• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ilci, to já taky :wink:
27. zář 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám prorokují taky čahouna, tak jsem teda zvědavá, jestli to vyjde :slight_smile:
27. zář 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my jsme snad normální, MM má 186 a já 160, tak víc jak 52 cm teda nečekám. Váhu prorokujou kolem 3,50, ale těžko říct, že jo. Odchylka bývá normální +- půl kila :confounded:
27. zář 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM má přes 190, já 179 :grinning:
27. zář 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to hovňouska nečekej :grinning: :grinning: :grinning: budeš ráda, když bude mít pod metr :grinning:
27. zář 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož nestraš :grinning: :grinning:
27. zář 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no dobře, ale tak k 55 bych to skoro tipla.
27. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooj :slight_smile:

Lu!!! Gratulace velika :dizzy_face: k holcicce :dizzy_face: To se nam to nejak rozjelo... tak ted zase chvilku brzdete, jo? :sweat_smile:
28. zář 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak všechno nej k dnešním narozeninám
co Kája? asi ti zatím přát nebude, co :wink:
28. zář 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, on nas taky leti pranicko k Tvym narozeninam :dizzy_face: :slight_smile:

Jinak k te pekarne - taky jednu vlastnime :wink: manza je na bezlepkovy diete, tak na ten chleba a tak se to hodi :slight_smile: jeden cas jsem pekla chleba i sobe, ted mi nejak prestal chutnat :sweat_smile: tak cekam, kdy ta chut zas prijde... jinak na testa je to supr vec :wink:
28. zář 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a ja mizim, jde mi svagrovka na nehty... asi jedny z poslednich :sweat_smile:
28. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda děvčata, moc děkuju za přáníčka :dizzy_face: . Kája teda zatím s blahopřáním otálí no...co nadělám že jo. Leč tiše doufám, že to snad bude nejpozději do termínu, v noci už mě tak divně jakoby pobolívá břicho, jak kdyby se to tam dole jako roztahovalo nebo co. Tak uvidíme. \Možná je to taky jenom báječná sugerace :grinning:

My dneska razíme s MM do krámu, mám si vybrat něco k narozeninám, když já vůbec nevím co :sweat_smile: :zipper_mouth:
28. zář 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta, vrani, snad sis vybrala něco hezkého :wink:
já chtěla k loňským narozkám kabelku, pak mi ji prodali a nějak jsem se za celý rok nedostala k tomu, abych si vybrala jinou :grinning:
28. zář 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak co sis vybrala? :wink:
Ja ted prevedla korunky za tu zavinku a dalsi veci, tak se budu tesit na balicek :slight_smile: aspon nejakou radost si musim udelat :grinning:

Dneska je u nas konecne krasny babi leto, ale to bude asi jenom dnes :sweat_smile: na zitra uz zase hlasi hnus :rolling_eyes: tak aspon vetrame Spuntovi matrace do postylek :slight_smile:
28. zář 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A uz mame oblozenou koupelnu i wc :dizzy_face: Je to krasnyyyyyy :dizzy_face: Vybrali jsme dobre :slight_smile: jako barvy :wink:
Zitra by meli pokladat dlazbu, tak to snad do toho ctvrtka stihnou - musi :slight_smile:
28. zář 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, stihnou
hlavně, ať to máte hezky udělané :wink:
28. zář 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, snad jo :slight_smile:

Kde mame tu Vrani... jsem ji zahlidla v Zarijovkach a pak uz se neukazala :confused:
28. zář 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si užívá narozky :wink:
mě za chvíli dorazí mamka na návštěvu
28. zář 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi asi :slight_smile:

Ja cekam, az to nahore dodelaji - pro dnesek.... ted MM vyrizl posledni futra, co zbyvaly - aby se zitra mohla pokladat ta dlazba :dizzy_face: no uz se tesim :slight_smile:
A za chvili pojedem k MM strejdovi odvezt nejaky veci, tak se tesim, protoze teta mela dnes pect zloutkovy venecky :dizzy_face:
28. zář 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak věnečky bych si dala, mňam :wink:
28. zář 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja Ti nejakej ten venecek poslu :wink: :grinning:
28. zář 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pošli, už tu slintám do klávesnice :wink: :grinning: :grinning:
28. zář 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky.
V první řadě chci poblahopřát novopečeným maminkám i jejich "tatínkům" k broučínkům a přeji jaim jako hodná teta jen to nej nej nej.
Škoda, že manža bude tenhle týden vytíženej, už bych začala s vyháněním taky - když to vidím, jak se to tu rozjelo..... :dizzy_face: Ale dobrááááááá, ještě chvilku počkám a příští víkend umeju ta okna. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jooooo a Vrani: Všechno nejlepčíííííííííííííííííí !!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, muzes zajet i k nam na ta okna :sweat_smile: :grinning: ja je myt nehodlam :stuck_out_tongue_closed_eyes: potrebuju, aby tam brouk jeste chvili zustal :slight_smile: to jsem asi jedina z vas...
28. zář 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak náš brouk je asi na mytí oken zvyklý :grinning:
já si počkám do října a pak uvidím, jak s tím vyháněním :wink:
28. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola hola, nebojte, jsem tu a pořád dva v jednom. Myslím, že naše dítě mi popřeje tak maximálně dodatečně :grinning: . Chvilku tu pobudu, byli jsme na véče s MM rodiči a jsem tááááák hrozitánsky přežraná, že by mi bylo akorát blbě, kdybych šla spát. Nakonec jsem si nic nevybrala, páč jsem byla úplně neschopná a bez nálady, tak mi MM vybral sám krásný naušnice z bílého zlata. :dizzy_face: Je to šikula. No a od tchánovců jsem dostala mocinky voňavoučký parfém od Lancome a od našich poukajdy do Marks and spencer a C a A, tak už se hrozně těším, až budu moct jít nakupovat hadříky, a že to bude teda sakra potřeba :grinning: . Jinak dneska se mám líp, ale včera večer mě fakt proháněla nějaká deprese. Dopadlo to na mě jak jsem se dozvěděla o lu. Fakt mi to těhu nějak leze na mozek.

Zvizi neboj, jestli je to u všech jako u mě, tak okna ti porod rozhodně nezaručí :grinning:

Ilci, takže čekáš přesně do středy jo???
28. zář 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je děsný, zase jsem od 2h vzhůru
a to jsem šla spát do obýváku, ať si můžu pořádně větrat (už tu mám 17st.) a stejně sem nezabrala
snad neusnu v té poradně :grinning: :grinning:

vrani, tak naušnice jsou bezva :wink:
o různých poukázkách uvažuju k vánocům, protože někde něco shánět s prckem se mi fakt nechce
normálně jsem dneska uvažovala, kdybych si vyjela jako na nákupy, kde budu kojit :grinning: :grinning:

no, středa je tak nejdřívější termín, ale furt mě láká toho 10.10. :wink:
29. zář 2008 ve 04:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
ilci teda před pátou být vzhůru...pane jo. Jsem se lekla že rodíš :slight_smile:.

jj, poukázky jsou fajn, všichni se mě ptali, co chci, ale aby to bylo pro mě a ne pro Káju a to je teď fakt těžký, no a tak tohle byla jasná volba. Myslím, že lidi docela ocení, když vybereš obchod co mají rádi.
29. zář 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky.
Vrani, dárečky jsou tedy vydařené, že? :slight_smile: Ilci, mrzí mě, že se nemůžeš dýl vyspat. :frowning2: Já mám příšernou noc tak jednou za týden a stačí mi to. Mít to častěji, tak jsem jak mátoha. Teda já jsem i po té jedné noci, tak si nedovedu představit, kdyby jich mělo být víc. Já byla ze včera tak utahaná - byli jsme na houbách - že jsem neměla problém. Ještě kdyby mě ale nebolelo v noci břicho - už nevím, jak si ho podložit a při každém vstávání na WC v něm mám jakoby křeč - ale jen v té jedné půlce. Je to tím, jak je chudinka sesunutý na jednu stranu. :rolling_eyes:

Ani nevím, jestli vám mám bříško nafotit - mám ho samou strii. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: já mám narozeniny na začátku listopadu a říkám si právě naopak, že bych ráda dostala dáreček pro sebe a ne pro Toníka..... Nakonec stejně všechno má a nebo mu to dokouíme sami - už by to byla maličkost. A pak jsou za chvilku vánoce, tak si to můžou schovat na vánoce. :wink:
29. zář 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek