Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
ilci
1. říj 2008
jinak vycházky mám povolené 😃
ale musím se pravidelně hlásit, že jako ještě nic
vrana
1. říj 2008
já se projít asi taky můžu, autem na kontrolu mě taky pustí, ale nevím co mu vadí na jízdě busem do práce, oběd s kolegama a domů =-)
ilci
1. říj 2008
tož já jsem včera čistila koberec v ložnici, postel jsem si šoupla sama 😉
a natírala jsem topení
ještě dneska mě z toho bolí ruka, takže jsem si naordinovala veget
vrana
1. říj 2008
jsem si zrovna dneska říkala, že se zase musím víc hýbt a třeba ji to vypudí.

zviz, sex byl dvakrát a nic. Okna - nic. Vytírat na čtyřech teda ale nebudu :-p . Možná aspoň mopem. No a mohla bych zkusit schody, jsme v pátém patře 😃 Jo a Občas jakoby poskakuju na míči.
ilci
1. říj 2008
mě stačí chvíli jít a mám dojem, že prcek ze mě vypadne, už jako fakt dost tlačí 😃
zvizatinka
1. říj 2008
Il, takovy pocity mivam obcas taky... pri chuzi - vetsinou kdyz jdu rychle.
vrana
1. říj 2008
jj, to taky znám, je to hodně nepříjemný, ale když je pak člověk v klidu tak to zase přejde. Zrovna mi psal MM: Tak dneska 7 dotazů, jestli už rodíme.
zvizatinka
1. říj 2008
Vrani 😃
vrana
1. říj 2008
chudák malej, to mu fakt nezávidím 😃
vrana
1. říj 2008
jsem si říkala, že bychom večer s MM mohli něco podniknout, nenapadá vás co?
zvizatinka
1. říj 2008
Vrani, me nenapada absolutne nic :-N 😞

Dala jsem par aktualnich fotek na Strechu, jestli se chcete kouknout, jak to u nas vypada prave ted 🙂

A ja se loucim, jedu na tu kontrolu 🙂 pak se ukazu... PA
vrana
1. říj 2008
Tak ať to dobře dopadne, jdu kouknout na fotky a udělat so oběd, padám už hlady =-)
zvizatinka
1. říj 2008
Ty jo, asi mam posly nebo co... nejak me boli podbrisek a zada :-x To jsem na tu kontrolu zvedava...
vrana
1. říj 2008
jani opovaž se! 😉
ilci
1. říj 2008
zviz, tak jak to nemáš v intervalech, ještě je čas 😉
zvizatinka
1. říj 2008
Holky, jsem zpet 🙂

V intervalech ne, ale uz je znat, ze se to blizi 😉 Taky jsem to nahlasila manzovi 😉 ze uz nemam moc casu 🙂
Kontrola dobry, uz jsme pry zas o kousek bliz k porodu, ale zatim jako dobry... Vas taky poboliva bricho, nebo snad ne? Uz jste 39tt, tak by mohlo 😃 My jeste nemuzem, az budu pristi vikend doma, tak uz treba se muze neco pomalu chystat....

Spunte, slysis??? 😃
vrana
1. říj 2008
zviz, tak dobrý, tos mě potěšila, že ještě úplně nerodíš 😃

Já jsem posly ještě neměla vůbec, asi dvakrát mě vyloženě nepříjemně a nově píchlo v kříži, tak se trochu obávám, že pak budu mít ty křížové bolesti. No a břicho mě nebolívá nijak extra, jen sem tam a malilinko.
zvizatinka
1. říj 2008
Vrani, me taky nijak extra, ale citit to je... 😉 a zada bohuzel taky, ale ty uz me pobolivaji dyl - spis je to od blbyho sezeni, jak se kroutim...
vrana
1. říj 2008
to jo záda mě bolívají z břicha, ale tohle byla taková jiná bolest, jako ostřejší, nevím jak to popsat. Taková hrozně nepříjemná. Jinak když tak čtu zářijovky, jak jim děti bečí, tak jsem dneska vytáhla baby vak a začla studovat polohy 😃
vrana
1. říj 2008
jani ten vánoční setík je krásnej x-)
zvizatinka
1. říj 2008
Ja chci mimi nosit v satku 😉 Tak snad se mi to povede x-) a mimi bude spokojene 🙂 na kurzu jsem byla, prirucku taky mam, tak to snad zmaknem... ale budu muset pockat, az bude trosicku vetsi, preci jen se jeste budu bat - kdyz vidim, jak jsou malinkaty - drobecci x-)

Je supr, vid? x-) Ja kdyz ho videla, tak mi bylo jasny, ze ho proste MUSIM mit 😎
vrana
1. říj 2008
se muím taky po něčem kouknout. Jakou to máš velikost?

no u toho vaku píší ideálně hned od narození a že čím dřív tím líp, tak uvidíme...
vrana
1. říj 2008
a máš to z čech nebo ze zahraničí?
zvizatinka
1. říj 2008
0-3 mesice 😉 To snad bude akorat, kdyz nam budou dva.... 🙂 Zas abychom v tom neplandaly/i :-N

Na kurzu satkovani s nami byla maminka a mela s sebou malinkou tritydenni holcicku a taky se nebala :-N ale byla takova prtava, ze v tom ani nebyla videt 😃
vrana
1. říj 2008
jsem našla krásnej na mimibazaru, ale to už bude asi pryč a přišlo mi to velký.
zvizatinka
1. říj 2008
A nechces se kouknout na ebayi?? 😉
vrana
1. říj 2008
máš to odtamtud?
zvizatinka
1. říj 2008
Jo, nextackej x-) krasnyyyy
zvizatinka
1. říj 2008
jj, z ebay.. ted cekam, kdy dorazi x-)