Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
vrana
9. říj 2008
No počkej, já na tebe nechci čekat do 21.10. =-)
zvizatinka
9. říj 2008
Vrani, ja si myslim, ze porodim driv nez toho 21. =-) ale to je opravdu jen moje domnenka 😉 jestli se budem paradit jak vy, tak si jeste pockam :-N
vrana
9. říj 2008
No já si taky chtěla vsadit že porodím na konci září, ještě že jsem se nevsadila, bych prošoupala kalhoty
zvizatinka
9. říj 2008
Ilci zas spi??? =-) 😃
Bych sla taky...

No, jdu to zas zkouknout, pan tam nejak sramoti... tak musim zkontrolovat, co vyvadi ted 🙂
vrana
9. říj 2008
Co ti dneska vyváděj? Ilci spí? Já přes den fakt moc nemůžu, přijde mi že mě to vždycky víc unaví a rozláme.
zvizatinka
9. říj 2008
Hani, dvere + dodelavaji vodu x-) ted pan nosi kridla dveri, futra uz jsou zabudovany 🙂
zvizatinka
9. říj 2008
Ty jo =-) to uz je pul 12???? :-N nejak to utika... ja si rikam, ze uz mam hlad 😃
zvizatinka
9. říj 2008
teda skoro pul 12..
vrana
9. říj 2008
taky začínám mít hlad, ale vůbec nevím co mám uvařit. Asi budu muset do krámu, ale taky nevím co tam koupím :-S
zvizatinka
9. říj 2008
To je jasny, co koupis... neco, co vlastne nepotrebujes 😃 Aspon tak to mam ja 😃
Ja musim pockat, az to tu dodelaji a pak az muzu jit na obidek.. doufam, ze mi tchynula nevyhodila ty sisky s makem :-N
vrana
9. říj 2008
zrovna si pouštím z archivu včerejší máte slovo, nevidělas to?
zvizatinka
9. říj 2008
Ne, nevidela.. ale MM se koukal na kus...... 🙂 asi to bylo dost zajimavy, co 😉 Ja nevim, jestli bych chtela rodit doma... asi ne :-N spis kdyby to v ty nemocnici vypadalo jako doma - tak to by bylo supr 😉
vrana
9. říj 2008
no já nechtěla, pořád je pro mě důležitější zdraví dítěte a moje. Právě že jsem viděla jen konec a nevěřila vlastním uším, tak si to pouštím teď.
zvizatinka
9. říj 2008
Krucifix, dneska me nejak berou zada - pro zmenu :-p

Dvere vypadaji dobre, akorat mame krivy zdi - a u dveri v koupelne mame mezi futrem a zdi peknou skviru 8-(
zvizatinka
9. říj 2008
Pocasi se taky nijak nelepsi, na to, kolik je hodin :-| tak se mi nejak zacina kazit nalada :-p
vrana
9. říj 2008
no zad už se asi nezbavíme až do porodu, taky chodím jak babka. Ta diskuze je fakt hustá. =-)

Jo, křivé zdi a podlahy tu máme taky, jak když to stavěli podle křivítka 😃
zvizatinka
9. říj 2008
Mne by to nevadilo, kdyby to nebylo TAK MOC videt ]-( Snad s tim manza neco udela a tu zed "dokrivi", aby aspon vypadala rovne :-N chjo :-S
zvizatinka
9. říj 2008
Uz aby vsichni vypadli :-N mam hlad, chce se mi lezet a nic nedelat a nemuzu, kdyz jsou tu |-|
vrana
9. říj 2008
A do kolika je tam máš?
zvizatinka
9. říj 2008
Nevim :-N Az to dodelaji, tak muzou jit 🙂
ilci
9. říj 2008
cssss, prej spí 😃
tu uklízím 🙂
MM sice říkal, že to uklidil, ale je to chlap, no
takže zase další okno, dveře, dávám zpátky výzdobu atd.
já mám taky dojem, že letos už snad neporodím 😃
vrana
9. říj 2008
ilci už i ty jo??? 😃 Tak vítej mezi náma.
zvizatinka
9. říj 2008
Ilus, no tak ja nevim :-N 😃 jsem tipovala 😃 Ja bych treba spala x-) ale nemuzu :-|
vrana
9. říj 2008
Hahá, mlha zmizela a čumí na mě punťa 😃
ilci
9. říj 2008
nám tu chvíli svítilo slunko
mám děsně žravou náladu, k obědu jsem měla hustou bramboračku, rýži s masem a omáčkou a jako nášup krupici :-N
fakt nějak začínám jíst za dva nebo co 😃
zvizatinka
9. říj 2008
Ilci 😃 to teda 😃
Ja uz mam taaaaakovyyyyyyyyy hlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad 8-( a tady u nasich nic neni - jak na potvoru 😃 musim vydrzet...

Tady ani naznak slunicka, nic :-S
vrana
9. říj 2008
ilci, tý jo, tomu říkám oběd...já se teprve chystám do krámu a možná vyrazím i na pavlač do mimi krámu nebo aspoň do drogošky, mám nějak chuť si udělat radost. A hlad mám teda řádnej, jenže si budu muset nejdřív uvařit ]-( oprava, nejdřív se budu muset odlepit od koně
vrana
9. říj 2008
jo tak y tu teď nebudete jó?? Tak já teda taky ne a jdu do toho krámu. ]-( 😉
ilci
9. říj 2008
vrani, tak to já měla zbytky od včera, jen ta krupice je teda dneska čerstvá 😃
ještě chci upéct koláč, rozmrazuju rybíz
a musím něco vymyslet k večeři, ať mi zas zbyde i na zítřejší oběd
zvizatinka
9. říj 2008
Ja tu jsem 🙂 akorat cumim na Strechu :-N