• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Ahoj Jani...tak to je hrůza.....máte pořád něco viď? My zatim statečně válčíme....tak nějak....
Koukala jsem, jak vám hezky pokračuje stavba..máte to moc pěkný...tak až se uzdravíte, tak dej vědět a můžeme se třeba tady sejít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peto!

Děkuju za pochvalu. Už aby to bylo hotový. Nějak už mi to tady leze na mozek. Ani už se mi nic dělat nechce, když mám vidinu stěhování za cca 3 měsíce.

Určitě musíme vyrazit, už sem Vás dlouho neviděla. Doktorka říkala, že ta šestá nemoc je na šest dní, takže příští tejden už by sme měli bejt fit, tak se ozvu a vyrazíme.

Jo a kde sou ty svatební fotky co si slíbila?
2. pro 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, na ty svatební fotky od Petrus čekáme všichni a pořád NIC :angry: :grinning: :wink:
Jinak oba mí chlapi jsou už v pořádku, ale já jsem dneska ráno vstala a nemohla mluvit. Nic jiného mi není, jen mluvím, jak když jsem celou noc zpívala a nebo křičela :frowning2: Adámek na mě kouká a má z toho hroznou srandu, že vydávám nějaký divný zvuky :slight_smile:
My máme jít zítra na očkování, ale nevím, jestli nás Dr. oočkuje, když mu nebylo dobře. Uvidíme. Teď má ještě trochu průjem, ale včera jsem mu našla další zub, tak to bylo asi k tomu :confounded:
Pokud bude příští týden srazík, tak se rádi přidáme :sunglasses:
2. pro 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se taky hlásíme, že by sme na srazík dorazili. Teda doufám, že už budeme OK.
3. pro 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by mi tentokrat ten srazik s vami taky vyšel...
3. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..no my bychom konečně už taky rádi...tak bych ty fotky aspoň mohla vzít s sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda nevim , ale pokud se mala zlepší tak bych rada přišla...jeste jsem s vami nebyla...
3. pro 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj HOlky! Tak na kdy byste viděli ten sraz?
5. pro 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminy,
včera jsme byli celá rodinka na Mikulášské Anuška se řehnila, natočili jsme si jí a nemá to chybu. Dostali jsme výslušku tu spořádala maminka s tatínkem Aňa se musela smíit s mlíčkem. Vyfotili jsme ji s andílkem skusím sem pak nějakou fotku dotlačit.
Kdyby už byla starší tak bych dnes šla na náměstí v Říčanech byla tam akce s čertem.
Jak jste postrašili své ratolesti? :angry:
pa
5. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky , u nas dělal soused čerta pro svehoo kluka a pak se stavil u nas...mala se mu řehnila a u toho pila mliko .... :grinning:
5. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tam my měli objednanýho Mikuláše domů Adelka se vůbec nebála, předvedla mu jak dělá tygr, kačena, žába a pak si vzala dárek. Byla úplně v pohodě a strašně roztomilá.

Jinak jak jste na tom ve středu? Co zajít někam posedět? Nebo na procházku?
6. pro 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj my můžem nanejvíš v ut.
7. pro 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když ste byly v tý cukrárně na náměstí, je tam nějakej dětskej koutek? nebo nevíte, kde se dá dobře s dětma posedět - tak aby tam byl koutek a pokud možno bez kuřáků?
10. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je teď v zimě problém :frowning2: Když jsem v té kavárně na náměstí byla ještě jako těhu, tak tam dětský koutek byl, hračky, stoleček, apod., milá, rychlá obsluha, prostě fajn. No, ale teď jak jsme tam byly s holkama, tak nic moc :frowning2: Seděly jsme jinde, takže nevím, jestli tam ten koutek je.
Nekouří se ještě v Čiku, ale tam nic pro děti není.
Ještě mě napadlo Pavilon. Tam chodíme občas na oběd nebo véču :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je tam nekuřácká krytá terasa.
10. pro 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - díky. Pavilon mám docela za rohem, tak to zkusím tam. Ale pro děti tam asi taky nic není, viď?
11. pro 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj co si v po. zaskočit na koktejlík?
11. pro 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri - v pondělí, to by šlo. A v kolik?
11. pro 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, mají tam kostky lega a nějaká autíčka. Adámek si s tímto vystačí po celou dobu co jíme :wink: :grinning:
11. pro 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my bychom se take radi pripojili, ale nemuzeme pondeli a ctvrtek :confounded: Jinak joooo
11. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co úterý?
12. pro 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..já jedu do říčan v pondělí...tak v úterý bychom to asi už nezvládly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak ja s vami zase nebudu moct, tatka si vzal dovolenou a ja budu teda lítat po doktorech , tak snad až po novym roce vas konečne uvidim...
12. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok tak uterý navrhuji tak 14h
12. pro 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
co 14:30?
12. pro 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My v úterý můžeme :slight_smile:
Adámek tedy začal kašlat a je dost zahleněný, ale už se to lepší, tak pokud bude ok, příjdem rádi :slight_smile:
12. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, cas vyhovuje. I 14 i 14:30h :slight_smile:
13. pro 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam půjdeme?
14. pro 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
co treba ten Pavilon? Bylas tam Jani???
14. pro 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakonec nebyla, ale já sem pro. Tak ve 14:30 v Pavilonu?
14. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem pro :wink:
15. pro 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek