• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Ahojky holky, v sobotu dopo je dětský den na hřiště v Radošovicích. Pokud bude hezké počasí tak se tam s Adámkem chystáme :slight_smile: Přidáte se k nám někdo? Můžem udělat srazík :wink:
2. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Desk, myslím že se přijdem podívat v kolik h. plánuješ že tam půjdeš?
Chtěla jsem se tě zeptat jak vystavili Adámkovi fotky musela jsi jim dát povolení?Nicméně je tam úžasnej.pa
3. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Terri, myslím, že tak nejdříve na 10 hod. Adámek teď vstává kolem 8, takže nám vypravování trvá trochu déle :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Půjdete taky?
Děkujeme za pochvalu :dizzy_face: Souhlas se zveřejněním fotek jsme dávali (podepisovali jsme papír) je to díky zákonu o ochraně údajů.
3. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - to sem se chtěla zeptat, jestli náhodou nevisí Adámekovo fotka v edkp nebo jak se to tam jmenuje (kopírují tam, atd.) tady na Černokostelecký?
5. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jo jo visí :slight_smile: Je to firma mého manžela. Tam byl souhlas automatický :grinning: Z fotek dělají plakáty.
Jinak k foťákovi na náměstí (do výlohy), tam naše svolení chtěli :slight_smile:

Uvidíme se s někým na dětském dni? :wink:
6. čer 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,chci se zeptat kdo chodíte nebo jste chodily s dětmi a na plavání??Od kolika se může a kolik to stojí a kde jste plavčily??Hodně nad tím přemýšlím..jen mám strach aby mi tam nebrečel,ale koupání má rád!!!
6. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lavalleta - já nedjřív s adelkou jezdila na Štiřín do vířivky za 350,- Kč za lekci (to jí bylo cca 5 měsíců) a od září jsme začali chodit sem do Říčan za nějakých 5 a půl tisíce za pololetí. Adelka je teda z plavání nadšená.
7. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky janana..děkuji moc a co holky vy ostatní??
7. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lavalleta, my chodíme s Adámkem od jeho půl roku na plavání do Kolína do bazénu. Voda se mu od narození moc líbí a ta si to užíváme :slight_smile:
7. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až do Kolína??
8. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo :slight_smile: Já mám v Kolíně dost známých (nějakou dobu jsem tam bydlela) a tak si každý týden udělám výlet na plavčo a spojím s návštěvou kamarádek, rodičů, atd :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo..:slight_smile:
9. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jak se pořad daři a co mrnata jak vam rostou?
10. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj dnes jsem se přihlásila na plavání v Říčanech, tak snad budeme spokojené.
15. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Terri, kdy začínáte?
My jsme dneska byli taky na plavču a Adámek byl ve svém živlu :slight_smile: Těším se až bude venku hezky a budem si užívat bazén u tchánovců :sunglasses:
15. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tady je nějak mrvto ,kde se toulate?
24. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...je tu nějak mrtvo :slight_smile: to je zase počasí co??? :unamused:
24. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak kde jste všechny???Už je hezky, mohly bychom se někdy sejít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, je tady opravdu nějak mrtvo..... :wink:
Jsem pro srazík :slight_smile: Příští týden můžem ve čtvrtek a pátek. Do úterka mají být ještě vedra, tak snad pak nebude pršet nebo se moc neochladí :sunglasses:
Jak by se to hodilo ostatním?
2. črc 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no holky ja jelikož se s přitelem 10. berem tak na srazik nemam čas..spousta zařizování ,tak jedině potom až trochu opadnou připravy a asi i sama svatba
doufam že se mate hezky..
2. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dita10 • Dnes ve 12:30
:slight_smile:

iira • 1d • Dnes ve 13:16
ahoj Dito ja si řikala kdy se ozveš ,tak gratuluji,mam ted 10svatbu,ale pak by jsme se mohli videt ..
2. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky moc Vás všechny pozdravuji. Aně už byl rok, tak když si vzpomenu na sraz na Jurečku to jsem měla ještě pupendo.Strašně to uteklo.Nedávno jsem byla na Jurdovi na kole na pivko a bylo tam docela plno. Ráda bych viděla Amálku, tu už asi nepoznám, chodíte ještě cvičit to ut.?pa
13. črc 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terri..no jo to to uteklo viď??? Teď už máme velký holky :grinning: Tak se nějak domluvme, abychm se konečně sešly...
14. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kdybyste nekdo sly odpoledne na Jurecek, radi vas s Lukaskem uvidime :wink:
16. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucy...dneska máme cvíčo...to je škoda, rádi bychom se sešly...Co Lukášek..už chodí??? :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Petrus, skoda. Lukasek se ma dobre :grinning:, chodi zhruba od roku a ted uz je profik, takze klidu neuziju..na jake chodite cvico?
16. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodíme do studia pro ženy na cvičení pro děti...je to fain :slight_smile: Amálka je trošičku lenoch, sama ještě nechodí, jenom za ruce nebo s kočárkem....ale je to den ode dne lepší :grinning: Tak někdy jindy, třeba příští týden..kdyby se to hodilo??? :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, tak to budete v Ricanech....ja jsem pristi tyden do stredy u nasich, takze jedine ve ctvrtek nebo patek. Hezke cvico :wink:
16. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se dohodneme...třeba na ten čtvrtek...když to půjde a nebude nějak ošklivo :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek