• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
vrani, kdyby něco ohledně toho kalendáře, tak se ještě klidně poptej :wink:

já mám taky furt sušák, ale zas chodím často na WC, tak snad vodu nezadržuju
otoky ani nějak nemám
maliník piju, dávám si semínko do jogurtu a masáž jsem si asi 2x zkusila namasírovat, teda fakt to byl jenom pokus :grinning:
30. zář 2008 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ilci dík, hraboším se na těch rusácích, je to celkem prča, vzhledem k tomu, že jsem ruštinou nepotrefená :grinning: ale snad to nějak půjde, jen jsem zvědavá jestli na to pak budu mít trpělivost. S photoshopem hrozně bojuju, MM mi vždycky něco ukáže, to je super, já na to pak měsíc nehrábnu a už si to nepamatuju, tak si asi zavedu notýsek :grinning:
30. zář 2008 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
stačí jen kliknout na ten link, co je u obrázku, pak už to bývá většinou v angličtině :wink:
30. zář 2008 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
30. zář 2008 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, teď mi došlo, že dneska máš poslední šanci na zářijátko, co? :sweat_smile: to už asi nebude... holt budeš asi taky říjnovka :wink: jsem si furt říkala, dokud nebude říjen, budu v klidu, a on říjen začne zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
baji no, už je mi to asi jedno jestli říjňátko, hlavně už aby. Vždycky když mě píchne v břiše nebo v zádech, tak si říkám, že by.... a ono prd.
30. zář 2008 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, to věřím... :wink:
tak třeba to přijde zničehonic a rychle jako u kousinky :wink:
nic, já se jdu chystat do města na to předávání podnájmu, doufám, že to proběhne bez problémů... chjo, aspoň by tam nemuselo být zas hnusně, moc dlouho to hezký počásko nevydrželo...
30. zář 2008 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Caues Baji! To je dost, ze se nam taky ukazes!!! :grinning:
Jj, uz se nam to blizi :sweat_smile: a docela rychle to utika :sweat_smile: jsem zvedava, ktera z nas bude dalsi na programu :grinning:
30. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tajný tip: ilci :wink:
30. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, pristi patek nam prijedou namontovat dvere, jupiiiiiiiiiiii :grinning:
30. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to je super. Už jdete do finále?
30. zář 2008 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Uz to tak vypada :dizzy_face: dneska teda jeste zalejou pokojik sterkou, dodlazdi podlahu, zitra dodelaji sokly u dlazby a zasparujou to vsechno, ctvrtek patek maliri, vikend uklid a pristi tyden uz bude konecne KONEC :dizzy_face:
30. zář 2008 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
to je fajn, že to takhle pěkně stihnete a budete to tam mít pro mimi hezký :dizzy_face:
30. zář 2008 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Nepiju malinik, ani nemasiruju hraz, tak doufam, ze to nejak zvladnu i bez toho :sweat_smile: --- jak vas tak ctu, tak to uplne flakam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, Il tipujes podle prognozy dr.? Jak vcera psala? :grinning:
30. zář 2008 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jani já to taky flákám...pohyb 0, na cvičení jsem nechodila, DVD co mám doma pustila jednou, masáž hráze 0 a maliník bych spočítala na prstech obou rukou. Takže celkové skore nic moc, no snad to dáme i bez toho... nic jiného nám nezbyde...

já jsem dneska nějaká nepoužitelná. břicho mě tlačí, nic se mi nechce, v bedně nic nejde, no to bude zase den :confounded:
30. zář 2008 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
zviz podle prognozy ani ne, prostě tak si to myslim. A pak si myslim, že baji půjde dřív než v TP, ale jak moc brzy, to ještě nevim.
30. zář 2008 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele, ta MM sestrenka taky nikam nechodila, nebyla ani na predporodnim kurzu, nevedela nic o dychani a tak :sweat_smile: a porodila za 4 hodiny :grinning: ale oni to maji v rodine... dneska mi zrovna volala, ze byly vcera s malou na nozickach a vyfasly baleni nasiroko (a to ji puvodne vmetl do tvare, ze dostane ksirky :cry: ). Ma to po mamince... Ja mela jako mala taky ksiry - nevim, co presne s kyclema, ale mela jsem je, takze automaticky pocitam, ze min. baleni nasiroko budem mit taky :pensive:
30. zář 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak o tom jsem vůbec neslyšela... :confused:
30. zář 2008 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiš mě teď nějak píchá jakoby u krku v klíční kosti, to je tak nepříjemný :angry:
30. zář 2008 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani :grinning: Ty jsi nejaka carodejka :grinning: Schvalne, jestli to vyjde :wink:

To mi pripomina, ze jsem dneska zase nemohla spat :sweat_smile: ve dve jsem se HLADY vzbudila, tak jsem si musela dat aspon jogurt :grinning: a pak jsem se koukala na primu na tu vestirnu :grinning: to vam byla sranda :grinning: :grinning: :grinning:
Hani, o cem? O baleni nasiroko???
no to víš, to je takovej nějakej vnitřní pocit, kterej k těm dvoum mám, jinak nic. U sebe, u tebe, u fim nevim. :frowning2: Asi si tu ještě pobudem :grinning:

Jinak buzení hlady už znám taky. Stalo se mi to už dvakrát, ale zatím jsem to vždycky hrdě zaspala.
30. zář 2008 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jj o balení naširoko, ani o potížích s kyčlema
30. zář 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, tak to je snad dobry znameni, ze u me nevis :grinning: ja doufam, ze ty tri tydny jeste vydrzim dva v jednom :dizzy_face:
30. zář 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem cetla v Mamince, ze pokud mas v rodine spatny kycle, tak mimi dostane min. to baleni nasiroko... :sweat_smile: takze jsem pripravena, ze to proste budem mit.
Dneska mi tchyne rikala, ze prej to driv davaly hned po porodu - tri pliny na sebe, aby melo mimco ty nozicky pekne od sebe a hned se to rovnalo :slight_smile:
30. zář 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tohle...matně si vzpomínám, že u nás se o tom zmínila PA, že dopředu není potřeba dávat jednorázovku a obyč. plenu, aby to bylo širší, že ty jednorázovky stačí a že se to pak řeší až když jsou potíže. Tak snad budeme v pohodě.
30. zář 2008 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
No a to jsem prave cetla, ze u mimin, ktery maji spatny kycle v rodine, se dava tohle baleni preventivne, i kdyz maji kycle v poradku :confused:
30. zář 2008 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
to nevím, oni ti v porodnici poradí, nebo dětská doktorka. Preventivně bych to nedávala, až když by mi řekli. Ono se toho dneska napíše :confounded:
30. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Takze jestli je to tak, tak nas to ceka na 100% :frowning2: Ale co, hlavne aby bylo mimi v poradku.. :dizzy_face:
30. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek