Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
vrana
27. zář 2008
ilci, to já taky 😉
ilci
27. zář 2008
nám prorokují taky čahouna, tak jsem teda zvědavá, jestli to vyjde 🙂
vrana
27. zář 2008
no tak my jsme snad normální, MM má 186 a já 160, tak víc jak 52 cm teda nečekám. Váhu prorokujou kolem 3,50, ale těžko říct, že jo. Odchylka bývá normální +- půl kila :-S
ilci
27. zář 2008
MM má přes 190, já 179 😃
vrana
27. zář 2008
no tak to hovňouska nečekej 😃 😃 😃 budeš ráda, když bude mít pod metr 😃
ilci
27. zář 2008
tož nestraš 😃 😃
vrana
27. zář 2008
😃 😃 😃 no dobře, ale tak k 55 bych to skoro tipla.
zvizatinka
28. zář 2008
Ahoooooooooooooj 🙂

Lu!!! Gratulace velika x-) k holcicce x-) To se nam to nejak rozjelo... tak ted zase chvilku brzdete, jo? :-N
ilci
28. zář 2008
vrani, tak všechno nej k dnešním narozeninám
co Kája? asi ti zatím přát nebude, co 😉
zvizatinka
28. zář 2008
Vrani, on nas taky leti pranicko k Tvym narozeninam x-) 🙂

Jinak k te pekarne - taky jednu vlastnime 😉 manza je na bezlepkovy diete, tak na ten chleba a tak se to hodi 🙂 jeden cas jsem pekla chleba i sobe, ted mi nejak prestal chutnat :-N tak cekam, kdy ta chut zas prijde... jinak na testa je to supr vec 😉
zvizatinka
28. zář 2008
Tak a ja mizim, jde mi svagrovka na nehty... asi jedny z poslednich :-N
vrana
28. zář 2008
Ahojda děvčata, moc děkuju za přáníčka x-) . Kája teda zatím s blahopřáním otálí no...co nadělám že jo. Leč tiše doufám, že to snad bude nejpozději do termínu, v noci už mě tak divně jakoby pobolívá břicho, jak kdyby se to tam dole jako roztahovalo nebo co. Tak uvidíme. \Možná je to taky jenom báječná sugerace 😃

My dneska razíme s MM do krámu, mám si vybrat něco k narozeninám, když já vůbec nevím co :-N :-x
ilci
28. zář 2008
ta, vrani, snad sis vybrala něco hezkého 😉
já chtěla k loňským narozkám kabelku, pak mi ji prodali a nějak jsem se za celý rok nedostala k tomu, abych si vybrala jinou 😃
zvizatinka
28. zář 2008
Vrani, tak co sis vybrala? 😉
Ja ted prevedla korunky za tu zavinku a dalsi veci, tak se budu tesit na balicek 🙂 aspon nejakou radost si musim udelat 😃

Dneska je u nas konecne krasny babi leto, ale to bude asi jenom dnes :-N na zitra uz zase hlasi hnus 8-( tak aspon vetrame Spuntovi matrace do postylek 🙂
zvizatinka
28. zář 2008
A uz mame oblozenou koupelnu i wc x-) Je to krasnyyyyyy x-) Vybrali jsme dobre 🙂 jako barvy 😉
Zitra by meli pokladat dlazbu, tak to snad do toho ctvrtka stihnou - musi 🙂
ilci
28. zář 2008
zviz, stihnou
hlavně, ať to máte hezky udělané 😉
zvizatinka
28. zář 2008
Il, snad jo 🙂

Kde mame tu Vrani... jsem ji zahlidla v Zarijovkach a pak uz se neukazala =-)
ilci
28. zář 2008
asi si užívá narozky 😉
mě za chvíli dorazí mamka na návštěvu
zvizatinka
28. zář 2008
Asi asi 🙂

Ja cekam, az to nahore dodelaji - pro dnesek.... ted MM vyrizl posledni futra, co zbyvaly - aby se zitra mohla pokladat ta dlazba x-) no uz se tesim 🙂
A za chvili pojedem k MM strejdovi odvezt nejaky veci, tak se tesim, protoze teta mela dnes pect zloutkovy venecky x-)
ilci
28. zář 2008
tak věnečky bych si dala, mňam 😉
zvizatinka
28. zář 2008
Ja Ti nejakej ten venecek poslu 😉 😃
ilci
28. zář 2008
pošli, už tu slintám do klávesnice 😉 😃 😃
fimautor
28. zář 2008
Ahojky.
V první řadě chci poblahopřát novopečeným maminkám i jejich "tatínkům" k broučínkům a přeji jaim jako hodná teta jen to nej nej nej.
Škoda, že manža bude tenhle týden vytíženej, už bych začala s vyháněním taky - když to vidím, jak se to tu rozjelo..... x-) Ale dobrááááááá, ještě chvilku počkám a příští víkend umeju ta okna. :-p

Jooooo a Vrani: Všechno nejlepčíííííííííííííííííí !!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
zvizatinka
28. zář 2008
Fim, muzes zajet i k nam na ta okna :-N 😃 ja je myt nehodlam :-p potrebuju, aby tam brouk jeste chvili zustal 🙂 to jsem asi jedina z vas...
ilci
28. zář 2008
tak náš brouk je asi na mytí oken zvyklý 😃
já si počkám do října a pak uvidím, jak s tím vyháněním 😉
vrana
28. zář 2008
Hola hola, nebojte, jsem tu a pořád dva v jednom. Myslím, že naše dítě mi popřeje tak maximálně dodatečně 😃 . Chvilku tu pobudu, byli jsme na véče s MM rodiči a jsem tááááák hrozitánsky přežraná, že by mi bylo akorát blbě, kdybych šla spát. Nakonec jsem si nic nevybrala, páč jsem byla úplně neschopná a bez nálady, tak mi MM vybral sám krásný naušnice z bílého zlata. x-) Je to šikula. No a od tchánovců jsem dostala mocinky voňavoučký parfém od Lancome a od našich poukajdy do Marks and spencer a C a A, tak už se hrozně těším, až budu moct jít nakupovat hadříky, a že to bude teda sakra potřeba 😃 . Jinak dneska se mám líp, ale včera večer mě fakt proháněla nějaká deprese. Dopadlo to na mě jak jsem se dozvěděla o lu. Fakt mi to těhu nějak leze na mozek.

Zvizi neboj, jestli je to u všech jako u mě, tak okna ti porod rozhodně nezaručí 😃

Ilci, takže čekáš přesně do středy jo???
ilci
29. zář 2008
to je děsný, zase jsem od 2h vzhůru
a to jsem šla spát do obýváku, ať si můžu pořádně větrat (už tu mám 17st.) a stejně sem nezabrala
snad neusnu v té poradně 😃 😃

vrani, tak naušnice jsou bezva 😉
o různých poukázkách uvažuju k vánocům, protože někde něco shánět s prckem se mi fakt nechce
normálně jsem dneska uvažovala, kdybych si vyjela jako na nákupy, kde budu kojit 😃 😃

no, středa je tak nejdřívější termín, ale furt mě láká toho 10.10. 😉
vrana
29. zář 2008
Dobré ráno,
ilci teda před pátou být vzhůru...pane jo. Jsem se lekla že rodíš 🙂.

jj, poukázky jsou fajn, všichni se mě ptali, co chci, ale aby to bylo pro mě a ne pro Káju a to je teď fakt těžký, no a tak tohle byla jasná volba. Myslím, že lidi docela ocení, když vybereš obchod co mají rádi.
fimautor
29. zář 2008
Ahojky holky.
Vrani, dárečky jsou tedy vydařené, že? 🙂 Ilci, mrzí mě, že se nemůžeš dýl vyspat. 😞 Já mám příšernou noc tak jednou za týden a stačí mi to. Mít to častěji, tak jsem jak mátoha. Teda já jsem i po té jedné noci, tak si nedovedu představit, kdyby jich mělo být víc. Já byla ze včera tak utahaná - byli jsme na houbách - že jsem neměla problém. Ještě kdyby mě ale nebolelo v noci břicho - už nevím, jak si ho podložit a při každém vstávání na WC v něm mám jakoby křeč - ale jen v té jedné půlce. Je to tím, jak je chudinka sesunutý na jednu stranu. 8-(

Ani nevím, jestli vám mám bříško nafotit - mám ho samou strii. :-p
fimautor
29. zář 2008
Vrani: já mám narozeniny na začátku listopadu a říkám si právě naopak, že bych ráda dostala dáreček pro sebe a ne pro Toníka..... Nakonec stejně všechno má a nebo mu to dokouíme sami - už by to byla maličkost. A pak jsou za chvilku vánoce, tak si to můžou schovat na vánoce. 😉