• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Ahoj Anatanko..chodila jsem s Amálkou na vaničky...chtěla jsem se přihlásit teď jak začal ten kurz plavání, ale nějak jsme to prošvihly :unamused: Vy chodíte??
23. únor 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já jsem koukala na net stránky a jestli jsem to dobře pochopila, tak kurzy začínají vždy pololetně (jako ve škole). Sem do Říčan mám tel., tak jsem si říkala, že tam zkusím cinknout :slight_smile:
Možná bude i nějaká hudebka v tom centru u Lidl, ale na to se chci podívat večer :wink:
Jinak od března bych chtěla s Adámkem chodit do Studia pro ženy na cvičení pro děti. Třeba se tím unaví a nebude tak přes den řádit :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Dask mi už chodime a je to sranda,male se to libi a děla pokroky ...jinak do sveta chodi kamaradka plavat s holčičkou a je spokojena...a odkud jsi?
23. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dask...V tom svět dětí na dlani vedle lídla je taky hudebka Yamaha, ale prý je to nějaká jiná škola..né takhle , co to pořádá v říčanech..ale bude to asi podobné :slight_smile:
23. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
iira : ty chodíš do Yamahy do Mraveniště? já chodím taky, ve čtvrtek odpoledne..ty asi dopoledne, viď ..podle fotky mi povědová nejsi :slight_smile:
23. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my chodíme plavat do Světa dětí na dlani a super. Jsem tam moc spokojená. Hudebka je tam taky, ale jaká nevím. Nějak sem to prošvihla, když byla ukázková hodina.
24. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau maminy, tak dnes po dlouhé době byl krásný den, hned jsem vyjela s kočárkem do ulic.Nabít energii. :grinning:
Napište mi kdo chodíte do mraveniště jaký to je kdy chodíte a kolik to stojí.
Dočetla jsem se, že v ut je tam kavárnička setkání matek tak co říkáte srazu? :sunglasses:
25. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj terri,to zní dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
neny6 ,ne mi chodime do studia pro ženy vždy ve čtvrtek od 15h
to utery zni dobře ,ale nevim kde to je
26. únor 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes jdu do Mraveniště na Robátka -jdu tam poprvé,protože původně byly kurzy v ZŠ Bezručovce,ale dnes poprvé je to v Mraveništi, tak já tam tu kavárničku okouknu a dám vědět...ta budova Mraveniště je totiž hrozně malá...
26. únor 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v tom Mraveništi je celkem pěkná herna pro děti, nic moc velkého,ale stačí plus je tam místost s velkým stolem, kde si můžem dát kafčo apod. ...myslím, že by tam srazík byl možný ..v tomto počasí , asi pro ty děti nejideálnější...
26. únor 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my se bohužel srazíku nezúčastníme :frowning2: Adámekovi se vrátil kašel, dneska jsme byli u Dr., udělala mu výtěry a v pondělí uvidíme. Dýchání má totiž čisté, je bez teplot, ale kašel je dost ošklivý, hlavně v noci, dáví se atd. :frowning2:
Až budeme fit, tak se k vám moc rádi přidáme :slight_smile:
Pozdravujte mimísky a mějte hezký víkend :slight_smile:
27. únor 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj tak píśněte kdo by šel sesly by jsme se před vchodem písněte někdo jak se tam dostanem a návrhy na čas.pa
28. únor 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nam ted desne blbne internet, takze jsem tak trochu mimo :frowning2: Luky take stale kasle a ma rymu, tak mozna koncem tydne bychom nekam mohli....zalezi na nem..jinak chodime kazdy den tak na 2h ven, tak kdybyste se nekdo chtel pridat :wink:
zdravime nove mamci a mimca
28. únor 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo neny, my jsme take z Radosovic a kolem Jurecku chodim temer kazdy den :wink:
28. únor 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jsem tu po dlouhe dobe. TAk mi prosim pisnete kdy bude srazik. Chodim ven vetsinou dopoledne.Odpoledne deti spi. V Mravenisti jsem nikdy nebyla.
Jinak hudebni skola Yamaha je take otevrena u nas v Materskem centru. A je kazdy patek. Takze je mozno se prijit podivat a klidne se prihlasit. Myslim, ze jsou jeste volna mista. Zacinalo se ted nekdy v unoru.

lucy.. sice jsem z Mukarova, ale do Radosovic. sokola chodim cvicit s detma. se vsema. Vzdy ve stredu od 9h.
28. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy moc rádi se přidáme na procházku...tak písni , v kolik chodíte a můžem si dát někde srazík , třeba pro změnu na Jurečku :slight_smile:

Já bych na srazík do Mraveniště mohla, ale až tak mezi desátou jedenáctou, malý ráno spí.
1. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Adelka má zas nějaký teploty-doktorka teda říkala, že snad je to reakce na očkování. Ale radši to nebudem pokoušet. Užijte si sraz a snad se přidáme příště.
2. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy - vy jste vlastně v tý Domažlický, viď? To je kousek, tak se klidně někdy přidáme.
2. bře 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jsme v Horove ulici :slight_smile: brzo se uzdravte
2. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy a to je kde?
2. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je lekarna U bileho lva :slight_smile:
Tak kdo jdete zitra do Mraveniste?
2. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy: já bych šla, ale až tak kolem jedenácté
2. bře 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja take dopoledne nemuzu, az tak kolem 13h, protoze Luky spinka cca od 11h-12:30h, pak basti...stejne to bude asi narocne to s mimiskama skloubit co?Jsem chtela aby byl vzhuru, pak chodi spinkat tak v 15h, ale to uz do kocarku, takze pak by byla mozna prochazka :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj také jsem po obídku po té 13h nám vyhovuje.
2. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jenže ta kavárnička je pouze od deviti do dvanácti , což je pro mě a asi i pro vás celkem nevyhovující. Lucy písni, jak to bude zítra s tou procházkou :wink:
2. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nam spise dopol. Jelikoz po o spime. Takze ja se nedostavim :frowning2: Snad jindy.
2. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem netušils že je dopo. Ený spí a pak obědváme tak snad jindy pa :unamused:
3. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..takže dneska tedy nic???
3. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak se všichni máte? Počasí je nic moc, snad už brzy příjde jaro :wink:

My jsme ve čtvrtek oslavili 1,5 roku :slight_smile: Jé hrůza jak to letí. Byli jsme u Dr. na kontrole kašle a bacilu v nose, je vše na ústupu, tak jsem moc ráda :slight_smile: Udělala nám hned prohlídku a Adámek váží 10,80 kg a měří cca 80cm :slight_smile: Adámek se předvedl jaký je živel a Dr. řekla, že je vidět, že je pěkně čilý, ale šikovný a bude asi aprávný rošťák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď půjdeme až v květnu na druhou vakcínu žloutenky.

Mějte se moc hezky, užívejte zbytek víkendu a snad příští srazík vyjde :wink:
7. bře 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek