• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Ahojky holky, tak se přidávám k nemocným :frowning2: Jsem dost nastydlá. Adámek je zatím zdravý. Ráno si ho vzali naši, abych se mohla trochu vyležet a hlavně, aby to ode mě nechytil. Snad bude zítra líp :wink:
Přeji všem brzké uzdravení :slight_smile:
4. únor 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dask..tak taky přejeme brzké uzdravení :slight_smile: ať můžeme konečně taky něco uspořádat :dizzy_face:
4. únor 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak všem kdo jsou nemocný přejeme, ať ste brzy všichni v pořádku. My se nějak nemůžeme vyhrabat z těch průjmů.

Petruš - jj těším. V tom paneláku je to už hooodně těsný.

Holky a jak to máte s druhým mimčem? Plánujete některá?
5. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hplky jak se daří?my už mame snad rymu a ty ostatni ošklivosti za sebou tak držim palce vam at se s toho brzy dostanete

holky chodite některa s dítkem na cvičeni do studia pro ženy?
5. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak u nás už je nemoc na ústupu :slight_smile: Adámek je zatím zdravý :slight_smile:

Jani:my zatím druhé mimčo neplánujem. Adámek je pěkný čertík a tak počkáme až se zklidní a bude víc samostatný :wink: Všechno si užívám a tak jsem zatím ráda, že máme jen jedno dítko :slight_smile:

IIra: na cvíčo do Studia pro ženy budu s Adámkem chodit od března (od 1,5 roku).

Mějte se moc hezky a užívejte teplý víkend :sunglasses:
6. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - tak jak včera? koukala si na to stavební firmu? nebo nakonec budete zustavat?
8. únor 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, včera jsem byla nějak mimo, tak jsem tě hned nepoznala :frowning2: V Říčanech se nepotkáme a jen co vyjedeme na nákupy, tak jo :grinning:
U nás je to řešení na dlouho :frowning2: Bavíme se o tom snad už rok, vše má své pro i proti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Říkala jsem manžovi o pozemku v Tehově a dneska se na tu firmu chci podívat :slight_smile: Tak uvidíme, jak to všechno dopadne :slight_smile:
Vždycky když slyším takhle někoho vyprávět jak buduje a vybírá vybavení apod., tak bych stavěla a stěhovala se hned :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Dask -ja jen tak, mi jsme tam začli chodit už ted a tak jsem si řikala jestli tady neni taky někdo :slight_smile:
9. únor 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my jsme zatim v poradku :wink: Chodime kazdy den ven, i kdyz je hnusne..prijde mi, ze by to malymu chybelo. Uz mi ale nejak dohazeji napady na prochazky..chodime nejak porad stejne. Nam uz se baracek take trochu pohnul....tak snad za dva mesice uz tam budeme!

Irco: co je to za cviceni? Libi se to male?
9. únor 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lucy...tebe jsem "nevidela"co malej?jo cvičo se nam libi,Janička je mezi dětmi a ted v ledu pojištovna proplacela až 2000kč tak jsme si koupili 3 permanentky a začli jsme chodit,sice je to pro lezouci deti,ale me přišlo že nam vubec nevadi že nelezem,hlavne Jana ma pohyb a deti a ja aspon pokecam ,delaji se tam ruzna cvičeni a zpivame a řikame basničky ,a jelikož mala neleze tak je to s ni lepši než ty lezouci deti ,ty se s mamkama perou a když nechteji tak jim utečou ,pak si deti hrajou ,dame jim napapat a jde se domu ...je to prima a Jana aspon neplače
9. únor 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iira: My chcem chodit na cvíčo pro děti od 1,5 roku :slight_smile: Už se na to těším. Adámek má taky moc ráda děti a tak se alespoň vyblbne :grinning:

My se snažíme taky chodit často ven. Teď co Adámek chce víc chodit, tak chodíme i na pěší procházky a je to sranda :frowning2: Vždycky si řeknu kam dojdeme a stejně je to jinak. U nás vede procházka od bytovky k jeřábu u Olivovny, jak se staví ta nová škola. Když jdem ven bez kočáru, tak Adámek hned nabere směr, už tam trefí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ono tohle je pro lezouci deti,ale nam to vyhovuje,ono toho lezeni tam moc neni a naopak se Jana snaži tam lezt za ostatnimi ..a jak jsem řikala ,cele nam to hradila pojistovna tak je to super..
9. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tehulky z Rican je tu nektera na popovidani :slight_smile:
9. únor 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Dito ,vitam tě ...tady jsme asi všechny už s mimi,ale povidat si mužem i tak :slight_smile:
9. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky copak dela tva mala
9. únor 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted akorat jde obedvat,jinak je to protivka zlobivka,asi ji rostou zuby tak často plače,no zatim pa ja sem přijdu tak za pul hodky
9. únor 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo.maś v Ricanech nejakou kamaradku s miminkem
9. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Dito..vítáme tě tu.... :slight_smile:
9. únor 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky shánim pro Amálku golfky Quinny Zapp...chystáme se letos dost letadlem, tak mi takovej lehoučkej kočárek příjde ideální???Nevíte třeba náhodou o někom, že by ho prodával??? děkujůůůů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
9. únor 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dito-mam tam kamaradku ,bud s 9 mesični holčičkou a nebo ted s 2 mesičnim ,neni problem vas pak seznamit
petruska23-teda nevim o nikom ,ale taky shanim nějake golfky,už by jsme v lete v nich mohli frčet ven...
9. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu se k vám přidat?Jsem z Uhříněvse a mám 8-měsíční mimi.
12. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..vítáme tě tu :slight_smile:
14. únor 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky copak delaji dnes miminka :slight_smile:
14. únor 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

puvodne jsem taky z rican, ted bydlime v praze, rodice mam stale v ricanech a nedavno jsem koupili pozemek v tehove a chcem co nevidet zacit stavet..takze se vracim pomalu do starych krajin, ale nikoho tam neznam..tedy nikoho s mimi:slight_smile:
14. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky sabs..taky tě tu vítáme... :slight_smile: My jsme z Tehovce...
15. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨petruska: tak to je kousek:slight_smile:
15. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Koukám, že máme nové maminky, tak Vás tady všechny vítám.

Jinak my se máme fajn. Adelka byla teď celej tejden u našich na Šumavě sama a zvládla to úplně skvěle. Vůbec neplakala. Tak mi přišlo, že to naše odloučení nesu hůř já než ona.

A co se zas někdy sejít na pokec?
15. únor 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, tak to je šikulka..já bych byla taky pro se sejít :slight_smile:
15. únor 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky se hlasim pokud budeme mit čas radi přijedem , ještě jsme vas neviděla..
15. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek