• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
resp. na predchozi strane :slight_smile:

Co kde hrajes, Hani?
2. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já vím, ale tys tam byla tááák dlouho, že jsem stihla napsat i dlouhosáhlej mail :sweat_smile:

Ale, takový střílení kuliček, jmenuje se to Zuma mám to moc ráda, jenže mám jen omezenou free verzi a to mě brzy přestane bavit.
2. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no 20 minut :sweat_smile: mi to ani neprislo :sweat_smile:
2. říj 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi pěkný malíři co? :grinning:

Tak kloub už skoro nebolí, ale barvu má teda hnusnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Normálně co mě dneska vyvádí dítě v břiše, to mi fakt hlava nebere...hlavně furt nahoře, neměla by už jako začít hrabat ručičkama směrem dolů???
2. říj 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, ani ne :sweat_smile: tata se synem odsud z obce :slight_smile: zname se uz dlouho :slight_smile:
Asi se tam pripravuje :wink: cetla jsem nejaky popis porodu a ta maminka psala, ze citila takovy divny pohyby, jako kdyby se tam detatko smerovalo... no a pak jeli :wink: :dizzy_face: a bylo mimi na svete.
Tak treba uz neco zacina :slight_smile:
2. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, no tak to by bylo fajn, ale obávám se, že má jen přebytek energy z tý kinder čokoládky :grinning:
2. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je taky mozny, ale podle me uz se tam fakt pripravuje :wink: Taky ma na case :grinning: holka jedna usata :grinning:
2. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, ale to bude mazec co, až si tu taky budem psát, že nám furt řvou a tak... a ještě budeme vzpomínat, když se vztekali jenom v břiše :grinning:
2. říj 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude :wink: uz za chvili, Hani, vid... zatim se to zda nepredstavitelny :sweat_smile: ale blizi se to, blizi :confused: :fearful:
Ja teda doufam, ze budu mit hodny mimi :sweat_smile: tak se mi to snad vyplni :slight_smile: v brise hodny bylo a je... a jestli bude zlobit, tak dostane na prdel a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. říj 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já doufám taky. Ale zatím jsem tady moc takovejch mamin, co by měly hodňoučký mimi nepotkala :sweat_smile: Stejně mi to nějak mozek nebere, že už je to jako skoro za náma, že se zbavím břicha, že nebudou pohyby, že vlezu do menších věcí a že jako budu máma a hlavně si nedokážu představit ten strach o malou, už nadoživotí...
2. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chapu, chapu - ja to mam taky tak... ten strach - toho se nejvic bojim asi... pak si predstavuju, jaky to bude, az budou moje deti velky jako my :sweat_smile: a tak :slight_smile:
Hele, MM sestrenky maji hodny mimca, moje spoluzacka taky :wink: takze urcita pravdepodobnost tu je :grinning: ale to vis, zacatky budou asi krusny :confused:
2. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak něco veselejšího .... normálně jsem jako neštastná, že nevim, kdy půjdu na nový nehtíky :frowning2: zatím jsou dobrý, ale bůhví kdy se tam zas dostanu.. se máš že si je můžeš udělat doma...
2. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To muzu, ale nechce se mi... ted uz je mam extra kratky a jenom potazeny pruhlednym gelem - nic na nich nemam - pro pripad, ze by byl nutnej CR, tak abych je nemela barevny - jinac bych je mela nalakovany minimalne na oranzovo :grinning:
2. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si nechala minule předělat červený špičky jenom na bílý. To by jim vadit nemělo. Lůžko má přirozenou barvu, tak snad.
2. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam jde podle me jen o to luzko :slight_smile: aby videli, jakou ma barvu :wink: se spickama jsem se delat nechtela, pac to pak odroste a bude to dost videt a jak nevim, jak budu schopna si je doplnit, az bude prcek venku - tak proto je mam tak "chudy" :pensive:
2. říj 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo to je krásný: http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=160139

Tak ty nevíš kdy si je doplníš a to na ně nikam nemusíš jo??? To mě podrž :grinning: Kovářova kobyla :wink:
2. říj 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, nejradsi bych byla, kdyby mi je nekdo udelal :slight_smile: jenze k nikomu nemam duveru - kdyz to pak vidim, tak si je radsi udelam sama :sweat_smile: :wink: holt si ten cas budu muset najit. ... nekdy... nebo si udelam jednu ruku a pak nekdy druhou :grinning: ale kdyz budu mit mimco hodny, tak me necha udelat si ruce obe :wink:
2. říj 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny - Krteckovy :dizzy_face: Ja uz puzzle koupeny mam... jsem pripravena na vsechno :grinning:
2. říj 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty máš gelovky, co se s nima musí pod lampu? Já mám takovej te akryl, co se dělá suchou metodou.
Mmnt, jdu na kontrolu, vypada to, ze se bali, panove.... :wink:
Jj, mam gel. Akryl desne smrdi a navic to s nim moc neumim... :slight_smile: s gelem se mi pracuje lip.
2. říj 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni se báli???
2. říj 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neeeeeee, balí :grinning:
2. říj 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bat se budu ja - co nam reknou za cenu :sweat_smile:
2. říj 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo balí :grinning: :grinning: :grinning: já myslela že se bojej, tak že je jdeš utěšit :grinning:
2. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, zadny utesovani :grinning:

Tyyy jo, ja jsem zatopila, ze je mi tu ted desny vedro :sweat_smile: ale aspon bude nasim teplicko, mamka je vecne zmrzla jak rampouch :confused:
2. říj 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vedro mě zabíjí, já si větrám do zásoby, jen přijde MM, tak mi všechno zavřea ještě si vleze pod deku :angry:
2. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je takova zmrzlina? Jak moje mamka... :wink: :grinning:
Muj MM je horkokrevnej, spi skoro nahej a jeste by i vetral, ale to bych zas umrzla ja - spim totiz skoro cela bez periny :sweat_smile: tu mam pod brichem...
2. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě nikdy nepřišlo, že je tak zmrzlej, až teď. Je to děs no. Zatím jsem aspoň ubránila, že se nepustilo topení. To by mě fakt švihlo.
2. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj MM = muj milovany manzel :grinning:
uz mi to vedro leze na mozek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek