• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
no, asi to fakt nechám na později :grinning:
1. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mně se už na včerejšek zdálo - po tom, co jsem tady podávala psychologické rady ohledně předporodní paniky - že jsem začala rodit a místo abych si dobalila tašku, tak jsem jen seděla na posteli a nebyla schopná udělat vůbec nic. Najednou jsem měla vymeteno v hlavě. A to mám pro jistotu na té tašce papír se seznamem, co tam ještě přihodit. Ale jakobych najednou neuměla ani číst. :grinning: Tak jsem si pogratulovala, jak jsem se ujišťovala, že jsem v pohodě a že se na to těším, že jestli ten sen naznačuje skutečnost...... to si se mnou Zdenda asi pěkně užije. :grinning:
1. říj 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
že máme ale dost co? :grinning:
1. říj 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No fakt mě to vykolejilo, pže jsem byla fakt přesvědčená, že jsem v pohodě a že to bude v klidu.....
S tím držením za ruku je to hezounký... třeba to znamená, že za chvilku ji tak opravdu budeš držet. Nemáš nějaké příznaky porodu? :confused: :grinning:
1. říj 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne to nemám, bohužel, jako ona tu ruku měla v břiše a držely jsme se přes břišní stěnu :grinning:

neměla by teď někdy jít bustik domů???
1. říj 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To by už vlastně mohla..... ale nevím nevím... Já se sem asi moc po porodu nedostanu. :wink:
1. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to je jasný, ale zprávičku že jsme doma sem určitě hodíme. :wink:
1. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já radši nechci vůbec nic slibovat. I když bych ráda dala infošku a foto. :wink:
1. říj 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týýý jo, jak mi tam svítí ta 38tt, tak mám z toho zas husinu - to by už bylo jakoby v termínu - kdyby kůň nepočítal o týden víc. :sunglasses:
1. říj 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já půjdu konečně něco dělat - pořád tu sedim v pyžamu a práce stojí. Takhle nic nestihnu. :wink: Zatím páčko.
1. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic kočky, jdu do sprchy a umýt se, když už je půl 11 :confused:
1. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa, tak jsem konečně dodělala polívku a tu nikdo :grinning:
1. říj 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ještě nedošla do té sprchy, jsem se zasekla na icq :grinning:
1. říj 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já se taky vždycky někde "zakecám" a pak mi utíká polívka :grinning:
1. říj 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdaaaaaaaaaaaaar :grinning:

Tak koukam, ze jsme na tom vsechny podobne.... jak se nam to blizi, zaciname byt trosicku nervozni, ze? :sweat_smile: :slight_smile:
Ja tak zavidim holkam, co uz porodily :sweat_smile:
My si musime opravdu min. 14 dni pockat, nez bude doma vsecicko pripraveny... driv to nestihame :sweat_smile: jako bydlet bych chtela uz pristi vikend, ale to mozna jeste nebudeme svitit ve vsech mistnostech :grinning: a mne je to fuk, ja uz chci byt u sebe doma :dizzy_face:
1. říj 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera mi prisla ta zavinovacka, Vrani :dizzy_face: je kouzelna... zvenku je mikrofleece a uvnitr jemny frote :dizzy_face: proste uzasna zimni zavinka a jeste ma tu kapucku s ouskama :slight_smile:
1. říj 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A za chvilku razim na kontrolu... tak jsem zvedava, co nam pan doktor povi :slight_smile:
1. říj 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tak doma je doma :wink:
ať KO dobře dopadne
1. říj 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, diky :slight_smile: jeste mam trosku cas, vyrazim asi v pul :slight_smile:
Jj, doma je doma, ale manzovi to ocividne nedochazi... porad si asi mysli, ze mam spoustu casu... tak jsem si trosku postezovala tchyni :sweat_smile:
1. říj 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pac me vcera nastval, choval se jak malej Jarda :rolling_eyes:
1. říj 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj zviz, tak zavinka pěkná? To je super. Já už se taky těším, až ty mimi věci budou mít mimi náplň :grinning:

Tak kontrola jo? Tfuj tfuj tfuj, hlavně ať ti neřekne že rodíš :grinning: . Koukej se pak zahlásit.
1. říj 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k těm manželům, tomu mýmu to snad dochází víc než mě. Už mě nikam nechce pustit a tak :slight_smile:
1. říj 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, ty jo, nestras :grinning: jeste nemuzem :grinning: a mimi to vi, rikam mu to kazdy den :sunglasses: tak hlavne aby me poslechlo :sweat_smile: :grinning:
Mimi napln - to jo :dizzy_face: to uz se taky nemuzu dockat :dizzy_face:
1. říj 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, coz o to - me zakazal nehty :grinning: ale to chapu, uz na to ani nemam, sedet v jedny pozici 2,5 hodiny :sweat_smile: takze uz nedelam... ale s tim bytem me stve... v nedeli snad stihne polozit v loznici koberec, olistovat ho a postavit skrin, ne? To mi nerikej, ze nestihne :sweat_smile: bracha by mu pomohl... no to je jedno :confused: proste to stihne a BASTA :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a můžeš mi poradit fígl, jak má to moje poslechnout, že už ven může? :grinning: zrovna jsem tu popisovala můj dnešní sen, to ti byl takovej zvláštní pocit, cejtit přes břicho tu její pacinku :dizzy_face:
1. říj 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mas hezky sny :slight_smile: mne se nic takovyho nezda... ani si nepamatuju, kdy se mi naposled neco zdalo :unamused:
A zacali jste s vyhanenim??? :grinning: Ja jinou radu nemam, hodne chodit, myt okna :sweat_smile: to uz jsi zkousela... tak nevim :confused:
1. říj 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nemůžu nikam jet, jako ani s nikým na oběd nebo tak, abych jako neporodila v autobuse, tak mu vysvětluju, že jako porod trvá dýl a že to štěstí, že bych porodila během 20 minut v buse rozhodně mít nebudu :slight_smile:
1. říj 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak MM to taky asi úplně nedochází, furt není domalováno - už mu do toho zase fušuju, ať se pohnem :grinning:
za zasádrované rohy mě dokonce pochválil, jak jsem to pěkně udělala :grinning:
1. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to ja muzu :slight_smile: teda aspon nic takovyho nerikal...stejne delaji ted v Tabore, takze nez by sem dojel, uz bych byla doma - pokud bych byla schopna ridit :sweat_smile: ale k dr. se musim nejak dopravit, takze tak :wink:
1. říj 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, ja kdybych mohla, tak snad ten koberec polozim sama :sweat_smile: i do ty skrine bych se pustila :zipper_mouth: ale nemuzu, to me pekne stve :pensive:
1. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek