• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
ahojky neboj to date dohromady a co tě ještě čeka uklizeni a všecho...fuj sti teda nezavidim.....tak hlavně že ti ma kdo hlidat ,nam moc ne ,babičky jsou pracujici a navic tchyně zrovna moc nepomaha,ale to je jina věc :slight_smile:
no jako ty jsem komplikace neměla,ja měla ukazkovy těhu :slight_smile: až při porodu se objevili nějake problemy,pisnu ti to do IP ....a co těšíš se do noveho?
30. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně, písni, teda pokud ti to nevadí.
do nového se těšim na jednu stranu moc a na druhou stranu mám trochu strach. strach z toho, že tam nikoho nebudu znát, ale to myslim, že brzy vyřešim, ale spíš se bojím, že budu jako odstrčená, přeci jenom jsem zvyklá na prahu... a pak se budu určitě v noci bát, aby nám tam nikdo nevlezl, no a když tam budu přes den sama, to budu umírat strachy :fearful: Snad nevypadám jako blázen, ale celý život jsem vyrůstala v paneláku, kde jsem se prostě zamkla... však brzy napíšu. Zítra nám montují kuchyň a vestavěnou skříň do předsíně, podlahy už jsou položené všude...takže hurá na nákup nábytku, zatím tedy pouze gauč, postele a jídelní stůl se židlema.

U nás snad úspěšně odchází rýma (ťuk, ťuk,ťuk), celý týden už kurýrujeme.
Jinak hlídání a bybičky je na dlouhé story :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
je neboj ja tady bydlim v přizemi a jsem puvodně taky z Prahy a zvykla jsem si ,ale je fakt že si tady připadam taky sama,moc lidi tady neznam ,ale zvykla jsem si ,no někdy mi to leze na mozek ,ale nic neudělam.Řidičak nemam tak jsem odkazana na bus a to je na nic...
30. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to mi o té samotě radši nepiš... já už aspoň znám sousedku, má o 10 měsíců staršího kluka, tak uvidíme, jak se budeme kamarádit :wink:
bez auta si to opravdu představit nedokážu, to bych se snad nestěhovala. i když dřív jsem auto taky neměla a prostě jsem se dohrabala, kam jsem potřebovala. je to o už o pohodlí.
30. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,promiňte že vám sem lezu :wink:
ráda bych se vás zeptala,jestli je v Říčanech Tesco?? my jezdili na nákup do průhonic do Hypernovy,ale co ji předělali na Hyperalbert,tak to stojí za velký kulový,takže se rozmýšlíme kam budem na nákupy jezdit.napadlo mě právě tesco,ale nejsem si jistá jestli v Říčanech vůbec je a jestli za něco stojí.tak budu moc ráda,když mi písnete nějaké info
díky renda
1. lis 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
renda, jen sem lez, to je přeci v pohodě :slight_smile: Tesco je na kraji Říčan, jako ze směru od Uhříněvse, za Lidlem. Je takový prťavý, jezdim tam sice nakupovat, ale že by to byl zázrak, to ne. A už se mi víckrát stalo, že jsem si vybírala maso (dost slabý výběr) a bylo zespodu zelené :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale základní potraviny seženeš, jako pečivo, mléčné výrobky a ovoce i zeleninu. Mají tam i pár oblečení. No, musíš to sama okouknout.
1. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
irasek díky,tak to asi nebude ono,já myslela,že je tam větší :frowning2: to už můžem zůstat v Bn,je tady Lidl,Kaufland,Pennny,Billa,jenže jsme si navykli do těch Průhonic právě proto,že jsme tam sehnali vše najednou včetně masa a nemudeli obíhat několik obchodů tak ještě chvíli vyčkáme jestli se to tam nezlepší :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
renda, to asi jo. Já tedy doufám, že i v Říčanech se to zlepší. Jinak v těch Průhonicích to taky upadlo, předminulý týden jsem tam byla a přišlo mi to tam jaksi vykradený, ani oblíbené sýrové bulky neměly :wink:
2. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no oni to tam o polovinu zmenšili,tím pádem spoustu věcí zrušili :angry: je to tam různě přeházený nedá se v tom orientovat,fakt to stojí za prd :unamused:
2. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky no ono to tesco taky tady nic moc,mi mame hyper kousek tak jezdime většinou tam,no nesmime chtit nic navic ..
3. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, nevíš iiro, o nějakém mateřském centru, nebo pěkné herně někde v Říčanech, či okolí? Prostě vyžití pro děti? A je tam někde plavání pro prcky? Zatím chodíme do Kyjí, ale je to zbytečně daleko.
To bysme mohly jít i někdy spolu, co? Máme ty prcky podobně staré :grinning:
10. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj plavani je bud ve studiu pr ženy a nebo na černokostelecke je taky něco ...
15. lis 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Dlouho sem tady nebyla. SDtěhování, pak zabydlování... A kde ste všechny? Jak se vede? Co prckové? Ten čas tak letí, to je hrozný.

irasek - já jsem z Tehovce - to je do Babic kousíček. taky tady kromě petrušky z týhle stránky nikoho neznám.
20. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky...tak jit by jsme mohli,ale ja nemam auto tak jezdim jedině busem,ale enni problem ,když se dohodnem mužem jit s dětma i na dortika :slight_smile:
janana-ja ti nevim kde se holky toulají ,už tady strašně dlouho nikdo nebyl ani na skok
20. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk
taky jsme tu dlouho nebyla, drak dává zabrat
v Uhříněvsi nemáme žádnou herničku :unamused: je něco takovýho v Říčanech??

jinak jak píšete o Hyperalbertovi v Průhonicích je to děs běs a jaký tam bezva výběr :sunglasses: asi budeme zase jezdit do Sparu do Štěrbohol, do Tesca zavítáme jen občas(většinou pro plíny) :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky chci Vás všechny moc pozdravit ani nevím kdy se mi sem naposledy podařilo dostat.Musím říci, že je to mazec a ten den tak uteče a večer jsem KO, ale co Vám mám vyprávet.
Jsem ráda že to tady stále funguje. :slight_smile:
22. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Irásek-zdravím tě mezy námi, v Petrovicích jsme měli byt a v Babicích jsem vyrůstala. Jestli víš kde je rybník říkalo se tomu tam Na Lada,za fodbalové hřiště jsme chodili na houby ani nevím zda to tam ješte všechno je. :rolling_eyes:
Na plavání mi chodíme do světa na dlani mají tam mořskou vodu a jsme tam spokojené.Je to mezy Lídlem a Billou.Vím že v Říčanech je mateřské cemtum myslím že se nazývá Mraveniště.
Komtesko-co se někdy sejít?Teď jsem u Vás v Uřinevsi byla obědnat dortíky v cukrárně mají tam výborné rakvičky.Mňam mňam!
22. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé, to se to tady rozjelo, díky za přivítání :grinning:

janina- jasně, že vím, kde je Tehovec, to je kousíček. Až se zabydlíme, tak písnu
terri- já to říkám všude, Petrovice to je střed světa :wink: Toho centra mezi Lídlem a Billou jsem si všimla a mám v plánu to tam pořádně omrknout. Díky za tip

A na dortík já zajdu vždy ráda, až mě to kolikrát štve, že tomu neodolám. Ale proč si ten život neosladit, že? :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
terri: klíďo, když už je Anička takhle větší už mají podobný potřeby :grinning: dneska jsme zrovna byli v cukrárně v Kolovratech tam je taky fajn :dizzy_face: a u nás v Cafe 22
napiš mi do IP, kdyby se Ti to hodilo, rádi poznáme osobně další skorosousedy :sunglasses:
23. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hokly a mohly by jste v patek dopoledne?
24. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky ,kde jste se toulaly?
kde je to mraveniště?ja o něm slyšela ,ale vubec nevim kde tam muže byt ...

je ja bych šla taky,ale mala je po očkovani nějaka špatna tak nevim
24. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
24. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
na pátek dopo nic nemáme :wink:
25. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...taky se hlásím, pozdě ale přece :slight_smile:

Terri, kdy chodíte na to plavčo? My v pátek od 11:30.
Jani...stav se..nebo mi alespoň napiš to nové číslo...já měla chviličku jiný telefon a zapomněla jsem si ho uložit :zipper_mouth:

Jinak včera jsme byly na rok a půl prohlídce a Amálka má 11kg a 81cm. A taky u pana zubaře...máme asi 16zoubků :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak fajn sejdeme se v Uřinevsi na náměstí buď 9 30 nebo 10h? Řekněte jak stíháte. Viděla bych to tak na hodinku?Jinak já neberu kočár budeme ťapat, tak snad Vám budem stačit. :wink: pa večer se přihlásím
26. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky ,my myly na rok a pul taky a mame 9,970kg a 80cm ,ale to měřeni je takove divoke....
s tim očkovanim jsme si teda dali,mala mi špatně spi a ma bouličky na zadečku od injekcí ...
27. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky iiro..a na jakém jste byly očkování...my teď měly na téhle prohlídce třetí dávku prrevenaru.
27. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
omlouvám se, že jsem prošvihla srazík, ale ve čtvrtek večer mě bolel celej člověk a v pátek jsme tu měla dokonce mamku abych si odpočinula a pomohla mi s malym :sunglasses:

Danda měl na 1,5 prohlídce 13 kg a cca 89 cm :grinning: (nechtěl se nechat změřit, prohýbal sej ak luk a řval jak když ho vraždíme)
29. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Komtesko..tééda, tak je kus chlapa :slight_smile: Amálce se to měření taky vůůůůbec nelíbilo :grinning:
29. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek