• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:36 • jirik.k
Ahoj holky...Tak už máme zase hezky...to je fain :slight_smile: nejdete dneska někdo v Říčanech na prochajdu???My se tam chystáme...
Jinak dodatečně taky Lavallet moooooc gratulujeme :dizzy_face:
20. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj dnes jdeme s Lucou dráždit ulice chcete se někdo přidat?
21. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...škoda, my tam byly včera..a co Anička..to už je taky velká holka viď?
21. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak dneska bude hlídat tchýně a razim do Říčan zařizovat co potřebuji a jedem do hypky na velký nákup..na akce na plíny a tak...takže konečně vypadnu ven:slight_smile:Jinak rosteme jak z vody..je dr.říká,že nepřibírá tak jak má..ale mě se nezdá..za to do výšky roste dobře..už máme 51cm ze 48cm..po 14dnech..jinak holky změní se děti v chování po šestinedělí??Třeba spánek a tak??Snažím se už mu zavádět režim spaní,jezení a tak..
21. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, pokud byste vyrážely na prochajdu příští týden, dejte vědět, ráda si přidám :slight_smile: V rámci rehabilitace budu chodit :wink:

Lavalleta: když budu psát za sebe, tak my jsme moc žádný režim nikdy neměli :slight_smile: Adámek od malinka toho přes den moc nenaspal, ale za to od 3. týdne mi spí celou noc :slight_smile: Ségry holka spala zase od kojení do kojení a bylo jí jedno jestli je den nebo noc :wink:
Dr. mi vždycky říkala, že nejdůležitější je, aby bylo mimčo spokojené. Ze začátku jsem mu dávala jíst pokaždé, když plakal. Časem ale poznáš, jestli brečí hlady nebo ho bolí bříško nebo se nudí atd.:slight_smile:

Mějte se moc hezky a těšíme se na prochajdu :sunglasses:
21. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,děkuji za radu..no myslím,že už to poznáváme..jenže on by chtěl být u prsa pořád:slight_smile:!!!Já jdu zítra na prochajdu ze Světic do Říčan..jdem do poradny na vážení,tak doufám že těch 150g přibral..
22. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všechny Vás pozdravujem.
Ený už má 2zoubky a vyráží třetí. Dnes je nám 10měsíců :slight_smile:

Co říkate srazu navrhuji 4.5. po obídku.
pa
27. dub 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...a co je to vlastně za den???
My budeme 13. května slavit rok :slight_smile: a máme 5 zoubků :grinning:
28. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj máte zíta někdo čas na procházku?
3. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kde jste všechny? Už je krásně asi obrážíte ulice.Co takhle jedna procházka společná. Už jsem se o jeden sraz pokoušela.Co dětičky co umí nového? :wink: Jurečka nám dávají hezky do kupi. pa
8. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky petru gratulujem my mame 24 rok ,se teším ale utika to co?
a jak se pořad všichni mate?
12. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, všechny zdravíme :slight_smile:
U nás je vše v pořádku a Adámek lumpačí čím dál víc :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je úžasný, jak každý týden překvapí něčím novým :slight_smile:
Teď jsme byli 2x s rodinkou na prodlouženém víkendu na horách a bylo to fajn.
Dneska jsem byla na prochajdě na Jurečku a ta opravená restauračka je fakt moc hezká a obsluha je příjemná :slight_smile: Pokud bude pěkné póčo, tak můžem udělat srazík tam. Co vy na to? :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....my bysme taky rády konečně vyrazily...tak třeba příští týden???? :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme pro :slight_smile: vse nejlepsi Amálce k narozkam :wink:
13. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééééda, Lukáškovi i Amálce je už rok :slight_smile: Toto letí. Přejeme vše nej :dizzy_face:
Příští týden můžeme a budeme se těšit :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme..a doufám, že se domluvíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dneska nám Adámek prokašlal celou noc :frowning2: Celý den je mrzutý. Teplotu nemá a kašle jen občas, tak doufám, že se z toho nic nevyklube :cry:
Ty změny počasí jsou děsný :angry:

Jak se jinak máte? Už Vám dětičky chodí?
14. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my take bojujeme s rymou, pocasi je opravdu na nic..... Luky uz chodi, prejde sam cely pokoj :wink: U Jurecku v restauraci jsme uz take byli, ale trochu nas to zklamalo....obsluha a prostredi sice OK, ale jidlo dost predrazene a kvalita tomu moc neodpovida....ale treba jsme meli spatnou volbu....pristi tyden ma byt krasne, tak bychom opravdu neco mohli podniknout.
15. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky po strašně dlouhý době, nějak to nestíhám projet všechny diskuze kam jsem zavítala :grinning: ten náš drak mě nenechá, takže jsem na netu jen když spí
Danda oslavil už taky první narozeniny toto uteklo :sunglasses: s chozením je lenoch, když se zapomene tak pár krůčků udělá ale spíš ještě leze a nebo se posouvá po zemi na kolínkách, už jsme taky byli na Jurečku jak byla teplá neděle před 14ti dny a na písku tam všem dětem bral hračky a zkoumal je a taky leze zespodu na skluzavku a brání dětem se sklouznout :grinning:
ta nová restaurace vypadá pěkně :dizzy_face: ale nevyzkoušeli jsme
17. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,teda to se nám zase konečně počasí povedlo!!!Jinak mi krásně rosteme,přibíráme..kecáme jako o život a jak se nám chce stavět na nohy to je děs tan snad bude běhat za chvilku a slyntá..tak snad ne takhle brzo zoubky:slight_smile:Je nějak napřed..zítra nám je 8týdnů..Jinak drandíme v lese po Světicích s kočárkem a v Říčanech už jsem byla pěšky 2x..Jenže vždy musím stíhat kvůli kojení..to je takové omezení..Jinak gratuluji dětem k narozeninám!!!Mějte se krásně papa market a matěj
21. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala i nové fotky z vítání občánků a moje nová hlava:slight_smile:Jsem tmavá:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to byl krásný víkend, co? :sunglasses: My byli u tchánovců na zahradě a Adámek si to fakt užíval. Zahrada mi v bytovce dost chybí :frowning2:
Včera dopo jsem byla s malým na malé projížďce na kole. Loni se mu v sedačce moc nelíbilo, ale letos je úplně nadšený a ukazuje mi, kam mám jet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pokud byste se k nám chtěl někdo přidat, budeme moc rádi :slight_smile:
Lavalleta: hezké fotečky :slight_smile: Já jsem k narozkám dostala "proměnu", tak se na změnu vlasů moc těším. Teď si je nechávám narůst, tak uvidím, jak dlouho to vydržím :wink:
Mějte se moc hezky, užívejte sluníčka a snad se konečně domluvíme na nějakém srazíku :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Hlásím se po dlouhý době, nějak nás ta stavba časově pohlcuje, ale snad by sme se konečně do měsíce mohli stěhovat. Petruš, tak doufám, že se stavíš na kafe a budem chodit na prochajdy :wink:
Jinak Adelka se strašně rozmluvila, už spojuje slova do vět. Je jí docela dobře rozumět. Akorát na nočník se jí teda vůbec nechce. Dask vy už chodíte na nočník?
Jinak pokud bude nějakej srazík, rádi se přidáme.
25. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to budete mít prima, že už budete bydlet v domečku :slight_smile: Jak to dopadlo s bytem?
Jinak na nočník nechodíme :frowning2: Adámek na něm sedí, ale to je tak všechno. Chci se na to víc zaměřit přes léto. Jinak je mu úplně fuk, že má plínu úplně plnou :slight_smile: Tak snad se to povede :wink:
25. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dask - byt se nám prodat nepodařilo, takže ho budem pronajímat. Jiank Adelka se na nočník vyčůrá maximálně po odpoledním spánku a jinak nic. Když chce kakat, tak mi to oznámí, ale bohužel pozdě. :confounded:
26. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko děvčata ,jakpak se mate?se srazikem myslete i na mě ,jestě jsem se s vami nesešla a rada bych
27. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky všechny moc pozdravuji.
Dnes je procházka kolem Jurdy,,Hledání Perníkové chaloupky´´ Tak s Lucou vyrážíme a zítra je Pohádkový les tak doufám že některou z Vás potkám.
pa pa
29. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: VELKÁ GRATULAVE K NAROZENINÁM :slight_smile: Lukáškovi a Amálce
29. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsme byly na ročni prohlidce a mame 74cm a 8,710kg ,je to prcek ten muj drobeček...a jak vy jak se daří?
terri -hezky si to užijte
29. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek