• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
jo ale ne že na nás budeš čekat v porodnici jo :grinning:
1. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis, nestras :zipper_mouth:
1. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestraším, neboj. :slight_smile:Tak jsem psala té paní na ty troje dupajdy a zatím nic :frowning2:
1. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pockej do zitra, treba neni na netu tak casto jak my :sweat_smile: :grinning:
:wink: Ja byla s tou zavinovackou taky nedockava, pani mi nenapsala, jestli ji penize na ucet dorazily a jestli balicek poslala a najednou tu byl :grinning:
1. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu zkontrolovat manzu :wink:
1. říj 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme sundali garnyze a zaclony v chodbe, snad je pro malire vse pripraceno a my muzem jit spat.. rano brzo vstavam - v 6.50 :sweat_smile: na to nejsem zvykla :sweat_smile: normalne se budim tak v osm, pul devaty :slight_smile:

Krasny vecer, damy :sunglasses: a pa rano!!! :grinning:
1. říj 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem, ze Evitka uz to ma za sebou :dizzy_face: To je parada :slight_smile:

Tak brou :slight_smile:
1. říj 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, tak se dočkala :slight_smile: A nakonec to není žádnej extra macek, pořád má pod 4 kila. A prý to bylo CŘ
1. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky. Il, nestrašíš tady taky náhodou? :confused: Já nemůžu spát. :frowning2: Tonda se vrtí, já nevím jak si lehnout..... a ráno mám poradnu. Tak až vy vylíznete, tak já se půjdu chystat. :rolling_eyes:
2. říj 2008 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Fim :slight_smile:
Tak Tonda zlobil?? Ja v noci nemela zadny boleni bricha, takze supr, jen jsem se nevyspala, pac musim cekat na malire :wink: tak zalehnu asi odpo :dizzy_face:
2. říj 2008 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky. Od půl čtvrtý se vrtěl jak na kolotoči, pořád tam dole rejdil rukama a navíc už nevím, jak si podložit břicho. Při každým vstávání na WC ho mám z jedné strany v křeči - pěkně to bolí. Jakoby ten podvozek na vstávání nestačil. :frowning2:
Jak jsem byla v tuhle dobu na záchodě, tak jsem ti čoveče měla najednou pocit vlhka - úplně jsem se zděsila, že je to plodovka a že ještě nemám umytá ta okna.... :grinning: Byl to zvláštní pocit. :sunglasses: Ale byla jsem jen zpocená. :sweat_smile:
2. říj 2008 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim :grinning:
Mne se spis jakoby "bouli" nahore - asi na me vystrkuje prdelku :grinning: tak mi to prijde... jinak jsme hodny - az na ten vcerejsek, ale to se tam spis jenom richtuje, ze uz se pomalicku blizi jeho cas - ale hlavne at tam jeste vydrzi aspon 10 dni :sweat_smile:
Ja zkoumam zatku a furt nic, tak jsem relativne v klidu :sweat_smile:
2. říj 2008 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tonda bude asi boxer, vid??? :grinning:
2. říj 2008 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já byla minulý pátek poprvé na monitoru a tam mi sestra tak vemblovala břichem, že jsem večer a druhý den měla malilinkato růžově zbarvený výtok nebo hlen. Tak jsem si říkala paráda, chystá se to, ale přešlo to. tak uvidim co dneska - jdu zase na monitor. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak mě se boulí pod žebrama i dole - až se divim, že by měl v těch ručičkách takovou sílu. :astonished:
2. říj 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No říkám si, jak asi bude venku k tomuhle šermování navíc vřískat. :grinning:
2. říj 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak tady je po ránu živo :wink:
já jsem spala s jednou přestávkou na otevření okna jak mimino :grinning:
páč mi bylo fakt už hic
2. říj 2008 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to tiše závidím. Já asi odpadnu, až se vrátím z poradny a monitoru - pokud neusnu už v autobuse. :sweat_smile:
2. říj 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ilci :slight_smile: Ty mas porad navaly horka? :sweat_smile: v tomhle pocasi???

