• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
Ahojky holky ,tak jak vam začal ten novy rok?
holky shanim autoškolu.mužete mi říct ktera v říčanech je lepší dik
6. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Zdravím v novém roce. Jak žijete? Petruš kdy se zastavíte?

iira - v tomhle fakt neumím poradit.
7. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,no mi se mame dobře ,mala děla den ode dne větši pokroky,ted jen zlobi v noci se spanim ,ale to snad zase přejde...jak u vas?
8. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se mááme taky fain...Amálka je šikulka :slight_smile:
Jani...no už bychom se konečně mohly nějak domluvit :grinning: tak klidně někdy příští týden?
9. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
dnes jsme byly nakonec plavat,tak hledám další využití času.Chodíte někdo do Mraveniště?Chtela bych vyzkoušet tu kavárničku, nebyl jste tam někdo?
4. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...tam jsme ještě nebyly :wink:
A co plavčo?budete chodit do dalšího kurzu?
5. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trri: a nebudete mít zas někdy cestu do Uhříněvsi náhodou????
6. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak se daří?do mraveniště by jsme se šli podivat taky ,jde tam ted kamaradka tak poreferuje ..
13. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj tak jsme byli s Pavlou a Adámkem v Mraveništi.No natšená jsem nebyla, asi jsem rozmazlená z Prahy.
Plavat dál nejdem.
Komtesko což o to zrovna dnes jsme byly s Aničkou v Uřinevsi,ale aby jsme tam zas nebrouzdaly jen tak.
V Uřinevsi máte výborné rakvičky.Manžel má zítra svátek, tak jsem nám byla koupit.
Komtesko navrhni kam by jsme mohly jít třeba se ještě někdo přidá.
pa všechny Vás pozdravuji už aby bylo hezky a mohly jsme vyrazit na Jureček
6. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, souhlasím s Terkou, v Mraveništi herna nic moc. To se můžeme sejít doma, děti nechat v pokojíku a my můžeme popíjet kávu a je to mnohem lepší :slight_smile: :wink:
V Uhříněvsi je opravdu luxusní cukrárna. U nás vedou trubičky. Mňam mňam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My na plavčo jezdíme stále do Kolína. Je bezva, že u toho je restauračka s dětským koutkem. Jen je to na srazík trochu z ruky :unamused: Je škoda, že tady v Říčanech není žádná kavárna nebo restauračka, kde by se děti vyblbly a maminy mohly pokecat.
Jureček bude fajn. Je abychom se toho hezčího počasí dočkali :sunglasses:
8. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terri: no těšíme se až budseme moct posedět v Pivovarský venku jinak na náměstí v Café 22 je pidi kouteček, ale bývá tam zakouříno, myslíš tu klasickou cukrárnu kusek od náměstí směrem k Normě????

Jinak v Kolovratech je taky fajn cukrárna, sice taky jen s pidi koutkem a nebo chodíme na hřiště za Normou :wink:
21. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mame od soboty Julinku :slight_smile: mela 4kg a 52cm, takze poradna zenska :slight_smile: Lukasek je zatim zlaticko, tak nam to snad vydrzi!! :sunglasses:
30. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lucy, s Adámkem posíláme velikááááánskou gratulaci :slight_smile: Přidej fotečky, ať se můžeme pokochat :slight_smile: Písni info jaký byl porod a tak :wink:To víš, jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mějte se moc hezky :sunglasses:
30. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Lucy - taky veliká gratulace!!!!!!!!!!!!!! A jaký to bylo? Lepší než při prvním? Za dva a půl měsíce mně to taky čeká, tak sbírám info :wink:
3. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dekujeme za gratulace :slight_smile: uz jsem pridala fotecky. Jinak porod vyborny - opet rychly, v 6h rano zacli kontrakce cca po 10minutach, ale pohodove, na 8h jsem mela jit na oxytocinovy zatezovy test, protoze jsem uz tyden prenasela (41+0). Tak jsme tam jeli na 8h na monitor a tam byly opravdu videt pekne kontrakce, takze me prohlidli a byla jsem na 8cm - jsem tomu nemohla uverit, protoze to nebylo tak bolestive. Takze jen sprska a sla jsem na sal, aby mi rupli vodu. Pak to byl docela des,ale trval jen 10minut a mala byla v 9:40h venku. Krasna, zdrava, velka :slight_smile: Slo to jak po masle, jeste mi rikali at si poridime treti, kdyz mi to tak jde :grinning: Mlicko se take spustilo brzo, takze jsme sli po 4 dnech domu. Zatim jsem moc spokojena, Julinka je hrozne pohodova a Lukasek zatim nezarli :slight_smile: Tak Vam tehulky drzim pesticky, at to u Vas take probehne tak hladce a budu se tesit na nove prirustky :slight_smile:
4. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, tak to jsi měla fakt pohodové :slight_smile: Tak zase za dva roky třetí? :slight_smile: :grinning:
Lukáškovi přejeme všechno nejlepší :dizzy_face:

Jani, jak se chystáš? Už se ti to blíží, viď? :slight_smile:
4. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dask:slight_smile: no myslim, ze si dam na par let pohov :grinning: :sunglasses:
Lukasek moc dekujeme za gratulaci. Dostal kolo - first bike a prilbu, tak machruje.
Snad az bude lepsi pocasko dame srazik na Jurecku.
6. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - díky za optání. Chystám se chystám, ale pořád mám nějaký problémy, tak doufám, že vůbec donosím. Začínám 30tt, tak uvidíme. A co ty? Jak se máte? A co druhý mimi? ještě nezačnete? Jo a mooooooooooc děkuju za ten hrneček.
6. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani: držím palečky, aby si mimčo donosila bez problémů :slight_smile: Už to máš za pár :slight_smile: Jak se těší Adélka? Bude to taky holčička?

Lucy: krásné fotečky :slight_smile:
10. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..všechny vás s Amálkou zdravíme :slight_smile:

Lucy: obrovská gratulace, zvládla jsi to krásně...a Lukáškovi dodatečně všechno nej i od Amíska :slight_smile:

Janana: ahoj jani...jak jste na tom v týdnu s časem?
10. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - jj bude to zase holčička. Manža je trošičku zklamaný, ale mně to nevadí, aspoň si holku spolu pěkně vyhrajou. Jen máme problémy shodnout se na jméně. Já bych chtěla Nelinku a Vašk Sylvu, což se mi teda vůbec nelíbí. No bude to asi ještě boj. Adelka zatím bříško pusinkuje, ale myslím, že jí to dojde až se malá narodí, trošku se toho děsím, co bude násldovat. To vš, taď se točíme jen okolo ní a pak to bude jinak.

petruš - jsme celý týden doma, takže když byste měli cestu okolo, stav se na kafčo.
10. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekujeme za gratulace :wink:
16. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus: tobě už se to taky krátí, viď? :slight_smile: Bude mít Amálka sestřičku nebo bratříčka? :wink:

Jani: tak se jménem zkuste zeptat Adélky, jak by se sestřička měla jmenovat? :slight_smile: Adámek když se ho zeptáš, jestli chce bratříčka nebo sestřičku, tak řekne, že miminko :slight_smile: a jak se bude jmenovat, tak to bude kamión :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vůbec nevím jak na to přišel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - to už sme se ptali, nejdřív říkala, že se bude jmenovat Eliška (vůbec nevím, jak na to jméno přišla). A teď že se bude jmenovat bratříček :grinning: Takře taky nic moc rada. No my se snad do porodu opravdu neshodnem.
17. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jak se máte? Co dětičky? Jak Vám rostou?

terri . zdálo se mi, že jsem tě viděla v Pacově s bříškem. Čekáte další přírůstek? Možná si to nebyla ty, všimla sem si až na poslední chvíli.
9. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, tak jakpak na tom jsi? Doufám, že je to v pořádku.....U nás zatím o.k., ale už aby to bylo, jsem jako MELOUN :slight_smile:
18. čer 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska23 tak to já taky. Po propuštění z porodnice sem se jakž takž držela, ale ve čtvrtek mi opět začaly kontrakce, tak čekám co bude. Opět beru magnezium, tak snad ještě baspoň těch 14 dní než bude mít malá hotový plíce vydržím.

A kde budeš rodit?
19. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v benešově...a ty?
19. čer 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
.
@petruska23 já zase v Podolí
20. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruska 23, Janana: Holky, už se vám to blíží, co? :slight_smile: Už máte vybraná jména? :slight_smile:
20. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek