• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Hani, co je?? Jak jste dopadly?????? :wink:
3. říj 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zviz: 135/90 myslím - že je to prý hraniční a radši bych se měla měřit. Ale možná to bylo en tou únavou z noci. :wink: Já se teda nějak extra nestresuju, ale když řekla měřit, tak sháním tlakoměr, abych měřila. :wink:

Tak jak vrani? Tipuju, že asi nic....proto ten xichtík, ne?
3. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vo** ani mi nemluvte...

Porod pro změnu nikde. Zeptala jsem se na odhad váhy, paní doktorka moc ochotná a nasadila tragický výraz a říká: No bude větší, to asi víte že jo... No tak 3,90, ale počítejte odchylku až 0,5 kila. Přibírat může až 300 g týdně, tak omezte sladký a ovoce jen na dopoledne, přílohy skoro vůbec...

Pak mi taky sestry naměřili vyšší tlak 130/90, takže mi ho pak přeměřovali, to už bylo ok 130/80 a jali se mi nabrat krev na jaterní testy, dvě sestry umělkyně, mi jí nabírali 20 miinut! Mám pět vpichů na různejch místech jako feťák, nejvic to bolí na zápěstí levý ruky...

Pak jsem se taky zeptala, když by se to nepovedlo do termínu, jak dlouho nechávaj přenášet, tak mi řekla že 14 dní... No tak to na mě šli mrákoty, páč tímhle stylem bysme měli asi tak 5 kilo.
3. říj 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jooo a tu dietu bych měla držet až do porodu. Ale když jsem viděla tu jejich rekaci - spolupráci v porodnici, tak ji silně zanedbávám. Třeba včera ráno jsem tu sežrala u PC balíček věnečků - je fakt, že jsem to udělala za dobu diety poprvé a včera jsem to potřebovala jako sůl..... Už se mooooc těším, až se budu moct sprasit bez výčitek. :slight_smile:
3. říj 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je radost, co? A jak se jinak Hani cítíš? Chceš ten porod spíš z nedočkavosti nebo už taky sotva lezeš apod?
3. říj 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, ty jo, necítím vůbec nic, je mi pořád stejně, takže vlastně asi dobře. Spíš mě to odrovnává psychicky + teď jak mi řekli tu váhu. Jako představa že budu rodit 4 a víc kilový dítě mě fakt nebere. Totéž to přenášení, když si vezmu, že bych ode dneška mohla bejt těhotná ještě 3 týdny, tak si asi hodim mašli. :frowning2: V noci se fakt budím, koukám na hodiny a přemýšlím, jestli mi zrovna něco je nebo není. Pak mě rozčilujou věčný dotazy, jestli už.
3. říj 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak za ty dotazy bych vraždila už teď. A to mám opradvu ještě čas. :angry: A doma máš už všechno hotový? Že by ses zabavila? Já jsem měla takovou radsot, že už je to taknějak připravený a machrovala, že už může vylízt a pak mě v noci mrzelo, když jsem myslela, že prdla voda, že ještě nemám tohle a tamto..... A přijdeš tak na jiný myšlenky. :confused:
3. říj 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak prijed na vikend k nam - muzes myt okna, vytirat, stirat schody - furt budes behat nahoru dolu :grinning: a porod je zarucen :grinning:
3. říj 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak s tou váho jsou taky borci - u cukrovkářek je hlídaj kvůli váze a pak je nechají na konci jen tak bez kontroly - žádnej utz, nic. Prostě nástup 3 dny před termínem - to toho vytrhnou.... a jinak by tedy nechaly to 5 kg dítě rodit spontánně, jo? Nějaký divný. :frowning2:
3. říj 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já to původně chtěla Hanče navrhnout taky, ale ona má přeci zaracha. :grinning:
Tak si udělejte s manžou pěknej víkend - výlet k utahání a večer se doražte sexíkem. :sunglasses:
3. říj 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě že připravený všechno mám. Asi začneme pokoušet náhodu a na víkend si prostě zařídím akční program, jako abysme museli jet třeba z chalupy nebo tak. Prostě nebudu sedět doma a čekat, potřebuju přijít na jiný myšlenky.
3. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, to neni spatnej napad :wink: Ja Ti to jen schvaluju :slight_smile: Treba to zabere a bude Kaja venku...
Jsem zvedava, kolik bude nakonec vazit :sweat_smile:
3. říj 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, Ty mas vlastne termin presne za tyden, vid? :slight_smile: No, tak to uz pokousejte nahodu o 106 :grinning:
3. říj 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jani, to já taky...mě vám to tak sebralo. Já nechci aby byla obřík.

jo jinak mudra fakt doporučuje ten sex...tak nevím no, asi holt odteď budeme muset šu... denně :confused:
3. říj 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani :grinning: jo a minimalne 3x denne :grinning:
3. říj 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, to mě zabije. :confounded: Asi budu posílat MM s kelímkem jinam a pak jenom odevzdá produkt, nebo já nevim.
3. říj 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já právě plánovala na víkend, že bychom si s mnažou ještě naposledy v klidu zašli na véču pak si udělali romantiku. Jenže bohužel máme zase nabitý program jinak a navíc bych si to tulení nedovedla po včerejšku představit. Tak jentak zlehka zatím vezmu ta okna a romantiku mám slíbenou na příští víkend. teda aspoň véču. Tulení asi bude nejdřív na vánoce. :unamused: :grinning:
3. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: Chapu :pensive:
Ja uz si tak odvykla, ze kdyz uz neco je, tak je to jak poprvy, coz teda neni moc prijemny :unamused: ale ono to u tech tchanovcu proste nejde - blba postel, unava, ted jak dodelavame ten byt, tak neni ani nalada... ja stejne hned vytuhnu :rolling_eyes: uz se tesim domu, doufam, ze jeste stihnu svoji postylku, nez pojedem do porodky :slight_smile:
3. říj 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, to je predstava, co... az na Vanoce :sweat_smile: no aspon je nejak oslavime :grinning:
3. říj 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, to mě pobavilo, když jsem se někde doslechla, jak jeden pár vyháněl prcka i několikrát denně, ale pak z nich vylezlo, že s ochranou!!! :grinning: Prý se báli, aby nezavlekli ve finále ještě nějakoou infekci. :grinning:
3. říj 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, to mi řekněte jak na to teď mám přestat myslet...docela mě s tou váhou vyděsili...teď mi psala holčina co rodila ve stejný porodnici, že na příjmu jí odhadli 2,80 a malá se narodila 3,30, to je přesně ta půlkilová odchylka, bohužel směrem nahorů :frowning2:
3. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zviz: tak vy zatím vyhánět ani nechcete, ne?

Jinak s obříkem to chápu - taky závidím holkám od nás, co mají ty malinkatý princezničky o tři týdny dřív. Jsem úplně zelená závistí. :dizzy_face:
3. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zviz: tak já si už pomalu zvykla - jestli my se za celé těhu tulili tak 4x.... a to jsem musela být iniciativní já, pže manža se bojí, aby malýmu nějak neublížil. Posledně se zkusil vymluvit, že nemá nic načteno. :grinning: To ho pak nejdřív musím uklidnit a pak teprv něco je. A to pak už zase není ono. :unamused:
3. říj 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim tak u nás byl celý těhu opačnej problém, manža by chtěl a já ne. Teď už je to lepší ke konci, jenže to mi zas trochu přijde jak povinnost. No prostě,grrrrrr
3. říj 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - ne, nechcem :slight_smile: ja potrebuju, aby tam jeste chvili zustalo :wink: Az budu jak Vrani, tak budu spokojena :slight_smile: Pac to uz bychom snad meli vsechno zarizeny...

Jinak s tim vyhanenim - to jsi me pobavila... ucinkovalo to??? :sweat_smile:

Vrani, u nas je to ted asi spolecny - nechcem ani jeden :grinning:
3. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam zmizla Ilci? :confused:
3. říj 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě že se divili, že pořád nic...... :grinning:

Ilci už zase něco vyrábí. A já bych měla taky..... :sweat_smile:
3. říj 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska mi na oběd, respektive s obědem přijede babí :slight_smile: Musim to tu trochu poklidit než dorazí.
Tak se na chvíli odmlčím ju?
3. říj 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, jen pekne jdi poklidit, treba to Kaje taky pomuze :wink: :wink: :wink:

Fim, cos chtela delat Ty? Ja vim, zes to tu psala, ale to vis - ta moje pamet :sweat_smile:
3. říj 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já půjdu taky konečně vytvářet hodnoty.... Užijte si víkendík a Hani - ty naplánuj něco akčního. :wink:
3. říj 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek