• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
JAk jsi na tom se sháněním kočárku ty? Už máte? nebo jen představu? Kdy začnete? :sunglasses:

Mně teď mrňous dělá v bříšku kotrmelce. Tak mě napadá, jak je možný, že manža ty vdutě ještě nepocítil - to vždycky malej dělá mrtvýho brouka. :grinning: Máš to tak taky? :slight_smile:
24. čer 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:
tož manža vždycky zkoušel sáhnout a mimís stávkoval
pak u nás byla mamka, mimčo dělalo cirkus, mamka si sáhla a cítila, manža přiskočil a cítil to taky

kočár vůůůůbec netuším a manža tohle neřeší :slight_smile:
prostě co vyberu, to si pořídíme
jen vím, že chci nafukovací kola, větší korbičku - mimčo bude asi dlouhán po nás, tak ať se tam i s fusakem vejdem
barvy nějaké béžové, oranžové, prostě neutrální
24. čer 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je úúúúplně stejný vkus a skoro i ty požadavky. Já mám zatím vybranou Cortinu a ta má kola pěnová - ale to skousnu. :wink:
Jen manža zatím broučka necejtil. :wink:
24. čer 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža ani nechce vědět pohlaví, já jo, takže se mnou nebyl ani na utz a z 3D jsem mu pouštěla jen ukázky bez pohlaví :grinning:

já bych tak potřebovala zadat parametry na kočár, aby mi to rovnou vyplivlo požadovany model :wink:
24. čer 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Manžovi bylo pohlaví taky jedno, ale nechal to na mě. A já to prostě nevydržela. Ale když jsem mu volala, že už to teda vím a řekla mu, že je to kluk, tak podle hlasu byl štěstím bez sebe. Už je to miminko i takový konkrétnější.
3D nás čeká po dovče, tak se oba děsně těšíme. :dizzy_face: Už se těším, až si to budu moct pustit doma kdykoliv budu chtít a kouknout tak na mrňouska. :dizzy_face: :dizzy_face:

S tím kočárem jsem to samý zmiňovala už kdysi taky. :wink: Požadavků mám spousty, takže fakt ani nevím, jestli kromě té Cortiny vymyslím jinej. :rolling_eyes:
24. čer 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty aspoň víš značku, mě to nic neříká :grinning: :grinning:
ale už jsem se vyléčila z té mojí angíny, tak mám dost energie prokousat se kočárem
ještě řeším, kde budu koupat, máme pidi koupelnu, takže nevím, kde bych pak jako dítko osušila
vymyslela jsem kyblík a koupat v kuchyni
tak uvidíme, jak to ještě dopadne :wink:
24. čer 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jinak manža by taky radši kluka, ale hlavně ať je to zdravé :wink:
24. čer 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já když se ho ptala, co by si přál víc, tak nikdy to nepřiznal. Vždycky jen ty kecy, ať je to zdravý. Ale to je přeci jasný, že chci taky!!!!!! Ale pak jsem poznala, že máááá obr radost..... Možná by to u holčičky bylo stejný, nevím.

S tím kočárkem - já už se tím právě prokusovala pěkně dlouho. Taky jsem na to měla čas. :wink: Ty ještě pořád chodíš do práce? :confused:
24. čer 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, už jsem 2.týden na PN
napřed jsem si říkala, že jsem to třeba ještě mohla chvíli vydržet, ale pak jsem chytla angínu a byla ráda, že jsem doma
mám celý těhu asi sníženou imunitu, jsem skoro pořád nachlazená, trápí mě průdušky atd.
24. čer 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak aspoň, že už jsi doma. i když s tou angínou je to blbý...... :frowning2: Tak máš čas porovnávat kočárky, rozměry atd, ne? Já si na to udělala na papír i velkou tabulku, kam jsem si zapisovala všechny parametry, které mě zajímaly..... a podle toho se pak tak nějak rozhodovala. :wink:
24. čer 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož čas teď bude, to jo
mám v plánu ještě fůru věcí kolem bytu, navíc nám teď dělají rekonstrukci celého baráku, okna už máme, teď balkony, zateplení, pak zamalovat,...
snad to stihnem :wink:
24. čer 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tomu říkám rekonstrukce na poslední chvíli. my kupovali byt loni v létě, nechali udělat koupelnu a kuchyň a teď už to snad nějak spytlikujem i s mimi. :wink: Ale to základní už je. Jinak bych si asi musela ještě počkat.... :sweat_smile:
24. čer 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
termín ukončení je do konce září :grinning:
my udělali koupelnu a kuchyň před 5lety a dál si tu žijem v provizoriu, které nám dospělým sice neva, ale s mimi to bude horší (např. absence dveří)
zamalovat musíme, ložnice byla teda loni, ale kvůli těm oknům, taky se dost při té reko práší, chci to mít čisté
24. čer 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Tak jak se vede?

Naše malá včera kopla taťku do hlavy, když poslouchal šplouchání v břiše :grinning:
24. čer 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů Vrani, to je něco slyšet? :astonished: :sweat_smile: To budeme muset zítra taky vyzkoušet! :grinning:

No Ilči, tak to bychom se asi museli zbláznit. My si nebudeme mít pomalu ani kam sednout v obýváku, když vystěhujeme tu starou hnusnou sedačku z pokojíčku....... Nebo resp. budeme si ji ještě chvilku muset nechat, ale telka bude jen na takovém stolečku. Jinak v tom obýváku nic jiného nebude. :grinning: A dveře nám taky chybí - máme vybouraný i futra, pže jsme plánovali dřevěný obložky. :rolling_eyes:
Chtělo by to tiskárničku na peníze. :zipper_mouth:
24. čer 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, tak o šplouchání taky nevím :wink:

fim, já chci např. do obýváku šoupací dveře, ale tak nějak se nemají kam šoupat
z jedné strany málo místa, z druhé vypínač - tak jedině přesekat elektriku, se mi moc nechce
takže řeším technické detaily
24. čer 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jooooo tak to ti neporadim..... taky žádná malá investice, co? Předpokládám, že nemyslíš shrnovačky, ale skutečně ty posuvné....
24. čer 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ty posuvné, harmonika se mi nelíbí
ještě taky zainvestujeme do vanové zástěny - velryba se rochní a pak je koupelna pod vodou
manža už říká, že to se mnou ani není možný :grinning:

taky chci vestavěné skříně, ale to napřed musíme udělat nový strop - teď máme jakési podhledy ala mramor - takže tohle asi počká na jindy
stěhovat nábytek taky budem muset

tož furt něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My chtěli letos řezat v předsíni kus panelu, ale vzhledem k financím to taky musí počkat do příštího roku. Tak tu pytlikujem aspoň ty nízkorozpočtové úpravy. Jen by Zdenda potřeboval, aby měl den min. 30 hodin. :sweat_smile:

Já se na chvíli zvdálím, tak můžeš studovat ty kočárky. jsem zvědavá, co zjistíš.... :grinning:
24. čer 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jen nakukuju, dneska mám nějaký frmol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
šplouchání taky posloucháme, prý je to slyšet, i když malou ani necítím a jen se tam vrtí, ale už mi tam občas dělá docela vlny, je to sranda :grinning: onehdá mi šťouchal břichem ze strany na stranu a hrozně se smál, jak ji tam vevnitř slyšel plovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. čer 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to neslyším, páč si hlavu na břicho nedám ani omylem, ale manža jo. Je to celkem sranda a včera tam teda čutala o 106.
24. čer 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji ahoj, představ si, že mi to s tou novou dovolenou snad vyjde. I s letošní zbylou dovolenou budu mít "odpracováno" 60,5 dne. Tak si teď musím dávat sakra bacha abych si nebrala dovču jen takl. To by mě asi švihlo a na MD nastoupím až 29.8.
24. čer 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mě začínají vycházky, taxe tu mějte a nakouknu zas později :wink:
24. čer 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: tý jo, tak to je super, to máš tak tak :wink: no já bych měla mít nástup asi toho 8.9., musím se na to příště zeptat v poradně :wink:
ilci, tak pa, užij si to i za nás pracující :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. čer 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jde učení? Já se na to skoro nepodívala, takže jestli to udělám, tak při mě stojej všichni svatý :grinning: Nejhorší je, že výsledky se dozvím až na konci léta :angry:
24. čer 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy to máš?
no mě to chytně nejvíc vždycky tak kolem desátý večer, ale to už toho moc nestihnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
to je blbý, že to budeš vědět až za tak dlouho :unamused:
24. čer 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra zhruba od 11. Takže mám poslední šanci dnes a ráno v metru. No půjdu to zkusit, co kdyby to vyšlo že?
24. čer 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak určitě :stuck_out_tongue_closed_eyes: odvážnému štěstí přeje :wink: :grinning:
budu teda držet palečky, já mám zítra dopo taky jednu, ale jen takovou malou, ta horší mě čeká 30.6.
24. čer 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já vám to učení teda vůbec nezávidím. nevím sice, kolik ti Baji je, ale je pravdou, že ve 24 jsem taky byla obětí VŠ pedagogů. A jsem moc ráda, že mám hotovo. Vás navíc obdivuju, jak to zvládáte při těhu. Mně bylo celkem dlouho zle, takže nějaký šprtání by asi moc nehrozilo. :sweat_smile:
24. čer 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, no jestli to zvládám, to je celkem relativní..to se pozná až budu vědět výsledky. :grinning:
24. čer 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek