• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říčany u Prahy

15. července 2014 
@dask ahoj Pavli! Jo jo už se to krátí. Jméno ještě nemáme, asi budeme mít miminko beze jména, nejsme schopný se dohodnout. A co ty? Jak se máš?
20. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, máme se fajn. Jen to všechno strašně rychle utíká. Adámek je šikula a lumpík v jednom. Každý den něčím překvapí :slight_smile: Teď trénujem oblékání. Svlékání mu jde líp :wink: :slight_smile:
Jééé, tak to bude sranda, když se budete domlouvat až na porodním sále :slight_smile: Kamarádka mi říkala, že její sestřenka pojmenovala kluka podle porodníka, který ji rodil....
20. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my čekáme holčičku, takže podle porodníka to asi neklapne :grinning: :grinning: :grinning: Tak máme tři možnosti Nela, Michaela, a Jana. Já bych nejradši Nelu, manžel ty zbylý dvě. Tak uvidíme, kdo vyhraje.
20. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....no my už máme asi vybráno.... čekáme překvapení...takže to bude buď Ema nebo Maxim :slight_smile:
20. čer 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska23 ve středu půjdu do poradny, tak pokud by to bylo tak nějak v rámci možností OK, tak byste se konečně mohli zastavit
20. čer 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky ve středu....Tak to by bylo príma...tak dej vědět...držíme palečky :slight_smile:
20. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska23 tak jak dopadla kontrola? U mě snad vše OK. zatím to na porod nevypadá. Teď je teda Adelka nachcípaná, má strašný kašel a rýmu, tak až bude dobrá, tak byste mohli zajít...

Holky a co se zase někdy sejít všechny? Třeba na Jurečku?
25. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, kontrola dopadla dobře. Ve středu jdu poprvé na prohlídku do porodnice, tak jsem zvědavá :slight_smile: Tak až bude Adélka zdravá, tak napiš a my dorazíme.
28. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, tak jakpak jsi na tom? Tyhle vedra jsou děsný viď? :unamused:
9. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se mate? Je tu nejak ticho :wink:
9. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžete mi v Říčanech doporučit nějakého gynekologa? Díky :slight_smile:
1. pro 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ,chodite sem jeste nekdo a nebo jste presedlali jinam :unamused:
7. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,ty bláho já jsem tady po tolika letech snad :frowning2: :slight_smile:co je nového?chodíte sem ještě?My čekáme druhý přírůstek do rodinky a ted si procházíme takovým horším obdobím..vše zlé :frowning2:
30. led 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavalleta ahojky no sem uz asi nikdo nechodi ...ja sem zavitala taky po dlouhe dobe ,ale nikdo se mi neozval tak nevim co se s holkama stalo..no my uz prirustek mame :slight_smile:
9. bře 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro maminky budoucích prvňáčků, které by zajímala státní škola s malým počtem dětí a individuálním přístupem (což v současné době babyboomu, který se ze školek přesunul do škol je vzácnost). Vidím to jako možnost, jak dát svému dítěti vysokou kvalitu vzdělání v rámci státního vzdělávacího systému:slight_smile:. Ještě pár volných míst pro děti z okolí. Ani nevadí pokud už jste zapsaní jinde.

http://www.skolasvetice.cz/
5. kvě 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,najde sa maminka z Rican a okoli ?
15. črc 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek