• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Holky, my zítra taky můžeme a kočárek budeme mít, protože půjdeme na město pěšky :wink: Nám se hodí spíš odpoledne :slight_smile:
25. lis 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kam půjdem? Do Čika a nebo do kavárny u kostela?
25. lis 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě je to úúúplně jedno...jenom doufám, že nebude žádná vánice :slight_smile: jinak nám už leze druhej zoubek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. lis 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj navruji zítra v 15h. Desk tys chtěla ke kostelu nebo né?
25. lis 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už je na nás moc pozdě...tak třeba jindy... :slight_smile:
25. lis 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus, gratulace k zoubku :slight_smile: To nás za chvíli doženete, my jich máme od víkendu šest :grinning:

Nám je čas i místo vcelku jedno. Dneska mi Adámek usnul v kočárku, tak jsem si v klidu oběhla všechny obchody co jsem potřebovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme.... :wink: teď jsem přišla ze cvičení a jsem úplně mrtvá..dneska nám pěkně dala :slight_smile:
25. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus,taky jsem se na cvíčo chystala, ale manža přišel až v osm z práce :angry: Nebyla jsem cvičit už ani nepamatuju a dost mi to chybí :frowning2:
Kdepak jsou slibované fotky ze svatby? Alespoň jednu :wink:
25. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď právě taky nechodila, protože mamka byla nemocná, tak bylo hrozně práce...teď mi dala svojí pernamentku, protože nemůže chodit..no a já to musim vychodit já :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petruš tak navrhni čas ty.
26. lis 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak to je škoda..já jsem totiž byla v Říčanech okolo oběda, protože jsem byla u doktorky..a tohle už jsem si nepřečetla....a řikala jsem si, že do 3 tam čekat...to bysme zmrzly...tak jindy holky se určitě rádi přidáme :slight_smile:
26. lis 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri, Luci, ani jsem vám nestihla říct, jak vám závidím, že Anička a Lukášek jen sedí a nechodí :slight_smile: Po srazíku jsem šla na poštu, bylo tam dost lidí, Adámek tak bavil lidi ve frontě, chvíli se vztekal a pak běhal přes celou poštu... Poučení pro mě: na cestování bez kočáru to ještě není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. lis 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Pavli, no co me ale Terii muzeme fakt zavidet takovou pohodovou holcicku :slight_smile: To Lukaska uz je take dost a to jeste nechodi :grinning: nez jsi prisla plazil se tam po me jak lianka.....Jinak si to baveni ve fronte dovedu predstavit :slight_smile: ja se hlavne desim, ze se mi dite hodi na zem a bude mlatit rucickama nozickama :slight_smile: Jinak skoda, ze jsme s tebou nestihli moc pokecat, me Lukasek cestou k autu usnul v kocarku, tak jsem si jeste asi pul hodku dala kolem namesti.
26. lis 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja se zase tesim az zacne lezt (davam mu tak 14 dni - uz se nekolikrat postavil na vsechny ctyri) a chodit, ale je pravda, ze je to pak jeste narocnejsi, ale me to prijde hrozne roztomily, kdyz to maly telicko pochoduje :grinning:
26. lis 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámek začal lézt po čtyřech v půl roce a zdokonaloval rychlost, takže to byl pěkný fofr :slight_smile: Výhoda byla, že bylo slyšet, kde zrovna je, jak plácal rukama o podlahu :grinning: Když chodí, tak je jak myška.
Jinak je úžasný, co všechno se ty děti stihnou za rok naučit, je to fakt to nejhezčí období :dizzy_face:
26. lis 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky bylo to dnes fajn. Jsem moc ráda že to vyšlo. Tak snad zas brzy jen vyměníme lokál.
Luci dkyž jsem přišla domu, tak jsem děkovala Aničce zato jaká je, je to můj andílek doufám že taková zůstane.
Už hezky spinká a maminka půjde také.
Přeji hezký večer pa
26. lis 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne, je uzasny pozorovat ty pokroky, vzdy se strasne tesim, kdyz se nauci neco noveho :wink:
Taky se tesime, ze zase nekdy vyrazime.
Terri, nechci te strasit, ale vetsinou se rika, hodne mimco, problemy pak :sweat_smile: , ale neeeee, jenom te zlobim :wink:
Tak dobrouuu, jdu jeste koukat na Soukrome pasti...ja jsem kolikrat unavena, ale proste nemuzu spat..nekdy jsem fakt jak Lukasek :grinning:
26. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, určitě zase vyrazíme :slight_smile: A pro změnu jsem taky :slight_smile:
Manžu ještě nenám doma, tak jdu trochu uklidit a koukat na Soukromé pasti a u toho budu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dobrou :slight_smile:
26. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
také koukám na sou. pasti a přitom dělám na PC koukněte přidala jsem fotečky. dobrou noc
26. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri, mooooooc hezké fotečky :slight_smile: Anička je kouzelná a je vidět, že s chlapama to umí :grinning: :wink:
26. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to ona je šikovná.
Nemáš nainstalovaný (skaip)? že by jsme si mohly psát?
26. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jukni do ip :wink:
26. lis 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moc mě mrzi že jsem nepřišla, ale Jana je nějak mrzuta a nikde mi dlouho nevydrži...
tak snad se mi podaří příšte
28. lis 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irco, hele to vubec neres, ze je mrzuta :slight_smile: On Luky taky nevydrzi sedet jen tak v kocarku :sweat_smile: Takze jsem ho v cukrarne take porad prendavala a poponasela. Jak to mate s plavanim? Uz jste take zkoncili? My zacneme od pristiho tydne plavat v bazenu, tak se zase tesim.
28. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme vyrazlil včera poprvé s manželem do tanečních.Musím říci, že to bylo super. Hezky se oblési a jít si zatancovat. Byla to změna z těch tepláků do šatiček. Po taneních jsme se stavili na koktejlu. No postě báječný večer. :grinning:
Holky musíe vyrazit na koktejl, mají to tam moc hezké.
Přeji hezký veče.
29. lis 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky , to máš terri dobre když jsis mohla jit zatančit-ja bych asi v šatech vypadala jako hroch :frowning2:
lucy-my jeste plavat chodime myslim že mame jeste 3h ale už nevim ...do bazenu nejdem , tady je to na mě moc drahe a auto nemam abych mohla jezdit jinam...
29. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím, že máme střevní virozu :frowning2: V pátek v noci začal Adámek a dneska se k němu přidal i manžel. Jsem zvědavá, kdy to postihne i mě :frowning2:
Teri, taneční ti závidím, hned bych šla taky :dizzy_face: Minulý víkend jsme byli na plese a je to opravdu změna, hezky se namalovat, učesat, obléct a tančit jak za mlada :grinning:
Doufám, že budeme brzy fit a půjdeme vyzkoušet nějaký ten koktejl. Mňam mňam :sunglasses:
30. lis 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Jak jste na tom tento týden? Co zase nějakej srazík? Teda čtvrtek, pátek nemůžu. Tak kdybyste některá měla čas a chuť zajít na kafe, tak písněte.

Dask - tak to vítejte v klubu, my to měli minulý pondělí. Ale naštěstí je to záležitost jen jednoho dne.
30. lis 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, koukam že tady se taky rozrustaji nemoci :frowning2:
30. lis 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Kde jste všechny?

My zas marodime, tentokrát máme šestou nemoc nebo co, takže zase zavřený doma :cry:
2. pro 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek