• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Ahoj holky, ja nejak nestiham :slight_smile: malej leze a porad se nekde stavi, takze sedim u nej na koberci :slight_smile:
Irco: a co tam delate na tom cviceni? My chodime stale plavat a zkousime ruzne plavecke pomucky.
Ve stredu se vracim do Rican, tak jsem take pro srazik.
Jinak vitam nove mamci a tehulky :wink:
16. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ruzne, uči se paci paci , cvičime s noihama ,děla se berany berany ,říkaji se basničky a u toho se s nima blbne,male se to libi moc,zatim neleze tak je to s ni dobre ani se nevzpíra
16. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminy,
vítám nově příchozí.
Iir jakou máš pojišťovnu? Jsem zvědavá kdy nám vyjde to setkání, snad až opadne ten sníh. Už mi ta zima připadá dlouhá. Máš nějakého favorita na golfky, také už se budu muset poohlížet, chci lehké a skladné do auta.

Myslím že srazík necháme až se trochu oteplí.

Jani o druhém opravdu neuvažuji možná až En odroste. Moc se těším až se v noci vyspím. :grinning:

pa všechny vás pozdravujem a těšíme se na Vás
16. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri - já mám golfky Inglesina zippy nebo tak něco a spokojensot na 1000%. Lehký, lehce se složí a rozloží a skladný sou taky dobře
16. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:03 • radus.b.
Ahoj holky....No tak o druhém miminku uvažujeme, ale zřejmě ještě tak rok počkáme... :slight_smile: Jinak kočárek jsme teď koupili Quinny Zapp, ale to je vyloženě na dovču, na cestování nebo do krámu, žádný velký terény :sunglasses: Tady u nás na těch cestách bych s ním moc neuspěla :slight_smile:
Na srazík už se taky moooc těšíme....ale ten sních je hrůza, máme tady závěje, že se nedá pomalu ani vylézt z baráku..
17. únor 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, taky zdravím nově příchozí :slight_smile:
My jsme pořídili taky golfky do auta, Peg Perego Pliko3 a jsou bezva. Mám je pořád v autě, takže je mám jen na rychlé přesuny, obchody, atd. Jsou bezva :wink:
O druhém mimču jsme se zrovna s manžou včera bavili :stuck_out_tongue_closed_eyes: Adámek je dost živý klučík, takže jsem říkala, že ještě tak rok počkáme. Chci se mu plně věnovat a užít si ho :slight_smile:
Sněhu je fakt dost a asi nějakou dobu ještě bude :sunglasses:
17. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak už zase sněží :confounded: nevypadá to, že by to v nejbližší době mělo povolit :confounded:
Jani, jakpak to vypadá s baráčkem???už se přesunujete ??? :slight_smile:
18. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus - ted sme ve fazi pokládky dlažeb, tak uvidíme, jak dlouho to bude trvat. Ale do takových závějí se mi teda moc nechce, zatím ten teren je nic moc
18. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to tady fakt hrůza...když jdu na prochajdu,tak mám co dělat :slight_smile:
18. únor 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, včera i dneska jsem byla s Adámkem na prochajdě a mám to s posilováním :slight_smile: Chodníky nejsou upravené, takže chodíme po Černokostelecké, tam to docela jde. Adámek je ve svém živlu, protože kouká na auta :slight_smile:

Holky, chodíte někdo večer do školy Bezručovky na cvičení?Nějak jsem zapomněla od kolika je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dak - myslím, že od půl sedmý do osmi
19. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo přesně tak :slight_smile:
19. únor 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem z Říčan,mám devitiměsíčního klučíka a ráda bych se k vám připojila - na srazíky, procházky nebo na pokec ...
20. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vítám tě neny.já mám 7 měs. holčičku.

Jak dlouho žiješ v Říčanech?Chodíš s malím cvičit nebo plavat? :wink:
20. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Neny..taky tě tu vítáme :slight_smile:
20. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc za přivítání.Bydlím tady pět let,ale dokud jsem chodila do práce, kámošky jsem nehledala :slight_smile:měla jsem jich dost v práci, ale priority se mění ... teď bych ráda tady našla nějaké kámošky s dětmi:slight_smile: jsem sice v Říčanech jen od podzimka do jara..léto trávím na chatě,ale procházky tady bez pokecu jsou dlouhé :frowning2: .S malým chodím zatím každý čtvrtek do Mraveniště do hudební školičky "Robátka" -je to tam celkem fajn. S plaváním chci začít od dubna -budem jezdit do Kolína..snad se to bude malýmu líbit,vodu má moc rád, ale co udělá velký bazén ..toť otázka
20. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
neny6: a kde v říčanech bvdlíš?
20. únor 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
janana: v Radošovicích, na procházky chodím často kolem Jurečku a okolí...pořád dokola :slight_smile:
20. únor 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky neny6, vítej mezi námi :slight_smile: To se třeba potkáváme, já bydlím taky v Radošovicích :slight_smile: Ale je fakt, že s Jančou jsme se potkaly poprvé "náhodou" v Praze v OBI a bez dětí :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak my jezdíme taky plavat do Kolína :slight_smile: :slight_smile: Máte někde poblíž chatu?
20. únor 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky začaly chodit do hudební školy Yamaha, akorát do Mukařova...a bylo nás tam málo, tak to asi nebude :frowning2:
20. únor 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask: jsi v Kolíně s plaváním spokojená? jak jsem psala ,chystáme se od dubna, tak jsem zvědavá na tvé dojmy:slight_smile: Chatu, resp. domek rodičů máme od Kolína tak cca 30 km, stejně tak jezdíme téměř každý víkend, tak vzhledem, že se chci přihlásit v sobotu , tak to budem mít při cestě.
Petruska: jak se malé líbilo v Yamaze? Pavlíkovi se tam moc líbí:slight_smile:
20. únor 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, od kolika měsíců/let je ta hudební škola? Co se tam s dětmi dělá? Adámek je muzikální, tak by mě to lákalo :slight_smile:
neny6:My chodíme na Vodníčka (pořádá to Kutná Hora) a je to tam faj. e začátku byl problém s domluvou s majitelnou (zdá se mi, že nezvládá administrativu), ale teď už úplně v poho. Chodíme tam rok a domlouváme se přímo s lektorkou a je to bez problémů. Adámek vodu miluje a tak si to tam užívá :slight_smile: Byla jsi se tam podívat na nějaké hodině? Pokud bys chtěla, můžem se domluvit a můžeš jet s námi :wink: Jezdíme každý čtvrtek od 12:30 :slight_smile:
20. únor 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
desk: hudební školička pro robátka je od 4 měsíců do 18 měsíců-tak kam chodím já, jsou spíš mimina. a pak je ještě "první krůčky k hudbě" a to je od 1,5 roku -4 roky -podívej se na stránky mateřského centra Mraveniště nebo na Yamaha hudební školy - je to tam popsané. Ale s "krůčky "nemám zkušenost , tak nevím jak to probíhá.Každopádně, když byla ukázková hodina , tak tam bylo narváno... myslím, že by nebyl problém se domluvit s lektorkou a jít se jen tak podívat, aby jsi si udělala představu...Také jsem se přihlásila do Vodníčka , tak doufám, že to bude fajn-bude sice chodit s klukem manžel- "ať si tatínek také užije :slight_smile: " já budu jen koukat-nesmím se totiž kvůli kontaktním čočkám bohužel potápět :frowning2:
20. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
neny..no Amálce se do hrozně moc líbilo...hlavně ten maskot :slight_smile: Ale mohužel to tady v Mukařově asi zruší...a do těch říčan jsme to už prošvihly :slight_smile:
21. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neny6 - já taky bydlím v Radošovicích. A kde přesně bydlíš?

Taky jsem úvažovala přihlásit adelku do Yamahy. Co se tam vlastně přesně s dětma dělá?
22. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já bych to s Adámkem chtěla zkusit taky, chtěla bych se tam jít podívat na nějakou hodinu :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
v těch Robátkách v Yamaze zpíváme písničky resp. říkanky,hrají si s různými chrastícími nástroji do rytmu hudby a pak je tam "volné objevování"-dají se děti do kruhu a maminky jen koukají a nezasahují ,aby se děti navzájem "oťukávaly"
23. únor 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - taky uvažuju, že Adelku přihlásím. Ale nevím kam. Ürčitě bych se šla taky někam podívat. Víš o něčem, kam?
23. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
vubec jsem si nevsimla, ze tu bezi ricanska diskuze.
Bydlime kousek od Rican, tak se k vam rada pridam.

Chodite nekdo do Sveta deti na dlani v Ricanech u Lidlu?
23. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek