Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
vrana
2. říj 2008
zviz já nevím, mě přijde že lidi pořád malují barevně ne? To bílý je takový smutný... my máme v obýváku světle žlutou a v dětském pokoji taky a v předsíni takovou hodně oranžovou. A je to fajn.
vrana
2. říj 2008
jani mail mi tu tvojí zprávu vrátil, že nemůže být doručena. =-)
zvizatinka
2. říj 2008
Hani, vypada to tak, ze je to zasparovany a dneska vymalovany 😉 ja to vecir nafotim 🙂 uz tu mame jenom ten desnej bordel :-N az budou dvere, tak uz bude zas o neco lip...
A jak jsem vcera psala, ze me manza stve, ze s tou loznici nechce hnout - tak vcera prohlasil, ze koberec da do loznice uz zitra!!! 😉 Pac jsem ho asi vystrasila, ze uz se to jako chysta a ze to asi nestihnem 😃 tak bude koberec a v nedeli bude i skrin a postel a detska postylka x-)
ilci
2. říj 2008
já jsem chtěla původně chodbu + kuchyni olivovou, ale ta chodba by asi byla docela tmavá, takže zůstaneme u béžové
jen chci udělat tmavší pruh pod pověšené obrázky, taxem zvědavá, jak se mi to zase povede namíchat 😃
ilci
2. říj 2008
zvoz, tak se vám to hejbne 😉
my stěhovali postýlku do ložnice včera, paxem se jí v noci lekla, jak jsem šla potmě 😃
vrana
2. říj 2008
Tak to jo, já myslela, že to tam máte jako v podstatě takhle, to by mě před porodem asi švihlo :-N
zvizatinka
2. říj 2008
Hani, tak jsem Ti napsala ja 😃
vrana
2. říj 2008
Tak pokus č. 2 😉
zvizatinka
2. říj 2008
Hani, mame to tam podobne :-N jako nic moc, ale lepsi to je, aspon neco... 😉
Pokojik a loznice - tam je ted sterka, budou koberce... jinak chybi zapojit elektriku - svitime jenom v kuchyni a obyvaku 😃, v obyvaku je stale ten desnej bordel - v sobotu uz z toho snad neco ubyde 🙂 a bude uklizena kuchyn, spajz se taky muze nastehovat... uz to bude jenom lepsi a lepsi 😉
A na zaver si jeste objedname novy stul a zidle do kuchyne x-)
zvizatinka
2. říj 2008
Uz to tu mam 😉
vrana
2. říj 2008
Ono už tím kobercem to bude hned jiný a zabydlenější. Ale zase to budete mít kuásný x-)
zvizatinka
2. říj 2008
To budem x-) Uz se tam moc tesim 🙂
Pockejte, az budem mit i dvere 😃
vrana
2. říj 2008
Já mám dneska nějakej hudební den. Teď jsem si tu pouštěla písničku když si bere žena ženu za muže a teď Somewhere over the rainbow ze Seznamte se Joe black a normálně mě to nenormálně bere x-)
zvizatinka
2. říj 2008
Hudebni den 😉 To je fajn, ze mas dobrou naladu a ne tamtu osklivou 😉 😉 😉
Ja dneska neposloucham nic, brouzdam po ebayi jak hladovej vlk - jako bych tech veci nemela dost :-x
vrana
2. říj 2008
No já ty blbý nálady nemívám zas tak často 😃

Měla bych jít asi naplnit pračku a trochu tu poklidit a skočit do krámu, ale copak se mi chce???
vrana
2. říj 2008
No jinak u nás včera proběhlo vyhánění a zas nic jo. Tak já na ten sex fakt asi peču 😃
zvizatinka
2. říj 2008
Nechce, to Ti verim 😃
Ja bych mela jit pomalu ke tchanovcum na obed, ale chce se mi? Ne =-) to budou nastvani |-|
Hele a nechavas to sperma vubec pusobit? Treba to chce jako nechat dyl.... :-N 😃 Je nevim, my takovy veci neprovozujem 😃 Neni cas, chut ani sila 8-(
zvizatinka
2. říj 2008
Jdu zkontrovat, jestli to delaji spravne 😉
ilci
2. říj 2008
jejda, taky bych se nechala někam pozvat na oběd 😃
vrana
2. říj 2008
zviz tak to já bojuju s tím, že si musím něco uvařit a to fakt jako nevim co...a působit ho jako nechávám no.

Tak jsem narvala pračku a teď teda asi jako budu muset vyrazit do toho krámu :-S
zvizatinka
2. říj 2008
Ilci, tak zajed 😉 snis to misto me 😉 😃

Vrani, tak to je divny... asi se ji jeste nechce, no.. musi se poradne pripravit x-) aby se vam libila x-)
ilci
2. říj 2008
zviz, tož bydlíte trochu z ruky 😃

já jsem si na dnešek k obědu vymyslela rybí prsty a br. kaši, polívka je ze včera
už se začínám odbývat polotovarama 😃
vrana
2. říj 2008
ilci no nápodobně, MM chce k večeři nějaký stejčík, na to nemám chuť, ale udělám mu ho. Takže si musím vymyslet nejen oběd, ale i večeři ]-( si asi jako namažu chleba nebo co. No nic, tak já jdu teda do toho krámu. Pak se ještě ukážu.
ilci
2. říj 2008
včera byly ty palačinky, tak že jsem se s MM nadlábli i k večeři, ještě mi něco zbylo
taxi je dám po obědě jako zákusek 😉
zvizatinka
2. říj 2008
Hani, ja mivam k veceri chleba casto 😉 s maslem, medem a k tomu kakao x-) to je moje oblibene x-)
zvizatinka
2. říj 2008
Ilci, palacinky! Ted jsi mi je pripomnela - chteli jsme je s tchynuli delat a nejak to porad nejde - pac jsme do noci tady a to uz nic moc nejime... |-|
zvizatinka
2. říj 2008
Aaaaaaaa, uz se zas ozyva bruch... to bude tim sezenim u kompu - zada taky boli, ja se zblaznim 8-(
zvizatinka
2. říj 2008
Ja si ty palacinky asi udelam... ted hned :-N
ilci
2. říj 2008
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

tak květnová stránka, je to předělané starší LO, takže to šlo rychlejí
jen PC nějak nestíhá a seká se, hold jsou to velké soubory 😃
ilci
2. říj 2008
a jdu na ten oběd - jako teda vařit, padám hlady

Začni psát odpověď...

Odešli