• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
autor
ahoj a kde to jé?
15. pro 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri - tady nahoře v Radošovicích. Když odbočíš z Černokostelecký na Štuksák, odbočíš první možnou doleva kolem nemocnice, tak cca po 300 metrech po pravý straně je Pavilon.
15. pro 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky platí teda dneska ten Pavilon ve 14:30?
16. pro 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ja s tim pocitam :wink:
16. pro 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já tam teda budu :wink:
16. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky :slight_smile: prinejhorsim budeme dve nooooo
16. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přijdu už se těším pa
16. pro 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jakpak se máte???jaké to bylo v úterý v tom pavilonu???a jak se těšíte na ježíška???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. pro 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všichni tak jak je?
Lucy-chodite do bazenu?
21. pro 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, my se mame fajn :slight_smile:
Irco - jo,jo chodime plavcit do Benesova. Malymu se to mooc libi - docela hodne se i potapej
21. pro 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj mamky,
my se máme fajn napečíno, ozdobený stromek,naklizeno, už čekáme jen na Ježíška.
Luci že jsi byla dne s manželem na prochajdě nad nádrží. jela jsem kolem Vás. :sunglasses:
Přeji hezký večer.
21. pro 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jooo byla :slight_smile: no jsem te vubec nezaregistrovala-jsi mela zastavit :wink: . Jeli jsme do Tesca koupit Be-Be susenky....budu delat kokosovou roladu za studena....takze u nas se jeste pece a uklizi. Zitra musim jeste do Prahy a v utery si s manzou udelame male Vanoce, ve stredu budeme u tchanovcu a ve ctvrtek se presouvame k nasim, takze to budeme mit dost cestovni....nastesti u vetsinu darecku mam.
21. pro 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jak vrcholí přípravy? My už sme od pátku u našich, budem tady i na Štědrý den, 25.12 nás čekají tchánovci. Takže taky cestování.

Jinak všem přejem šťastné a veselé Vánoce a do nového roku jen a jen to nejlepší, hlavně zdraví. Mějte se hezky a užijte si to.
22. pro 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
Lucy a kolik to stoji v Benešově?ne že by jsme tam teda jeudili, protože ja nemam řidičak ..ale zajimalo by mě kolik si tam učtuji.Nas čeka posledni hodina na plavču ve středu ..ještěrka neni vodni tvor a tak to asi nechame až bude větši
jinak přeji všem hezke svatky a doufam že už se mi poštěst příšti rok í za vami ten kousek přijet a dat si dortíka :slight_smile:
22. pro 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak u nás už je zdá se všechno připravené..akorát ještě dneska jedeme shánět poslední dáreček :slight_smile:
Krásně si to užijte a doufám, že se po novém roce uvidíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, u nás je předvánoční čas do chaotický :frowning2: Adámek má ošklivý kašel a o víkendu měl i teplotu, tak jsme od Dr. dostali antibiotika, manžel si v neděli na fotbale zlobil pravou ruku, takže ji má v sádře :frowning2: Tak doufám, že zítřek proběhne v pohodě a klídku :wink:
Všem vám přejeme hezké Vánoce a mnoho štěstíčka s dětičkama a manželama :slight_smile:
23. pro 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtela jsem vam vsem, vasim rodinam a detickam poprat hezke Vanoce a vse nej v novem roce :grinning: PF mam v albu :grinning:
24. pro 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminy a dítka všem Vám přeji krásný ŠTĚDRÝ DEN a všechno nejlepší a hodně zdravíčka v roce 2009 :slight_smile: Terri a Áňa
24. pro 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem přeji hezke vanoce a krasny novy rok.....
24. pro 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj , stavoval se u Vás Ježíšek? Copak Vám nadělil? :wink:
26. pro 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...já se taky hlásím...Kostelec nad Černými lesy... :slight_smile:
26. pro 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky! tak jaká byla nadílka? Adelka dostala odrážedlo, houpacího koně, panenku, hračky do vody a spoustu oblečení - ani to nestihne unosit.

maca.0013 - vítám tě
26. pro 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky a mimča, ty Vánoce a svátky ale rychle utekly, co? :frowning2:
U nás Ježíšek byl a donesl mnoho hezkých dárečků :slight_smile: Adámka stromek ani dárky moc nezajímaly, tak jsem rozbalovala za něj a rozhazování a škubání papírů pro něj byla největší zábava :grinning: Ale hodně mě překvapil u večeře. Celou dobu seděl hezky v židličce a jedl sám (rukama, občas i lžičkou :wink: ) brambory a rybu :slight_smile:
Jinak já jsem přejezená vším možným :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mějte hezký víkend :grinning:
Maca.0013 vítej mezi námi. Já jsem původem taky z Kostelce :slight_smile:
26. pro 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maco vítej.
Adámkovi dodatečně přeji vše nej nej k svátku.
:grinning:
27. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri, Adámek děkuje :slight_smile:
Co říkala Anička na stormeček, Ježíška a dárečky?
27. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo jak to vypadá v říčanech :grinning:
31. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak u nas ježišek byl a přinesl sposty darečku...Janička byla u nas doma jedina hodna tak vše přinesl jí...přejeme všem krasny novy rok a připijim na ty naše zlatička at nam dělaji jen a jen radost a doufam že se sejdem všichni ve zdraví :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, moc se omlouvam, ze jsem tu tak strasne dlouho nebyla. Preji Vam vsem moc krasny a radostny rok 2009. A chtela jsem Vas poprosit, pokud by jste nekam sly, muzete mi to pisnout na email? Diky Sla bych taky rada nekam. Dokud jeste muzu. Od srpna jsem bez auta. 4 pacholky uz do toho naseho vazne nedam a na nove setrime. Ale do srpna to asi nestihnem. Vsechny Vas moooc zdravim a mejte se bajecne. kackasav@seznam.cz
3. led 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kabatko, tobě přejeme taky jen to nej do roku 2009 :slight_smile: a pokud jsem to dobře pochopila, tak čekáte další mimi? :slight_smile: Pokud ano, veliká gratulace!!! Určitě srazík uděláme a dáme vědět :slight_smile:
3. led 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni, jak se máte v novém roce? My si užíváme toho, že máme taťku od rána do večera doma :slight_smile:
Jinak my jsme byli dneska s manžou a Adámkem na prochajdě, dost jsme vymrzli a na zpáteční cestě jsme si v Pavilonu dali svařák a byl mňam mńam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek