• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Já se na zkoušky učila vždycky na poslední chvíli, vždycky jsem si nadávala a vždycyk to nějak dopadlo. je fakt, že jak už je pak člověku všechno jedno, hlavně když jsem věděla, že si za to můžu sama, tak se mi ty zkoušky pak mnohem líp snášely a dělaly. Až ze mě občas kamarádky šílely, jak můžu být tak nad věcí. :grinning:
24. čer 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, bude mi 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na "stará kolena" jsem se vrátila do školy, mám za sebou ekonomku, tu jsem končila 2002 a po pěti letech se mi začlo stýskat po škole - dostala jsem se na psychologii a je to můj velký koníček, takže se to studuje úplně jinak :wink: navíc jsou tam super lidi, je to celý takový rodinný, úplně něco jiného než ta fabrika na inži (VŠE) - tu jsem taky lepila, jak se dalo, teď je to jiny, teď mě to fakt ba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
běžím domů, papa :slight_smile:
24. čer 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, my teď na Ústí prožíváme porod jedné maminky - ještě to nemá chudák za sebou a úplně jsem se rozněžnila, jak bych už chtěla, aby byl říjen. :dizzy_face: Jsem zas nějaká nedočkavá. :grinning:
24. čer 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, já jsem někdy taky nedočkavá :wink:
paxi říkám, užij si, holka, ještě klidu

jinak holky-studentky, jste dobré, mě by se už taky nechtělo, já se na promoci vyloženě těšila, že už je s učením konec :grinning:
24. čer 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

holky, tak mě napadlo, půjdete některá do látkovek?
tuším fim o tom uvažovala (co se tak matně pamatuju)

jinak byla jste některá na zátěžovém testu na cukrovku?
asi ne co, páč já už su stařenka, tak musím :wink:
25. čer 2008 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak se hlásím těsně před odchodem na zk...moc jsem tomu nedala, takže to asi bude labůžo :frowning2:

ilci, já jdu na cukrovku v pátek a u nás posílají každou, ne jen "starší" ročníky :wink:
25. čer 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, já jsem nad tím hodně uvažovala, ale pořád nevím. Spíš bych raději praktikovala bezplenkovou metodu, ale na ven pak jednorázovky...

Dneska jdu k Dr, tak jsem zvědavá co je zase nového :slight_smile:

Ilci, ty jdeš na nějakou speciální (těhotenskou) kontrolu k očnímu?
25. čer 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme se dohodli s manžou, že v pátek se půjdeme podívat na kočárek, tak jsem zvědavá, jestli něco vybereme :sweat_smile:
25. čer 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj busti :slight_smile:
25. čer 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana - hodně štěstí
ukaž pupek, třeba to bude v poho a nebudou tě stresovat
takhle chodila na zkoušky kolegyně
ten test na cukrovku mám za týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bustik - jdu, doporučil mi to gyndař, mám 5 dioptrií , tak jestli nemusím na císaře
taky jsem měla v jednom oku opakované záněty, takže se chci radši domluvit, ať se pak něco nestane
25. čer 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, pupek asi nepomůže, jsou to suchaři a je to písemné,navíc pod číselnými kódy a ne pod jmény...no bude to hustý.

oči jsem řešila taky. V 5 mě perovali na šilhavost, měla jsem taky 5 dioptrií, teď už jen 1, bála jsem se aby se mi to po porodu nevrátilo ale dr. mě uklidnil, že je to v pohodě a můžu rodit normálně.
25. čer 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana - tak to je blbý, to ti fakt těhu stav nepomůže
já právě čekám, co mi očař řekne (teď je na dlouhodobé stáži), podle toho si chci zařídit i předporodní kurz - o prázdninách se stejně žádný nepořádá, tak neva, že jdu k očaři až v srpnu
25. čer 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, aha, já mám taky 5 - tak se dneska zeptám u Dr a možná si tam raději taky zajdu...
25. čer 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustik, mě to doporučili hned, jak vypisovali těhu průkazku
ale já čekala, až bude velký utz OK, pak jsem se chtěla objednat a ejhle, očař je za velkou louží :wink:
25. čer 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdar kočky, včera tu bylo celkem mrtvo - asi jste všechny pracovaly nebo šprtaly, že? :grinning:

Ilci: já chci zkusit látkovky v kombinaci s bezplenkovkou, jen na úplný začátek si kooupím pár papírovek. A na cukr jdu přesně za týden. :wink:
25. čer 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim a je někde přehledné povídání o těch látkovkách?
že bych si to nastudovala
25. čer 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilči, já dostala supr prezentaci od Ene, když u mě byla na návštěvě, ale juknu se ti na jedny stránky, jestli tam něco je. Jinak pak v internetovým obchůdku je vždycky ta látkovka popsaná. :wink: A pak bys měla ideální zajít na diskuzi o látkovkvách, tam by ti holky určo taky poradily - i s počáteční výbavou. :wink:
25. čer 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mmm, tak jsem konečně jukla díky tobě na stránky, co jsem si minuký týden uložila k nastudování a zdají se mi fakt dobrý...... chce to se tím probrat. :wink:
http://www.mamaja.cz/scripts/index.php

Jo koukala jsi včera po kočárkách? :confused: :grinning:
25. čer 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, nekoukala,lítala jsem po městě, pak řešila problém se zedníkem, pak tu byli tchánovci, takže jsme musela i trochu uklidit :grinning:
na ten odkaz kouknu, díky
25. čer 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já budu gruntovat dneska. vrací se Zdenda z Brna, tak mám aspoň motivaci. :grinning: Navíc jsem tu včera proseděla celý den a nic neudělala. Talk dneska se musím krotit. :slight_smile:
25. čer 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u Dr v pořádku. Mám +3 kg. Příští týden mám jít na ten cukr a ještě nějaké další vyšetření spojení s mým Rh - faktorem....
25. čer 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustíku, tak to je bezva :wink:
já zatím přibrala taky cca 3kg
jinak jsem dneska zjistila, že taťka je hlídanej na cukr, je těsně na hranici pro diagnozu cukrovka
tak snad budem příští týden OK
25. čer 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAk jen nakukuju u večeře. Celý den jsem byla sice doma, ale je to trochu poznat - uklizeno, vypráno, zasazeno několik kytek, co byly jen ve vodě.... a tak. Odpoledne jsem štrikovala bačkůrky pro holčičku známých a vyráběla další obrázek podle šablon, tak až dodělám, tak nafotím. :wink:

Vy jste zatím nabraly jen 3 kg? :sweat_smile: Tak to já budu jako slon, už teď mám min. +7kg. :astonished: A to už jsem zase pro jistotu týden nelezla na váhu, jinak by mě to asi položilo. :grinning:

Busti : dobré zprávy od Dr jsou vždy super. :wink:
Ilči: my máme s manžou oba v rodině cukrovku, ale nějak se tím nezatěžuju. Snad to ve středu bude dobrý. :wink:
25. čer 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nakukuji. Akorát jsme dorazili domů. Stihli jsme to těsně před tou šílenou buřinou. Jen jsme chvilku čekali u vrat a pak než jsme přeběhli do baráku :sweat_smile: Ale měli jsme to fakt vypočítané, protože manža a bráchové stavili u našich altán a tak jsme rovnou ogrilovali i pár buřtíků a jen co jsme dojedli a začali sklízet, tak začalo pršet.

Fim, no jo, ale zase to mám za jeden měsíc, do konce května jsem nepřibrala prakticky nic - ale to víš, dovolená/zmrzlinka, palačinky a tak - to dělá své :grinning:
25. čer 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek maminky :dizzy_face:

Tak se po delsi dobe hlasim :slight_smile:
Dneska jsem byla na kurzu satkovani a docela dobry :slight_smile: satek si rozhodne koupim :wink: Bylo to fajn, ale vedro tam teda bylo k padnuti, fakt.... :confounded:

Jinak hlasim, kdyz byste chtely objednat neco z ebay (dneska mi dosel balicek asi s 10 vecickama :dizzy_face: nadhernejma!!!) z tohohle obchudku: http://stores.ebay.com/ChildrensClothing4Less_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZQ2d33QQftidZ2QQtZkm
tak mi klidne dejte vedet a ja vam to objednam :slight_smile: maji pekne veci za supr ceny!
25. čer 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, hned tam jdu juknout :wink:
25. čer 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, hlásím se po zkoušce. Nějak jsem to napsala a za 6 týdnů budou výsledky, tak uvidíme. Hlavně že se teď nemusím učit a zítra naposled do práce a pak dovčááááá :grinning: Jinak za 14 dní bych měla mt noťase, tak tu pak budu snad i večer, teď je o PC bitka a vyhrává manža s prací :frowning2:

zviz, doufám že tu někdy budeš, musím tě přes IP vyzpovídat o těch kurzech na nehtíky...
25. čer 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, nemáš návod na bačkůrky? :wink:

vrana, to je maso, čekat na výsledky tak dlouho
kam jedete na dovču?

jinak u nás furt děsné vedro a dusno, snad aspoň v noci zaprší a ochladí se
25. čer 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Busti, jukni, maji tam kraaaaaaaasny veci, fakt :dizzy_face:

Vrani, jj, nekdy tu budu :sweat_smile: ale kdy, to vi cert... Zitra mam kurz, v patek mozna :wink: to mam jenom jedno doplneni a pak musim do prace s listkem na prasule, ale pak bych tu mohla byt :slight_smile:
25. čer 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek