• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
No počkej, já na tebe nechci čekat do 21.10. :confused:
9. říj 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, ja si myslim, ze porodim driv nez toho 21. :confused: ale to je opravdu jen moje domnenka :wink: jestli se budem paradit jak vy, tak si jeste pockam :sweat_smile:
9. říj 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si taky chtěla vsadit že porodím na konci září, ještě že jsem se nevsadila, bych prošoupala kalhoty
9. říj 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci zas spi??? :confused: :grinning:
Bych sla taky...

No, jdu to zas zkouknout, pan tam nejak sramoti... tak musim zkontrolovat, co vyvadi ted :slight_smile:
9. říj 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co ti dneska vyváděj? Ilci spí? Já přes den fakt moc nemůžu, přijde mi že mě to vždycky víc unaví a rozláme.
9. říj 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, dvere + dodelavaji vodu :dizzy_face: ted pan nosi kridla dveri, futra uz jsou zabudovany :slight_smile:
9. říj 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo :confused: to uz je pul 12???? :sweat_smile: nejak to utika... ja si rikam, ze uz mam hlad :grinning:
9. říj 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda skoro pul 12..
9. říj 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky začínám mít hlad, ale vůbec nevím co mám uvařit. Asi budu muset do krámu, ale taky nevím co tam koupím :confounded:
9. říj 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasny, co koupis... neco, co vlastne nepotrebujes :grinning: Aspon tak to mam ja :grinning:
Ja musim pockat, az to tu dodelaji a pak az muzu jit na obidek.. doufam, ze mi tchynula nevyhodila ty sisky s makem :sweat_smile:
9. říj 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna si pouštím z archivu včerejší máte slovo, nevidělas to?
9. říj 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, nevidela.. ale MM se koukal na kus...... :slight_smile: asi to bylo dost zajimavy, co :wink: Ja nevim, jestli bych chtela rodit doma... asi ne :sweat_smile: spis kdyby to v ty nemocnici vypadalo jako doma - tak to by bylo supr :wink:
9. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nechtěla, pořád je pro mě důležitější zdraví dítěte a moje. Právě že jsem viděla jen konec a nevěřila vlastním uším, tak si to pouštím teď.
9. říj 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krucifix, dneska me nejak berou zada - pro zmenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dvere vypadaji dobre, akorat mame krivy zdi - a u dveri v koupelne mame mezi futrem a zdi peknou skviru :rolling_eyes:
9. říj 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pocasi se taky nijak nelepsi, na to, kolik je hodin :unamused: tak se mi nejak zacina kazit nalada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zad už se asi nezbavíme až do porodu, taky chodím jak babka. Ta diskuze je fakt hustá. :confused:

Jo, křivé zdi a podlahy tu máme taky, jak když to stavěli podle křivítka :grinning:
9. říj 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne by to nevadilo, kdyby to nebylo TAK MOC videt :angry: Snad s tim manza neco udela a tu zed "dokrivi", aby aspon vypadala rovne :sweat_smile: chjo :confounded:
9. říj 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz aby vsichni vypadli :sweat_smile: mam hlad, chce se mi lezet a nic nedelat a nemuzu, kdyz jsou tu :pensive:
9. říj 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A do kolika je tam máš?
9. říj 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim :sweat_smile: Az to dodelaji, tak muzou jit :slight_smile:
9. říj 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cssss, prej spí :grinning:
tu uklízím :slight_smile:
MM sice říkal, že to uklidil, ale je to chlap, no
takže zase další okno, dveře, dávám zpátky výzdobu atd.
já mám taky dojem, že letos už snad neporodím :grinning:
9. říj 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci už i ty jo??? :grinning: Tak vítej mezi náma.
9. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilus, no tak ja nevim :sweat_smile: :grinning: jsem tipovala :grinning: Ja bych treba spala :dizzy_face: ale nemuzu :unamused:
9. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hahá, mlha zmizela a čumí na mě punťa :grinning:
9. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám tu chvíli svítilo slunko
mám děsně žravou náladu, k obědu jsem měla hustou bramboračku, rýži s masem a omáčkou a jako nášup krupici :sweat_smile:
fakt nějak začínám jíst za dva nebo co :grinning:
9. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci :grinning: to teda :grinning:
Ja uz mam taaaaakovyyyyyyyyy hlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad :rolling_eyes: a tady u nasich nic neni - jak na potvoru :grinning: musim vydrzet...

Tady ani naznak slunicka, nic :confounded:
9. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, tý jo, tomu říkám oběd...já se teprve chystám do krámu a možná vyrazím i na pavlač do mimi krámu nebo aspoň do drogošky, mám nějak chuť si udělat radost. A hlad mám teda řádnej, jenže si budu muset nejdřív uvařit :angry: oprava, nejdřív se budu muset odlepit od koně
9. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak y tu teď nebudete jó?? Tak já teda taky ne a jdu do toho krámu. :angry: :wink:
9. říj 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak to já měla zbytky od včera, jen ta krupice je teda dneska čerstvá :grinning:
ještě chci upéct koláč, rozmrazuju rybíz
a musím něco vymyslet k večeři, ať mi zas zbyde i na zítřejší oběd
9. říj 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tu jsem :slight_smile: akorat cumim na Strechu :sweat_smile:
9. říj 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek