• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
jako mít jen snídani, umřu hlady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já měla snídani, svačinu, oběd, teď si dávám kafe a přemýšlím, co bych zakousla
pak porodím nejspíš malého obříka :sweat_smile:
9. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
Ja snidala s manzou - po stopadesati letech :dizzy_face: a pak jsem nasim ujedla jednu housku s Lipnem, kafe jsem taky mela... ale ted bych si dala ty sisky s makem :dizzy_face: jooo, musim si holt pockat... tchyni sem s obedem nepozenu, jeste by to tu chtela videt a to nenene, to bude prekvapeni :wink:
9. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu zas na kontrolu :wink:
9. říj 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz by snad pomalu mohli koncit..
9. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpátky, co jsem chtěla neměli. Takže jdu dělat koule z mletého masa se zelím a na odpo udělám pudink s ovocem a piškotama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, to mas hezky naplanovany :slight_smile:
Ja uz brzo budu varit ve sve kuchynce taky :slight_smile:

Uz jsou pryc :wink: a ja tu stale jsem :sweat_smile: musim to tam jit trosku vyluxovat... s tema dverma to vypada fakt uplne jinak :dizzy_face:

Tak jdu na to, paaaaaaa :dizzy_face:
9. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. Tak jsem zpátky z poradny a řeknu vám, že potřebuju dodat pořádný kus odvahy nebo aspoň nějakou radu. :unamused:
9. říj 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, co se děje?

jinak balík mi dorazil a zároveň i mamka a jelikož jsem zrovna jela výtahem, nemohla se dozvonit :grinning:
aspoň mi pomohla s balíkem do bytu
9. říj 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: hmotnost proteď 3 700g a poloha KP! Tak jsem úplně hotová. Vypadá to na císaře, ale zatím se mi k tomu Drka nevyjádřila. :unamused:
9. říj 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj fim, tak to vítej mezi náma cvalíkama :frowning2: Se obávám, že při téhle poloze a váze je císař to nejlepší řešení. Neboj, oni vymyslí co s tím. :wink:
9. říj 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď jsem na to koukala, že někde je praxí, že u prvorodiček a u chlapečků je císař běžnou praxí. Někde dokonce šla na plánovanou sekci i min. týden před termínem - to se u mě teda neplánuje v žádném případě. Asi je u nás v porodnici pořád narváno. Nedávno měli dokonce i stopstav.
Štve mě, že to nebude spontánně a normální miminko (myslím velikostí :wink: ), že u toho zřejmě tedy nebude moct být manža a že vlsatně vůbec nevím, co mě čeká. jak je možné, že v každé porodnici je to jinak - copak je to všude pro ty maminky nejvhodnější právě jiným způsobem? Ten by měl být asi stejný, ne? A nehledě na to, že v porodnici ti jedna Drka řekne tenhle verdikt - velikost a poloha - ale na závěr si musím počkat ke svojí Drce za týden, která v porodnici vůbec neslouží. FAKT nechápu. :angry:
9. říj 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, KP se klasicky rodí málokdy. A lepší takhle než spontánně a s potížemi, fakt. Źe tě štve ta velikost to chápu, ta mě štve taky. Páč jsem chtěla malý hezky roztomilý mimi a ne tlusťocha. Ale nic s tím nenadělám a důležitý je, aby to bylo zdravý. A kdybys nebyla v celkové anestezii ale jen v částečné, tak tam většinou manža být může... :wink:
9. říj 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj :slight_smile: musim si na chvili odpocinout :sweat_smile: jsem vytrela, umyla umyvadlo, vanu, zachod - ale ne uplne nacisto, na to ted nemam :sweat_smile: vyluxovala ten nejvetsi bordel, zbytek tu zbyde na sobotu :wink:

Fim, KP?To jako ze se Tonda otocil nebo jsi ho mela KP porad??? :sweat_smile: KP se rodi malokdy spontanne, vetsinou jen kdyz je mensi - aspon co jsem slysela... a kdyz to bude planovany CR, tak si muzes vybrat, jestli chces narkozu celkovou nebo spinal - u toho manza byt muze... u celkovy narkozy mimco manzovi ukazou - ale ne ve vsech nemocnicich - u nas v CB treba ne :unamused:
9. říj 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty zviz nepruď s tím úklidem jo, jestli porodíš do neděle tak tě zbiju :wink:
9. říj 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz neuklizim :grinning:
Ted si jenom nandam saponaty do skrinky pod umyvadlem a koncim.... stejne tu cekam na manzu :rolling_eyes: prej v pet a uz je skoro sest :angry:
9. říj 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zviz: právě že už byl otočenej správně a za poslední týdny si to zřejmě rozmyslel a takhle mě překvapil..... O té anestezii vím, jen kdyby mi aspoň už dneska něco řekli a nenechali mě v tom takhle máchat. jestli tam bude moct bejt manža, jestli to vůbec bude CR, jestli to bude ta částečná anestezie... prostě tohle všechno tuším podle okolních nemocnic a cizích případů, ale u sebe konkrétně nevím NIC.
Já místo toho, abych domyla zbývající okna a tak, tak teď budu sedět doma na zadku a modlit se, aby se Tonda ve finále nerozhodl vylízt sám. :sweat_smile: To mám za to moje rouhání. :fearful:
9. říj 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, za to prece nemuzes :sweat_smile:
Kdy jdes na dalsi kontrolu? Abys zjistila co a jak... to zjistili fakt brzo.... Tonicku, to jsi mamku pekne pozlobil :sweat_smile: ale co, hlavne aby byl zdravej :dizzy_face: Ono to nejak dopadne... :wink: To si rikam ja :confused:
9. říj 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani no proto.

fim neboj, tenhle stav tě za chvilku přejde, já tu ráno taky bulela, vždycky mě ta kontrola sebere, ale pak je to lepší a hodí mě to do klidu.

Vždyť se vlastně nic neděje :wink:
9. říj 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porad lepsi tohle, nez kdyby Ti rekli, ze ma mimi nedejboze nejakou VVV :frowning2: oproti tomu je KP nadhera - si myslim... i kdyz lehky to nebude, to je jasny... hlavne jizva aby se dobre zahojila a nekdo Ti chvili pomahal, nez se cela zberchas :wink:
9. říj 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nejdřív jsem ho chtěla vysadit možná až moc brzy, až jsem si nadávala, že se rouhám, a teď ho budu držet zuby nehty vevnitř. Jinak nemít tu cukrovku, tak to zjistíme až u porodu, že? Takhle mi udělali ještě jeden utz - naposledy jsem byla v nějakým 33tt a to byl hlavou dolů. :frowning2:
Další kontrola je až příští čtvrtek, tak budu sedět fakt doma na zadku a modlit se. Už teď mám hrůzu, že mě pobolívá ta stydká spona nějak jinak - začínám se děsně pozorovat..... :pensive:
9. říj 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to na me se koukal i potom velkym utz - jestli jsme stale hlavickou dolu :wink: asi dvakrat ..
A kdy teda jdes na tu KO?????
9. říj 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
njn, prostě my nemůžeme mít nic normálně. Já to dneska nějak schroupu a snad nakonec půjdeme tím císařem pod částečnou narkózou..... štve mě ta nejistota. Jinak je mi úplně jasný, že je důležitý, že je zdravej. :wink:
9. říj 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
až příští čtvrtek!!!!! :astonished:
9. říj 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis ja jsem slepon :rolling_eyes:
Pristi ctvrtek.... no, tak to doufam, ze Tonda nebude zlobit a vydrzi tam :wink:
9. říj 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je na tom další příšernost - jak oni maj na všechno čas. manža se právě zhrozil, že co když to do té doby nevydržíme. :sweat_smile:
9. říj 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to neber, že na tebe křičim. :wink: Jsem právě z toho zděšená, že až tak dlouho. :rolling_eyes:
9. říj 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave :sweat_smile: mne se to zda taky za dost dlouho :sweat_smile: jako kdyz je mimi normalne dolu, tak to chapu, ale KP - to by meli resit rychlejc, ne... navic, kdyz mas ten cukr a jeste Ti rikaj, ze bude mimi velky :confused:
9. říj 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, neberu :grinning: A i kdyby - si klidne zakric :grinning: :grinning: :grinning: mne to nevadi, stejne Te neslysim :grinning:
9. říj 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu jo a čtu vás, jen u toho baštím :sweat_smile:
9. říj 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
FAKT mě normálně serou (pardon). nejdřív dělaj hariki kolem cukrovky, otravujou život dietou a pak z jejich strany NIC. :astonished: Jim je jedno, že jeden můj porod z plánovaných dvou bude naprosto příšernej. Oni to nějak zvládnou, abychom přežili, ale že bych na něj chtěla vzpomínat v dobrým.... to je asi nadstandart. :angry:
9. říj 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek