• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
tak já mám věci pořád na hromádce, taška stojí vedle
já se znám, stejně bych to vybalila, abych to zkontrolovala :wink:
no, taky mám obavy, aby MM stihl dojet, tak snad jo
29. zář 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já kýchám jak o život - břicho se mi celý klepe...... asi radši půjdu dělat něco pro mrňouska, abych ty resty nakonec stihla. :sweat_smile: Zatím páčko. :wink:
29. zář 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, měj se
já hodila pizzu do trouby a po obědě asi vytuhnu
29. zář 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, jsem teď snědla banán a asi se pobli... nějak se mi mačká žaludek nebo co :confounded: asi půjdu do vany, se chystám už hodinu :sweat_smile:
29. zář 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak tyhle stavy znám, někdy to trvá celý den po každém jídle a pak mám zase klid
jinak jsem teda stláskala celou pizzu, fakt jsem asi měla hlad :grinning:
29. zář 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně tu čekají ze včera těstoviny, ale zatím se mi do nich nechce. :confounded: taky musím vymyslet, co uvařím MM k véče.
29. zář 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu :slight_smile:

Koukala jsem na Elinku, ta je kraaaaaasnaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
29. zář 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nazdárek :slight_smile:
29. zář 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj Vrani :slight_smile:

Uz jsi vymyslela, co budes varit??? :sweat_smile: Na to jediny se teda netesim - zase me to ceka... doted mi varila tchynka :slight_smile:
29. zář 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no večer asi udělám řízky s kaší a okurkovej salát
29. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak rizky nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze k vam dneska na veceri nedorazim :grinning:
Nejak od otehotneni nejim rizky, ani moc maso :sweat_smile:, prestalo mi chutnat zeli... ale to je asi jediny :slight_smile:
Chute mam spis na sladky :sweat_smile: ale to taky nemuzu furt, ze jo...
Se hrozim, kolik budu ve stredu na kontrole vazit - zase urcite vic, nez podle tabulek a dostanu vynadano :sweat_smile: pritom mam nahore 8kg - teda mela jsem minulou stredu :confused:
29. zář 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to maso teď taky moc nejede, ale co bych pro MM neudělala :slight_smile: zviz já mám 10, z toho si nic nedělej, hlavně aby to šlo dolů...
29. zář 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, 10 je dobry :slight_smile: Sestrenky MM mely jedna 25 a druha 20 :sweat_smile: a to uz je o trosku horsi :grinning: to by me dr. zabil :sweat_smile: :grinning:
29. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jestli máš 8, tak se nemáš čeho bát ne?
29. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ne - ale musim pribrat max. 0,5 kg tydne :sweat_smile: podle nej :sweat_smile: vis? Jakmile priberu vic, tak mi rekne, ze se mu to nelibi :stuck_out_tongue_closed_eyes: pritom celkove jsem pribrala docela malo, kdyz se srovnam se sestrenkama.... ale uz je mi to jedno, mam to za tri tydny :slight_smile:
Je to neskutecny, jak to uteklo, co.... ted jsem cetla minulou stranku, jak jste tu psaly o tom strachu.. ja jsem chvili v pohode, rikam si, ze to zvladnem :slight_smile: a pak na me prijde nalada cislo II a to se bojim :sweat_smile:
29. zář 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je vůl, 0,5 týdně bych teda nedala, teď ke konci to bylo kilo, ale vypadá to že už se to snad zastavilo, tak tiše doufám...
29. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako víš co, když ty mimča přibírají až 200g týdně, něco zadržování vody a tak...ať jdou ty doktoři do háje, ještě stresovat s váhou...

o těch náladách mi povídej...teď jsem měla po večerech stavy, kdy jsem u koně bulila, protože všichni sk ým jsem si kdy povídala už skoro porodily a mně to bylo hrozně líto
29. zář 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
On je dobrej, ale v tomhle me sere :grinning: :grinning: :grinning: ale vydrzela jsem to 8 mesicu a kus, tak jeste ten zbytecek :grinning:
A pak aby to slo pekne dolu... :dizzy_face: to by byl peknej darecek k Vanocum - krome miminka a bytecku :slight_smile:

Vrani, vyfot mi, jaky jsi dostala od manzi nausnicky, ju? Jestli muzes... at se pokocham :dizzy_face:
29. zář 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmm :dizzy_face: Tak takovy by mi taky nevadily :grinning:
I kdyz ja radsi s kaminkama :sweat_smile: Jenze manza mi sam nic nevybere :frowning2: asi se boji, ze by se netrefil :confused:
29. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, jdu si na chvili lehnout, mam zase divne naply bricho... to mam z tech jinejch kalhot :sweat_smile: kdyz mam tehotensky, tak je to OK, jakmile si vezmu domaci teplaky a natahnu je az pres bricho, tak to dela brikule :rolling_eyes:
29. zář 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz já radši taky kamínkový, ale u těchhle mi to neva, ono se to gravírování taky blýská :slight_smile: Já si nemohla vybrat sama a byla jsem z toho otrávená, tak jsem ho tam vyslala samotnýho ať mi něco vybere a byla jsem mile překvapená :dizzy_face:
29. zář 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj utíkej. Já doma chodím na ostro v dlouhým triku, nic pohodlnějšího mě nenapadlo :grinning:
29. zář 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vybral dobre :slight_smile: :dizzy_face: zase je vybral sam a to se ceni :wink: je to neco jinyho, nez kdyz si neco vyberes sama, to uz neni prekvapeni :grinning:
29. zář 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu:slight_smile:
Halooooooooooooooooooo
29. zář 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem se taky vyhajala, teď už jsem se i napapala a jdu zase něco vytvářet. :wink:

Vaše problémy s 8 - 10 kg bych chtěla mít. Termín mám z vás jako poslední a už teď 16 kg nahoře. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je fakt, že jsem nikdy nebyla žádná štíhlice. :sunglasses:

Ty naušnice jsou fakt krásný. :dizzy_face:
29. zář 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu taky, jsem spinkala jako mimino :grinning:
29. zář 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Fim :slight_smile: jsi spinkala cely den? :wink:
Ja taky nebyla stihlice, oproti mne jsi hubenour :sweat_smile: :grinning:

Vrani, Tys taky usla? Ja ne... ja si jenom cetla - prisel mi casak Maminka :slight_smile:

No, asi se rozloucim, pojedeme kupovat koberec do loznice... Tak pa :dizzy_face:
29. zář 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem taky vytuhla a pak nám nešel proud :wink:
lidi museli pěšky po schodech, tam je taky reko, takže celkem mazec

elinka je fakt krásná

k večeři asi udělám lečo, to můžu furt, pěkně z domácích zdrojů
29. zář 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek