• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
ahooj
my měli vánoce a Silvestr poznamenaný nemocema, nejdřív manža, na ježíška Daník a na Silvestra já, takže naprd, ale jinak si vánoce malej užil krásně

je to strašný jak to letí, jsme po 14ti dnech opět sami, manže musel do práce

Daník už má dva zubáky, leze(přitahuje se za ručičky) jako ďas, sedět ještě sám ne-e

tak všem přejeme do nového roku hlavně zdravíčko :wink:
5. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Kabátko, říkaly jsme si s holkama co je stebou. Jakmile někam budem plánovat vyrazit dáme vědět. Tak čekáte další přírůstek? To smakám a posílám velkou gratulaci. :slight_smile:
Včera jsme vytáhli poprvé sáňky a malou povozili, dnes o tom také uvažuji, ale manžel už je v práci tak na to budu sama.Aňě se to líbilo dokonce i úsměv vykouzlila. :wink:
Všechny Vás pozdravujem.
5. led 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky to je ale krasa co ten snih?ja se tady nedostanu ani s kočarem na prochazku ....
kabatko-gratuluji a přeji mocinko štěstíčka
5. led 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady to nejak zije :slight_smile: My se meli o svatcich take bezva - manza doma :grinning: Vsem prejeme vse nej do noveho roku :wink:
No Kabatko - gratulace k mimcu...teeeda jsi odvazna...ja mam porad co delat s tim nasim dablikem - prave zacina lezt, takze vse odklizim, vysavam, vytiram :sweat_smile:
Dnes jsme byli venku - nic moc v tom snehu, ale az uhodej tuhe mrazy bude jeste hur.....zitra jdeme na 8m prohlidku.
Jo Irco v Benesove je plavani za 120Kč/30min
5. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,my byly taky dneska venku jenže tady to nepluhuji tak je to docela sranda tlačit kočarek.
Lucy-ja vim jenže ja nemam řidičak a jezdit bussem je pak naročne a hlavně na cely den a mala asi stejně neni moc vodni tvor...a jak se jinak všichni mate?
6. led 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irco, no to je jasne. My jedeme plavat ted ve ctvrtek, tak jsem na to zvedava, snad budou lepsi cesty. Jinak malyho to fakt dost bavi, staci rict, ze bude caky, caky a sviti mu ocicka :slight_smile: Zacina byt hrozne aktivni..kde jsou ty casy, ze vydrzel na puzzle...ted uz cestuje po koberci svym plazo-lezem - nejlepe pod stul, ke kytkam, vytahuje knihy z policky....no takze ho furt nekam presouvam a vysavam a vytiram :slight_smile: Dnes jsme byli na 8m prohlidce a ma pres 9kg :wink: Jinak se neda ani moc chodit ven, coz me stve, protoze jsem si na to sama docela zvykla. Jinak jsou u nas stale spatne noci - ted rostou dalsi zoubky.....ale zlepsili jsme se v prikrmech. Uz basti k obedu maso-zeleninu a vecer kasi.
6. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já byla dneska s Adámkem taky venku a byla to dobrá posilovna, protože chodníky nejsou prohrnuty vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lucy, tak to je Lukášek pěkný a šikovný klučina :slight_smile: My měli 9,60kg v roce :slight_smile: My máme teď největší zábavu lezení po výškách, takže nedělám nic jiného, než ho odněkud sundavám :confounded: Máme doma opravdu živé dítko. Přes den od Nového roku nespí a celý den se nezastaví :frowning2: Večer jsem unavená víc já než Adámek, ale spí celou noc :dizzy_face:
6. led 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave jsme se vratili z prochazky - jen hodinove. Docela to slo, malej si pospal, ale uz aby bylo aspon nad nulou. Chodim v lyzarske vyzbroji :wink:
Pavli: taky mas veselo, no asi-urcite nas to ceka vsechny :grinning:
7. led 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..dodatečně Vám všem taky přeju všechno nej do toho nového roku.....to přeje i Amísek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a doufáme, že se konečně s vámi zase uvidíme. :wink: :wink: :wink:
8. led 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak my v těch mrazech teda radši nikam nechodíme, říkají, že když je víc jak mínus pět, tak se s dětma do dvou let nemá vůbec chodit ven. Radši to dodržuju. A ještě ke všemu máme zas nějakou rýmu. Ach jo. my se z toho snad nikdy nevyhrabem.

Petrus ahooooj! Tak jak se pořád máte? Co Amálka? Až přejdou ty mrazy, tak určitě musíme zas vyrazit tam u nás. Barák už snad bude do dvou měsíců hotovej, tak pak už se snad uvidíme častěji :wink:
8. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani...tak to se těšíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: my se máme fain, akorát já jsem teď nemocná...ale už je to lepší...Amálka je šikulka...pořád se jenom chechtá....má dva zoubky a už i docela sama sedí :slight_smile: takže samá radost ..a co vy????
9. led 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus my se máme dobře, až na tu chřipku. Včera to skolilo mě, aby nás asi nebylo málo. Ted na to koukám, že už je Amálce přes 7 měsíců. To ani není možný, vždyť si nedávno rodila. Strašně to nějak utíká :unamused:
9. led 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak to jsme na tom stejně s chřipajznou...tak přeju brzké uzdravení....no jooo..utíká to děsně rychle, ani to nestačim sledovat..teď už jí bude 8....je to vážně neuvěřitelný...tak až ty mrazy povolí a budete se sem chystat, tak dej vědět a můžeme vyrazit třeba na prochajdu :slight_smile: a co Adélka, jakpak se má?? :slight_smile:
9. led 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adélka už lítá jak drak, začíná mluvit, pořád po nás něco opakuje, umí už napodobit asi 30 zvířat, pozná je i v knížce, no je fakt strašně roztomilá. A co Amálka? Ta už bude pomalu lézt, ne?
12. led 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je teda šikulka....no Amálka..pohybuje se do všech možných stran, ale lézt se jí moc nechce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jinak asi před měsícem se naučila říkat táta, takže mi to tu celý den opakuje :grinning: a máma pořád nic...
13. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelka taky nejdřív říkala táta, pak bába a pak teprve máma. To přijde...

Terri - koukala sem, že už máte nové autíčko.Jak se ti v něm jezdí? mně teda úžasně.
14. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak to nas Luky teda porad povida mama :slight_smile: zacina byt srandovni. Dnes jsme tu meli tchanovce a Luky porad lezl ke me a splhal na me. No je to milacek muuuj
14. led 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my byli dneska na očkování a Adámek se u Dr. předvedl jako veliký a statečný šikula :slight_smile: Nechal se poslechnout, kouknout si do krku, když mu Dr. dávala pigáro (do ručičky), tak na ní štěkal :grinning: Vůbec nevěděl, že ho ďobla. Pak ji ukázal jak dělá auto, kravička, hodinky, atd. Dost jsme se tam nasmáli :slight_smile:
Jinak se pomalu chystáme na hory. Odjíždíme příští sobotu. Už se moooooc těším :sunglasses:
14. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak se daří?
15. led 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj my na hory jedem už tuto sobotu. z toho balení mi jde hlava kolem.
Autíčko statečně používáme už nějaký měsíc a nemít ho tak nevím kam všechny ty věci narveme.
Slyšela jsem že je na horách krásně tak doufám že nám to vydrží.
pa mějte se
15. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Iiro! Máme se dobře! Musím zaťukat jsme všichni zdraví. Začínáme s příkrmama, takže trožku hrůza. No snad nebude podvyživená! :slight_smile: :grinning: :grinning:

A co vy? Jak žijete? Co Janička jak se má? Jestli někdy budeš mít cestu do Prahy ráda Tě uvidím! Ahoj. :wink:
23. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj zdravím všechny,
spokojení a bez jaké koli ujmi jsme se celá rodina vrátili z dovolené na horách. :wink:
Jsem ráda že už jme doma. Teď ta kupa prádla děs :frowning2: En už se naučila přetáčet tam i zpět a začala papat zeleninku už je to velká holka.
25. led 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, i já hlásím návrat z hor :slight_smile: Měli jsme se fajn, počasí bylo v pohodě a Adámek nás neustále něčím překvapoval. Na saních se moc vozit nechtěl, ale boby ho bavily :wink: a kočár jsme vůbec nepotřebovali, protože chodil pěšky a sníh se mu mooooooc líbil :sunglasses:
Terri, Anička je veliká šikula :slight_smile: Jinak já budu prát taky asi sto let a to jsem přivezla jednu tašku čistého prádla :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Doufám, že se tu brzy někdo ukáže a domluvíme nějaká srazík :slight_smile: Papa
31. led 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj jak zvládáte chřipkovou epidemii? My jsme podlehli celá rodina a už od ut se v tom topíme.
:rolling_eyes:
1. únor 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...my už máme chřipku všichni úspěšně za sebou.....Amálka z toho naštěstí vyšla nejlíp....měla rýmu a kašlík..ale bez teplot...Tak Terri přejeme brzké uzdravení :slight_smile:
Až to nějak půjde a domluvíme se, rády bychom Vás viděli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak my máme pro změnu chřipku, tentokrát střevní. adelka už třetí den nechce jíst, tak sme museli vysadit ze stravy mlíko a uvidíme jestli to k něčemu bude.
3. únor 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani..tak držíme palce, ať je Adélka co nejdříve v pořádku...je to hrůza, když těm dětem něco je :frowning2: a jezdíte sem někdy na baráček?,a jak to máte ve vnitř?už je něco hotové? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš - už by nám dům měli za 14 dní předávat s tím, že se bude ještě dodělávat dalžba, obklady, dveře,kuchyně a tak. Nicméně koncem března by sme snad už mohli stěhovat.
3. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hledam kamaradku tehu z Rican ja jsem v 7mesici :slight_smile:
4. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé jani tak to je super....tak to se těšíš viď? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: My se těšíme, až vyrazíme společně na prochajdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek