• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Tak a zbydu tu sama :unamused:
To abych sla varit obed... no jeste pockam, az natrou topeni, je tu desnej smradek - sice mi to voni, ale budu asi brzo omamena :sweat_smile: :grinning:
3. říj 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já včera manžílkovi vyrobila bramborový salát a přírodí řízek, tak mám obídek hotový. :wink: Ale musím tu buchtu a taky bych už měla dodělat ty resty v šití. :sunglasses:
3. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz buchtu mam, ale nemam jidlo... slibila jsem mamce, ze dneska uvarim, aby mel bracha co do tlamicky :slight_smile: ale budu delat jenom zapeceny nudle s uzenym, to je rychlovka.. testoviny uz mam vareny :wink:
3. říj 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jakou jsi pekla? Já asi udělám ovocný koláč s drobenkou...... nic lepšího mě nenapadá. :unamused:
3. říj 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekla jsem slehackovou babovku - tu miluju :dizzy_face:
3. říj 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodim Ti recept, jestli chces, je to fakt rychly.. akorat se dyl pece :wink:
3. říj 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu, narychlo jsem poklidila a mám chvíli, než napíše babí, že jí můžu jít naproti... Holky já mám hlad, ale nechci jíst..
3. říj 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vy tu teď jako nejste jo..
3. říj 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tu jsem, ale hraju FreeCell :grinning:
3. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, ale neco malyho by sis mela vzit... ja vim, ze nechces jist, aby mala nebyla moc velka :sweat_smile: ale neco proste spapat musis, neni dobry se trapit hlady :wink:
3. říj 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ták, tak to tě omlouvá :grinning:
3. říj 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, když normálně bych to zaplácla rohlíkem nebo něčím, což bych přesně neměla že..
3. říj 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja nevim, co bys mela snist... krajicek chleba? :confused: :sweat_smile:
3. říj 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
suchyho se soli a zapij to vodou, Hani :wink:
:grinning:
3. říj 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a sůl mám taky omezit víš :wink:
3. říj 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no tak bez soli :sweat_smile:
:angry:
3. říj 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zviz: bábovku jsem pekkla posledně. Už by to vypadalo, že nic jinýho ani neumím. :grinning:

Vrani: já si třeba dopřávám chleba s bylinovým almette nebo lučinou. :wink: A k tomu hrnek mlíka - taky zasytí. :wink:
3. říj 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mlíko bych si asi dát mohla. ty jo, to do toho porodu asi umřu hlady :confused:
3. říj 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, tak to jo :wink: To je jasny, ze musis neco jinyho.. :slight_smile:
Zitra me ceka strudlik :slight_smile: a vareni obeda, pac ja jim tam pri uklidu budu prd platna - uz by nas tam bylo moc :slight_smile: tak budu varit a pect :sunglasses:
3. říj 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mňam, taková bábovička nebo štrúdlík, vy mi teda děláte chutě ženský. Ty jo to zápěstí začíná bolet jak čert, zpropadená sestra. :angry:
3. říj 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak babi už jde, loučím se :wink:
3. říj 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, me jednou taky takhle pri odberu zridili :sweat_smile: sestricka u obvodaka mi brala krev, trasly se ji ruce (ona je takova zvlastni - jeste si u toho tak mrmla vzdycky :grinning:), na jedny ruce mi prdla zila - takze konecna a na druhy se trefila, ale tak mi tam tou jehlou mlela, ze jsem mela obe ruce jak nejvetsi fetak v Budejcich :grinning: a pak to bolelo jak prase :unamused: :angry:
3. říj 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to spolu uzijte :slight_smile: paaaaa
3. říj 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem dělala na kalendáři a nešlo se mi zároveň přihlásit na Koníka :wink:

vrani, tož ty máš teda zážitky
pokud mě v pondělí odhadovali 3,5kg, tak za týden v pondělí už budem taky na odhadu 3,8 a to jako fakt žeru furt sladký, takže to bude obříček :grinning:
3. říj 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jste mě navnadili a už mám koláč v troubě - pro změnu z margotky
ale mám jinak dneska nějakou lenoru, nic se mi nechce :wink:
3. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to z ty margotky jeste nikdy nedelala... je dobrej? :slight_smile:Asi jo, jinak byste ho nepekly, co? :grinning:

Testoviny uz se mi pecou, za chvili je zaleju vajickem a pojedu do mesta - ale to az tak po druhy hodine :confused:
3. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to dobrý, jen tam dávám míň cukru a jenom klasickou čoko polevu, nebo v létě i bez polevy
3. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se prozatim loucim, jdu dodelat obed a pripravit se na jizdu do mesta - zrovna zacalo lejt jak z konve :angry:
3. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
tak už jsem po návštěvě babí, po vyzvednutí MM z práce a dokonce nákupu. Jsem se jako rozhodla, že s tím jídlem to nebudu nijak extra přehánět, prostě obecně omezim sladký, nebudu ho jíst večer a peivo k snídani budu střídat třeba s jogurtama. Ale jako že bych vynechala i ty přílohy jak říkala, to asi neee.

No a taky jsem přemýšlela, co když jsem ji blbě pochopila a ona to myslela tak, že malá má 3,90 už teď...to by mi snad jako řekla a nějak by se to případně řešilo, že jo???
3. říj 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, zdravím o víkendu po docela fajn noci. Źádný hlídání, ani čůrání, prostě nic a vstávando před 15 minutama :wink: . Jinak jsme ok, jen se tu dnes nebudu moc vyskytovat, tak abyste se nebály :wink:

Krásný den všem!
4. říj 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek