• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ja jdu taky - na ty palacinky :dizzy_face: kdyz jsi me tak navnadila :grinning:
2. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky moje, tak jsem tady. Oběd už je v troubě, steaky na večer naložený, jedna pračka pověšená a druhá se pere.A já jsem si pěkně pohmoždila kloub u prsteníčku, jsem otvírala úložnej prostor u sedačku a nějak jsem si tam ten kloub skřípla a je takovej tmavě fialovej a pěkně to bolí. :frowning2:
2. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tož moc to nepřeháněj, ať nemáš nějaký další úraz
ale říká to ta pravá, já jsem si na sebe chrstla vaříví vodu, naštěstí jsem vrazila ruku hned pod vodu a vypadá to dobře
2. říj 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, holky... :grinning:
ja palacinky zvladla bez ujmy :sunglasses: :grinning: ted bych si sla lehnout, ale nemuzu, kdyz tu jsou maliri :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mam new photos naseho bytu - jak se maluje :confused: :slight_smile:
2. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, dala sis na to neco ledovyho???
2. říj 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, hodila jsem to pod vodu, už je to světlejší. Teď tu baštím zapečené brambory a okurkový salát, ale něco mi říká, že budu mít brzy hlad :slight_smile:
2. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak preju dobrou chut :slight_smile:
Jo, k tem vecickam od pani - nebudu brat nic :wink: vsechno hezky jsi mi vykoupila :grinning:
2. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale dik :wink: :dizzy_face:
z toho ebay nechcete nic?
2. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už mám zase hlad .......
dala bych si ten okurkový salát, ale okurky nějak došly :grinning:
2. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, ok :wink: já z ebay zatm nee, MM by mě zabil :slight_smile:

ilci kousek mi zbyl, tak chytej, mě už po něm zase pálí žáha :angry:
2. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja tu asi usnu... nejak na me po tech palacinkach pada unava :pensive: a nemuuuuuuzu spaaaaaaaaaat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
2. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ráno prubla rajčata a žáha zatím nic
mě z okurků pálila na začátku těhu
tož chytám - jakou rychlostí to tak letí z teho Práglu?
2. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zviz nespat! Taky nespíme :slight_smile:

Já moc vypozorováno nemám z čeho pálí a z čeho ne, ale očividně octový nálev teď asi vadí :confounded:

No hned, to je jasnačka, žádnej courák jako pošta :grinning:
2. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, budu očekávat expres zásilku :wink:
2. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě volala tchýni abych jí popřála k dnešním narozkám a to vám bylo zklamání že volám jenom k narozeninám a ne že jedeme do porodnice :grinning: Holt nevděk světem vládne :grinning:
2. říj 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nj, kdyz vy jste nevstavaly pred sedmou :sweat_smile: :pensive:
2. říj 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak půjdeš spinkat až odejdou ne...
2. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi pujdu... :wink:
2. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tož jsem vzhůru před 7 :wink:

vrani, tak jsi ji přáním nepotěšila, jo? :wink:
2. říj 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevim nooo...jsem jí řekla že dnešek je ještě do půlnoci, tak že má šanci že to vyjde :grinning:
2. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, no vidis to.... ale ja jak se najim, tak to na me padne :sweat_smile: to mam takhle pokazdy :grinning:

Vrani, na tohle se netesim... to zjistovani, jestli uz nebo co a jak :rolling_eyes: tchyne mi vypravela, jak potkala sousedku na prochazce a ta se uz taky ptala, kdy ze to jako cekam, pac me videla s kocarkem (tady se nic neutaji) - to jsem jela se sestrenkou MM, co ma Verunku :wink:
2. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš a to pořád vede nějaká baba, co jse ji včera potkala, když jsem za barákem čekala na MM se psem a ona se ke mně přitočila, jestli nevim, kde tu mají koberce (podotýkám, že tak v okruhu 5 km nikde) a když říkám, že to teda jako fakt nevím, že nejbližší je odtud asi 5 stanic metrem, tak se začla pídit, kdy to čekám, co to bude, jméno, sourozence...no děs. Cizí bába. Očividně si chtěla pokecat...

Mňam jsem teď slupla kinder čokuládku :dizzy_face:
2. říj 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani z čeho vůbec pochází ta tvoje přezdívka?
2. říj 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jeste aby se me vyptavaly cizi baby :angry: to by byl vrchol vseho!!! :rolling_eyes:
:grinning:

Dej mi pokoj s tou cokoladou, ja tu nic nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: delate mi akorat chute a ja chudak tu pak slintam do klavesnice :grinning:
2. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: no jo to víš. to je tak když jde někdo na nákup jenom pro sýr, mlíko a rohlíky a nechá tam pak tři kila :grinning:
2. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tu uz mam asi od 16ti :sweat_smile: kdyz jsem jeste chodila na chat :wink: zadny extra vyznam to nema, napadla me, kdyz jsem si zakladala na chatu nick a chtela jsem, aby to bylo origos :grinning:
2. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, tak takovy nakupy znam taky :wink: :grinning:

Jdu prilozit, at mi to nevyhasne a zkontrolovat pracanty :wink:
2. říj 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a víte co byl úplnej vrchol nenažranosti? to jsem takhle jednou vykecávala s jednou holčinou v září, co přenášela, byly tak tři hodiny odpoledne a ona že akorát dojedla těstoviny na sladko. Na to já nikdy nebyla ale říkám, jo a jaký? A ona že s kakaem, skořicí a banánem. No a to byl průser, páč jsem na to dostala hroznou chuť, všechny ingredience doma byly a těstoviny dokonce uvařený z předchozího dne, tak jsem se pěkne sprasila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam jste se všechny poděly? že bych si šla něco zahrát?
2. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja byla prilozit - viz vyse :wink:
2. říj 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek