• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
lucy: mám ale ne v Říčanech
17. dub 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ähojky,
tak já si nakonec vybrala pediatra v Uhříněvsi, teda doktorka už nebere nové pacienty, ale na Novém náměstí budou dva noví doktoři zanedlouho prý, takže do tý doby budem u této pediatričky a pak nás předá :slight_smile:

co se týká odvozu do porodnice, doufám, že Pupíkovi se bude chtít v noci nebo brzy ráno :sunglasses: neb je to o nervy, když jsme jeli na desátou do Podolí na předporodní kurz, cesta nám trvala hodinu :fearful:
no a taky doufáme, že Pupík bude do termínu neb od 24.5. jsou zavřené porodní sály.........ty idioti tam malují
21. dub 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Já bydlím tady kousíček vedle Říčan, v Tehovci a hledám nějakou kámošku na popovídání.... :slight_smile: Už se mi to blíží..termínek mám už 3. května :slight_smile:
22. dub 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj komtes, no s tou cestou mi to povidej. Ja jezdim na gyndu na Karlak a rodit chci u Apolinare a ted jak predelavaji silnici na Chodove, jezdim bezne 2h, fakt sila :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak snad take vydrzim alespon do 20. kvetna.

Petrus, no tak vitej :slight_smile: to jsi na spravne adrese. Tak nam neco rekni, kde se chystas rodit a taaaaak :grinning:
23. dub 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..nooo tak původně jsem byla zaregistrovaná u Apolináře, ale kvůli těm pražským návalům jsem se nakonec rozhodla pro Benešov. Kamarádka tam rodila a nemohla si to vynachválit. Tak uvidíme :slight_smile: Už tam chodim na kontroly a cestu mám vypočítanou na necelou půl hodinku, což je krásný :slight_smile: jinak pediatra jsem našla v Říčanech, tak doufám, že tam budeme spokojení :slight_smile: Jinak jsem ještě nedávno taky bydlela v Říčanech a teď jsem tady vedle, ale mam tam bybičku a veškeré své příbuzenstvo, takže jsem tam pečená vařená :slight_smile:
23. dub 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave ted pediatra vybiram, nasla jsem v Ricanech 3, ale stejne nikoho neznam, tak to bude asi loterie :slight_smile: No ja mam prave z te cesty do porodnice docela hruzu. Planujeme jet taxikem, ale nevim jak se to resi v pripade nejakych komplikaci - zda volat 155 a nebo kdyz uvizneme v 3km kolone :angry: ??? Ja bydlim v Ricanech 3 roky a v zari se budeme stehovat do RRD blizko mesta taky v Ricanech. A copak cekas??? :slight_smile:
23. dub 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tam taky neznala, ale známá mi doporučila doktorku..Je v Rýdlově ulici. Jinak já jsem z té Prahy měla taky hrůzu, tuhle jsem do centra jela přes 2 hodiny..tak jsem se ve finále rozhodla pro ten Benešov. Už jsem tam párkrát byla a prozatím jsem naprosto spokojená :slight_smile: Plánuju, že mě tam odveze přítel, ale to plánuju, samozřejmě to může dopadnout úúúplně jinak. :slight_smile: No podle mě, kdyby byly jakékoliv komplikace, tak 155 tim se určitě nic nezkazí ..to myslim, že je taková jistota :slight_smile: Jinak čekám překvapení :slight_smile: Rozhodli jsme se, že se necháme překvapit, ale jsem tak zvědavá, že už se z toho asi zbláznim :slight_smile: Ty čekáš chlapečka jooo?A máte vybraná jména?? My máme pro holčičku Amálie a pro chlapečka Maxim :slight_smile:
23. dub 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne, ja prave chodim i na gyndu do Phy a uz dvakrat jsem jela 2h....ale maji tu silnici dodelat 17.5., tak musim vydrzet :grinning: No joo, ja si uplne myslela, ze budeme mit holku - u nas v rodine se totiz skoro same holky porad rodily...no a tak jsme byli pekne v soku z klucika :slight_smile: Se jmeny porad nemame jasno....rozhodujeme mezi Lukasem, Honzikem a Stepanem....ale asi vyhraje Lukas..i kdyz mi prijde, ze jich je nejak posledni dobou moc.
23. dub 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že v současné době bude asi každého jména moc :slight_smile: takže záleží na tom, co se člověku líbí..no vidíš..tak alespoň budete mít v rodině nějakou změnu :grinning: Když to zhodnotim, u nás je to tak napůl..takže to mi taky moc nenapoví...Všichni mi řikaj, že určitě budu mít kluka, tak uvidíme :slight_smile: a co výbavička??už máš nakoupeno??a co kočárek??
23. dub 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono se to da nekdy poznat podle bricha, holcicky pry "maji" brisko takove sirsi a kluci do spice - fakt to sedi, mam ho pekne spicaty. No tak tasku do porodnice uz mam radeji pripravenou a takove zakladni veci pro mimco take mame. Kocarek uz mame a postylku objednanou, mela by prijit asi pristi tyden. Akorat asi nebudeme kupovat klasicky prebalovak, mozna jen tu prebalovaci podlozku na postylku. Jeste nam chybi veci na koupani. Ty uz mas urcite nakoupeno, ne?
23. dub 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo.tak doufám, že jo..zdá se mi toho už dost. Pořád jsem měla pocit, že nic nemám a že to nestihnu nakoupit....ale teď už zdá se mam vše..Jinak přebalovák jsem si nechala udělat od táty ( jelikož se zabývá nábytkem) jako skříňku a koupila jsem si na to tu podložku. Tak to očekávám v nejbližších dnech. Tašku už mam taky sbalenou, tak doufám, že mi v ní nic nechybí :slight_smile: :slight_smile: Nevim jak se spanim, zatim jsme koupili takovou kolíbku...tak doufám, že to bude vyhovovat..to každopádně uvidíme :slight_smile: A jen tak ze zvědavosti, jaký kočárek si zvolila?? Já měla jako favorita X-landera, ale nakonec jsme koupili Herqules raptor 3 spin..Jezdila jsem s nim zatim akorát po zahradě, ale zdá se do terénu šikovnej.. :slight_smile:
23. dub 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo tak Herkula nam take v jednom obchode doporucovali, jenze ja si uz od zacatku zamilovala CasualPlay S4, tak jsme ho nakonec i poridili :slight_smile:
23. dub 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů..tak ten je parádní :slight_smile: :slight_smile:
23. dub 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak jakpak se máme??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. dub 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se zase hlasim po vikendu. V patek jsem byla naposledy u sveho Dr. a ted me ceka uz jen poradna u Apolinare. Jinak jsme v sobotu koupili vanicku, tak finisujeme :wink: Vcera jsme byli na prochazce, dnes je zase nadherne, tak se asi vyplesknu na chvili na balkon. Ceka me teda i dost zehleni :slight_smile:
28. dub 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jojo to znám, žehlení mám taky hodně moc :confounded: ...Tak už se ti to taky krátí :slight_smile: Já byla dneska v Beněšově na kontrole...a už mi toho moc nezbývá...objednali mě na sobotu na kontrolu...no a v sobotu mám mimochodem už termínek :slight_smile:
28. dub 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeda, fakt zavidim. Tak jsem zvedava, zda se trefili s vypoctem :grinning: Jakto, ze nemas zadne fotecky v albumu, ja teda taky neee :slight_smile: ale ja mam jeste 3 tydny cas :grinning:
28. dub 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
S fotkama to určitě napravííím :slight_smile: Strašně už se těšim, ale zároveň jsem z toho už pěkně vyplašená :frowning2: Jenom se modlim, aby to všechno bylo v pořádku...Zatim mi doktoři nic špatného neřekli, tak doufejme :slight_smile: Tobě taky samozřejmě držim palečky...a když by se ti potom někdy chtělo....mohly bysme se třeba sejít...samozřejmě, až to bude možné :wink:
28. dub 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ja jsem taky vyplasena :slight_smile:vsak to zmakneme...Preju hlavne hodne zdravicka vam obema!!!! No jasan, ze se sejdem, ja tu nikoho neznam..vetsinu kamosek mam v Praze a jeste bezdetnych...tak budu rada za zpriznenou dusi :grinning:
28. dub 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to zmákneme.. Já tady taky nikoho moc neznám a kámošky mám taky v Praze věšinou...a bez dětí...Bylo by to fain...Přeci jenom je dobrý, když si můžeš s někym vyměňovat zkušenosti a poradit si...a to já budu určitě spoustu rad potřebovat :grinning: tak se potom můžeme nějak domluvit :slight_smile:
28. dub 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!
Petruš koukám, že porod klepe na dveře, tak ti moc a moc držím palečky ať to zvládneš levou zadní. A napiš pak co to je.
Luci mě také každý říkal že čekám kluka, tak jsme vybrali jméno Lukášek a nakonec čekám holku tak se rozmýšlím mezi Annou a Sárou. Zatím vede Anička.
Až budete plánovat sraz dejte mi vědět ráda bych vás poznala osobně. Teď v Říčanech trávím takřka každý víkend. Co takhle vyrazit do Čika na zmrzlinku.
mějte se a opatrujte se pa
28. dub 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..určitě pak napíšu co to je...a můžeme se pak domluvit a všichni někam zajdeme...Třeba na tu zmrzku...to bude fain :slight_smile:
29. dub 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, muzu se pridat? Jsem z Mukarova a do Rican chodim s detma cvicit. Nas pediatr je Dr Brdickova a dobry. Za tri roky si nemuzu stezovat. Ale fakt je, ze chodime v podstate jen do pradny a na ockovani. Ale vim, ze jezdi domu, kdyz si prinesete mimi domu( nedelaj vsichni dr) a ze zacatku bere cerstva mimi prednostne. A da se s ni domluvit a je rozumna. Necpe prasky kdyz nemusi.
Jinak bych s Vami take nekam zasla poznala Vas. TAk dobrou noc. Jo, nechodim sem moc casto, jen kdyz nejsem moc utahana, tak skocim na konika. Alůe nestiham docitat. Sice nemate moc stranek, ale pak az jich je hodne, tak se to neda :frowning2:
3. kvě 2008 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jujky, koukam, ze jsem jiz mezi Vami byla. ani si to nepamatuju. No, ale aspon jsem VAs precetla :slight_smile: Vetsinou chodim na Srpnatka 2007 To se mi narodil ten nejmladci a parkrat jsme se s holkama sesly. NAposledy v zoo. ale je to narocne. Hlavne jsme se nikam nedostali a tak jsem se s detma trhla a chodila jsem po zviratkach a obcas narazila na bandu bab s kocarkama :wink: BYlo to ale fajn. Jen tim, ze mam vice deti, tak jsem s nimi nemohla nekde kecnout a drbat. Holky nevydrzi sedet u stolu chtej behat a delat blbosti. No, nedivim se jim. TAk vazne dobrou a nekdY se zase zastavim
3. kvě 2008 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..tak vidíš, já jsem z Tehovce, což je v podstatě hned vedle... :slight_smile: Tak to musí být přeci jen náročné..takhle ty výlety :wink: Já jsem měla včera termín a zatím nic...takže čekám a čekám kdy to přijde :slight_smile:
4. kvě 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kabátko vítám tě!
Petruš držíme palečky, dej vědět.
Já už také stříhám metr. :confounded: ale moc jsem si to těhutenství užívala a bude mi to chybět.
5. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy! Tak sem se zas po dlouhý době dostala k tomu, abych si Vás přečetla. Koukám, že se Vám to krátí, tak držím palečky! :wink:
Jinak Petruska23 - kde bydlíš v Tehovci? Já teď bydlím v říčanech a zhruba za měsíc začínáme v Tehovci stavět - tak to budeme skoro sousedky? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...Já bydlím kousíček od hotelu Sedmikráska, jestli víš, kde to je???A kde budete stavět?? :slight_smile: :slight_smile: A jak to máš s miminkem??už máš?? :slight_smile: Já měla termín v sobotu a ještě pořád nic... :confounded: tak čekám a čekám...
6. kvě 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme stavět, když se přijede k tomu rybníčku co je u hasičárny, tak pak rovně směrem k lesu - tak tam po pravý straně
jinak já už mám holčičku - zítra jí bude přesně 7 měsíců. Taky sem přenášela - 5 dní.To čekání je nekonečný. Kdyžtak si zkus seskákat schody - prej to úpomáhá. já si je seskákala a večer rodila :slight_smile: :slight_smile: S tím benešovem držím palce.
6. kvě 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za podporu.. :slight_smile: Tak to je moc hezký místečko..to vím kde je, chodím tam k lesu na procházky zatim s pejskem :slight_smile: to budeme mít opravdu kousíček :slight_smile: můžeme tady pak něco podnikat...tak přeju holčičce všechno nejlepší, hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile: já jdu běhat po schodech :slight_smile:
6. kvě 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek