Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
fimautor
23. čer 2008
Jooop paralen by mi taky nezabrala do brufenu bych nešla. Takže já ty šílený olesti hlavy řeším klidem a studeným hadrem na hlavě. Naštěstí to časem pomůže. 😉
Jinak bylo zajímavý, když jsem měla v únoru ty šílený bolesti břicha, že jsem nevěděla, jestli si na to můžu vzít brufen nebo ne - kdybych byla náhodou těhu. Ale pak už se to nedalo vydržet, tak jsem se pěkně naládovala s tím, že takový štěstí mít stejně nebudu a ono ejhle. :-o Naštěstí to takhle brzy prý nevadí. :-N

Zviz: ty jsi pěkná provokatérka. Prej chachááááááá 😃
vrana
23. čer 2008
jo tak brufen bych asi nedala, to bych měla výčitky hodně. Teda holky, mně se nic nechce. Jo a niovinka, teče mi mlezivo, fůůůj.
baji
23. čer 2008
teda mlezivo už? :-N
no jinak prej ani brufen nevadí, ale myslím, že se nesmí ve třetím trimestru...
jo jinak takový šikovný stránky na tohle:
http://www.safebryo.cz/index.htm
http://www.safebryo.cz/informace.htm
fimautor
23. čer 2008
To jako, že bych si ty vložky do podprsenky běla výhledově taky radši pořídit, jo? 😉

A mmch - já když si beru brufen, tak rovnou 2x 400, pže jsem na něm už závislá kvůli kyčlím. Takže brouček dostal pěknou dávku. Ale to bylo tak 3 tt, tak to sand prej nevadí. A naštěstí jen jednou. |-|
fimautor
23. čer 2008
Zviz mi nějak unikla.....tak páááááá. Tebe tu není moc vidět.

baji: to mi ani neříkej, nebo budu chtít novou. 😃
baji
23. čer 2008
fim: no právě, aspoň vydrží i na další mimi 😉
fimautor
23. čer 2008
Tak pěkně děkuju......to mě asi Zdenda nepochválí. 😃 mrknem nejdřív do bazarů a pak ho asi začnu nahlodávat. 😃
fimautor
23. čer 2008
Teď jsem koukala na jedne doporučenej internetovej obchod na kočárky a tam ho mají za 19 000. :-o Se asi zbláznili - to je dražší než u nás v kamenným. :-N
baji
23. čer 2008
my se byli kouknout přímo tady - mají v Praze kamennou prodejnu:
http://www.slune-cz.cz/kocarek-cam-cortina-x3-t...
fimautor
23. čer 2008
Jediný, co mě na tom štve, tak jsou ty vzory.....který se líbí tobě? =-)
baji
23. čer 2008
no ty mi příjdou ještě dobrý, nejvíc se mi líbí ten zelený s "bublinama", viděla jsem naživo i ten černo-oranžový a vypadal moc hezky, jinak ten béžovo modrý ja taky hezký, ale spíš asi pro klučíka - což je třeba u vás aktuální 😉
vrana
23. čer 2008
Koukám na tu vaší cortinu, ty kolečka jsou celý plastocý nebo to jen vypadá?
fimautor
23. čer 2008
To jsem z toho jelen....tak to na netu asi všechny vzory nejsou....jdu hledat ještě jinam. Ten béžovomodrej mě zajímá. 😃
vrana
23. čer 2008
taky se mi líbí nejvíc asi ten zelený a pak oranžový, ty ostatní jsou takový divný, ale třeba ve skutečnosti vypadají líp
baji
23. čer 2008
vrana: jj, bohužel jsou plastový - teda takový gumový, ale nenafukovací... :-S nafukovací se daly dokoupit, ale teď nejsou a asi už ani nebudou... :-|
fimautor
23. čer 2008
Mně se ty bubulinkatý vzory nelíbí....ale asi bych šla do té béžovooranžové kombinace. Jen jestli to není moc světlý. :-|
já to s plastovýma kolečkma přežiju. 😎 Aspoň nemůžu píchnout. 😃
baji
23. čer 2008
jo ten béžovo-oranž je taky hezký... 🙂
nic, pro dnešek se loučím, mám tento týden v práci jen do dvanácti, mám dovču kvůli zkouškám, tak ať stihnu aspoň něco udělat,
tak papa 🙂
fimautor
23. čer 2008
papa- taky pádím. Hezký den přeji všem. Večer nakouknu. 🙂
vrana
23. čer 2008
páčko
vrana
23. čer 2008
tak pořád nikdo-??
bustik
23. čer 2008
Ahojky

Fim, a nechtěla si původně úplně jiný kočárek? Ten se mi tedy líbil daleko víc 😉

Vrani mě taky a už hodně dlouho. Ale jen maliličkato...
vrana
23. čer 2008
fim, tak jsem ti taky koukla do alba a ta Cortina co tam máš je daleko hezčejší... 😉
fimautor
23. čer 2008
Busti: původně chtěla. A byla jsem o něm skálopevně přesvědčená, že mi ho nemůže nikdo a nic rozmluvit. 😃 Jenže jsem pak zjistila, že naprosto nepředvídavě jsem si neuvědomila, že to přední kolečko není pohyblivé, ale napevno. Čímž pro mě ztratil smyl. 😉

Vrani: myslíš teda ten červenočernej? A to je přitom z inzerátu.....kdyby člověk věděl, jak ten kočárek vypadá v reálu, než si ho nechá poslat.... :-N
vrana
23. čer 2008
No ten červeno černý, to je moc hezká kombinace. Ty z toho dopoledne jsou takový ... divný...ale třeba mají těch kombinací víc ne?
fimautor
23. čer 2008
Mně ta čeerná přijde taková smutná na kočárek....ale jinak se mi taky ta kombinace celkem zamlouvala..... ono na inzerát si člověk zas tak vybírat taky nemůže. 😉
jinak bych asi nejvíc brala tu béžovooranžovou....když už by měl být i na druhé - a to bude ta holčička.... 😃 Tak ať je unisex. 😉
vrana
23. čer 2008
Barvu teď řeším taky. Asi půjdu do šedo bledě modré
fimautor
23. čer 2008
No já nejdřív musím vyřešit, jestli ho u nás seženu obstojný v bazaru. když jo, tak barvu moc neovlivním. když ne, tak budu nahlodávat Zdendu, ať koupíme novej -a to pak bude ta barva ještě zajímavá. 😎
bustik
23. čer 2008
Já prostě stále trvám na tom, že skočím do bazaru a tam něco čapnu 😃 Jen vím, že rozhodně nechci 3kolku a nechci kočár "na vysokých kolečkách" líbí se mi Tako nebo Patron, když jukám na net, tak v bazarech jich mají spoustu za 2-3 tisíce. Jen nevím, kdy už do toho bazaru zajít :-N
fimautor
24. čer 2008
Busti: já zajdu poprvé příští týden - do největšího v Ústí. Mám jasno, co chci, tak to bude složitější sehnat. |-| Pak jedeme na dovču a po ní začnu hledat intenzivněji. 😉
ilci
24. čer 2008
ahoj holky
tak fim mě dneska nasměrovala sem 😉

Začni psát odpověď...

Odešli