Fim, tak pak podej hlaseni, jak jste dopadli, jasny??? :slight_smile: Ja mela monitor uz zase o trosku jinej nez minule, ale porad na nem nic moc nebylo :wink: ale Kousi ho mela asi taky normos a jak to dopadlo, ze jo :grinning:
2. říj 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě prcek hlavně kope nohama v boku a tam to dost bolí, asi je míň elastická kůže, tak ho vždycky lechtám "na patě" :grinning:
jinak mám asi furt skříplej ten nerv, takže večer už jsem se do postele plazila, fakt to pekelně bolí
pochůzky musím vyřídit ráno, dokud je noha odpočatá, dneska chci skočit do knihovny a drogerky, došel mi gel na holení :grinning:
2. říj 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zviz: a jak byl jinej? Já myslela, že se prostě sleduje, jestli se miminku daří a basta - podle té frekvence. :confused:

Jinak já jsem horkokrevná celé těhu. Už ani manža - mrož nestíhá. :grinning:
2. říj 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, jj, já furt musím spát s oknem dokořán a doma imrvere větrám
jenže MM už bolí v krku :grinning:
2. říj 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, tak to by sis ho mela rychle dokoupilt, to je fakt :grinning:
S tou nohou to je prekerka... asi to povoli, az malej vyleze - driv ne :rolling_eyes: jak to tak vypada, coz?
2. říj 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, ja tomu nerozumim - takovy jiny byly ty cary, ale porad jako dobry, to jo :wink:
2. říj 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilci: když to tak píšeš, tak si říkám, že do boku kope taky - jestli my nebudeme mít chobotnici. :grinning: Nejhůř snáším ta žebra, ale vespod je zas člověk ve střehu, jestli se něco nechystá. Tak si pak vyberte.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi prijeli maliri, omluvte me na nejakou dobu :wink:
autor
Tak ať vám to pěkně vymalujou. Já si jdu vyčistit chrup a vymyslet ohoz. :unamused:
2. říj 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož já teprve snídám, ale aspoň jsem ráno nacpala a pustila myčku

zviz, tož doufám, že to fakt přejde aspoň po porodu, protože mi ta bolest střílí do zad a do nohy až po koleno a večer na mě MM koukal, jak se plazím a držím stěny, abych vůbec šla :grinning:
tak ať vám to pěkně zamalujou :wink:

já mám s ohozem problém, obleču jedny manšestráky, jsou pod pupek, ale za chvíli mi začínají padat :grinning:
tak furt popotahuju a připadám si jak blb
2. říj 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: já mám s ohozem taky problém, proto mu taky věnuju tolik času. :grinning:
Já takhle občas taky sotva lezu - střílí mi to jakoby z kostrče - prej je to vyhozenej "klíček".
Teď si říkám - jak jsem v noci dumala, jestli to je nebo neni voda a pak jsem vydumala, že jsem jenom zpocená - tak jsem najednou ze samýho dumání měla i MS bolesti a bolesti zad..... Jsem děsná. :grinning: A pak najednou jako mávnutím kouzelnýho proutku přešly. :grinning: :grinning: :grinning:

No nic, padám na bus. Zatím pa. Možná odpoledne. :wink:
2. říj 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se zase hlásím :wink:
od včerejška jsem marod, asi jsem chytla nějakou virózu... :confounded: takže dneska válečka v posteli, jen mi tu moc nejde signál (je už to daleko od okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) je to naprd, zrovna když člověk potřebuje něco dělat... ale musím se dát dokupy do víkendu, to přijedou "na brigádu" naši, tak ať jsem tu pak aspoň trochu co k čemu...
jo a dneska se mi zdálo, že mi odešla zátka, byl to tak živý sen,že když jsem se probudila, tak jsem chvilku nevěděla, jestli jako fakt jo nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu si vás dočíst, co nového...
2. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baji :slight_smile:
To je dobre, ze k nam taky zavitas :grinning:

Fim, ses dobra :grinning: vidis, kam az ses dostala - od plodovky az k MS bolestim :sweat_smile: :grinning:

Uz malujou, pani maliri... jj, budou tu toho mit hodne... ale aspon budem mit na Vanoce krasnej domecek - malujou totiz i chodbu, ktera se nemalovala snad 8 let :confused:
2. říj 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek