• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! :wink:
20. čer 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim. supér. Ahoja. :wink:
20. čer 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že zatím všichni obědvají nebo se někde opalují..Tak uvidíme kdo další zavítá..
20. čer 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooj.
Už jsem myslela, že to bylo zbytečně. Holky asi všechny pracují, že? A neobeslala jsem všechny.....páč nevím nicky nebo koho dalšího. :wink:
20. čer 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vzkazík jsi napsala šikovně. :wink:
20. čer 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdár, tak jsem taky tu :wink:
20. čer 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KOukám, že holčičky zatím vedou. máte obě vybraná krásná jména. Taky jsem nad nimi případně uvažovala.... :wink:
20. čer 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, nápodobně - jak vzkaz i ty nicky :grinning:

Ahoj baji :wink:
autor
Se mi po vás normálně stýskalo. Věříte? :dizzy_face:
fim, mě taky, jsem tě stejně chodila šmírovat, jak se vám vede, pamatuju na ty těžký začátky :wink:
20. čer 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jméno u nás vybral MP (další se mu líbily právě Karolínka a Klárka :wink: ) Toník je taky hezký jméno :slight_smile: mě právě MP ukecal na Týnu, mě se líbí i Táňa a tak... :wink:
20. čer 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já taky občas nakoouknu do října, jestli mě tam nááááhodou někdo nepostrádá, ale zjistila jsem, že ani náhodu. Minulý týden jsem se právě už nakrkla, pže jsem tam několikrát zašla, pozdravila a nic. ignorace. A tu já nesnáším. Nehledě na to jak jsem psala - ceny jiné, všechno trochu jiné - takže ti ani moc neporadí. :wink:
Ale ty jsi se mi hned na začátku někam ztratila, když jsem se o tobě zmínila, tak si tě ani nepamatovaly a nezaregistrovala jsem tě ani v jiných diskuzích..... :confused:
20. čer 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky občas chodila, ale nikdy tam nikdo nebyla, tak jsem si pak s pár holčinama psala přes IP. Joj, my už víme všechny pohlaví, to je super. :slight_smile:

Holky teda vedou bezkonkurenčně, vím o lu82, ta čeká Elišku, Zviz Marušku.. :grinning:

Tak velká gratulace!
20. čer 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U mě vyhrávala právě nejvíc ta Kristýnka, ale mám zákaz na všechna jména s "R". Zdenda má pocit, že ho neumí vyslovit, tak prej mímo nebude mít takové jméno, které by neuměl říkat. :grinning:
Tak baji teď funguje v porodnici v Krči, tam jsme se nedávno srazily :wink:
autor
Holky, já vám snad začnu závidět......... Taky jsem si přála holčičku..... :sunglasses: Ale věřím, že až budu mít Cipíska v náručí, tak to bude úplně putna. :slight_smile:
20. čer 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tu od začátku chodím do "plánovalek", tak jsem byla spíš tam, nějak mi to říjnový téma taky nesedlo, asi ze stejných důvodů jak píšeš ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak zatím chodím do práce, tak se tu dostanu jak kdy a doma teď net nemáme, takže to mám smolíka :wink:
20. čer 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak tam funguje? :confused:
20. čer 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky pořád chodím do snažilek - povzbuzovat. :wink: Dokonce jsme měly minulý víkend sraz a pěkně jsem tam nastydla. :frowning2:
20. čer 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co kde funguje?
autor
No baji funguje.... :wink:
vrana, jo, do Krče občas zajdu taky :wink:
fim, mě všichni do jednoho tipovali kluka, tak jsem byla až zaražená, když dr. řekl, že to bude holčička, jsem s tím klukem už tak nějak počítala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: (ikdyž ze začátku jsem taky chtěla spíš holčičku :wink: )
20. čer 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já funguju, ale dost pomalu :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji a kdy a kde ti to řekli? Nemůže se to ještě změnit? Máme v září holčinu, který řekli na 100% holčičku a na 3D jí našli pindíka. Tak mám trochu obavu, ale Dr. na 3D mě uklidňovala, že za 25 let se nespletla a že už se to nezmění.
20. čer 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si přála víc holčičku, že bych ji mohla lépe zvládat - napoprvé. Navíc tchýně si strašně přeje vnučku a už několik let do mě vkládá nahlas své naděje, tak jsem věděla, že by to měla holčička pěkný - byla by mírně protěžovaná...proč to svému dítěti nepřát. No a mamka, ta si to tak strašně přála, že to do mě furt nalejvala.... Ale jinak každá ženská, co má děti, tak na mě koukla a řekla, že to bude kluk..... a nakonec se potvrdil. tak ani nevím, jestli se dá mluvit o zklamání. Někdy je mi to až hloupý, ale pak se vzpamatuju a říkám si, že je to fakt jedno a v říjnu bude zapomenuto úplně všechno. :grinning:
20. čer 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana, v Krči na velkým UTZ (20tt), příští týden jdeme na ten 3D, jak jsi byla i ty, tak uvidíme, co nám řeknou... mě spíš napadlo, aby si dr. nedělal srandu, byl to takovej vtipálek, samý fórky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. čer 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim nebuď smutná, myslím, že člověk zapomene hned, že chtěl něco víc. Pak nedáš na chlapečka dopustit :wink:
20. čer 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji a kam jdete na 3D? V té Vodičkové to bylo opravdu supr. Hned bych šla znovu. Od té doby mám k malé úplně jiný vztah :dizzy_face:
20. čer 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Však já smutná nejsem. Spíš se občas sama před sebou (nebo spíš před Toníkem) stydím. :sunglasses: A je pravdou, že kdysi jsem si stejně říkala, že nejdřív klučíka - kterej bude maminku chránit a potom jí bude pomáhat s malou sestřičkou. Aspoň z něj pak nebude takovej lump, kolem kterýho všichni vždycky běhali. :grinning:
20. čer 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, holčička bude příště :wink: zas se říká, že pokud jde o sourozenecké konstelace, je lepší starší kluk a mladší holčička :wink:
vrana, jj, právě do tý Vodičkový taky, po tom, jak jsi psala, že jsi tam byla spokojená, tak se tam moc těším :wink:
20. čer 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
však on to ještě bude maminčin chlapeček :wink:
20. čer 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek