• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
ahojky holky ,mam otazečku,mam doma přikrmy hamanek od 9 měsice a mala mi je nechce,neměla by jste některa zajem ?Ja bych je do říčan i dovezla mam to kousek,Trvanlivost je tam nejmenši do 2.10.09..je to kruta se zeleninou a ryži a potom kuře se zeleninou a bramborem...pisněte mi kdyžtak do IP kus by byl asi za 15kč
19. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky a dětičky, jak se máte? To je bláznivé počasí, co? :frowning2:
Dneska jsme byli s Adámkem na cíčo ve Studiu pro ženy a bylo to bezva :slight_smile: Adámek z toho byl trochu vykulený, ale jinak se mu tam líbilo. Nejvíce skluzavka v opičí dráze :wink: Budem chodit každé úterý, tak snad se brzy zapojí do všech her.
Písněte jak se máte a jak dětičky rostou:slight_smile: Papa
24. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
Ený zase prodělala 6.dětskou nemoc, tak na závěrečné plavání nemůžeme. Už aby bylo hezky od Ledna byly asi 3x nemocná. Těším se až zas vyrazíme k Jurečkovi.pa všechny Vás pozdravujem
25. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Dask-my chodime take cvičit do studia,ale vždy ve čtvrtek,ale vy jste větši tak asi mate jine terminy
jinak mi jsme stale zdravi a fit..
25. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...My jsme teď měly trochu teploty, ale už je to dobrý...Taky se už moc těšíme, až bude hezky...abychom si zase mohly posedět na Jurečku :slight_smile:
25. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
My se máme také dobře. Zvažuju též nějaký cvičení, koukala se, že tady v Harmonii nějaký je. Tak možná to zkusíme.
25. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jani, my jsme byli s Adámkem v Harmonii na cvičení minulý týden, je každé pondělí o 16 hod. Víc se nám líbilo ale to cvíčo ve Studiu pro ženy :wink:
Terri, Petruš ať je holčičkám brzy líp :slight_smile: Snad už bude brzy jen hezky a sluníčko :sunglasses: :wink: Na Jureček se taky moc těšíme. Měla by být otevřená i ta restaurace, kterou loni rekonstruovali.
25. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - a v tom studiu pro ženy je jako že musíš zaplatit celý pololetí? mně by právě spíš vyhovovalo jít třeba jen občas.
26. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je to ten vas Jurecek?
26. bře 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, můžeš si zaplati jen jednotlivé hodiny (130,-) a nebo permanentku na 2 měsíce, tj. 8 hod. za 800,-Ta pravidelnost je dobrá v tom, že děti ví, co je čeká, říkanky i hry se naučí a když se řekne třeba křeček, tak věí co je čeká :slight_smile: Máme to i na plavání a když vidí různé pomůcky, tak už Adámek ví, co hočeká :slight_smile:
Anatanka: Jureček je koupaliště v Říčanech, kde loni v létě otevřeli venkovní posezení s pískovištěm, prolejzajdama pro děti, kioskem :wink:
26. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dask: Diky za info, taky se tam nekdy mrknem, kdyz je to tak popularni :wink:
27. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maniny včera bylo krásně byly jsme celý den venku myslela jsem že dnes to bude to samé a ono nějak zapomělo slunko vysvitnout.Byla jem nakoupit na velikonocve budu dělat věnce a kytky na stůl.
Pa na brzkou viděnou.
1. dub 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni, tak tady máme konečně jako, co? :sunglasses: Takhle má být ještě i příští týden.
Já se bohužel kochám jen za oknem :frowning2: Mám výron kotníku a natržené vazy, takže nemůžu chodit.
Adámka jsem už oblékla do jarního a připadá mi nějaký jiný, takový větší :grinning:
Mějte se moc hezky a snad hezké póčo vydrží a vyrazíme na prochajdu (tedy já až budu mít tlapku v pořádku :angry:
3. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak co Vaši drobečkové?
Dask - tak to sme dvě. Já teda nemám nic s nohou, ale zápal plic, takže taky sleduju to krásný počasí jen za oknem. :frowning2:
3. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, přeji brzké uzdravení :slight_smile:
3. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - díky, já tobě taky. A co baráček? Už padlo rozhodnutí?
3. dub 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, zatím to vypadá tak, že budeme u tchánovců přistavovat, nalepíme menší domek na jejich :slight_smile: Nechali jsme si udělat plánky, tak uvidíme :slight_smile: Když je takhle hezky, tak bych domek a zahradu brala hned :sunglasses:
3. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Desk víš že jsme se v sobotu míjely v autech pouštěla si mě ,než jsme si uvědomila že jsi to ty tak už si byla daleko.
Konečně se nám to počasí umoudřilo. Tak spácháme nějaký srazík co říkáte?Podíváme se jak nám ty dítka přes zimu vyrostla. Navrhuji někdy po velikonocích uvidíme zda to počásko vydrží a budem nám přát.
Co plánujete na Velikonoce?
3. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
terri - my jedem k našim na Šumavu. Adelka už má trochu rozum, tak sem zvědavá na její reakci...

