• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
ahojky
petrusko23 my dostali 4 hexu a navic jsme male koupil žloutenku,tak dostala přeočkování,ale plakala strašně chuděrka
2. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delsi dobe s Lukaskem zdravime :slight_smile: My chodime na hudebku do mraveniste, myslim, ze docela OK, aspon se dostaneme do spolecnosti :grinning:
Jinak 1,5 letou prohlidku uz mame take za sebou: 12kg, 86cm, takze takovy prumer. Pocasi se nam uz kazi, se nam dnes vubec nechce ven. Uz bydlime v novem baracku, tak jsme stastni.
4. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,taky jsem si řikala že by jsme chodili do mraveniště,ale mala mi dlouho u ničeho nevydrži tak nemam odvahu tam s ni jit....koukala jsem Lucy že čekate?tak moc gratuluji,nam se zatim nedaři tak snad i ja se dočkam dalšiho drobečka přeji mnoho štěstí....jinak at se vam krasně bydlí..
4. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..Lucy tak to veliká gratulace, vůbec jsem to nezaregistrovala...Já jsem si teď dělala 2x test a oba byly pozitivní...takže jdu zítra k doktorovi zjistit pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj :slight_smile: dekuju za gratulaci. Ja byla trochu v soku, kdyz se nam zadarilo tak brzy, ani jsme to jeste neplanovali. Ale co, tak si snad budou aspon mrnouskove rozumet :slight_smile:
Iira: Lukasek take neni buhvijak trpelivy, ale myslim, ze s tim se pocita, ze deti nebudou sedet jak pecky :sweat_smile: Jinak drzim pesticky, at vam to brzy vyjde!
Petrus: drzim pesti, tak pak dej vedet, budu rada, kdyz nas doplnite :grinning:
6. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě dám vědět...k doktorce jdu až v pátek..tak jsem jak na trní :slight_smile:

A jak se těšíte na vánoce?
7. pro 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk, téda holky vy jedete takhle do druhýho :grinning: :grinning: gratulujuuuuu, ale popravdě u sebe si to nedovedu představit teď být těhu, mám co dělat s Dandou natož ještě se sebou :sunglasses: a já u Dandy dost blila, takže u nás zatím druhý nehrozí :sweat_smile:
7. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo..já si to zatím taky jen těžko představuju...ale zvládli to i jiní :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy, petruš - tak to gratuluji. Tak už sme tady tři :wink:
8. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee, take velka gratulace Jani :slight_smile: Petrus, to je cekani, ale urcite to bude ono, kdyz je pozitivni test.

komteska: ja nastesti nemela problemy ani u Lukyho a zatim ani ted, takze to jde.Ono bude hur v III.trimestru a pak az bude mala na svete.... Vcera jsem se dozvedela, ze cekame holcicku, tak mame radost, ze bude parecek.

Na Vanoce se moc tesime,nedavno jsme se prestehovali, takze si budeme uzivat v novem. Sice teda jeste nemam nakoupene darecky, ale snad to jeste stihnu :grinning:
9. pro 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy - holčička, tak to je super. Mně to je vcelku jedno, co budem mít, hlavně aby to bylo zdravý. Jiank s dárkama sem na tom podobně, ještě nemám nakoupeno. Budu to muset nějak zvládnout příští tejden.
10. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..no už jsem napnutá jako kšandy :slight_smile:
Jinak já už docela dárečky mam..ale taky ještě něco musím dokoupit...

Jani napadlo mě, že kdyby se vám to příští týden hodilo, mohly bysme se sejít :slight_smile:
10. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - určitě, kromě pátku zatím nic nemám.
10. pro 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..tak podávám čerstvé zprávy....jsem 7tt+2..takže to vychází asi 28. července 2010 :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus tak to jsi skoro stejěn jako já. Já mám termín 24.7.
11. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, tak to je hezká náhodička :slight_smile:
11. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, po delší době vás s Adámkem zdravíme a posíláme veeeeeeliiiiiiikkkkkkkááááááááááááááánnnnnnnnnsssssssssskkkkkkkkkkkkkkkééééééééééééééé gratulace k těhulkování :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - ahoj! Tak jak se máte? Co stvění? Jak ste se neknec rozhodli?
14. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jani, máme se fajn :slight_smile: Adámek roste jak z vody, pěkně lumpačí, pořádně se rozmluvil, takže pusu celý den nezavře a už máme konečně úspěchy s chozením na nočník :slight_smile: Myslela jsem si, že nám pleny zůstanou už na furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stavění jsme zatím odpískali (začátkem roku budeme mít větší investice s podnikáním) a tak si zatím necháme zrekonstruovat byt. Chceme se vystěhovat a pak nastěhovat až do hotového :slight_smile: :dizzy_face:
Jak se bydlí vám?
Jani, Lucy, to budete mít vlastně první Vánoce v novém bydleníčku, že? Jak se těšíte?
14. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď tak koukám, že jsem asi jediná, kdo není těhu........ :wink:
14. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - a vy neplánujete druhý? Nejsi jediná, je Vás tady víc. :wink:
15. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - jinak na první Vánoce tady se moc těším, je to úplně o něčem jiném v tom domku. A co s týče plen. Tak Adelka už krásně chodí na nočník od července, ale teď se nám začala počůrávat v noci, tak sme se museli vrátit k plenkám. Nevím, proč to?! Ale říkala kamrádka, že její syn dělal to samý. Tak budu doufat, že to zase přejde.
15. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask -ja taky nejsem ,nějak se nam zatim nedaři a mam takovy pocit že to nakonec odpiskame a zustaneme jen u Janičky
jinak všem Vam moc přeji hezke vanoce a zdrave dětičky...
15. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
iira - nám to taky dlouho nešlo, už sme měli jít na umělý a nakonec to vyšlo
15. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se k těhulkám nepřidáme......mít větší byt tak klidně, ale není tady místo ani na druhou postýlku :confounded:
22. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po dlouhé době se ozývám a všechny zdravím. Teda jestli si na mě ještě pamatujete. přeji krásné a pohodové prožití svátků, těhulkám pohodové těhulkování.
iiira- v klidu, já asi u jednoho zůstanu, i když nikdy neříkej nikdy :wink:
23. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj všechny.
Moc gratuluji k 2těhotenství.
Já druhé neplánuji, tedy né teď.
Přeji vše nej do nového roku a budoucím maminkám ať vše dobře dopadne.
28. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ,všem přeji krasny Novy rok a moc a moc držim všem pěstičky at se vam vede dobře
30. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a dětičky, chceme vám všem popřát v roce 2010 jen to nej, hlavně hodně zdarvíčka, štěstíčka, žádné starosti a jen samé radosti :slight_smile: Pavlína a Adámek
1. led 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek