Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
vrana
2. říj 2008
😃 😃 😃 to je univerzální zkratka, taky by to mohlo být mrznoucí manžel 😃
zvizatinka
2. říj 2008
to by taky slo 😃 😃 😃
vrana
2. říj 2008
Tak já si asi na chvíli půjdu zahrát toho zumíka x-)
zvizatinka
2. říj 2008
Jen jdi 😉

Ja budu nakukovat a cekat, az Te to prestane bavit 🙂
vrana
2. říj 2008
tak si můžeme domluvit nějakej sraz, ať nekoukáš zbytečně 😃
zvizatinka
2. říj 2008
To Ti ale nemuzu zarucit, ze prijdu :-N pac za chvili dorazi mamka z prace, bracha ze skoly, tak budu chvili s nima 🙂 😉
vrana
2. říj 2008
no jó, tak to je pak s mladou pani těžký, když si vodí návštěvy 😃 tak to pak prostě nějak zkusíme 😉
zvizatinka
2. říj 2008
To nejsou navstevy, oni jsou tu doma :-N 😃

Te kdyztak muzu prozvonit, neeeeeeee 😉 kdyz mame ty kontakty 😎
ilci
2. říj 2008
tak jako těstoviny na sladko mě dostaly, už se cpu banánem v čokoládě
tohle mi jako nedělejte 😃
vrana
2. říj 2008
ilci 😃 😃 😃 tak aspoň přesně vidíš jak to vzniklo. 5 minut jsem si s ní o tom psala a za dalších 5 už jsem je měla v sob¨ě :-p
vrana
2. říj 2008
ilci ty samolepky jsou krásný x-)
ilci
2. říj 2008
tož říkal MM, že máme infantilní výzdobu
já souhlasím, ale to k mimi patří, že 😉
ještě chci dát pár nálepek nad přebalovací koutek
bustik
2. říj 2008
Ahojte holky, jen na pidi skok. Dnes nás konečně pustili domů. Malá trošku zežloutla a taky málo přibírá (při propuštění 2,55kg) - tak si nás tam raději nechali dýl. Je to naše zlatíčko. Přes den je úplně hodňoučká jen papá a spinká, noci bývají horší, budí se častěji a chce jen tak cucnout - no snad se to upraví. Zítra zkusím přijít na dýl. Teď se musím věnovat rodince. 😉
ilci
2. říj 2008
nazdar mamino 🙂
tak až budeš mít chvilku, těšíme se na nové informace
vrana
3. říj 2008
Dobré ráno,
tak poslušně hlásím, že už mě to teda jako fakt nebaví. Dnešní noc byla naprosto neuvěřitelná. Od 12 do půl 2 jsem se budila snad co pět minut. Pořád se v noci studuju, vsugerovávám si bolest břicha a jiný podobný nesmysly a při každým otočení čekám že mi prdne voda. Fakt na palici. Za chvíli razím na tu KO, tak držte palce, jsem zvědavá co se dozvíme.

busti, mamino, vítej doma x-) pozdravuj malou a už se těšíme na fotky a informace 😉 😉
zvizatinka
3. říj 2008
Dobre ranko 🙂

Hani, tak drzim palce 😉 pak podej hlaseni x-)

Ilci, pekna postylecka x-) My uz ji budeme mit o vikendu aspon sundanou z pudy - doufam :-N

Busti, tak Te vitam, maminko x-) i s malinkou 🙂 a tesim se na dalsi zpravicky o vas 😉
ilci
3. říj 2008
vrani, ty chceš fakt už rodit, co 😉
tak uvidíš, co ti řeknou, třeba už se to chystá

zviz, tož zatím je sktomně vybavená, ale mám v plánu kolotoč a jiné serepetičky jako dárky k vánocům apod. 😉
a nějaké plyšáky čekají ještě na praní
zvizatinka
3. říj 2008
Byla jsem na kontrole u maliru 😉

Ilci, tak to se tesim na kompletni vybavicku postylky 🙂
Tu nasi uvidite asi az s mimcem - i kdyz mozna ji stihnu jeste pripravit... nechci ji povlikat do doby, nez namontuji dvere, preci jen to jeste bude trosku bordylek... 😉
zvizatinka
3. říj 2008
Tak a jdu pect babovku 🙂
ilci
3. říj 2008
zviz, tož já si myslím, že naše bude komplet taky až s mimčem 😉

a co malíři? makaj podle plánu? 😉
zvizatinka
3. říj 2008
Jojo, makaj 😉 Ted maluji loznici x-) jeste pokojik, pak jeste druhou vrstvu na chodbe az dolu ke vchodu a je to 😉
ilci
3. říj 2008
no vida, tak už je to na spadnutí 😉
ilci
3. říj 2008
ať se bábovka povede
zvizatinka
3. říj 2008
Ilco, no jeste ani ne :-N musime pockat, az poradne proschne sterka v loznici, aby se mohl polozit koberec - manza ho chtel polozit uz dneska, ale jeste to nevypada 😞 tak mam zas po nalade 😞 musim hodne topit, aby to uschlo, nez prijede z prace :-N tak hezky jsme to meli naplanovany... njn, co muzu delat, sterka nam nepreje 😃
zvizatinka
3. říj 2008
Tak a jdu na to peceni, az bude v troube, tak se zas objevim 🙂
ilci
3. říj 2008
zviz, aha, tak to jo
zas ať to máte pořádně proschlé a nedělá vám to pak neplechu
fimautor
3. říj 2008
Ahoj kočky. 🙂 Zdravím hlavně naši první (?) maminu. 😉

Byla jsem včera na té poradně a pořád nic, jen jsem měla trochu vyšší tlak. Tak teď sháním tlakoměr, abych se měřila i doma. Asi se Dr. bojí preeklampsie, jinak nevím. Srdíčko bylo ukázkové, tak aspoň že tak. Ale podvozek mě včera bolel pekelně celej den. 😢 Tak snad to dneska bude lepší. Jo a samo, že po příchodu domů jsem okamžitě odpadla na skoro 3 hodiny do postele.... :-p 😃
zvizatinka
3. říj 2008
Ahoj Fim,
tak hlavne ze je mimi OK 😉 trochu vyssi tlak je kolik?
Mne spodek boli, kdyz dlouho sedim v jedny poloze...
Fimi a jak to mas s tim cukrem? Jeste jsi porad na tej diete??

Ilus, no prave... aby to pod tim jeste nezplesnivelo :-|
vrana
3. říj 2008
čau holky ]-(
zvizatinka
3. říj 2008
Vcera vecir mne zase trosku pobolivalo brisko a pak i celou noc... jako fakt jenom maloucko... se to tam asi roztahuje nebo co =-)

Začni psát odpověď...

Odešli