dask - u tchánovců? Myslíš, že to je to pravý? Já teda nevím, ale z vlastní zkušenosti nedoporučuji...
4. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri - jé tak to je dobrý :slight_smile: To víš, já jsem hodný řidič :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
My budeme na Velikonoce u mých rodičů :slight_smile: Jinak dneska jsme byli celý den odpo u tchánovců na zahradě a bylo to fajn :sunglasses: Adámek se pěkně vyřádil. Já seděla, popíjela kávičku :wink:

Jani - bydlení neustále řešíme horem dolem. Sama jsem zvědavá, kde se nakonec zabydlíme :wink: Je pravda, že jsme zvyklí na soukromí a nikdo nám do ničeho nemluví, ale myslím si, že z finančních důvodů nám nic jiného nezbyde. Vy už bydlíte?
4. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - zatím ještě ne. Ale pokud se zadaří tak snad do dvou měsíců se budem stěhovat. Už bych docela ráda, když bude hezky, ať může bejt Adelka na zahradě. Ten panelák je šílenej.
5. dub 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak už jsem taky konečně mamima:slight_smile:27.3. v 17:28 se nám narodil syn Matěj..po komplikacích se musel dělat nakonec císař,ale zvládli jsme to!!Od středy už jsme doma a zdraví!!!Jen já jsem pořád tak nějak unavená a bolí břicho..doufám,že to přejde co nejdříve!!!Jinak nám dělá radost je hodnej..mějte se krásně...
6. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lavalleta, posílám velikáááánskouuuuuu gratulaci k Matýskovi :slight_smile: Až budeš mít chvilku, tak vlož nějaké foto, ať se pokocháme :wink: Únava a bolest brzy přejdou, neboj. Odpočívej co to jde a uvidíš, že každým dnem bude líp :slight_smile:
Teď mě tak napadlo, ty kluci jsou nějak v převaze, co? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
6. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lavalleta-obrovska gratulace pa přejem jen vše nejnej....
ahojky holky jak se pořad mate?co zase nějakej srazik?
14. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj přidávám také velkou gratulaci. :grinning:
Je paráda že už člověk může být na zahrádce. Tak co spol. procházka?pa
14. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jo to je fajn,male se na zahradce moc libi,leze na travu a děla kraviny..a jak se jinak máš?
14. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,moc vám děkuji!!!Už jsem docela v poho a dnes nám jsou 3týdny to teda letí..pošlu fotky jen co zjistím jak se tady dávají!!!!
17. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda se mi to povedlo s těma fotkama...
17. dub 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lavalleta, ty jsi šikulka, fotky jsou parádní :slight_smile: Matýsek je opravdu velký fešák :slight_smile: Těšíme se až vás uvidíme.

To se nám to počasí zkazilo, co? :frowning2: :angry:
Já už můžu chodit, takže až se počasí umoudří a bude hezky, tak domluvíme prochajdu a vyrazíme :slight_smile: My už děláme i pěší procházky-sice nám to dýl trvá než někam dojdeme, ale trénujeme :grinning: Mám ale radost, že se Adámkovi pořád líbí i v kočárku a tak jsme schopni i rychlejšího přesunu :slight_smile:
Přejeme všem hezký víkend.
17. dub 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask,děkujeme..já už drandím s kočárkem venku..dr.nám to řekla,jak je krásně,že nemáme být doma!!Tak jsem zvědavá,kdy se potkáme..
17. dub 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek