noci, já na sobě ty nejhorší tepláky co jsem našla a v nich zakasanou noční košili a na hlavě culík z ofiny, kterou jsem měla přerostlou :-N K tomu ještě ubrečená. V nemocnici byli moc hodný, Adámek měl střevní virozu, ale byl maličký a měla jsem o něj strach. To je u nás mamin normální 🙂 Bála jsem se o něj a tak jsem byla doooost vyplašená. Dr. hned poznala, že je Adámek moje první dítě a je poprvé nemocný 😉 Uklidnila mě, že příště už budu klidnější 🙂 A měla pravdu. Hlavně, že to není nic vážného 🙂
lucy..
24. lis 2008
No pekne me to vydesilo a bylo mi ho hrozne lito, jak byl takovy bledoucky a mel na me polozenou hlavicku :-N V Krci byli hrozne prijemni,i kdyz uz tam Lukasek vypadal uplne normalne 😉 To bylo uplne poprve co Luky blindil, on totiz ani po jidle neodblinkava....No fuj,jsem rada, ze je to za nama a ted bobesik klidne spinka v postylce. Tak dobrouuuu
dask
24. lis 2008
Luci, Lukášek je kluk statečný 🙂 Mějte klidnou noc.

Dobrou nooooooooooc všem 🙂
petruska23
25. lis 2008
Ahoj Holky....tak jak že to vypadá s tím zítřkem????my bysme s Amálkou taky rádi dorazily...ale to by musela být sakra velká cukrárna...abysme se tam všichni vešli 😃 😃 😃
lucy..
25. lis 2008
Petrus 🙂 no taky me to uz napadlo, jak bychom se tam narvali vsichni s tema kocarkama =-)
petruska23
25. lis 2008
já bych každopádně přijela bez kočárku..protože nebudu mít auto, tak pojedeme autobusem a vezmu Amálku do klokánky...protože se mi nechce tahat kočárek do autobusu 🙂 takže mi bysme byly skladné 😉
petruska23
25. lis 2008
a na kolik bysme se tak asi domluvily????? 🙂
iira
25. lis 2008
holky tak ja nevim asi nebudu moct...mala je nějaka uplakana vypada to na zuby ....