• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ahojky holky, zdravím po dlouhé době a omlouvám se ze jsem se tak dlouho neozvala... děsně mi blbne to připojení, takže mi net buď furt padá nebo jde jako šnek :angry: ale brzy by nám tu měli natáhnout přípojku do baráku, tak snad to bude lepší.... navíc do všeho toho blázince se stěhováním jsme o víkendu byli u našich na Moravě, tak to jsem se tu nedostala a dneska jsem byla celý den ve škole... ale poctivě jsem vás dneska dočetla :wink:
moc gratuluju novopečeným maminkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tý brďo, nějak mi nedošlo, že už začínáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak u nás žádný změny, první prohlídka v porodce byla jak přes kopírák, co psala vrana - rodit se nechystáme, zádička vlevo, na všechny neduhy pomůže porodit... ani mi neudělali váhovej odhad, i když jsem se oháněla s cukrovkou, prej je na to dost času, znova jdeme v pátek...
jinak u nás je to celkem ok, občas teda slušně tvrdne břicho a jsou nějaký MS bolesti, v noci taky ok
29. zář 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zdravím po dlouhé době a omlouvám se ze jsem se tak dlouho neozvala... děsně mi blbne to připojení, takže mi net buď furt padá nebo jde jako šnek :angry: ale brzy by nám tu měli natáhnout přípojku do baráku, tak snad to bude lepší.... navíc do všeho toho blázince se stěhováním jsme o víkendu byli u našich na Moravě, tak to jsem se tu nedostala a dneska jsem byla celý den ve škole... ale poctivě jsem vás dneska dočetla :wink:
moc gratuluju novopečeným maminkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tý brďo, nějak mi nedošlo, že už začínáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak u nás žádný změny, první prohlídka v porodce byla jak přes kopírák, co psala vrana - rodit se nechystáme, zádička vlevo, na všechny neduhy pomůže porodit... ani mi neudělali váhovej odhad, i když jsem se oháněla s cukrovkou, prej je na to dost času, znova jdeme v pátek...
jinak u nás je to celkem ok, občas teda slušně tvrdne břicho a jsou nějaký MS bolesti, v noci taky ok, akorát při vstávání na záchod mě tak bolí podvozek, že mám pocit, že se rozpadnu... a taky úplně děsně otékám, hlavně nohy, je to fakt hrůza, už nevím, co s tím, nic nepomáhá a už to i docela bolí, že sotva chodím... :confounded:
jinak z porodu mě zatím strach nepřepadá, spíš jsem zvědavá, jak to přijde, jaký to bude... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak zatím se mějte hezky, přeju všem klidnou noc... :slight_smile: zítra jdeme předávat byt (podnájem) a v novým budeme mít nějaké řemeslníky, tak nevím, jestli se sem dostanu a ve středu zas celý den škola...
29. zář 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak máš docela frmol :wink:
no uvidíš na další prohlídce, co ti řeknou

mě kdyby neřekli, že můžu teď porod čekat klidně každým dnem, asi bych si žádné obavy nepřipouštěla
ale takhle je to nějak už "za dveřmi" a říkám si, jestli ten porod poznám, že je to fakt ono, aby bylo mimčo zdravé atd.
30. zář 2008 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
baji to mám radost, že jsi v poho, ale neměla by ses teď trochu šetřit? Aby střeba jako neporodila ve škole nebo tak :slight_smile:. Mně ten dr. taky odhad neřekl, ale teď v pátek ho pěkně zmáčknu, páč já jim ty 3,50 kila nějak nevěřím, po tom co jsem viděla svoje břicho na fotce :sweat_smile:

ilci, ty jsi zase nemohla dospat co? To ti fakt nezávidím. Já se před osmou nevzbudím. Včera večer jsem v posteli taky přemýšlela nad tím, jaký to bude, ale ne jako porod, ale spíš to až si ji přineseme domů, že vlastně už je to napořád a že pořád nevim, do čeho jdeme :grinning: No blázinvá prostě.
30. zář 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, MM vstával o půl 5 a mě ten budík taky vzbudil a byla jsem vyspaná
zase jsem spala fakt celou noc od 10hodin, takže to asi stačilo

a těch 3,5kg se ti zdá moc nebo málo? :wink:
30. zář 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci tak to jo, 10 hodin je asi fakt dost :grinning:

no se mi to zdá jako akorát, ale na to břicho spíš málo. No nezbývá mi než se nechat překvapit co...stejně ty odhady nebývají přesný.
30. zář 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si právě včera zjišťovala na naší diskuzi, jak to je s odhady v Přerově
tak snad se trefí, hlavně aby to nebylo víc :grinning:
já moc velký břicho nemám, včera jsem koukala v čekárně a měla jsem nejmenší a nejdřívější datum porodu :wink:
30. zář 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tak abys na tom nebyla jako busti, si vzpomeň jakej je kriszýnka drobeček :wink: Taky neměla moc bříško
30. zář 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek. Já za chvíli razím do města, tak jsem už taky musela vylíznout. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdybych jen po tom ležení neměla tak namožený břicho.... :angry:
Na skutečnou váhu jsem taky napjatá. Jinak mám všechno jako baji včetně toho jejich přístupu - nejdřív se můžou podělat kvůli cukrovce a pak je na všechno spousta času. Jen aby nemuseli dělat něco navíc. :frowning2:
30. zář 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tož kdyby prcek ještě týden vydržel, tak se k těm 4kg taky blížíme :grinning:

fim, zase nějaký rande? :wink:
30. zář 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda fim, ty furt někde trajdáš...že tě to ba, mě by to neba :slight_smile:

ilci, no jenže při mým štěstí ty rodíš ještě tenhle týden :grinning:
30. zář 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ilci, no jo. Razíme po bazárcích - já tedy jenom jako doprovod a přitom si občas něco cestou zařídíím. JInak už snad všechno máme. :wink:
30. zář 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já jak mám skříplej nerv nebo co a pajdám, tak ani nevycházím
stačilo mi skočit dneska na nákup a noha zas bolí jak čert
musím naši domácnost trochu předzásobit jídlem, ať MM pak neumře hlady :grinning:
30. zář 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě sice nic nebolí, ale stačí mi 3x denně procházka se psem a zbytek eeee. Navíc včera když jsem říkala MM co celý dden dělám a že bych se klidně mohla sebrat a jet s kamarádkama na oběd, ale že už se mi prostě nechce. Tak mi suše oznámil, že na to ať zapomenu, že už nikde takhle trajdat nebudu, jestli jako chci aby mě to chytlo někde po cestě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak já se spíš valim než trajdám, ale zas jsem odříznutá od města a takhle mě to donutí - vždycky se sněkým domluvím, pak zajdeme na nějakou dobrotu..... děláme pauzy. A pak přijdu domů hotová, tak si dám šlofíčka a pak mooooožnááááá něco udělám. :grinning: Takže no stres. A neni to zas tak často. :wink:
Jo a mmch - je to pomalý nástup na ten výsadek, ne? :grinning:
30. zář 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim no jo, výsadek...tak že bych šla dneska z a do 5. patra pěšky..... hmmm, asi ne, bych u toho umřela :grinning:
30. zář 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebo porodila..... :grinning:
30. zář 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vespolek :slight_smile:
30. zář 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baji, v kolik jdeš v pátek?
30. zář 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vrani, taky jsem ti ještě chtěla napsat, že s těmi klouby na rukou to mám stejný, ani tak nevypadají otekle ale hrozně mě už tak třetí týden bolí, hlavně po ránu, to si kolikrát ani nejsem pořádně schopná odšroubovat pastu než to rozhýbu... :angry:
30. zář 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně, přes den je to dobrý, ale nejhorší to je po noc nebo obecně po spaní, když jsem v klidu. To s nia pak ráno musím chvíli cvičit, abych se mohla třeba vysmrkat. :confounded:
30. zář 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
na půl devátou zase a ty?
měla by tam být ta dr., co jsem u ní byla na tom 3D - tehdá říkala, že má páteční poradnu... doufám, že tam bude, je hrozně hodná, chtěla bych chodit k ní... ten mlaďoch byl sice sympaťák, ale přišlo mi, že to sekal jak baťa cvičky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím v 8:15. No ta PA nám přeci říkala, že to že budeme chodit v jeden den neznamená, že tam bude ten samý dr. Já byla předminule ve čt, to tam byla ženská a minule tam byl ten mlaďoch. Teď v pátek je chci zmáčknout, jestli vidí pohlaví, že by nám to jako potvrdili a pak se chci zeptat, jak dlouho nechávají přenášet...

ilci, můžu mít dotaz ještě k tomu kalendáři, jak jsme tu řešily?
30. zář 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak břicho mi teď posledních pár dnů taky děsně vyrostlo, se bojím, že to bude fakt macík... na váhu ani nelezu, furt jsem se s tou dietou držela kolem +10, ale jak jsem začla otékat, tak mi to hned huplo o 2-3 kila, tak z toho člověk stejně prd odhadne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, to otékání je blbý, já teď zjišťuju, že mám pořád hroznou žízeň, jenže nechci moc pít, abych právě nezadržovala vodu. Poslední váha byla 10,5, ale už jsem na ní zase dlouho nestála a cpu se doma sušenkama :sweat_smile:
30. zář 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to vím, že jsi minule měla nějakou ženskou, ale mi právě říkala, že je tam vždycky v pátky ona, tak jestli chci chodit k ní, ať se objednávám na pátky.... chtěla jsem se objednat na pátek už minule, ale to zrovna říkali, že tam nemají dr., tak jsem tipla, že mohla mít dovču nebo tak něco.... no tak uvidíme....
já právě myslela, jak ti na tý první poradně udělali ten odhad na 3,5. že jako to dělají všem, tak jsem byla zklamaná, vůbec mi jí nikdo od 30tt neměřil a to se má při cukrovce měřit pravidelně, aby se právě vidělo, jestli prcek neroste moc rychle :frowning2: no co nadělám, že.. taky bych ráda věděla, jestli mě nechají rodit normálně...
30. zář 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji třeba ti to jenom neřekl ne, ono jim to automaticky počítá ten utz podle parametrů nějakých kostí. Tak uvidíme. To kyby tam byla ta z toho 3D, tak bych se jí možná nebála zeptat na to pohlaví. Teď mi to vždycky bylo takový blbý. Poprvé tam byl hodně frmol a minule zas ten doktor šup sem šup tam...
30. zář 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jestli tam bude taková drobná blondýnka s přízvukem (tipuju, že je ruska nebo ukrajinka nebo tak něco), tak to zkus, na tom 3D fakt byla zlatá a ochotná...
no neměřil, protože sotva poslech srdíčko, jen tak dvakrát třikrát ťuk a byl s utz hotovej... já se ho schválně ptala kvůli tý cukrajdě a řekl, že na měření je čas a vzal mi už jen ten stěr - asi na koka...
jinak sušák mám taky děsnej, celý těhu, prý omezování pití vliv na ty otoky nemá, spíš naopak...
30. zář 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to se teda v pití omezovat nebudu, blbý je že mi nic moc pití nejede...a na maliník skoro peču, už jsem ho neměla ani nepamatuju
30. zář 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě maliník chutná, jinak chlemtám čistou vodu, protože nic jinýho stejně nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
akorát teda hráz jsme nemasírovali ještě ani jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek