• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
zviz já nevím, mě přijde že lidi pořád malují barevně ne? To bílý je takový smutný... my máme v obýváku světle žlutou a v dětském pokoji taky a v předsíni takovou hodně oranžovou. A je to fajn.
2. říj 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani mail mi tu tvojí zprávu vrátil, že nemůže být doručena. :confused:
2. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, vypada to tak, ze je to zasparovany a dneska vymalovany :wink: ja to vecir nafotim :slight_smile: uz tu mame jenom ten desnej bordel :sweat_smile: az budou dvere, tak uz bude zas o neco lip...
A jak jsem vcera psala, ze me manza stve, ze s tou loznici nechce hnout - tak vcera prohlasil, ze koberec da do loznice uz zitra!!! :wink: Pac jsem ho asi vystrasila, ze uz se to jako chysta a ze to asi nestihnem :grinning: tak bude koberec a v nedeli bude i skrin a postel a detska postylka :dizzy_face:
já jsem chtěla původně chodbu + kuchyni olivovou, ale ta chodba by asi byla docela tmavá, takže zůstaneme u béžové
jen chci udělat tmavší pruh pod pověšené obrázky, taxem zvědavá, jak se mi to zase povede namíchat :grinning:
zvoz, tak se vám to hejbne :wink:
my stěhovali postýlku do ložnice včera, paxem se jí v noci lekla, jak jsem šla potmě :grinning:
2. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, já myslela, že to tam máte jako v podstatě takhle, to by mě před porodem asi švihlo :sweat_smile:
2. říj 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak jsem Ti napsala ja :grinning:
2. říj 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pokus č. 2 :wink:
2. říj 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, mame to tam podobne :sweat_smile: jako nic moc, ale lepsi to je, aspon neco... :wink:
Pokojik a loznice - tam je ted sterka, budou koberce... jinak chybi zapojit elektriku - svitime jenom v kuchyni a obyvaku :grinning:, v obyvaku je stale ten desnej bordel - v sobotu uz z toho snad neco ubyde :slight_smile: a bude uklizena kuchyn, spajz se taky muze nastehovat... uz to bude jenom lepsi a lepsi :wink:
A na zaver si jeste objedname novy stul a zidle do kuchyne :dizzy_face:
2. říj 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz to tu mam :wink:
2. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono už tím kobercem to bude hned jiný a zabydlenější. Ale zase to budete mít kuásný :dizzy_face:
2. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To budem :dizzy_face: Uz se tam moc tesim :slight_smile:
Pockejte, az budem mit i dvere :grinning:
2. říj 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dneska nějakej hudební den. Teď jsem si tu pouštěla písničku když si bere žena ženu za muže a teď Somewhere over the rainbow ze Seznamte se Joe black a normálně mě to nenormálně bere :dizzy_face:
2. říj 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hudebni den :wink: To je fajn, ze mas dobrou naladu a ne tamtu osklivou :wink: :wink: :wink:
Ja dneska neposloucham nic, brouzdam po ebayi jak hladovej vlk - jako bych tech veci nemela dost :zipper_mouth:
2. říj 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já ty blbý nálady nemívám zas tak často :grinning:

Měla bych jít asi naplnit pračku a trochu tu poklidit a skočit do krámu, ale copak se mi chce???
2. říj 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jinak u nás včera proběhlo vyhánění a zas nic jo. Tak já na ten sex fakt asi peču :grinning:
2. říj 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechce, to Ti verim :grinning:
Ja bych mela jit pomalu ke tchanovcum na obed, ale chce se mi? Ne :confused: to budou nastvani :pensive:
Hele a nechavas to sperma vubec pusobit? Treba to chce jako nechat dyl.... :sweat_smile: :grinning: Je nevim, my takovy veci neprovozujem :grinning: Neni cas, chut ani sila :rolling_eyes:
2. říj 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu zkontrovat, jestli to delaji spravne :wink:
2. říj 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, taky bych se nechala někam pozvat na oběd :grinning:
2. říj 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz tak to já bojuju s tím, že si musím něco uvařit a to fakt jako nevim co...a působit ho jako nechávám no.

Tak jsem narvala pračku a teď teda asi jako budu muset vyrazit do toho krámu :confounded:
2. říj 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, tak zajed :wink: snis to misto me :wink: :grinning:

Vrani, tak to je divny... asi se ji jeste nechce, no.. musi se poradne pripravit :dizzy_face: aby se vam libila :dizzy_face:
2. říj 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tož bydlíte trochu z ruky :grinning:

já jsem si na dnešek k obědu vymyslela rybí prsty a br. kaši, polívka je ze včera
už se začínám odbývat polotovarama :grinning:
2. říj 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci no nápodobně, MM chce k večeři nějaký stejčík, na to nemám chuť, ale udělám mu ho. Takže si musím vymyslet nejen oběd, ale i večeři :angry: si asi jako namažu chleba nebo co. No nic, tak já jdu teda do toho krámu. Pak se ještě ukážu.
2. říj 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera byly ty palačinky, tak že jsem se s MM nadlábli i k večeři, ještě mi něco zbylo
taxi je dám po obědě jako zákusek :wink:
2. říj 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, ja mivam k veceri chleba casto :wink: s maslem, medem a k tomu kakao :dizzy_face: to je moje oblibene :dizzy_face:
2. říj 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, palacinky! Ted jsi mi je pripomnela - chteli jsme je s tchynuli delat a nejak to porad nejde - pac jsme do noci tady a to uz nic moc nejime... :pensive:
2. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaaaaaa, uz se zas ozyva bruch... to bude tim sezenim u kompu - zada taky boli, ja se zblaznim :rolling_eyes:
2. říj 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si ty palacinky asi udelam... ted hned :sweat_smile:
2. říj 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1920450&vReferer=

tak květnová stránka, je to předělané starší LO, takže to šlo rychlejí
jen PC nějak nestíhá a seká se, hold jsou to velké soubory :grinning:
2. říj 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jdu na ten oběd - jako teda vařit, padám hlady
2. říj 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek