• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
tak to koukám, to jsou možná teda pro nedonošeňátka. Standardní po narození jsou ty Newborn.
14. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takový název jsem nikdy neslyšela:slight_smile:
14. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj gratuluji ti ke chlapečkovi.
Já osobně ze začátku používala Bepanthen jak na zadeček tak na bradavky.Je výbornej. :wink:
Později jsem začala používat na zadeček Rybilku a jsem s ní spokojená.
Plínky používám Teskácké, ale jak všichni raděj musíš si vyzkoušet sama.
Oblečení je ideální 56 lepší, když mu to bude volnější.Moc toho nekupuj. Já toho měla a nakonec jsme to na sobě ani neměly.Je ti to pak líto.

S Anouškem pozdravuji všechny holky, naplnujem sraz v té cukrárně ještě před Vánoci,které se tak neskutečně blíží.Už nakupujete? :grinning: pa
16. lis 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,vy jste si dohadovali nějaký sraz v cukrárně?:slight_smile:
16. lis 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hoky jak se daří?něco noveho?
18. lis 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy! Tak už budu zas konečně online neustále. už sme se od tchýně odstěhovali.

Terri . jakej sraz? A v jaký cukrárně?
20. lis 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri...-je dejte vědět i mě jak je to se srazem ja bych taky dorazila :slight_smile: jeste jsem vas ani nevidela ...
21. lis 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....my bychom taky rádi do cukrárny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a co říkáte sněhu??kdyby to nebylo tak mokrý, tak by to bylo fain :grinning:
21. lis 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
dnes byla poprvé Aňa na sněhu. Říkala jsem ještě stromeka a dárky a jsou idéální Vánoce. :grinning:

Bavily jsme se s holkama kam půjdem, až bude zima a návrh byl takový, že na náměstí je cukrárna s dětským koutkem.Koukám že by nás vyrazilo dost. Tak kdy navrhujrte?

Petruš chodíš stále cvičit?

Ir ráda tě konečně poznám. Už jsem se k tobě i chystala i na tu kávu, ale jak je to u vás s cestama u nás to tak klouže že tu ráno 3 auta zakufrovala.A neumím si představit, že někde s Aňou zůstanu.

pa všechny Vás pozdravujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. lis 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no tak snad se dohodnem konečeně a sejdem se.Ja ted nevim kdy by se to hodilo , ale když něco navrhnete tak se snad zařidim....mam pořad litani po DR. stale jeste po porodu a nejak se mi do toho nechce, tak to asi zase přeložim na později :frowning2:
cesty tady u nas jsou asi stejne jako u vas, dneska jsme sice jeli směrem k Praze a bylo to dobry, ale ja nejsem řidič taknevim jak by se ti Teri jelo...ale jinak kavu mam :wink:
23. lis 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ráda bych se sváma do cukrárny koukla, ale mám každým dnem rodit, takže nevím nevím. Raději bych ti nechala až tak na únor, jsem z Mnichovic, jestli je tady taky někdo... :slight_smile:
24. lis 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my do cukrarny samozrejme take radi pujdeme :slight_smile: Ted se nikam nechystame, takze muzeme temer kdykoliv :slight_smile: Terri, kdybys chtela na kafco k nam, tak pisni :slight_smile:
Jinak budeme s Lukym jezdit plavat do Benesova - je to tam tak o tretinu levnejsi i kdyz zapocitam benzin, tak kdyby se chtel nekdo pridat :wink:
24. lis 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste jeden tip na zimni odpoledne. Ted jsem byla tyden u nasich a v blizkosti otevreli lazne - byl tam bazen, virivka, para a byli jsme tam s Lukaskem dvakrat- moc se mu tam libilo. Tak jsem hledala neco podobneho tady a nejbliz je jen bazen - ale se specialne osetrenou vodou, takze tam muzou i kojenci - v hotelu Praha, Pruhonice, stoji to tam 150Kc na 90minut. Premyslim, ze tam s Lukym obcas zajdu, tak kdyby se chtel take nekdo pridat, budeme radi :slight_smile:
24. lis 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vedle čestlic jsou Benice, tam je to taky, budu tam chodit s Petříkem už od 1.měsíce, takže v lednu. Je to tam moc pěkný.
24. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Luci to se domluvíme jak na plavání tak na kávu.
Maki máš www stránky?
24. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, nevypada to tam zle :slight_smile: ale nenasla jsme vice info o bazenu a cenik....mas nejake informace? Tad probih take kurs plavani pro deti?
24. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to tam nějak zvlášť nemám ještě číslo, budu si tam zíétra volat a informovat, tak dám vědět. :dizzy_face:
24. lis 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
super dej nám vědět.
Co říkáte na středu kafíčko a dortík? :dizzy_face:
24. lis 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
maki99 co je v těch Benicích?ja bydlim kousek , ale pokud mysliš ty nove stavby tak to je klubovka...
a kde by to mělo v tu středu byt a v kolik?
24. lis 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak ve stredu by to slo :wink:
My se pred chvili vratili z pohotovosti v Krci....malej mel k obedu celou sklenicku mrvkicky (normalne uz to takhle basti asi tyden - mel i brokolici, kvetak i zeleninu s masem) a sel spinkat. Asi za hodku byl vzhuru, tak ho vezmu a zacal blindit, ale fakt hodne....behem hodiny se to opakovala tak 5x - uz byl chudak takovej bledsi a unavenej....tak jsem ho nalozila a jeli jsme. Nastesti se to uz neopakovalo a u Dr. se jevil v poradku, i mu brali krev z prstiku, zda neni dehydratovany....takze takova kovbojka u nas dnes :confounded: Ale jsem rada, ze je zkontrolovany, i kdyz jsem asi vypadala jak hystericka matka :grinning: , na doktorku se uz vyslovene chehtal :slight_smile:
24. lis 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkna kovbojka u vas teda
24. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Já tenthle tejden nemůžu, ale příští bych určitě vyrazila. Teda pokud ještě někdo půjde :wink:
24. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri, my tento týden kromě čtvrtka můžeme :slight_smile: Dortík a kavčo=mňam mňam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lucy, hysterická vůbec nejsi :slight_smile: My jsme takhle jeli do Krče, když byl Adámkovi půl rok a poprvé dostal ovoce. Zvracel několikrát za sebou, pak se k tomu přidal i průjem. Jeli jsme tam v jedenáct v noci, já na sobě ty nejhorší tepláky co jsem našla a v nich zakasanou noční košili a na hlavě culík z ofiny, kterou jsem měla přerostlou :sweat_smile: K tomu ještě ubrečená. V nemocnici byli moc hodný, Adámek měl střevní virozu, ale byl maličký a měla jsem o něj strach. To je u nás mamin normální :slight_smile: Bála jsem se o něj a tak jsem byla doooost vyplašená. Dr. hned poznala, že je Adámek moje první dítě a je poprvé nemocný :wink: Uklidnila mě, že příště už budu klidnější :slight_smile: A měla pravdu. Hlavně, že to není nic vážného :slight_smile:
24. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pekne me to vydesilo a bylo mi ho hrozne lito, jak byl takovy bledoucky a mel na me polozenou hlavicku :sweat_smile: V Krci byli hrozne prijemni,i kdyz uz tam Lukasek vypadal uplne normalne :wink: To bylo uplne poprve co Luky blindil, on totiz ani po jidle neodblinkava....No fuj,jsem rada, ze je to za nama a ted bobesik klidne spinka v postylce. Tak dobrouuuu
24. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Lukášek je kluk statečný :slight_smile: Mějte klidnou noc.

Dobrou nooooooooooc všem :slight_smile:
24. lis 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky....tak jak že to vypadá s tím zítřkem????my bysme s Amálkou taky rádi dorazily...ale to by musela být sakra velká cukrárna...abysme se tam všichni vešli :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus :slight_smile: no taky me to uz napadlo, jak bychom se tam narvali vsichni s tema kocarkama :confused:
25. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych každopádně přijela bez kočárku..protože nebudu mít auto, tak pojedeme autobusem a vezmu Amálku do klokánky...protože se mi nechce tahat kočárek do autobusu :slight_smile: takže mi bysme byly skladné :wink:
25. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na kolik bysme se tak asi domluvily????? :slight_smile:
25. lis 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja nevim asi nebudu moct...mala je nějaka uplakana vypada to na zuby ....
25. lis 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek