• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
No prave :wink: Uvidim, co se dozvime... kycle kontrolujou v nemocnici, jeste nez jdes domu, ne?
30. zář 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím, snad jo, tam by ti měli kontrolovat všechno ne?
30. zář 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
si asi půjdu lehnout, leze na mě nějaká protivnost. :confounded:
30. zář 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Az tak? :frowning2: to tu budu sama :frowning2:
30. zář 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted tu byl jeste malir :wink:
30. zář 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti nevim, mě ty nálady začínají nějak prudit. je to vždycky z ničeho nic. K tomu jak mě pořád někde něco tlačí, to asi taky nepřídá.
30. zář 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ja nalady ani nemam :slight_smile: tukam si na zuby :grinning: tuk tuk tuk :grinning:
Ted jsem obzvlast vesela, jak vim, ze uz budem konecne doma :dizzy_face:

Co ta klicni kost? Uz to prestalo? To Ti asi mala lezi na nejakym nervu, nebo co, vid?
A kdy jdes na dalsi kontrolu, Hani?
30. zář 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu. Mě ty nálady taky během těhu tolik netrápily, bylo toho pár. Teď ke konci je to horší, ale málokdy mi to vydrží třebas celý den, to už musí jó bejt. Na kontrolu jdu v pátek ráno, stejně jako baji. :slight_smile:

Klíční kost dobrý, to byl asi jenom nějakej výstřelek naší prďoly. Dneska asi udělám k večeři palačinky s marmoškou a mlíčkem :dizzy_face: A manža říkal, že bysme mohli jít do kina...
30. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem sice čerstvě po večeři, ale nějakou palačinku bych si dala :wink:
30. zář 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci byly výýýýborný :dizzy_face:
30. zář 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

vrani, to věřím, možná je dneska spáchám k obědu :wink:
co kino? šli jste?
1. říj 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ráno, jsem to dneska nějak přetáhla :sweat_smile:

ilci nešli, nakonec se nám nějak nechtělo.

Jdu se psem a pak se stavím na pokec.
1. říj 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. Já to včera zase nějak přepískla, tak jsem se ani nedostala odpoledne na šlofíčka do pelíšku a v noci jsem byla tak utahaná, že jsem šla jen jednou na záchod!!!!!! A taky jsem vstávala až v devět. :sweat_smile:
1. říj 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspoň ses pořádně vyspala :wink:
1. říj 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem zpátky a snídám si u vás :slight_smile:

Taky je u vás dneska počasí jak na větrné hůrce???
1. říj 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás je to hnus fialovej - jsem nechala prádlo na balkoně a teď si ho budu muset převěsit dovnitř na sušák a dosušit. :frowning2: Se mi nic takovýho nechce. Max se těším, až si sednu k šicímu stroji - včera jsem si koupila látku na závěs do pokojíčku a na kapsáře..... Tak chci odpoledne překvapit manžu. :dizzy_face:
1. říj 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo fim bude švadlénkovat jooo??? No to já nevim co budu dneska dělat.... Jo jinaj evitkamalicka jela po čtvrté ráno do porodnice.
1. říj 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak pak se pochlub výtvorem :wink:
nad kapsářema furt dumán, ale že bych jako koupila, ne ušila :grinning:
1. říj 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už se konečně taky dočkala? :slight_smile: Na to, že z říjnovek měla být první - mě by to už asi pěkně lezlo na mozek. :grinning:
1. říj 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci a budeš do nich mít co dát? Já ho koupila a teď mi visí na postýlce a dumám, co tam dám... :grinning:
1. říj 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: minimálně musím vytvořit nějakou kapsičku na ten monitor dechu..... tak už asi ušiju něco většího a dám to do čela postýlky. Sice nevím, co do těch ostatních kapes budu dávat.... :grinning: Ale ta látka se mi moc líbí. Jenda mi ladí k tomu modrému povlečení - je to úplně stejný vzor a druhá na ten závěs je přesně do pokojíčku. :dizzy_face:
1. říj 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Možná do jedné kapsy nějakou tu hračku...... ale jinak mě taky moc věcí nenapadá - plínky budou v komodě - max. "pohotovostní" na pusinku........
1. říj 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim na monitor dechu? to myslíš na tu krabičku? To bude asi dost nepraktické ne? Vždycky když ho budeš chtít vypnout nebo zapnout, tak ho budeš muset vyndat... většinou bývá přidělaný přímo na postýlce, ne?
1. říj 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, že furt dumám, jestli to pořádně využiju
tož my máme postýlku v ložnici, ale jinak veškeré prckovi věci jsou v pokojíčku, páč už se sem nic jiného nevejde
takže jsem si říkala nějakou plínku do pohotovosti na otření nebo tak
ale možná to nechám, až za provozu, jestli bych to využila
si pak můžu nechat nadělit k narozkám, u nás je Domeček uměleckých řemesel a mají tam celkem dobré kousky
1. říj 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno právě, ten nás má 9 kapes, takže do jedné dudlík, do druhé náhradní plínu jednorázovku, do třetí jednu na pusinku, do čtvrté hračku. A tím jsem skončila :grinning:
1. říj 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: všichni známí ho nakonec mají zabalený do plíny, pže to šíleně řve - když ho zapomenou vypnout. A i přes ni je to hodně slyšet. :wink:
1. říj 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci mně se právě hrozně líbil, že tak jako dotvoří postýlku a ladí k povlečení. Taky budeme mít postýlku v ložnici a ostatní věci v pokojíku. No tak snad ještě něco vymyslím, co tam nasyslíme :wink:
aha, tak to nevím no, naši ho měli normálně na postýlce. Jako řval no, ale nic co by se nedalo přežít.
autor
Tak jsme na tom stejně.... :grinning: Ty hračky pak ještě přibydou, tak těch kapes naplníš víc. Já plánovala tak 5 - 6 kapes. V 1. řadě 3 a v druhé 2 větší....
1. říj 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně chcete vědět, co se mi dneska zdálo? že mě kája jako přes břicho kopala, nic neobvyklého...ale že jsme se přes břicho držely za ruku :grinning:
1. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek