• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Jooop paralen by mi taky nezabrala do brufenu bych nešla. Takže já ty šílený olesti hlavy řeším klidem a studeným hadrem na hlavě. Naštěstí to časem pomůže. :wink:
Jinak bylo zajímavý, když jsem měla v únoru ty šílený bolesti břicha, že jsem nevěděla, jestli si na to můžu vzít brufen nebo ne - kdybych byla náhodou těhu. Ale pak už se to nedalo vydržet, tak jsem se pěkně naládovala s tím, že takový štěstí mít stejně nebudu a ono ejhle. :astonished: Naštěstí to takhle brzy prý nevadí. :sweat_smile:

Zviz: ty jsi pěkná provokatérka. Prej chachááááááá :grinning:
23. čer 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak brufen bych asi nedala, to bych měla výčitky hodně. Teda holky, mně se nic nechce. Jo a niovinka, teče mi mlezivo, fůůůj.
23. čer 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda mlezivo už? :sweat_smile:
no jinak prej ani brufen nevadí, ale myslím, že se nesmí ve třetím trimestru...
jo jinak takový šikovný stránky na tohle:
http://www.safebryo.cz/index.htm
http://www.safebryo.cz/informace.htm
23. čer 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jako, že bych si ty vložky do podprsenky běla výhledově taky radši pořídit, jo? :wink:

A mmch - já když si beru brufen, tak rovnou 2x 400, pže jsem na něm už závislá kvůli kyčlím. Takže brouček dostal pěknou dávku. Ale to bylo tak 3 tt, tak to sand prej nevadí. A naštěstí jen jednou. :pensive:
23. čer 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zviz mi nějak unikla.....tak páááááá. Tebe tu není moc vidět.

baji: to mi ani neříkej, nebo budu chtít novou. :grinning:
23. čer 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim: no právě, aspoň vydrží i na další mimi :wink:
23. čer 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak pěkně děkuju......to mě asi Zdenda nepochválí. :grinning: mrknem nejdřív do bazarů a pak ho asi začnu nahlodávat. :grinning:
23. čer 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď jsem koukala na jedne doporučenej internetovej obchod na kočárky a tam ho mají za 19 000. :astonished: Se asi zbláznili - to je dražší než u nás v kamenným. :sweat_smile:
23. čer 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se byli kouknout přímo tady - mají v Praze kamennou prodejnu:
http://www.slune-cz.cz/kocarek-cam-cortina-x3-tris-evolution/
23. čer 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jediný, co mě na tom štve, tak jsou ty vzory.....který se líbí tobě? :confused:
23. čer 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty mi příjdou ještě dobrý, nejvíc se mi líbí ten zelený s "bublinama", viděla jsem naživo i ten černo-oranžový a vypadal moc hezky, jinak ten béžovo modrý ja taky hezký, ale spíš asi pro klučíka - což je třeba u vás aktuální :wink:
23. čer 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám na tu vaší cortinu, ty kolečka jsou celý plastocý nebo to jen vypadá?
23. čer 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem z toho jelen....tak to na netu asi všechny vzory nejsou....jdu hledat ještě jinam. Ten béžovomodrej mě zajímá. :grinning:
23. čer 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se mi líbí nejvíc asi ten zelený a pak oranžový, ty ostatní jsou takový divný, ale třeba ve skutečnosti vypadají líp
23. čer 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: jj, bohužel jsou plastový - teda takový gumový, ale nenafukovací... :confounded: nafukovací se daly dokoupit, ale teď nejsou a asi už ani nebudou... :unamused:
23. čer 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mně se ty bubulinkatý vzory nelíbí....ale asi bych šla do té béžovooranžové kombinace. Jen jestli to není moc světlý. :unamused:
já to s plastovýma kolečkma přežiju. :sunglasses: Aspoň nemůžu píchnout. :grinning:
23. čer 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten béžovo-oranž je taky hezký... :slight_smile:
nic, pro dnešek se loučím, mám tento týden v práci jen do dvanácti, mám dovču kvůli zkouškám, tak ať stihnu aspoň něco udělat,
tak papa :slight_smile:
23. čer 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
papa- taky pádím. Hezký den přeji všem. Večer nakouknu. :slight_smile:
23. čer 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
páčko
23. čer 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pořád nikdo-??
23. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Fim, a nechtěla si původně úplně jiný kočárek? Ten se mi tedy líbil daleko víc :wink:

Vrani mě taky a už hodně dlouho. Ale jen maliličkato...
23. čer 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak jsem ti taky koukla do alba a ta Cortina co tam máš je daleko hezčejší... :wink:
23. čer 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti: původně chtěla. A byla jsem o něm skálopevně přesvědčená, že mi ho nemůže nikdo a nic rozmluvit. :grinning: Jenže jsem pak zjistila, že naprosto nepředvídavě jsem si neuvědomila, že to přední kolečko není pohyblivé, ale napevno. Čímž pro mě ztratil smyl. :wink:

Vrani: myslíš teda ten červenočernej? A to je přitom z inzerátu.....kdyby člověk věděl, jak ten kočárek vypadá v reálu, než si ho nechá poslat.... :sweat_smile:
23. čer 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten červeno černý, to je moc hezká kombinace. Ty z toho dopoledne jsou takový ... divný...ale třeba mají těch kombinací víc ne?
23. čer 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mně ta čeerná přijde taková smutná na kočárek....ale jinak se mi taky ta kombinace celkem zamlouvala..... ono na inzerát si člověk zas tak vybírat taky nemůže. :wink:
jinak bych asi nejvíc brala tu béžovooranžovou....když už by měl být i na druhé - a to bude ta holčička.... :grinning: Tak ať je unisex. :wink:
23. čer 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barvu teď řeším taky. Asi půjdu do šedo bledě modré
23. čer 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já nejdřív musím vyřešit, jestli ho u nás seženu obstojný v bazaru. když jo, tak barvu moc neovlivním. když ne, tak budu nahlodávat Zdendu, ať koupíme novej -a to pak bude ta barva ještě zajímavá. :sunglasses:
23. čer 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já prostě stále trvám na tom, že skočím do bazaru a tam něco čapnu :grinning: Jen vím, že rozhodně nechci 3kolku a nechci kočár "na vysokých kolečkách" líbí se mi Tako nebo Patron, když jukám na net, tak v bazarech jich mají spoustu za 2-3 tisíce. Jen nevím, kdy už do toho bazaru zajít :sweat_smile:
23. čer 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti: já zajdu poprvé příští týden - do největšího v Ústí. Mám jasno, co chci, tak to bude složitější sehnat. :pensive: Pak jedeme na dovču a po ní začnu hledat intenzivněji. :wink:
24. čer 2008 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak fim mě dneska nasměrovala sem :wink:
24. čer 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek