• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
fim, tak pak se pochlub
já jednou chodila se štírem a byl to pak děs
teď mám doma rybu, ta taky potřebuje vedení a docela mě to vyhovuje
takhle budu velet celé rodině :grinning: :grinning:
8. říj 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, tak pak hod foto :slight_smile:

Ilci, no chce, ale ma smulu :grinning: toho at si rodi sam :grinning:

Ja jsem Ryba, manza Rak a kdybychom meli Stirka, byli bychom pry idealni rodinka :dizzy_face: :slight_smile: Vahu moc neci, ale co.... uz nam to tak vyslo :wink: deti jsme podle horoskopu neplanovali :sweat_smile:

Uz mame zachudek, baterie v koupelne a skrinku s umyvadlem :dizzy_face: nevypada to spatne :dizzy_face:
8. říj 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tak to je fajn, už se to rýsuje :wink:
8. říj 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, rysuje :slight_smile:
Akorat ted tu na nas zkousi s dverma, ze by prisli zitra (coz by bylo fajn), ALE manza si vzal na patek, kdy jsem byla s panem domluvena, dovolenou :angry: takze nevim, co jim do toho zas vlezlo... doufam, ze to nebudou chtit prehodit na jindy... :angry: to bych je tam dosla zabit... jindy nez v patek proste nemuzem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To musi byt furt neco :angry: doufam, ze prijdou tak, jak puvodne slibili, pac ja s tim pocitam. O vikendu uz chci bydlet zpatky doma :wink:
8. říj 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu se pripravit a jedu na tu kontrolu, tak tu chvili nebudu - abyste si nemyslely, ze rodim :grinning:

Paaaaa
8. říj 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tak pak podej hlášení :wink:
8. říj 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - zvládám....spíš nezvládám :pensive: Sice už malá spí v noci líp, ale zásadně se mnou v posteli, ale to by bylo to úplně nejmenší. V jednom prsu mi tvrdne mlíko, prý to zatím zánět není, ale mám teplotu, takže toho moc neudělám. Jen sedím a kojím, sedím a kojím.... Vše ostatní dělá manžel. Ke všemu mám hemeroidy, při velké to docela bolí, ke všemu nevím kam až je to normální a kde už začít jednat, takže budu muset napsat kamarádce, která tím taky trpěla. Trochu mě to všechno mrzí, protože jsem si bláhově myslela, že porodem konečně přijdu o břicho a budu všechno zvládat jako dřív a ono je to ještě horší. Ještě že je manžel tak skvělý. :dizzy_face:
8. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem z5 :slight_smile:

Kontrola normos, cipek je zkracenej, ale jsem porad zavrena - coz se ovsem muze kazdou chvili zmenit :sweat_smile: ale zatim to teda na porod nevypada :wink: akorat jak do me hrabnul, tak spinim - hlenova zatka to jeste asi nebude :sweat_smile:

Busti, tak to doufam, ze se brzo s malou srovnate a pujde vse jak po masle :wink: Jeste ze mas tak sikovnyho manzu :slight_smile: A ty hemousi snad brzo vylecis... To mas z porodu nebo jak? :unamused:
8. říj 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, je fajn, že manža pomáhá
a dáváš si na to prso obklady?
já mám na hemouše mast z dubové kůry, sice úplně nezmizel, ale aspoň to nebolí a nevím o něm

zviz, tož furt lepší, než když mě řekli, ať čekám porod každým dnem a už je 1,5 týdne pryč a nic :grinning:
8. říj 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak to vypadá, že přeci jen bude babí léto. no, manžel dneska říkal, že na ty procházky bychom si asi měli brát už i tašku do porodnice :grinning:
busti, buď v klidu, já jsem na sebe taky zvědavá, jak to půjde - myslim, že ze začátku budu vůbec ráda, že si nějak poradím s mimi, natož něco ostatního :unamused:
8. říj 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím po celém dni, dneska jsem teda Kájuše dala zabrat, šla jsem se psem na očkování a pak k babí na oběd a se ségruškou jsme byly krmit rybičky, takže jsem pěkně uchozená a bolí mě záda jak čert. Večer ji hodlám ještě prošťouchnout :wink: .

busti, s těma hemeroidama, je to děs, v sobotu mi vylezl jeden fáááákt řádnej, zkoumala jsem na porodnici.cz co na to doktor říká, a shrnul to tím, že to bohužel k těhu patří a že porodem se to ještě zhorší (no to už teda fakt nevim kam ještě vyleze :confused: ) a kromě dubové kůry, která mě teda nezabírá, tak doporučuje mast Faktu nebo čípky. Tak mažu, bolí to trochu míň ale zalézt nechce. Zkusím se schválně zítra zeptat v porodce, protože dr. si toho určitě všimne. Jinak obecně pak říkají, že po porodu se dají operativvně odstranit, jiná léčba či pomoc bohužel moc není. Jo a ještě tablety Detralex, jsou na předpis, ale nevím jak se můžou při kojo.

A neboj, hlavu vzhůru, kojení se určitě poddá a za pár dní se s Kiki zajedete a bude to pohoda. Začátky jsou asi těžký všude :frowning2: . Tak se drž, kočko.
8. říj 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar zeny :sunglasses:
Tak uz castecne svitime :dizzy_face: to vam je parada :grinning:

Jinac me Spunt stale zlobi, dneska celej den, akorat na kontrole byl hodnej - to ho sestri nemohla ani najit :sweat_smile: a pak zas zacal stouchat a bolet a tvrdnout, hajzlik jeden :dizzy_face: tak doufam, ze minimalne do pondelka tam jeste zustane :slight_smile:

Koberec jsme nakonec zdarne poridili a predstavte si, ze je temer stejnej, jako ten, co jsme meli objednany jinde :slight_smile: akorat za dooooost lepsi cenu - jsme usetrili min. 8000,- :wink: tak jsme jeste dosli objednat stul a zidle do kuchyne :dizzy_face: do dvou mesicu nam je dovezou a smontujou - to uz budem se Spuntem hospodarit doma :slight_smile:
8. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak se zítra zeptej
mě ten hemouš skoro zalezl, ale furt tam je
a počítám, že po porodu to bude horší, takže když to nebolí, zatím to neřeším

zviz, tak to jste pěkně ušetřili, to je slušný

jinak je fakt krásně, kolem Bečvy máme super procházky, už mi chybí jen ten kočárek, hned bych vyrazila :grinning:
8. říj 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
dneska mě vzbudil MM, jak šel do práce a už jsem nezabrala
to zas po obědě vytuhnu :grinning:
9. říj 2008 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre raaaaaaankoooooooooooooo :slight_smile:

Spunt uz nezlobi, doufam, ze mi dnes dopreje trosku oddechu :grinning:

Cekame s MM na remeslniky, tak jsem zvedava, kdy dorazi... :confused:
9. říj 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě má dneska dojít balík, objednala jsem si nějaké serepetičky
tak ho sleduju na stránkách ČP :wink:
9. říj 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee, to se mas :slight_smile:
A copak hezkeho sis objednala?
Ja cekam balicky z USA a UK, ale furt nikde nic.. akorat puncochacky - ty mi dosly snad behem tri dnu od objednani a jeste z UK :wink: to byla rychlost (jooo, kdyz se chce, tak to jde :angry: )
9. říj 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky. Jdu na poradnu, tak tu s váma snídám. :wink:
Včera jsem ušila nááádhernej kapsář na postýlku - naprosto neskromně se musím pochválit. :grinning: Ale je podle mě fakt krásnej. Jen živit bych se tím nemohla - trvalo mi to celej den a chybí mi ještě poutka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooj Fimi :slight_smile:
A kde je foto??? :wink: :wink: :wink:
9. říj 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož nakonec jsem se rozhodla pro kojo polštář, fusak - ale ten zatím nemají a pošlou později, deku, ještě jednu osušku s kapucí a hračku na kočárek :grinning:
už se na to těším
jinak jsem koukala včera v nexťáckým bazárku u nás, měli tam nějaké vánoční oblečeníčko pro prcky, ale to nejhezčí měli děsně malinkatý, takže jsem odolala :grinning:
9. říj 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak hoď foto :wink:
9. říj 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: to by nebylo ono - ještě dodělám poutka, povlíknu postýlku a vyfotím společně. :wink: Ale to bude ještě trvat. Stejně tak s tím závěsem v pokojíčku - ještě k němu budu šít taky kapsář a asi povlak na mantinel - mám takovej divokej, tak ho potáhnu do stejný látky jako závěs. :slight_smile: Takhle, když to vidím napsané, tak začínám pochybovat, že to všechno stihnu. S mým tempem. :grinning:
9. říj 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, ja myslim, ze to stihnes uplne v pohode :slight_smile: :wink: Don´t worry :grinning:

Il, tak Nextackej sekac, jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem u nas teda neobjevila a mozna ze je to i dobre :sweat_smile: bych tam byla pecena varena :grinning:
9. říj 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, stihneš :wink:
já zas od rána studuju látkovky a jak se mi zdálo, že začínám mít jasno, tak už zase nemám :grinning: :grinning:
9. říj 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, u nás jsem objevila 4 nexťácký a jeden obyč a pořídila jsem tam fůru věcí
nejlepší byly letní výprodeje, kus za pět kaček a podobně :grinning:
akorát jsem šla pro jistotu už do větších velikostí, protože holky u nás na diskuti oblíkají 2měsíční mimina do 74 apod.
9. říj 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zviz: ti dík. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám trochu nějakej program a v pondělí bych tak nějak ráda viděla Tondu. :grinning:
Il: tenhle pocit kolem látkovek jsem si zažila několikrát. :grinning:
9. říj 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele - můj postoj k látkovkám - zezačátku hnusky, než si s mímem zvyknete na úplně jiný věci. Pak jsou prej stejně nejlepší čtvercovky. K nim potřebuješ gaťátka a snapisponku - nejlepší gatě jsou PUL. Stačí troje - 2xS a 1xM. Pro začátek. A k tomu si kup jen jednu, dvě kalhotkový, abys je vyzkoušela - různý. Hned se do nich zamiluješ a pak budeš doobjednávat podle velikosti a toho, co ti bude vyhovovat. :wink:
9. říj 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, jsem to tady prolítla, poradila a musím se jít zkulturnit. Ať zase nedobíhám. :wink: Zatím páčko.
9. říj 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tož my taky napřed jednorázovky, objednat to chci až po porodu
jinak já bych prcka ráda viděla zítra, ale včera jsem oblízla nějaké to okno a nic
takže mi "moje" datum asi nevyjde :wink:
9. říj 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek