• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
autor
Ahoj ve čt. se můžu přidat jsem také v Řičanechi jsem pro po obídku pa
22. črc 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, moc ráda bych se k vám zítra přidala, ale jedeme na návštěvu a nevím, kdy se vrátíme. Terri, kfyž tak ti písnu sms a přidala bych se,jo? :slight_smile:
Jinak dneska si pro Adámka přijela mamka a odvezla si ho na celý den. Jeli autobusem a to byl pro Adámka snad největší zážitek :slight_smile: Naši byli úplně paf z toho, jak řádil v bazénu :sunglasses: Za celý den si na mě ani nevzpomněl :frowning2: a když jsem si pro něj přijela, tak se mnou nechtěl ani jet domů a pořád na mě dělal pápá :frowning2: Nevěrník jeden :slight_smile:
Holky, jak se mají vaše holčičky? Už běhají?
22. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....tak mi se zase musíme omluvit...dneska to nestihneme..a navíc je teda ukrutně :confused:
23. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tady to nějak vázne....... :frowning2:
Domluvíme nějaký srazík? Jak jste na tom příští týden? :wink:
11. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky potřebovala bych radu-kde je v říčanech ještě cvičeni pro děti?my jsme chodili do studia pro ženy,ale ted už nam to tam nevyhovuje a navic zase zdražili...vím že někde jsem četla že v říčanech ještě něco je,ale nevim kde to bylo-budte tak hodny a poradte mi kam chodit ...diky moc
24. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyžtak mi klidně písněte do IP ..díky
24. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoji,
já také docela intenzivně hledala alternativu Studia pro ženy v Říčanech. Jsem z Kostelce n.č.l. a do Prahy se mi moc nechce jezdit. Včera jsem byla ve Světě dětí na dlani vedle Lidlu (koupání s mimi), kteří na svých stránkách také inzerovali předporodní kurzy a cvičení. Byly tam dvě moc příjemné paní, které mi ale řekly, že prozatím dávají dohromady potencionální zájemkyně, zda budou služby pro těhu realizovány, dají vědět do konce září- což není úplně optimální. Zkus si tam ale zajít, čím víc nás bude, tím lépe. Zdraví klokani z Kostelce-22tt
25. srp 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
iiro,
sorry za zmatek s předporodními kurzy- Svět dětí na dlani je přímo určený pro maminy s dětma- cvičení, plavání. Tam určitě uspěješ.
25. srp 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj diky ,ja se juknu a ještě někdo neco ví?mam pocit že jste řikali že je tam nějaka sokolovna nebo co ?
25. srp 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..My teda chodíme do studia pro ženy...na cvičení batolátka...a nic tam nezdražili....a je to fain.. :grinning: do světa dětí na dlanni zase budeme chodit od září na plavčo...jinak v říčanech o ničem jiném nevim...jestli myslíš, jak jsme se tady tenkrát bavily o cvičení v tělocvičně, tak to bylo jen pro dospělé :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodíme na cvíčo pro děti v úterý od 10:15 a asi před měsícem jsem kupovala další permanentku a dost jsem se divila, je na delší dobu (10.lekcí), ale taky o dost dražší (1400,-) a opravdu zdražili, dřív byla levnější :frowning2:
Kamarádka chodila s mimčem do centra vedle Lidlu minulý rok a moc se jí tam nelíbilo a přestali chodit.

Popelka81: já jsem původně taky z Kostelce :wink:Když jsem byla těhu, jezdila jsem na plavčo pro těhule do Kolína a bylo to moc fajn. Je to tam každou sobotu dopo (myslím že od 9h) Párkrát jsem byla v Kolíně i na cvíču (kousek od věžáku), ale nebylo to nic moc. Víc se povídalo než cvičilo :slight_smile:

Petruska: bude po prázdninách cvíčo v Bezručovce zase v úterý a čtvrtek od 18:30? Chodím na spinning a jumping, ale to úterní posilování bych brala :wink:
26. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no mi chodime taky do studia,ale zati pro lezoucí,jenže to nam nevyhovuje časově ,protože mi mala dopoledne spinka .A do chodicich ještě nemužem ,protože prostě ještě nechodime.Zbyva nam tam 7h a nevim co s tim...
no i tak dik za info snad to nějak zvladnem
27. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj všechny Vás moc zdravíme.
Ještě sama necupitá, ale za jednuruku už zvládá. :wink:
Péťo kdy máte plavání my ve čt od 15 30 :slight_smile:
28. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mala dneska udělala svoje prvni 3 kručky sama.Bylo to srandovni a jak se daří u vas?
29. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky kde všechny litate?
3. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...Cvíčo začíná v tělocvičně 8.září.
Jinak na plavčo budeme chodit v pátek od 11:30.
ZaTIM CHodíme za jednu ručku, sama se ještě trošku bojí, ale vypadá to, že to bude coby dup.
4. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to je super ,mala včera sama přešla obyvak na příč tak jsem zvědava od kdy tady za ni budu lítat i ja :slight_smile:
4. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi už se začínáme pouštět.Rekord je 17 samostatných krůčků. :wink:
7. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ,kde se všechny toulate?mi už krasně chodime a dneska jdeme cvičit do studia už pro ty větší děti,myslim že tam někdo z vas taky chodi..tak se tam třeba potkame :slight_smile:
a jak se daři ?
21. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj tak už krásně ťapem.Chodíme plavat, cvičit, teď jsme byli jako rodina na víkende v Harachově, kde byl plán pro děti cvičení,prochajda,plavání super bylo tam docela dos dětí vřele doporučuji.
2. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky kde se všechny toulate?
14. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Říčany :slight_smile: Můžu se k Vám přidat? Do měsíce se stěhujeme do Babic a moc ráda poznám nové lidi, zatím nikoho neznám. Jsem mobilní a dohrabu se všude.
iira: tipuji, že se jmenuješ stejně :wink:
22. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky irasek ..jj mas pravdu :slight_smile: no ja teda nejsem z říčan ale z Nupak je to kousek,ale na druhou stranu než jsi ty :frowning2: a koukam že malej je stejně starej jako mi ...kdy se narodil?
23. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
iira: ahoj. Nupaky nejsou tak daleko. Náš Páťa se narodil 20.6.08 a byl i podobně mrňavej jak vy :slight_smile: 2kg a 46cm. Že by si taky rodila dříve? A kde? A koukám, že si snž. Na to já zatím nemám odvahu, potřebuji si ji nějak dodat :cry: Z těch komplikací jsem málem zešedivěla, tak fakt nevim. I když jedináčka samozřejmě nechci...
24. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky irasek,tak mala se narodila 24.5. a byla akorat 4 dny do 2 terminu,jinak jsem rodila u apolinaře,byla to jedina porodnice co mě vzala...no o komplikacićh mi ani nemluv,ale vše se zahojilo ,mala byla ok ,ja taky a snad to 2 už bude lepši ,no at je to jak je to musim pět chvalu na dr.co mě rodil,pamatoval si mě i potom a vždycky byl milej ...neboj taky jsem na važkach jestli dalši a nebo ne
26. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky iira, to je fakt náhoda, já rodila taky u Apolináře. A taky si mě tam pamatují, páč já tam střídavě ležela od 28tt, ale naštěstí jsme to doklepali do 35tt. Jak už jsem psala, s psychikou mi to zamávalo :frowning2: I když je vše teď v naprostém pořádku, Páťa řádí jak o život a je bezvadnej, tak mám o 2.těhotenství dost pochyby. Mě ošetřoval na rizikovém dr. Koucký a dr. Pařízek a nemůžu si stěžovat, na porodním sále taky príma. Pak jsem narazila na strašnou krávu sestru na P15. Všichni z ní teda byli paf. Všude se vždycky musí někdo takový holt vyskytnout. Pak mě přestěhovali na P5 a tam zase super ženský setřičky. Dětský jak která, dvě se mi zdály dost vyhořelé a dvě úplně skvělé.
Co Janička, co už povídá? Tak trochu pro srovnání, prý jsou i holky rychlejší :wink: Ten náš řekne srozumitelně 12 slov, pak je jich dost upravených a pak jich je spousta pro nás cizích. Běhá hooodně rychle a hrabe se do všech výšek, zdá se mi, že je prostě všude. A to je super!!! :grinning:
27. říj 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje ta je ukecana až někdy mi jde hlava kolem,teda fakt nevim kolik slov řika,ale je jich hodně,ale jsme taky starši než vy a je to ženksa :slight_smile: tak je vic ukecana...2 těhu se nesmiš bat to by jinak nebyli deti,ale on čas vše vyleči a bude fajn ....
kde ty ted jsi že se stěhuješ do babic?
27. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky těšim, až bude ukecaný tak, že mu bude líp rozumět. I když už nyní se mu pusinka nezastaví. Dneska začal říkat, že je Páťa a dělá hačí a topení je horký :slight_smile: Takže pokroky dělá, je to ale chlap...
jinak teď ještě bydlíme v Petrovicích, je to na kraji Prahy, vcelku blízko od Babic. Barák už je hotový, teď vybavujeme nábytkem, kuchyně, plovoučky... Je toho ale pořád spoustu, ani jsem si to neuměla představit. No a ze stěhování už mám teď pupínky. Co my máme věcí :grinning:
28. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jo pokroky jsou ted na nich videt strašně moc vid :slight_smile: ...no Petrovice nejsou tak daleko a za jak dlouho do toho praštitte asi tak?No se ti ani nedivim a s malim se stehovat bude asi taky nařez ,no chtělo by to aby ti maleho nekdo pohlidal,mi už tady bydlime 6 let ....
29. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stěhování do měsíce, manžel je optimističtější, ale já když to všechno vidim, co je ještě potřeba... Stejně si myslim, že to tam bude ze začátku co se týče vybavení, dost chudé :unamused: Máme sice tady v bytě spoustu nábytku a vybavení, ale je jasné, že v novém chceme mít převážně věci nové.
Co si vlastně měla za komplikace, teda jestli se můžu zeptat?
Hlídání na stěhování budeme muset mít, páč s Páťou nelze dělat skoro nic :slight_smile:
29. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek