• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ahoj holky :slight_smile:

Jsem tu jen na skok :sweat_smile: dneska me ceka prendavani veci do skrine, ted jeste musim dojet na postu zaplatit slozenky a pak ten uklid... ne ze by se mi chtelo, dneska je to pocasi takovy spaci :pensive: ale zitra by pry melo byt zas pekne :wink:

vodak nam prijde az ve stredu, tak jsem zvedava, jak to zmaknou rychle, pac v jednu mam byt u dr. ... no, kdyztak je tu budu muset nechat samotne :confused:
6. říj 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no těprsk, zviz, že se taky ukážeš...skoro jsem čekala zprávu že rodíš, ty jo. :confused:
6. říj 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani :sweat_smile: vzdyt jsem sem vcera v rychlosti psala, ze nerodim :grinning:
Ja nestiham, v sobotu jsme uklizeli kuchyn - to byl teda bordel, koupelnu a castecne loznici... odpo prijel MM, ze polozi koberec - a ejhle - koberec malej :unamused: v tu chvili jsem myslela, ze budu vrazdit :grinning:, ale asi to byl osud - byli jsme koupit jinej a ten je o hooooodne hezci a krasne tam vypada :dizzy_face:
6. říj 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo...no o víkendu tu bylo docela mrtvo. Koukala jsi na kiki od bustika? Je krásná :dizzy_face:
6. říj 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a vcera skladal MM skrin a postel, ja prala potahy na matrace, douklizela jsem lednici, mrazak a takovy kravovinky... :wink: a odpo jsme jeli do Makra, pak jsme si museli sednout s tchanovcema - tchan mel narozky :wink: takze jsme meli takovej dost pestrej vikend :grinning:

A co vy? Byli jste nekde na vyhanecim vylete???? :wink: :grinning:
6. říj 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, ted na ni koukam :dizzy_face:
Mysicka malinka :slight_smile:
6. říj 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz nebyli, v so jsme slavili tchýniny narozeniny, v neděli jsme se byli akorát projít, jinak jsme čučeli na Dr. House :dizzy_face: Vyhánění nešlo ani sexem ani chozením, páč se mi zjevil obří hemouš a to bych asi umřela. Teď už to vypadá že je snad na ústupu, tak snad se zase trochu pohneme..
6. říj 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a v pátek mi přišly ty vánoční oblečky, jsou nádherný, jen ten se sněhulákem nám asi nebude, je hodně pidi midi :confused:
6. říj 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ten hemous :sweat_smile: no to je blby :angry:
A jeste teda vubec nic, zadny boleni briska nebo tak neco? To mi nerikej... :angry:
Kajoooooooooooooooooooo, uz se konecne prestan schovavat!!! Nebo Ti da teta Jani na zadek!!! :sunglasses: :grinning:
6. říj 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se mas, mne neprisel jeste ani jeden oblecek, co jsem koupila... ale tenhle tyden uz by to dorazit mohlo :dizzy_face: se nemuzu dockat :slight_smile:
6. říj 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, holky, chte nechte se musim rozloucit.. :frowning2: mam tu spooooooooooustu prace :confounded:

Odpo se mozna jeste ukazu :wink:
6. říj 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jinak nic, žádný bolesti, prostě nic.

Tak pa, třeba už konečně dolezu do tý vany a pak k žehlicímu prknu :grinning:
6. říj 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, vanu zkus :wink: pekne teplouckou, treba se to zacne rozjizdet :slight_smile:
6. říj 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
tak dneska jsem kysla v porodce 2,5 hodiny, fakt děs
byla tam jiná dr., vyšetření celkem bolelo a prý je nález stejný jako před týdnem
průtoky dobré a tím jsme jako skončily a nazdar za týden :grinning:
tož ta minulá dr. byla sdílnější
jinak mám furt skříplej ten nerv, sotva jsem se doplazila domů, fakt pajdám jak trefená husa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nám tu ráno svítilo sluníčko a pak ten šok, vylezu ven a tmavo
chtěla jsem jít cestou domů kolem Bečvy, že si jako nafotím podzimní krajinu, stromy už jsou krásně zbarvené a prd
tak snad příště
6. říj 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, zkouším denně večer :slight_smile:

ilci, ach ti doktoři co...
6. říj 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, právě se bojím, jestli se prcek nějak nezasekl a já pak ještě nepřenášela
tahle dr. byla jakási mlaďounká, já bych jí tipla tak 18 :grinning:
tak snad mě zkontrolovala dobře :wink:
6. říj 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu zas... musim pockat na manzu, az prijde z prace... samotnou me to nebavi :sweat_smile: neco jsem prebrala, neco uz povesila do skrine a neco musime zlikvidovat - mame tech veci nejak moc a vsechno nenosime, tak je zbytecny, aby to viselo ve skrini :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne zviz to neznám, jdu to prozkoumat...

já bych si měla udělat něco k obědu a vůůůbec nevim co :confused:
6. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak jako podle tohohle je to chlapeček..
6. říj 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nam to vychazi :dizzy_face: uvidime...
6. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám že u nás se to plete.
6. říj 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani :grinning: urcite jo... nic neni 100% :wink: spouste holkam to taky nevyslo :wink:
6. říj 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem hodila aktualni fotky na Strechu - jen tak pro zajimavost, jak to u nas vypada LIVE :sweat_smile:
6. říj 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to asi zjistila hodne "brzo", co:sweat_smile:
Malinka je krasna :slight_smile: ja uz ci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: ale ted hned jeste ne :grinning:
6. říj 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jdu na obidek, pak si asi schrupnu a pockam na toho manzu :slight_smile:

Zatim packo :dizzy_face:
6. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused:
Co to? Nikde nikdo... :confused:

Uz rodite??????????????????????? :grinning:
6. říj 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tož samo :grinning: :grinning:
6. říj 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuš, kuk :slight_smile:
6. říj 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí