• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ahojky, pořád mi padá net, takže se sem nedostanu :angry:
tak zkusím jen stručně nahlásit, co a jak, teda jestli se mi to odešle...
kontrola u dr. ok, odhad taky 3,9, akorát nevím, jestli už teď nebo k porodu :sweat_smile: , streptokok negativní, čípek zavřený, nesmím přenášet, takže pokud to nebude do termínu, budou nejspíš vyvolávat, jo a asi mě nechají zkusit porodit normálně, jestli to půjde... chytla jsem někde hroznou virozu, tak doufám, že malá počká, než se z toho vyležím... :pensive:
4. říj 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baji, tak to koukám, že to máš skoro stejný jako já :slight_smile: Tak jestli ona paní doktorka k těm 3,90 netíhne :grinning: Uvidíme, jestli se dostanu na příští kontrolu (jakože snad ne), tak se zase zeptám, na kolik to vypadá a tentokrát je zmáčknu jestli jako současná váha nebo odhad k porodu. Ale u tebe to bude asi odhad k porodu ne, je nesmysl, abyste měli skoro 3 týdny před TP už téměř 4 kila..to by tě nenechali.
4. říj 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mě říkaly současnou váhu
s tím, že podle toho, kdy porodím, prcek ještě nabere :wink:
jinak tu chčije a chčije, takže snad zas aspoň zamalujem kousek bytu :grinning:
4. říj 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teprve dnes jsem objevila tuto diskuzi, tak snad nevadí, že se přidám do již zaběhnutého :wink: jsem na tom podobně jako vy, termín příští pátek, ale zatím to nevypadá, tak uvidíme, jestli se to podaří nebo jestli budu přenášet - to bych teda moc nechtěla. :confounded: kamarádka měla termín 13/10 a předevčírem se malý narodil - fakt tiše závidím :rolling_eyes:
4. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, no to je právě nějaký celý divný, před 14 dny tam byla jiná dr. a ta doslova řekla, v termínu porodu kolem 3,5. No fakt těžko říct. Příště je když tak zmáčknu narovinu jak to jako myslej :grinning:
U vás prší jo? Tady je nádherně a 15°.

Ahoj aglo, vítej mezi námi :slight_smile:. Odkud jsi z prahy?
4. říj 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vrani, jo jo z Prahy - nyní Praha 4 . podle čeho vám řekli tu váhu? podle UTZ? já vůbec nic nevim, protože UTZ mi dělali naposledy kdysi dávno a teď mi už asi žádný dělat nebudou, tak vůbec nevim, co mám čekat :angry:
4. říj 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aglo, vítej
utz mi dělali v poradně v porodnici

vrani, jj, 9st. a je hnusně
4. říj 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
v úterý jdú na kontrolu, tak se asi zkusím zeptat, jestli nebudou ještě dělat ultrazvuk, že ani nevím, jak to vypadá s váhou - jestli to budou 4 kg, tak mě omejou :slight_smile:
4. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aglo vidíš, tak to jsme skoro sousedky, já jsem z hájů :slight_smile: a kde budeš rodit? Jestli máš TP příští pátek, tak to už taky chodíš na kontroly do porodnice ne? My s baji chodíme do Krče a tam nenatáčí monitor, ale každou kontrolu dělají utz, kde kontrolují stav miminka, pupečník, srdíčko atd. Váhu asi standardně neodhadují, nebo jak kdo, ty doktoři se tam hodně střídají. Minule mi to neřekl a včera jsem paní dr. požádala, tak mi to řekla.
4. říj 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, já budu rodit na Bulovce. v 15. týdnu jsem se chtěla registrovat - jsem to vyčetla někde na netu, že až v 15. týdnu, ale všechno okolo bylo plné - Apolinář, Podolí i Krč, takže jsem skončila na Bulovce. tam zase pro změnu natáčí monitor a ultrazvuk nedělají - tedy aspoň mně ho nedělali, tak se v úterý zeptám, jestli budou váhu nějak řešit nebo jestli budu rodit, aniž bychom něco věděli. :slight_smile: no ale jak jsem psala - k porodu to prý zatím vůbec nevypadá, takže asi budu počítat s větším mimi :sweat_smile:
4. říj 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož mě dělají všechno - monitory, utz, odhad váhy (potvrzení pohlaví :wink: )
4. říj 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agla - Bulovka je super. Já můžu jen chválit. Zařízení (hlavně WC) sice trochu zastaralé, ale doktoři i sestřičky opravdu super! :wink:
4. říj 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, porodu se nebojte, já už bych klidně rodila znovu :grinning: Ale je pravda, že je Kiki maličká, mít 4kg, tak bych možná mluvila jinak. :confused:

Jinak vůbec nestíhám, malá se budí pravidelně co 2 hodiny i v noci, tak si asi umíte představit, jak jsem vyspalá :rolling_eyes:

Manžel je zlatíčko strašně pomáhá, chválím ho kudy chodím.

No nic, zase mizím. Škoda, že tu nemůžu pobýt dýl. :frowning2:

Holky držte se, vše zvládnete, uvidíte :wink:
4. říj 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti! mamino! Tak to je dobře, že manílek pomáhá. Já plánuju toho mýho taky zapřáhnout. I když je to moje zlatíčko i teď, což pak potom - to ho budu chválit 24 hodin denně. :dizzy_face:
Nezapomeň taky někdy aktualizovat album a hodit fotečky malé. :wink:
4. říj 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se hlásím. U nás změna, dneska mám pocit že se malá přestěhovala zase o kus níž, pěkně tlačí a a způsobila mi zbrusu nový mega hemík. Si nedokážete snad ani představit, sedět téměř nemožný, chodit jakbysmet. A onějakém vyhánění s MM nemůže být ani řeč. V zoufalství jsem vytáhla Faktu mast co máme doma a doufám že brzo zabere. Popravdě s tímhle jít teď rodit, tak mě asi klepne. :confounded: :confounded:

No nic, jdu chrupat, třeba se to přes noc zlepší.
4. říj 2008 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
vrani, včera jsem byla taky jakási vyfluslá, tak jsem si říkala, snad nebudem brzo rodit
no prcek je fakt hodnej, sice se v noci děsně mlel a pak jsem měla poslíky, ale jinak fajn
tak jsem zvědavá, co mi řeknou zítra v poradně :wink:
5. říj 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, až teď jsem si všimla, že má bustik Kristýnku v albu
je moooc krásná :wink:
5. říj 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
busti děkujeme za útěchu, snad to nějak půjde, jen už aby to bylo... :sweat_smile: Kristýnka je fakt krásná :dizzy_face: Už ji máme v albu tu i v září :wink:

ilci, holt už se nám to třeba taky chystá no. Včera když jsme byli u tchánovců tak jsem měla pocit že mám břicho až u kolen a tak hrozně mě tlačilo, že mi nakonec pomohlo jen to, že jsem seděla na balónu a houpala se. Fakt, zlatej míč..
5. říj 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci koukám, že se ti taky zbláznil ten baby sticker, máš tam 358 days to go, to bys asi nechtěla viď? :grinning:
5. říj 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě dělá chůze problém delší dobu, tak už furt jenom sedím u kompu
když chodím, tak prcek fakt děsně tlačí
5. říj 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chodit já jakž takž můžu, pomalu, ale jo no. Akorát teď mě prudí ten včerejší hemouš, je fakt hrozně nepříjemnej, takže spíš než to že nerodím mi teď vadí on.
5. říj 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

V rychlosti zdravim, delame na byte :wink: Uz mame polozeny koberec v loznici, dneska se bude skladat nabytek a sundame postylku z pudy :dizzy_face: Tak se to aspon trosku hne :slight_smile: a v patek - az budou namontovany dvere - uz chci spat doma :grinning:

Jinac novyho nic, bricho uz druhej den v pohode, zadny bolenicko, nic... spis me boli zada a nohy z toho stani u drezu :sweat_smile:

Tak se tu mejte, ja jdu zas neco delat :wink:

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: a s rozenim na me pockejte - jako az budu online :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska bylo fakt krásně podzimně
akorát já teda nikam nedojde, furt musím sedět, to dítě ze mě fakt asi vypadne :grinning: furt mám takový nepříjemný pocit
jinak mě MM dneska dostal - prý : doufám, že se prcek narodí někdy v rozumnou denní dobu a ne ve tři ráno, ať tam neponocuju a můžu se vyspat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tak dneska ta poradna, to jsme zvědavá, co nového
zas tam ztvrdnu celé dopoledne, ale dneska už jsem na to připravená - občerstvení a knížka je v tašce :grinning:
6. říj 2008 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak jsem volala na výsledky z krve, dle sestry zvýšená kyselina močová, ale dle dr. je to v pořádku a kontrola zase ve čtvrtek....

ilci držím palce a pak se zahlaš :slight_smile:
6. říj 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky. Tak my včera taky špekulovali, kdy by to bylo nejlepší - ale vybírali jsme jen den, hodina je nám celkem jedno.... I když každý večer uléhám a říkám si, že bych se ráda trochu prospala po náročném dni. :grinning: Tak nejdřív ve 4 ráno.... :wink:
U nás je hnusně podzimně, slibovali babí léto a já kvůli tomu odložila ta okna. Tak dneska tomu dávám šanci, budu ještě šít, ale zítra by už zase mohlo být hezky. Jinak se to u nás taky krásně vybravuje - podzim mám ráda - když mám co teplého na sebe a nemusím právě mýt ta okna. :grinning:
Il: tak dej určo vědět, jak jsi dopadla. Třeba si tě tam rovnou nechají, když už chce Cipísek tak moc vypadnout. :dizzy_face:
Mně včera večer několikrát tak rejplo v pipce, že jsem myslela, jestli už nerodim. Tak jsem se zas celou noc pozorovala a stálo to spaní za starou bačkoru. Jinak od včera měřím tlak na půjčeným tlakoměru a nevím, jestli já jsem tatar neobo ten tlakoměr měří blbě nebo mám ten tlak opravdu takovej..... tak to je stejně měření za všechny prachy. :sweat_smile:
6. říj 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste kdóooooooo? :wink:
6. říj 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já tady závislákuju na kartách a říkám si, že už OPRAVDU poslední hra a jdu na ten závěs. :grinning:
6. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já visím v diskuzích taky už jen na chvilku a jdu přece do vany a žehlit :grinning:
6. říj 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já už taky vážně jdu něco dělat. Odpoledne přijde mamka, tak ať ji můžu oslnit svojí šikovností. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jenže u nás je tak hnusně spavo, že se mi nechce vůbec nic dělat. :rolling_eyes: Max tak zalízt do postele a to se mi zas blbě leží... :sweat_smile:
6. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek