• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
ok - budu s tím počítat - budeme chodit na procházky spolu :slight_smile: A po těch schodech skákat ne běhat :wink: :grinning:
6. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak joooo...už se těšííím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning: , tak se přidávám do klubu. Jsem z Říčan a rodit budu v Benešově.
6. kvě 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...já bydlím vedle Říčan v Tehovci a taky budu rodit v Benešově :slight_smile: Dneska jdu zase na kontrolu, ostatně jako každé dva dny :slight_smile: co ty?jak se daří???
7. kvě 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Každé dva dny na kontrolu? A v jakém jsi týdnu?
7. kvě 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo...41 týden..měla jsem termín už v sobotu a pořád se miminku nechce ven :frowning2:
7. kvě 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jezdíš každé dva dny do Benešova? To je hrozná představa :fearful: . Já sice řídím, ale s tím břichem se tak nějak bojím po dálnici, tak mě tam bude vozit manžel. Než by mě tam vozil obden, tak ze mě to dítě radši vytřese :grinning: . Jak Ty se tam dopravuješ? Byla jsi na tom předporodním kurzu, který se koná pondělky od 13hod? Já jsem tam objednaná na příští pondělí. Nevím, jestli tam se mnou může být manžel, jestli to něco stojí... jak dlouho to trvá...
7. kvě 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dceru přenášela 9 dní a mám kamarádky, které přenášely ještě déle :confounded: . Zkus si masírovat bradavky, tak se vypuzuje oxitoxin (nebo jak se to píše) a způsobuje kontrakce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. kvě 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě tam vozí přítel....sama už bych se bála.... Na ten kurz jsem nechodia, jsem ostuda :wink: ale stojí to nějak okolo 300 mam pocit, že jsem tam něco takového četla a je to i pro partnery....Četla jsem tam v ceníku, že když stebou chodí manžel na ty kurzy, tak má potom o něco levnější pobyt o porodu, tak asi o 200...ale to jenom, že jsem měla v čekárně dlouhou chvíli, tak jsem to studovala :slight_smile:
7. kvě 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak děkuji za tip.....masáž zkusim :slight_smile:
7. kvě 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus. Nevím, kde jsem to tehdy četla. Celou dobu přenášení mi to bylo takový hloupý... masírovat si bradavky :unamused: , ale už to bylo tak otravný. Ani jsem nemohla poslední noci spát, jak mě bolelo celý tělo, pálila žáha. No prostě opruz. Tak jsem to zkusila... a pár desítek minut na to mi začaly kontrakce. Ale třeba je to taky pěkná blbost a vůbec to nebylo tím. Už jsem přenášela devět dní, tak to prostě někdy přijít muselo :grinning: . Ale když se kojí po porodu, tak nastanou zase bolesti, jako u porodu. Je jasný, že ne tak silný. Kojením se právě dostává do provozu děloha a po porodu se svinuje do původní polohy. Takže možná, že na tom opravdu něco bude. Hlavně nám potom napiš, jaké to v Benešově bylo. Jsem napjatá jako kšandy. Zatím jsem nečetla jedinou negativní zkušenost. Tak Ti držím palce, aby to tak vydrželo a měla jsi hezký porod :wink:
7. kvě 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsi úúúplná odbornice :slight_smile: děkuju, snad to bude v pohodě...doufááám :slight_smile: Určitě dám potom vědět, jaké to bylo...zatím ale můžu říct, že se mi tam moc líbí a jsou tam moc příjemní...zaplať pámbůh :wink:
7. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super. Je to strašně důležitý. Já poprvé rodila u Apolináře a byli tam tak strašně nepříjemný, že ten pobyt tam byl docela peklo.
7. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš..tam jsem se zaregistrovala původně, ale potom jsem si to kvůli těm děsivejm návalům rozmyslela...tak možná dobře, že tak :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jsem měla jen smůlu, protože když si čteš na koníkovi reakce, tak jsou tam taky hlavně kladný, takže co člověk, to jiný názor, a hlavně jiná směna. Stačí, když se sestra doma pohádá s manželem, nebo má mindrák a už je protivná. V tom ale právě hodně spoléhám, na Benešov, že to tam bude takový klidnější. Už se tak nějak těším :grinning: . A jak se cítíš? Třeba už zítra odrodíš :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda..je to individuální...já se cítim..no tak nějak...bolí mě celý tělo..hlavně mě teď začaly dost bolet záda :confounded: ale nebudu si stěžovat, zase ta odměna bude stát za to :wink: a co ty? jakpak jsi na tom??
7. kvě 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přes den ani nevím, že jsem těhotná :grinning: . Jen když jdu svižnějším tempem, tak mě píchá v podbřišku a na boku. Asi nějaký ty vazy, nebo co. No a noci jsou už teď krušný. Docela dost mě bolí kyčle a kostrč. Ale bolestí se budím až k ránu. To se každou chvíli převaluju a hledám pohodlnou pozici. Docela často se budím na zádech, tak mám strach jestli to není špatně. Asi bysme na zádech moc spát neměly, co? Ale to tělo si prostě samo řekne, jak bolí ty kyčle :frowning2:
7. kvě 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska23 - ahojky! Co tady ještě strašíš? nemáš už náhodou rodit? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucky.lady- no já osobně nazádech sppát nemůžu, už docela od ranného stádia, protože se mi nějak hůř dýchá....takže já jedině na boku....ale s tim mimčem než se otočim z jedné strany na druhou, tak to je záběr :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
janana- ahojky..noooo už bych měla a už bych taky moc chtěla :slight_smile: ale pořád ještě nic...dnes jsem byla na kontrole, jen teda na monitoru a prý dobrý, ale nic se neděje..tak mam přijít zase v pátek a prý se mnou něco vymyslej :wink: tak uvidíme noo..
7. kvě 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska: no to jo :grinning: . Ty pependa, to je zátěž :grinning: . To si z prvního těhu pamatuju nejvíc. Těch poslední pár týdnů, co jsem se večer vůbec nevyspala. Ty noci byly nejhorší :angry: . Nejhorší na tom je, že se člověk ani po porodu nevyspí, potom aby vstával každou chvilku k mimču.
7. kvě 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě...kdyby se člověk alespoň potom dočkal zaslouženého odpočinku :wink: ale to taky neeeee :grinning:
7. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych nebrala vůbec v potaz - mně doktor řek, že dole se vůbec nic neděje a druhý den sem rodila. takže na to nespoléhej. Rodila sem v noci a od dopoledne mě tak strašně bolely záda, že sem se nemohla skoro ani hnout. To já jen že si psala, že tě taky bolí.
7. kvě 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé..no vida..že by nějaký příznak :slight_smile: tak třeba to už vypukne :slight_smile: uvidíme uvidíme...A ať Vám rychle postavěj baráček, abychom mohly chodit na vycházky :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska23 - ahojky! Tak jak? Už to přišlo?
8. kvě 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..pořád ještě nic :frowning2: zítra mam tu kontrolu, tak uvidíme, co mi tam řeknou....
8. kvě 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Tak masáž nepomohla,co :frowning2: ?
8. kvě 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..nepomohlo vůbec nic...jsem zase doma z další kontroly...a ticho po pěšině :frowning2:
9. kvě 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruska - tak to už ani není možný. Ty to mimčo holt budeš nosit až do Vánoc :grinning: :grinning: :grinning: A už vlastně víte co to bude?
9. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..no do vánoc snad ne :slight_smile: pokud to nebude teď do pondělí, tak v úterý nastupuju...jinak chtěli jsme se nechat překvapit, takže co to bude nevíme :slight_smile:
10. kvě 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek