Říčany u Prahy

Ahoj nynější i nastávající maminky. Rády bych se seznámila pokecala co a jak a třeba i uspořádala srazík. Žádné maminky z této lokality neznám a věřím že je nás tu dost. 😉
terriautor
15. pro 2008
ahoj a kde to jé?
janana
15. pro 2008
terri - tady nahoře v Radošovicích. Když odbočíš z Černokostelecký na Štuksák, odbočíš první možnou doleva kolem nemocnice, tak cca po 300 metrech po pravý straně je Pavilon.
janana
16. pro 2008
holky platí teda dneska ten Pavilon ve 14:30?
lucy..
16. pro 2008
na ja s tim pocitam 😉
janana
16. pro 2008
tak já tam teda budu 😉
lucy..
16. pro 2008
ja taky 🙂 prinejhorsim budeme dve nooooo
terriautor
16. pro 2008
přijdu už se těším pa
petruska23
19. pro 2008
Ahoj holky...tak jakpak se máte???jaké to bylo v úterý v tom pavilonu???a jak se těšíte na ježíška???? 🙂 🙂 🙂
iira
21. pro 2008
ahojky všichni tak jak je?
Lucy-chodite do bazenu?
lucy..
21. pro 2008
ahooj, my se mame fajn 🙂
Irco - jo,jo chodime plavcit do Benesova. Malymu se to mooc libi - docela hodne se i potapej
terriautor
21. pro 2008
Ahoj mamky,
my se máme fajn napečíno, ozdobený stromek,naklizeno, už čekáme jen na Ježíška.
Luci že jsi byla dne s manželem na prochajdě nad nádrží. jela jsem kolem Vás. 😎
Přeji hezký večer.
lucy..
21. pro 2008
no jooo byla 🙂 no jsem te vubec nezaregistrovala-jsi mela zastavit 😉 . Jeli jsme do Tesca koupit Be-Be susenky....budu delat kokosovou roladu za studena....takze u nas se jeste pece a uklizi. Zitra musim jeste do Prahy a v utery si s manzou udelame male Vanoce, ve stredu budeme u tchanovcu a ve ctvrtek se presouvame k nasim, takze to budeme mit dost cestovni....nastesti u vetsinu darecku mam.
janana
22. pro 2008
Ahoj holky! Tak jak vrcholí přípravy? My už sme od pátku u našich, budem tady i na Štědrý den, 25.12 nás čekají tchánovci. Takže taky cestování.

Jinak všem přejem šťastné a veselé Vánoce a do nového roku jen a jen to nejlepší, hlavně zdraví. Mějte se hezky a užijte si to.
iira
22. pro 2008
ahojky holky
Lucy a kolik to stoji v Benešově?ne že by jsme tam teda jeudili, protože ja nemam řidičak ..ale zajimalo by mě kolik si tam učtuji.Nas čeka posledni hodina na plavču ve středu ..ještěrka neni vodni tvor a tak to asi nechame až bude větši
jinak přeji všem hezke svatky a doufam že už se mi poštěst příšti rok í za vami ten kousek přijet a dat si dortíka 🙂
petruska23
23. pro 2008
Ahoj holky...tak u nás už je zdá se všechno připravené..akorát ještě dneska jedeme shánět poslední dáreček 🙂
Krásně si to užijte a doufám, že se po novém roce uvidíme 🙂 🙂 🙂
dask
23. pro 2008
Ahojky holky, u nás je předvánoční čas do chaotický 😞 Adámek má ošklivý kašel a o víkendu měl i teplotu, tak jsme od Dr. dostali antibiotika, manžel si v neděli na fotbale zlobil pravou ruku, takže ji má v sádře 😞 Tak doufám, že zítřek proběhne v pohodě a klídku 😉
Všem vám přejeme hezké Vánoce a mnoho štěstíčka s dětičkama a manželama 🙂
del
24. pro 2008
Ahoj holky, chtela jsem vam vsem, vasim rodinam a detickam poprat hezke Vanoce a vse nej v novem roce 😃 PF mam v albu 😃
terriautor
24. pro 2008
Ahoj maminy a dítka všem Vám přeji krásný ŠTĚDRÝ DEN a všechno nejlepší a hodně zdravíčka v roce 2009 🙂 Terri a Áňa
iira
24. pro 2008
všem přeji hezke vanoce a krasny novy rok.....
terriautor
26. pro 2008
Ahoj , stavoval se u Vás Ježíšek? Copak Vám nadělil? 😉
maca.0013
26. pro 2008
ahoj...já se taky hlásím...Kostelec nad Černými lesy... 🙂
janana
26. pro 2008
ahojky holky! tak jaká byla nadílka? Adelka dostala odrážedlo, houpacího koně, panenku, hračky do vody a spoustu oblečení - ani to nestihne unosit.

maca.0013 - vítám tě
dask
26. pro 2008
Ahojky holky a mimča, ty Vánoce a svátky ale rychle utekly, co? 😞
U nás Ježíšek byl a donesl mnoho hezkých dárečků 🙂 Adámka stromek ani dárky moc nezajímaly, tak jsem rozbalovala za něj a rozhazování a škubání papírů pro něj byla největší zábava 😃 Ale hodně mě překvapil u večeře. Celou dobu seděl hezky v židličce a jedl sám (rukama, občas i lžičkou 😉 ) brambory a rybu 🙂
Jinak já jsem přejezená vším možným :-p
Mějte hezký víkend 😃
Maca.0013 vítej mezi námi. Já jsem původem taky z Kostelce 🙂
terriautor
27. pro 2008
Maco vítej.
Adámkovi dodatečně přeji vše nej nej k svátku.
😃
dask
27. pro 2008
Terri, Adámek děkuje 🙂
Co říkala Anička na stormeček, Ježíška a dárečky?
merlin30
31. pro 2008
je tu někdo jak to vypadá v říčanech 😃
iira
31. pro 2008
Ahojky děvčata, tak u nas ježišek byl a přinesl sposty darečku...Janička byla u nas doma jedina hodna tak vše přinesl jí...přejeme všem krasny novy rok a připijim na ty naše zlatička at nam dělaji jen a jen radost a doufam že se sejdem všichni ve zdraví x-)
kabatko
3. led 2009
Ahojte holky, moc se omlouvam, ze jsem tu tak strasne dlouho nebyla. Preji Vam vsem moc krasny a radostny rok 2009. A chtela jsem Vas poprosit, pokud by jste nekam sly, muzete mi to pisnout na email? Diky Sla bych taky rada nekam. Dokud jeste muzu. Od srpna jsem bez auta. 4 pacholky uz do toho naseho vazne nedam a na nove setrime. Ale do srpna to asi nestihnem. Vsechny Vas moooc zdravim a mejte se bajecne. kackasav@seznam.cz
dask
3. led 2009
Ahojky kabatko, tobě přejeme taky jen to nej do roku 2009 🙂 a pokud jsem to dobře pochopila, tak čekáte další mimi? 🙂 Pokud ano, veliká gratulace!!! Určitě srazík uděláme a dáme vědět 🙂
dask
3. led 2009
Ahojky všichni, jak se máte v novém roce? My si užíváme toho, že máme taťku od rána do večera doma 🙂
Jinak my jsme byli dneska s manžou a Adámkem na prochajdě, dost jsme vymrzli a na zpáteční cestě jsme si v Pavilonu dali svařák a byl mňam mńam 😃 :-p

Začni psát odpověď...

Odešli