Říčany u Prahy

Ahoj nynější i nastávající maminky. Rády bych se seznámila pokecala co a jak a třeba i uspořádala srazík. Žádné maminky z této lokality neznám a věřím že je nás tu dost. 😉
petruska23
23. únor 2009
Ahoj Anatanko..chodila jsem s Amálkou na vaničky...chtěla jsem se přihlásit teď jak začal ten kurz plavání, ale nějak jsme to prošvihly :-| Vy chodíte??
dask
23. únor 2009
Jani, já jsem koukala na net stránky a jestli jsem to dobře pochopila, tak kurzy začínají vždy pololetně (jako ve škole). Sem do Říčan mám tel., tak jsem si říkala, že tam zkusím cinknout 🙂
Možná bude i nějaká hudebka v tom centru u Lidl, ale na to se chci podívat večer 😉
Jinak od března bych chtěla s Adámkem chodit do Studia pro ženy na cvičení pro děti. Třeba se tím unaví a nebude tak přes den řádit 🙂 :-p
iira
23. únor 2009
ahojky Dask mi už chodime a je to sranda,male se to libi a děla pokroky ...jinak do sveta chodi kamaradka plavat s holčičkou a je spokojena...a odkud jsi?
petruska23
23. únor 2009
Dask...V tom svět dětí na dlani vedle lídla je taky hudebka Yamaha, ale prý je to nějaká jiná škola..né takhle , co to pořádá v říčanech..ale bude to asi podobné 🙂
neny6
23. únor 2009
iira : ty chodíš do Yamahy do Mraveniště? já chodím taky, ve čtvrtek odpoledne..ty asi dopoledne, viď ..podle fotky mi povědová nejsi 🙂
janana
24. únor 2009
my chodíme plavat do Světa dětí na dlani a super. Jsem tam moc spokojená. Hudebka je tam taky, ale jaká nevím. Nějak sem to prošvihla, když byla ukázková hodina.
terriautor
25. únor 2009
Čau maminy, tak dnes po dlouhé době byl krásný den, hned jsem vyjela s kočárkem do ulic.Nabít energii. 😃
Napište mi kdo chodíte do mraveniště jaký to je kdy chodíte a kolik to stojí.
Dočetla jsem se, že v ut je tam kavárnička setkání matek tak co říkáte srazu? 😎
petruska23
26. únor 2009
ahoj terri,to zní dobře 🙂 🙂 🙂
iira
26. únor 2009
neny6 ,ne mi chodime do studia pro ženy vždy ve čtvrtek od 15h
to utery zni dobře ,ale nevim kde to je
neny6
26. únor 2009
Holky, dnes jdu do Mraveniště na Robátka -jdu tam poprvé,protože původně byly kurzy v ZŠ Bezručovce,ale dnes poprvé je to v Mraveništi, tak já tam tu kavárničku okouknu a dám vědět...ta budova Mraveniště je totiž hrozně malá...
neny6
26. únor 2009
Tak v tom Mraveništi je celkem pěkná herna pro děti, nic moc velkého,ale stačí plus je tam místost s velkým stolem, kde si můžem dát kafčo apod. ...myslím, že by tam srazík byl možný ..v tomto počasí , asi pro ty děti nejideálnější...
dask
27. únor 2009
Ahojky holky, tak my se bohužel srazíku nezúčastníme 😞 Adámekovi se vrátil kašel, dneska jsme byli u Dr., udělala mu výtěry a v pondělí uvidíme. Dýchání má totiž čisté, je bez teplot, ale kašel je dost ošklivý, hlavně v noci, dáví se atd. 😞
Až budeme fit, tak se k vám moc rádi přidáme 🙂
Pozdravujte mimísky a mějte hezký víkend 🙂
terriautor
28. únor 2009
ahoj tak píśněte kdo by šel sesly by jsme se před vchodem písněte někdo jak se tam dostanem a návrhy na čas.pa
lucy..
28. únor 2009
ahoj holky, nam ted desne blbne internet, takze jsem tak trochu mimo 😞 Luky take stale kasle a ma rymu, tak mozna koncem tydne bychom nekam mohli....zalezi na nem..jinak chodime kazdy den tak na 2h ven, tak kdybyste se nekdo chtel pridat 😉
zdravime nove mamci a mimca
lucy..
28. únor 2009
jo neny, my jsme take z Radosovic a kolem Jurecku chodim temer kazdy den 😉
kabatko
28. únor 2009
Ahojte holky, jsem tu po dlouhe dobe. TAk mi prosim pisnete kdy bude srazik. Chodim ven vetsinou dopoledne.Odpoledne deti spi. V Mravenisti jsem nikdy nebyla.
Jinak hudebni skola Yamaha je take otevrena u nas v Materskem centru. A je kazdy patek. Takze je mozno se prijit podivat a klidne se prihlasit. Myslim, ze jsou jeste volna mista. Zacinalo se ted nekdy v unoru.

lucy.. sice jsem z Mukarova, ale do Radosovic. sokola chodim cvicit s detma. se vsema. Vzdy ve stredu od 9h.
neny6
1. bře 2009
Lucy moc rádi se přidáme na procházku...tak písni , v kolik chodíte a můžem si dát někde srazík , třeba pro změnu na Jurečku 🙂

Já bych na srazík do Mraveniště mohla, ale až tak mezi desátou jedenáctou, malý ráno spí.
janana
2. bře 2009
Ahoj holky!
Adelka má zas nějaký teploty-doktorka teda říkala, že snad je to reakce na očkování. Ale radši to nebudem pokoušet. Užijte si sraz a snad se přidáme příště.
janana
2. bře 2009
lucy - vy jste vlastně v tý Domažlický, viď? To je kousek, tak se klidně někdy přidáme.
lucy..
2. bře 2009
Jani jsme v Horove ulici 🙂 brzo se uzdravte
janana
2. bře 2009
lucy a to je kde?
lucy..
2. bře 2009
jak je lekarna U bileho lva 🙂
Tak kdo jdete zitra do Mraveniste?
neny6
2. bře 2009
Lucy: já bych šla, ale až tak kolem jedenácté
lucy..
2. bře 2009
ja take dopoledne nemuzu, az tak kolem 13h, protoze Luky spinka cca od 11h-12:30h, pak basti...stejne to bude asi narocne to s mimiskama skloubit co?Jsem chtela aby byl vzhuru, pak chodi spinkat tak v 15h, ale to uz do kocarku, takze pak by byla mozna prochazka :-N
terriautor
2. bře 2009
ahoj také jsem po obídku po té 13h nám vyhovuje.
neny6
2. bře 2009
holky, jenže ta kavárnička je pouze od deviti do dvanácti , což je pro mě a asi i pro vás celkem nevyhovující. Lucy písni, jak to bude zítra s tou procházkou 😉
kabatko
2. bře 2009
Ahoj, nam spise dopol. Jelikoz po o spime. Takze ja se nedostavim 😞 Snad jindy.
terriautor
3. bře 2009
To jsem netušils že je dopo. Ený spí a pak obědváme tak snad jindy pa :-|
petruska23
3. bře 2009
Ahoj holky..takže dneska tedy nic???
dask
7. bře 2009
Ahojky holky, jak se všichni máte? Počasí je nic moc, snad už brzy příjde jaro 😉

My jsme ve čtvrtek oslavili 1,5 roku 🙂 Jé hrůza jak to letí. Byli jsme u Dr. na kontrole kašle a bacilu v nose, je vše na ústupu, tak jsem moc ráda 🙂 Udělala nám hned prohlídku a Adámek váží 10,80 kg a měří cca 80cm 🙂 Adámek se předvedl jaký je živel a Dr. řekla, že je vidět, že je pěkně čilý, ale šikovný a bude asi aprávný rošťák 😃 :-p Teď půjdeme až v květnu na druhou vakcínu žloutenky.

Mějte se moc hezky, užívejte zbytek víkendu a snad příští srazík vyjde 😉

Začni psát odpověď...

Odešli