• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Bré ráno, taky se u vás nasnídám než vyrazím do poradny...

Dnešní noc hrozná. Pořád jsem byla vzhůru a břicho bolelo jak čert. Bohužel bez jediné známky pravidelnosti. Záda nepřestaly takže chodím jak stará bába :frowning2:
9. říj 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, mě taky bolí kříže a chodím jak stařenka
tož už to těch pár dní vydržíme :wink:
9. říj 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak konečně mi to zas chvilku fachá, dva dny jsem se tu nemohla dostat :angry:
tak co máme nějaký miminko, misím vás dočíst :wink:
9. říj 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baji, miminko žádné. :frowning2: Jak se vede?
9. říj 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji ahoj
tož zatím žádný přírůstek, i když některé by už rády :wink:
9. říj 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si tak v noci říkala, když mě bolelo to břicho, jestli jako poznám, že už mě bolí doopravdy :sweat_smile: no nevim nevim...
9. říj 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak koukám ven, 9 stupňů a mlha jak ve Skotsku, to je děs teda...
9. říj 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno, tak jsem se zušlechtila a tady nikdo, tak vyrazím se psem a hurá k dr. Tak držte palečky ať je nález aspoň trochu příznivější. Zahlásím se cca kolem 10:30
9. říj 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak ať máš pozitivní zprávy :wink:
9. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chřipka už naštěstí přešla, ale ta otékající noha to je děs.. se taky plazím jako stará bába... :confounded: navíc se mi večer už dvakrát spustila z ničeho nic krev z nosu.. niky jsem na to netrpěla, tak nevím... jinak občas mě trochu berou MS bolesti nebo tvrdne břicho, ale žádní velcí poslové nejsou... takže to taky nevidím, že bych se dočkala dřív...
jo s látkovkama jsem na tom stejně, ale mám hafo čtvercovek, včera jsem je celý večer žehlila, tak to ze začátku asi zkusím s nima a s jednorázovkama... jakou značku máte? vím že tady dost chválí fialový tesca..
9. říj 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám ty z DM, na ty jsem taky slyšela chválu
a pak uvidím, jak rychle budem látkovat a jak bude prcek velkej
9. říj 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi to zas spadlo :angry:
vrani, tak dobrý pořízení :wink: já jdu zítra...
ilci, taky uvidím a budu to řešit nějak postupně...
9. říj 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkujeme. No malá je opravdu velká, ikdyž mi připadá malinká jak drobeček. Velikost 56 oblečeme jenom u některých dupaček, takže teď oblékáme každý den něco jiného, ať to trošku využije :slight_smile: Jinak je to naše zlatíčko. Holky, ať vám to dobře dopadne a bustikovi gratujuju.
9. říj 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lu :dizzy_face:
A jak to doma zvladate?? :wink:

MM sestrenka pouzivala ty z DM - Babylove - a chvalila si je... pak zkusila fialovy tesco a mala se oprudila :sweat_smile: a pritom jsem na ne slysela samou chvalu. No, je videt, ze je opravdu kazde mimi jine. :wink:

Uz mame namontovany futra :dizzy_face: a WC prkynko :grinning: Je to parada :slight_smile:
Dneska si malinko umeju koupelnu - uz se tesim :slight_smile:
9. říj 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak jsem doma :frowning2: :cry:
9. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, copak?????? :sweat_smile:
9. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem telefonovala, tak se mi zdržel popis :sweat_smile:

chjo, zase nijak. Byl tam dr. Menšík, zase ten mlaďoch,co není bohužel moc sdílnej. Sestra mi nameřila ještě vyšší tlak než posledně, to bylo 130/90 a brali mi kvůli tomu krev. Dneska to bylo 140/90 a nikdo to ani slovem neřešil. Na potíže jako bolest v kříži, v noci bolest břicha a vylezlej hemouše mi bylo sděleno že porod to vyřeší, tak popravdě nic jiného jsem nečekala. Vyšetření mě ani trochu nebolelo. Utz v pořádku, srdíčko bije, průtoky taky ok. Na tu váhu z posledně řekl, že to mělo znamenat 3,90 v den toho utz, tzn. ten minulý pátek. Teď že nemá smysl biometrii zase dělat, že je to moc brzy a že až příště. No a příště = v pondělí v 8 krev a v úterý v 9 kontrola.

ženský já snad neporodím.
9. říj 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, ale porodis, toho bych se nebala :grinning: Preci v Tobe Kajous nechce bydlet nadosmrti :sweat_smile:
Ted mas ctvrtek, do pondeli se toho jeste muze stat :sweat_smile:
Ale ze Ti tak stoupa tlak, to je divny, neni?? Nebo je to ke konci normalni? Ja mam furt 120/60 :sweat_smile:

Jdu je zkontrolovat, jak makaj, mmnt :wink:
9. říj 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu :slight_smile:
9. říj 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já nevím, je fakt že v noci jsem blbě spala a možná jsem byla dneska nějaká nervóznější, ale nevím jestli to na to má vliv. Spíš mi přijde divný, že jim to číslo nevadilo, když jim vadilo to posledně a bylo nižší.. ach jo, já už mám zas náladu psa.
9. říj 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm... :frowning2: to pocasi nalade neprida, ze jo... a to rikali, jak ma byt babi leto celej tyden :unamused: mamka mi vyprala zimni bundy, to asi tezko uschnou, kdyz je takhle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak se pokus na to nemyslet.... :wink: Kaja vyleze, az se ji bude chtit... az bude dostatecne krasna :grinning:
U nas v CB mame taky jednu holcinu, co uz ma po terminu a mala nechce vylezt :sweat_smile:
9. říj 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona by se ta mlha měla zase zvednout jako včera, to pak bylo nádherně, ale teď je to naprd. A naprosto to vyjadřuje moji náladu. Fakt si nedokážu představit, že bych měla mít nějaký zdravotní nebo jiný potíže, to už by se mnou asi nebylo vůbec k vydržení.
Kdyby nam nedelali ten byt, tak jsem dneska zalezla pod perinou a nevyhnali by me ani parem volu :grinning:
Ja mela krusnej den vcera, to Spunt fakt zlobil a jeste jsem musela jet pro MM do mesta, jinak bychom nestihali koupit ten koberec... uz jsem myslela, ze nedojedu, jak me bolelo to bricho. Ale dneska se docela drzi... MUSI :wink:
9. říj 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak třeba to je známka toho, že je to fakt holka :wink: Ale není to prostě fér no. Už mě prudí a začínám na ní být pěkně nazlobená, i když nechci.
9. říj 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem si i rikala, proboha, at uz vyleze ven :grinning:
9. říj 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja Te naprosto chapu, Vrani... :confused: :wink: taky bych chtela, aby uz bylo maly venku... preci jen mam omezenej pohyb, blbe se mi chodi, sedi, lezi - vsechno :grinning: :sweat_smile: ale jeste to musim chvili vydrzet, nez si to doma poradne dozaridim a pripravim :slight_smile:
Pak vam hodim fotku vseho :slight_smile: i pokojiku :slight_smile:
9. říj 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je fakt že ty bolesti břicha jsou nepříjemný, mně bolelo snad celou noc a Kájina se tam mlela jak o závod. Výsledek byl ten že jsem skoro nespala a pořád koukala na budíka, jestli to náhodou není pravidelný
9. říj 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To uz se tam pripravuje, to je jasny :wink: nebude to dlouho trvat - si myslim... a porodime vsechny najednou :grinning:
9. říj 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek