Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
zvizatinka
3. říj 2008
Tak a zbydu tu sama :-|
To abych sla varit obed... no jeste pockam, az natrou topeni, je tu desnej smradek - sice mi to voni, ale budu asi brzo omamena :-N 😃
fimautor
3. říj 2008
Já včera manžílkovi vyrobila bramborový salát a přírodí řízek, tak mám obídek hotový. 😉 Ale musím tu buchtu a taky bych už měla dodělat ty resty v šití. 😎
zvizatinka
3. říj 2008
Ja uz buchtu mam, ale nemam jidlo... slibila jsem mamce, ze dneska uvarim, aby mel bracha co do tlamicky 🙂 ale budu delat jenom zapeceny nudle s uzenym, to je rychlovka.. testoviny uz mam vareny 😉
fimautor
3. říj 2008
A jakou jsi pekla? Já asi udělám ovocný koláč s drobenkou...... nic lepšího mě nenapadá. :-|
zvizatinka
3. říj 2008
Pekla jsem slehackovou babovku - tu miluju x-)
zvizatinka
3. říj 2008
Hodim Ti recept, jestli chces, je to fakt rychly.. akorat se dyl pece 😉
vrana
3. říj 2008
Tak jsem tu, narychlo jsem poklidila a mám chvíli, než napíše babí, že jí můžu jít naproti... Holky já mám hlad, ale nechci jíst..
vrana
3. říj 2008
A vy tu teď jako nejste jo..
zvizatinka
3. říj 2008
Ja tu jsem, ale hraju FreeCell 😃
zvizatinka
3. říj 2008
Hani, ale neco malyho by sis mela vzit... ja vim, ze nechces jist, aby mala nebyla moc velka :-N ale neco proste spapat musis, neni dobry se trapit hlady 😉
vrana
3. říj 2008
jo ták, tak to tě omlouvá 😃
vrana
3. říj 2008
no jo, když normálně bych to zaplácla rohlíkem nebo něčím, což bych přesně neměla že..
zvizatinka
3. říj 2008
Tak ja nevim, co bys mela snist... krajicek chleba? =-) :-N
zvizatinka
3. říj 2008
suchyho se soli a zapij to vodou, Hani 😉
😃
vrana
3. říj 2008
jo a sůl mám taky omezit víš 😉
zvizatinka
3. říj 2008
Aha, no tak bez soli :-N
]-(
fimautor
3. říj 2008
Zviz: bábovku jsem pekkla posledně. Už by to vypadalo, že nic jinýho ani neumím. 😃

Vrani: já si třeba dopřávám chleba s bylinovým almette nebo lučinou. 😉 A k tomu hrnek mlíka - taky zasytí. 😉
vrana
3. říj 2008
no mlíko bych si asi dát mohla. ty jo, to do toho porodu asi umřu hlady =-)
zvizatinka
3. říj 2008
Fim, tak to jo 😉 To je jasny, ze musis neco jinyho.. 🙂
Zitra me ceka strudlik 🙂 a vareni obeda, pac ja jim tam pri uklidu budu prd platna - uz by nas tam bylo moc 🙂 tak budu varit a pect 😎
vrana
3. říj 2008
no mňam, taková bábovička nebo štrúdlík, vy mi teda děláte chutě ženský. Ty jo to zápěstí začíná bolet jak čert, zpropadená sestra. ]-(
vrana
3. říj 2008
Tak babi už jde, loučím se 😉
zvizatinka
3. říj 2008
Vrani, me jednou taky takhle pri odberu zridili :-N sestricka u obvodaka mi brala krev, trasly se ji ruce (ona je takova zvlastni - jeste si u toho tak mrmla vzdycky 😃), na jedny ruce mi prdla zila - takze konecna a na druhy se trefila, ale tak mi tam tou jehlou mlela, ze jsem mela obe ruce jak nejvetsi fetak v Budejcich 😃 a pak to bolelo jak prase :-| ]-(
zvizatinka
3. říj 2008
Tak si to spolu uzijte 🙂 paaaaa
ilci
3. říj 2008
jsem dělala na kalendáři a nešlo se mi zároveň přihlásit na Koníka 😉

vrani, tož ty máš teda zážitky
pokud mě v pondělí odhadovali 3,5kg, tak za týden v pondělí už budem taky na odhadu 3,8 a to jako fakt žeru furt sladký, takže to bude obříček 😃
ilci
3. říj 2008
tak jste mě navnadili a už mám koláč v troubě - pro změnu z margotky
ale mám jinak dneska nějakou lenoru, nic se mi nechce 😉
zvizatinka
3. říj 2008
Ja to z ty margotky jeste nikdy nedelala... je dobrej? 🙂Asi jo, jinak byste ho nepekly, co? 😃

Testoviny uz se mi pecou, za chvili je zaleju vajickem a pojedu do mesta - ale to az tak po druhy hodine =-)
ilci
3. říj 2008
je to dobrý, jen tam dávám míň cukru a jenom klasickou čoko polevu, nebo v létě i bez polevy
zvizatinka
3. říj 2008
Tak ja se prozatim loucim, jdu dodelat obed a pripravit se na jizdu do mesta - zrovna zacalo lejt jak z konve ]-(
vrana
3. říj 2008
Ahoj kočky,
tak už jsem po návštěvě babí, po vyzvednutí MM z práce a dokonce nákupu. Jsem se jako rozhodla, že s tím jídlem to nebudu nijak extra přehánět, prostě obecně omezim sladký, nebudu ho jíst večer a peivo k snídani budu střídat třeba s jogurtama. Ale jako že bych vynechala i ty přílohy jak říkala, to asi neee.

No a taky jsem přemýšlela, co když jsem ji blbě pochopila a ona to myslela tak, že malá má 3,90 už teď...to by mi snad jako řekla a nějak by se to případně řešilo, že jo???
vrana
4. říj 2008
Dobré ráno, zdravím o víkendu po docela fajn noci. Źádný hlídání, ani čůrání, prostě nic a vstávando před 15 minutama 😉 . Jinak jsme ok, jen se tu dnes nebudu moc vyskytovat, tak abyste se nebály 😉

Krásný den všem!

Začni psát odpověď...

Odešli