• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
fim však jo, já jen že teď je pro mě hrozně těžký vymýšlet co bych chtěla pro sebe, ale nakonec se to vyřešilo.

ad břicho: taky ho mám jednu obří strii, ale už to neřeším, stejně s tím nic nenadělám :confounded:
29. zář 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, já si právě řík, jak to ty holky dělají, že mají takový krásný fotky bříška...... i ve 39tt. Já bych chtěla to svoje nafotit na památku, ale co by to bylo za památku, takovej obrázek? :sunglasses:
29. zář 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim tak si ho vyfoť nahaté jenom pro dokumentací a nějakou hezkou foto můžeš udělat s tričkem na tělo ne? Nebo to vyfoť černobíle, to taky dost schová a v nejhroším photoshop je taky kamarád :wink:
29. zář 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No je pravda, že já bych asi nejvíc po porodu uvítala právě to oblečení a to jaksi nejde kupovat na druhého, že? Takže poukázky jsou fakt bezva. A mám představu o jednom moc pěkným prstýnku, ale ten bych mohla dostat od manži za Toníčka. :slight_smile:
29. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdaaaaaaaaaaaar :grinning:

Vy jste nejaky akcni takhle po ranu :sweat_smile:

Ja mam strie akorat na boku a ty uz jsem mela i pred tehu... :wink: Tak to snad tak i zustane :sweat_smile: akorat se bojim, ze mi zustane ten muj obri spek po porodu... :unamused:
29. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty černobílý fotky by nebyly marný......... :confused: Znásilnim manžu, aby spolupracoval při focení. :wink:
29. zář 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, pak hod vysledek :dizzy_face: Uz se tesim.... ja manzovi rikala uz dvakrat, at mi vyfoti ten muj neforemnej pupek :sweat_smile: ale jeste se k tomu nedostal. Ja vzdycky driv zalezu pod perinu, vzpomene si proste pozde :grinning: a pak uz se mi vylezat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Obleceni bych taky uvitala - jestli na me neco budou mit :sweat_smile: akorat ze mam narozky az v breznu a o Vanocich si nic davat nebudeme :slight_smile:
29. zář 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame pod stromek celej novej byt :sunglasses: to je moc peknej darek :dizzy_face:
Ale k porodu bych neco uvitala, to jo... :zipper_mouth:
29. zář 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, vyhrala jsem na ebayi vanocni oblecek pro mrnouse :dizzy_face:
29. zář 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam jste mi zmizely??? :fearful:
29. zář 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu muset pomalu zmizet, prijede mi MM sestrenka s miminkem :slight_smile: :dizzy_face:
Tak teda paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :frowning2: odpo se ukazu - snad :wink:
29. zář 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tuuuuuu

zviz, no tak to se koukej ukázat :slight_smile:
29. zář 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zviz: já je mám vpodstatě taky jen na bocích, ale už mi přelejzají i dopředu na stehna a zespoda na břicho - tak leda v krátkým tílánu a nějakých legínách...... samotnej pupík zatím ještě jde. :wink:
29. zář 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak o fotkách pupku taky furt uvažuju, jako něco v uměleckém rázu :wink:

jinak poradna mazec, v 7:30 mi dělali monitory a pak jsem čekala až do 9h, než mě vzala dr. na vyšetření
vydýchanej vzduch, já neměla ani žádné občerstvení a myslela, že to se mnou švihne
dr. byla překvapená, jak moc je hlavička sestouplá v pánvi, prý na prst, to nevím, co to znamená
prý už musí být ta hlavička pořádně cítit
no, to je, někdy mám pocit, že ze mě to dítě vypadne :grinning:
porod prý můžu čekat každým dnem, ale klidně můžu i vydržet do termínu, záleží na prckovi
jinak váhový odhad 3,5 kg :astonished:

a taky mám asi skříplej nerv nebo co, pajdám a pekelně to bolí :angry:
takže z odpolední procházky asi nebude nic, páč jsem málen nedošla ani z té porodnice :grinning:
29. zář 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mně volala půl hodiny ségra, tak jsem vytuhla uprostřed příspěvku. :sweat_smile:
Zviz: nejkrásnější dárečky budou ty naše miminečka. :wink: A byteček pochopitelně taky. :slight_smile:
Já tu fotku budu mít nejdřív za týden, tenhle má manža moc nabitý, tak nebude ani čas ani nálada na nějaký moje výmysly. :pensive:
29. zář 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, co samospoušť?

ilci, no opovaž se kočko :wink:
29. zář 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pohlaví máme potvrzeno :grinning:

já chci taky nový byteček k vánocům

byla jsem celý rok pekelně hodná :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tož dr. říkala, objednejte se zase za týden, třeba ještě přijdete :grinning: :grinning:
29. zář 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My byteček jakžatakž máme, tak já bych Milý Ježíšku prosila obývací stěnu, gauč, konferneční stolek, jídelní stůl, vanovou zástěnu.... :grinning: - "jenom" to vybavení. Taky jsem byla hodná. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ilci: to jako fakt? Neskutečně se to přiblížilo. Najednou je to realita a mě se stahuje tentononc. :sweat_smile: Ale i tak JDU DO TOHO. Už chci takyyyyyy. :dizzy_face:
Vrani: já s foťákem nejsem moc velkej kamarád. To jen manža na něm pořád něco nastavuje a zkouší různý režimy - až mi s tím pije krev. :confounded:
29. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem zvědavá :grinning:
29. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilci: a jak tě vyšetřovala? Tím "dalekohledem" nebo jen pohmatem nebo utz? :confused: JInak na prst znamená, že už tam máš otevřenou ďupdirku, do které se vejde prst. :wink:
29. zář 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim no uteklo to co? Nejlepší je že teď už není úniku :grinning:
29. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě by stačila k bytečku další místnost, třeba jedna od sousedů :grinning: :grinning:

no začíná mě to trochu děsit, že už je to fakt asi na spadnutí
tož nějak to přežijem :wink:

dělala zkoumání vevnitř klasicky a pak utz
ukazovala mi na břiše, jak je prcek otočený - můj odhad zadečku a nožiček byl správný
a taky mi ukazovala na monitoru detail pohlaví :grinning:
29. zář 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci jé, ty se máš žes viděla pohlaví, já se zkusím v pátek asi zeptat, jestli to neviděj... a jakou máte polohu? My máme záda doleva a nohy vpravo.
29. zář 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilci: mě kamarádka v sobotu říkala, jak měla celý těhu bez problémů a pak jí praskla voda v tu ránu se začla bát a říkala, že nechce. Tak ji manža decentně upozornil, že asi bude muset. :grinning:
Když si vzpomenu, jak Slovandy v únoru řešily porodnice a byly mi tím k smíchu..... tak mi najednou tuhne úsměv na tváři. Ale ve skutečnosti se na to děsně těšim. Nových zkušeností se nebojím a s takovou odměnou mi nevadí, ani když bude ta zkušenost bolet. :dizzy_face:
Jen vždycky, když v noci vstávám na záchod a bolí mě ten podvozek, tak nejdřív zvažuju, jestli bych si skutečně tak moc přála, aby voda prdla právě teď - jako jestli jsem třeba dostatečně vyspalá a odpočatá nebo padam na ústa a nemám moc sil teď nastoupit martýrium v porodnici.....
29. zář 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tož ptala se, jestli vím pohlaví
tak jsem řekla, že ano, že se to snad nezmění a ona mi hned operativně natočila monitor, ať ho taky vidím :grinning:
takže to vypadá na 100% :wink:

jinak máme polohu stejnou jak vy
29. zář 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim to máš jak MM včera večer, když jsme šli spát, tak mi v polospánku říká, opovaž se dneska rodit, jsem unavenej :grinning:
29. zář 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, no já se právě bojím, že budu zmatkovat nebo jak to fakt přijde, nějak se šprajcnu nebo tak
29. zář 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme taky první polohu - je nejčastější. :wink:

Holky, u nás na Ústí rodila během tří týdnů druhá holčina jen do 6 hodin. (Jedna 5,5 a ta druhá dokonce jen 4 hodiny.) Takže nebojte, jde to. A já chci mmch taky!!!!!!

A nebojte. Strach je zbytečná komplikace. Stačí, když se plně podřídíte PA - určo to s vámi bude myslet dobře a navíc ji aspoň nenaštvete, že neposloucháte a budete mít o to příjemnější atmosféru. :dizzy_face: Na porod se snažte nemyslet, max. si zkontrolujte ještě jednou tašku.... já mám na ní seznam věcí, které tam budu muset potom přihodit, abych v té panice třeba nezapomněla..... a hodlám se pak všemu jen oddat a za Toníka pořádně zabojovat. :dizzy_face:
29. zář 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: manža má tenhle týden fakt šílenej. Tak snad mu Toníček neudělá naschvál. Mám totiž obavy, že v určitých případech by musely mít přednost ty pracovní povinnosti než porod. A to by mě dost mrzelo. I když zvládnout bychom to holt museli i tak, no. :pensive:
29. zář 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek