• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
zviz, tož moc mě to neuklidnilo :grinning:
si říkám, kdyby mě to náhodou zítra chytlo, ani se nemám kde osprchovat
leda teda jako otužilec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale nějak to dopadne, třeba tu nakonec budu strašit ještě za týden :grinning:
8. říj 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, ale co by Te to chytalo zitra :sweat_smile: :zipper_mouth:

Teda dneska se tam Spunt mele o 106 :sweat_smile: na to nejsem zvykla :sweat_smile:
8. říj 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak koukám, že jsme tu zatím všechny :wink: Mě občas břicho taky pobolívá, ale že by to byla známka něčeho přicházejícího, to mi ani nepřijde. To je daleko nepříjemnější, jak prťavka dloube úplně dole. A dneska se pěkně mlela v noci. Tak to vypadá, že zítra se na tu kontrolu zase dostanu :angry:
8. říj 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vrani :grinning:
Heled, co Ty vis, co bude zitra... treba uz bude Kaja venku :sweat_smile: Jeste ma dva dny :slight_smile:
8. říj 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo a zrovna zítřejší datum by se mi dost líbilo :grinning:
8. říj 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zitrejsi? Procpak? Neni lepsi toho 10.10.? :slight_smile:
Mne se bude libit jakykoliv datum po 13.10. :grinning:
8. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jakože zítra máš 091008, to je přece hezký ne? Jinak do 11.10. beru cokoliv :grinning:
8. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taaaaaaaaaaaaaaaaak :wink: To by me nenapadlo :sweat_smile:
8. říj 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to víš, ale takovejch hezkejch datumů už bylo....tuhle se MM ráno vzbudil a první co ho napadlo, že by bylo krásné datum 080808 (asi před 14 dny), no a pak mu došlo, že to asi jako nepůjde, když už to datum bylo :grinning:
8. říj 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky. Včera jsem si nestihla koně ani otevřít a dneska mě zdržel nečekaně manža. :wink: Ale jsem taky v celku. Teda to "taky" usuzuju jen podle této stránky - nehce se mi moc dočítat. :sweat_smile: Možná později. :wink:
Byla jsem děsně zvědavá na Hanču, pže se mi dneska o ní zdálo. :sunglasses: A byla jsem pěkně vyděšená, že jsem nevěděla, že čeká paterčata - samé holčičky. :grinning: V tom snu už to měla za sebou, ale jako bonus tam schovanej jako šestej ještě chlapeček. :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem jí ty miminka na jednu stranu záviděla, na druhou stranu vůbec ne.
8. říj 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, to by byl hezkej datum - by se to pekne pamatovalo :slight_smile:
Mne je to celkem fuk, hlavne proste at je to az po tom 13.tym :sweat_smile: snad me Spunt poslechne...

No a co dneska delas? :slight_smile:

Nam uz se montuje zachudek :slight_smile:
8. říj 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mně by se líbilo právě toho 13.10. Trošinku jsem se nechala ovlivnit numerologií a tak by měl prcek do vínku aspoň jednu rovinu - 123. I když teda netuším, co znamená. :grinning:
8. říj 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, včera jsi o nic nepřišla, kůň celej den nefachal... jo tak paterčata, jo, to si děláš srandůůůůů ne????

zviz, dneska hodlám jako pochodovat, takže jen co se rozhodnu že se odlepim od židle se půjdu zušlechtit do vany, pak na nákup. se psem na očkování a buď se půjdu projít, což mě samotnou asi bavit nebude a nebo budu doma uklízet. Jsem si řekla, že kájušu ven moc nepopostrkávám, když furt dřepím na prd.... Taky hodlám zase dneska zařadit schody a večer sex :wink:
8. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - peknej programek :grinning:
Tak ja jdu dneska jenom na tu kontrolu a pak zas budu pekne drepinkovat :slight_smile: az odjedou vodaci, tak uz neco delat budu, ale prepinat se nebudu, to zas neeeeeeee :sweat_smile: radsi... jenom at tam jeste je...

Hoj Fim :slight_smile: Tak ja bych chtela Stirka, ale to se nam asi nepostesti, kdyz zacinaj az od 22.10. :angry: a na numero jsem tedy nekoukala :sweat_smile:
8. říj 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz a kdy jdeš na kontrolu? Koukej pak napsat příznivé info, tí´m myslím, jako že ještě nerodíš!

A vůbec, kde je ilci???
8. říj 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci se nam zas schovala... treba tvori dalsi stranku kalendare... :wink:

Jdu dneska ve 13h. :wink: jsem zvedava, co mi rekne... bricho poboliva, Spunt se tam ruzne steluje a tak... ale pruchodnost krve pupecnikem, velikost mimca ani placentu mi jeste nezkoumal :sweat_smile:
8. říj 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zviz: štíra jsem chtěla hned od začátku, ale s tím jsem se už dávno rozloučila. Tak ať je ta váha aspoň už co nejdřív. Jinak štír snad začíná až po 23. ne? :wink: Budu muset někde dohledat, mám mezery ve vzdělání....

Nám za chvíli DHL doveze topnou tyč do žebříku v kooupelně, tak už to bude i fungovat. :grinning: Tonda bude moct vylízt. Bude mít v koupelně i teplíčko na koupání. :dizzy_face:
8. říj 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen aby už nerodila - když chtěl prcek taktak vypadnout...... je asi nejvíc nařadě. I když je to jen o pocitech.
Já včera umyla dvě okna a měla jsem toho celkem plný kecky. Jinak jsem si na ně pověsila nové závesy a záslonu a je to nyny - mooooc kráááásný. :dizzy_face: Nemůžu se na to vynadívat.
Manža mě pak musel brzdit, ať už přestanu, abychom prej v noci neblbli někde v porodnici. Je chudák nachcípanej, tak toho má plný kecky a asi se chtěl v noci radši vyspat. :grinning: A je fakt, že se to tam nějak přesunulo - od té doby chodím na WC snad každou čtvrthodinu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - ono prave jak kde - nekde pisou 22., jinde 23. :sweat_smile:
8. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak na seznamu štír začíná taky až 24. Jako v novinách. :wink: Ale to už bych byla ráda s Toníkem doma. :slight_smile:
8. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ted jsem dokonce nasla i 24. :sweat_smile: tak to nemame sanci :sweat_smile:

To je taky mozny, ze rodi :sweat_smile: ale ze by to slo tak rychle - to se mi nezda :wink:
8. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, ilci nerodí, normálně teď byla ve III. trimestru :grinning:
8. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani :grinning: Ty spione :grinning:
8. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ji jenom zahlídla :sweat_smile: :zipper_mouth:
8. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
koišky já jdu do tý vany, jinak se odtud fakt nehnu. budu tak za 20 minut, až se budu malovat u PC :wink:
8. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
tož tu průběžně uklízím a chystám se vařit :wink:
8. říj 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teda štír a vyhovuje mě ta váha, tak snad nebudu přenášet do 24.10. :grinning:
MM říkal, že je hezký datum 28.10., takový významný
tak jsem mu řekla, že se zbláznil, to ať si jako nosí pak sám :grinning:
8. říj 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilus, do 24. urcite prenaset nebudes, tim jsem si jista :grinning:

Muj MM by chtel 5kilovyho cvaldu - na to muze taky zapomenout - at si to porodi sam :grinning: Ja chci malinky mimi :dizzy_face:
8. říj 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem právě štír a chtěla bych taky štírečka. :dizzy_face: Zas čekat, až se mi děcko rozhodne, jestli si vezme radši hořčici nebo kečup..... ani neeeeee. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to stejně nezměníme. :grinning:

Holky, já jdu něco dělat. Mám v plánu dneska ušít kapsář na postýlku. Tak mi držte pěsti, ať se na to dá kooukat. :wink:
8. říj 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt chce cvaldu?
my teda neeee :grinning:
8. říj 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek