Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
vrana
29. zář 2008
fim však jo, já jen že teď je pro mě hrozně těžký vymýšlet co bych chtěla pro sebe, ale nakonec se to vyřešilo.

ad břicho: taky ho mám jednu obří strii, ale už to neřeším, stejně s tím nic nenadělám :-S
fimautor
29. zář 2008
Hani, já si právě řík, jak to ty holky dělají, že mají takový krásný fotky bříška...... i ve 39tt. Já bych chtěla to svoje nafotit na památku, ale co by to bylo za památku, takovej obrázek? 😎
vrana
29. zář 2008
fim tak si ho vyfoť nahaté jenom pro dokumentací a nějakou hezkou foto můžeš udělat s tričkem na tělo ne? Nebo to vyfoť černobíle, to taky dost schová a v nejhroším photoshop je taky kamarád 😉
fimautor
29. zář 2008
No je pravda, že já bych asi nejvíc po porodu uvítala právě to oblečení a to jaksi nejde kupovat na druhého, že? Takže poukázky jsou fakt bezva. A mám představu o jednom moc pěkným prstýnku, ale ten bych mohla dostat od manži za Toníčka. 🙂
zvizatinka
29. zář 2008
Nazdaaaaaaaaaaaar 😃

Vy jste nejaky akcni takhle po ranu :-N

Ja mam strie akorat na boku a ty uz jsem mela i pred tehu... 😉 Tak to snad tak i zustane :-N akorat se bojim, ze mi zustane ten muj obri spek po porodu... :-|
fimautor
29. zář 2008
Ty černobílý fotky by nebyly marný......... =-) Znásilnim manžu, aby spolupracoval při focení. 😉
zvizatinka
29. zář 2008
Fim, pak hod vysledek x-) Uz se tesim.... ja manzovi rikala uz dvakrat, at mi vyfoti ten muj neforemnej pupek :-N ale jeste se k tomu nedostal. Ja vzdycky driv zalezu pod perinu, vzpomene si proste pozde 😃 a pak uz se mi vylezat nechce :-p

Obleceni bych taky uvitala - jestli na me neco budou mit :-N akorat ze mam narozky az v breznu a o Vanocich si nic davat nebudeme 🙂
zvizatinka
29. zář 2008
Mame pod stromek celej novej byt 😎 to je moc peknej darek x-)
Ale k porodu bych neco uvitala, to jo... :-x
zvizatinka
29. zář 2008
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, vyhrala jsem na ebayi vanocni oblecek pro mrnouse x-)
zvizatinka
29. zář 2008
Kam jste mi zmizely??? 😕
zvizatinka
29. zář 2008
Budu muset pomalu zmizet, prijede mi MM sestrenka s miminkem 🙂 x-)
Tak teda paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😞 odpo se ukazu - snad 😉
vrana
29. zář 2008
já jsem tuuuuuu

zviz, no tak to se koukej ukázat 🙂
fimautor
29. zář 2008
Zviz: já je mám vpodstatě taky jen na bocích, ale už mi přelejzají i dopředu na stehna a zespoda na břicho - tak leda v krátkým tílánu a nějakých legínách...... samotnej pupík zatím ještě jde. 😉
ilci
29. zář 2008
jo, tak o fotkách pupku taky furt uvažuju, jako něco v uměleckém rázu 😉

jinak poradna mazec, v 7:30 mi dělali monitory a pak jsem čekala až do 9h, než mě vzala dr. na vyšetření
vydýchanej vzduch, já neměla ani žádné občerstvení a myslela, že to se mnou švihne
dr. byla překvapená, jak moc je hlavička sestouplá v pánvi, prý na prst, to nevím, co to znamená
prý už musí být ta hlavička pořádně cítit
no, to je, někdy mám pocit, že ze mě to dítě vypadne 😃
porod prý můžu čekat každým dnem, ale klidně můžu i vydržet do termínu, záleží na prckovi
jinak váhový odhad 3,5 kg :-o

a taky mám asi skříplej nerv nebo co, pajdám a pekelně to bolí ]-(
takže z odpolední procházky asi nebude nic, páč jsem málen nedošla ani z té porodnice 😃
fimautor
29. zář 2008
Mně volala půl hodiny ségra, tak jsem vytuhla uprostřed příspěvku. :-N
Zviz: nejkrásnější dárečky budou ty naše miminečka. 😉 A byteček pochopitelně taky. 🙂
Já tu fotku budu mít nejdřív za týden, tenhle má manža moc nabitý, tak nebude ani čas ani nálada na nějaký moje výmysly. |-|
vrana
29. zář 2008
fim, co samospoušť?

ilci, no opovaž se kočko 😉
ilci
29. zář 2008
jo a pohlaví máme potvrzeno 😃

já chci taky nový byteček k vánocům

byla jsem celý rok pekelně hodná 😃 😃 😃
ilci
29. zář 2008
vrani, tož dr. říkala, objednejte se zase za týden, třeba ještě přijdete 😃 😃
fimautor
29. zář 2008
My byteček jakžatakž máme, tak já bych Milý Ježíšku prosila obývací stěnu, gauč, konferneční stolek, jídelní stůl, vanovou zástěnu.... 😃 - "jenom" to vybavení. Taky jsem byla hodná. 😃 😃 😃 😃 😃
Ilci: to jako fakt? Neskutečně se to přiblížilo. Najednou je to realita a mě se stahuje tentononc. :-N Ale i tak JDU DO TOHO. Už chci takyyyyyy. x-)
Vrani: já s foťákem nejsem moc velkej kamarád. To jen manža na něm pořád něco nastavuje a zkouší různý režimy - až mi s tím pije krev. :-S
vrana
29. zář 2008
no to jsem zvědavá 😃
fimautor
29. zář 2008
Ilci: a jak tě vyšetřovala? Tím "dalekohledem" nebo jen pohmatem nebo utz? =-) JInak na prst znamená, že už tam máš otevřenou ďupdirku, do které se vejde prst. 😉
vrana
29. zář 2008
fim no uteklo to co? Nejlepší je že teď už není úniku 😃
ilci
29. zář 2008
no mě by stačila k bytečku další místnost, třeba jedna od sousedů 😃 😃

no začíná mě to trochu děsit, že už je to fakt asi na spadnutí
tož nějak to přežijem 😉

dělala zkoumání vevnitř klasicky a pak utz
ukazovala mi na břiše, jak je prcek otočený - můj odhad zadečku a nožiček byl správný
a taky mi ukazovala na monitoru detail pohlaví 😃
vrana
29. zář 2008
ilci jé, ty se máš žes viděla pohlaví, já se zkusím v pátek asi zeptat, jestli to neviděj... a jakou máte polohu? My máme záda doleva a nohy vpravo.
fimautor
29. zář 2008
Ilci: mě kamarádka v sobotu říkala, jak měla celý těhu bez problémů a pak jí praskla voda v tu ránu se začla bát a říkala, že nechce. Tak ji manža decentně upozornil, že asi bude muset. 😃
Když si vzpomenu, jak Slovandy v únoru řešily porodnice a byly mi tím k smíchu..... tak mi najednou tuhne úsměv na tváři. Ale ve skutečnosti se na to děsně těšim. Nových zkušeností se nebojím a s takovou odměnou mi nevadí, ani když bude ta zkušenost bolet. x-)
Jen vždycky, když v noci vstávám na záchod a bolí mě ten podvozek, tak nejdřív zvažuju, jestli bych si skutečně tak moc přála, aby voda prdla právě teď - jako jestli jsem třeba dostatečně vyspalá a odpočatá nebo padam na ústa a nemám moc sil teď nastoupit martýrium v porodnici.....
ilci
29. zář 2008
vrani, tož ptala se, jestli vím pohlaví
tak jsem řekla, že ano, že se to snad nezmění a ona mi hned operativně natočila monitor, ať ho taky vidím 😃
takže to vypadá na 100% 😉

jinak máme polohu stejnou jak vy
vrana
29. zář 2008
fim to máš jak MM včera večer, když jsme šli spát, tak mi v polospánku říká, opovaž se dneska rodit, jsem unavenej 😃
ilci
29. zář 2008
fim, no já se právě bojím, že budu zmatkovat nebo jak to fakt přijde, nějak se šprajcnu nebo tak
fimautor
29. zář 2008
My máme taky první polohu - je nejčastější. 😉

Holky, u nás na Ústí rodila během tří týdnů druhá holčina jen do 6 hodin. (Jedna 5,5 a ta druhá dokonce jen 4 hodiny.) Takže nebojte, jde to. A já chci mmch taky!!!!!!

A nebojte. Strach je zbytečná komplikace. Stačí, když se plně podřídíte PA - určo to s vámi bude myslet dobře a navíc ji aspoň nenaštvete, že neposloucháte a budete mít o to příjemnější atmosféru. x-) Na porod se snažte nemyslet, max. si zkontrolujte ještě jednou tašku.... já mám na ní seznam věcí, které tam budu muset potom přihodit, abych v té panice třeba nezapomněla..... a hodlám se pak všemu jen oddat a za Toníka pořádně zabojovat. x-)
fimautor
29. zář 2008
Vrani: manža má tenhle týden fakt šílenej. Tak snad mu Toníček neudělá naschvál. Mám totiž obavy, že v určitých případech by musely mít přednost ty pracovní povinnosti než porod. A to by mě dost mrzelo. I když zvládnout bychom to holt museli i tak, no. |-|

Začni psát odpověď...

Odešli