• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Jen basti, Hani :wink:

Ja se jdu neceho napit a jdu nandat ty saponaty do skrinky, at mam uz klid :slight_smile:
9. říj 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrou chuť. Já asi taky půjdu vybrakovat lednici a ještě vyrazíme s manžou na prochajdu - chceme jít v sobotu na véču s našima, tak vyřídíme rezervačku a koupíme po cestě chleba. Zatím pa. A sorry, že jsem udělala dusno. Muselo to jít ven. :wink:
9. říj 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ňam, tak jsem po véče.

fim s doktorama je to těžký, co dr. to názor, co porodnice to jinej postup... je to k vzteku, fakt. Měla jsem dneska stejnej pocit z toho tlaku, minule šíleli, dneska byl ještě vyšší a ani se o tom nezmínili. A odjinud vím, že s vysokým tlakem tě přenášet nenechaj. No je to těžký. Ještě že úterý je za chvíli a to se s nima budu bavit.
9. říj 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim v poho, od toho tu jsme ne? vždycky si musíme někde ulevit, aby dusno nebylo doma :grinning: Tak dobrou chuť a hezkou prochajdu
9. říj 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem jeste nikam neodesla, sedim tu a hraju FreeCell :angry: :grinning: Ach jo... :sweat_smile:
Manza prijede snad o pulnoci nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zas den
pokazila se mi trouba
zapíkala jsem večeři, že tam pak hodím koláč a tak 10sekund před tím přešla jít elektrika
trouba mi vyhodila pojistky a už nejde
takže jsem vyslala MM s pekáčem, jestli mi to tchýňka neupeče
tož snad z toho něco bude, uvidíme

fim, zas to ber tak, že než se trápit a nakonec stejně skončit CS, je to lepší ho mít plánovaného
jedna holčina to měla stejné jako ty - cukrovka, KP, ještě streptokok, šla tuším an vyvolání a po komplikacích stejně skončila na císaři
já nevím, jestli bych šla do částečné nebo celkové anestezie, mám skoliozu, to se prý blbě píchá ta injekce, na druhou stranu mi je po narkoze dost zle :unamused:
9. říj 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk na Strechu :wink:
9. říj 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvedava, co na to reknete :slight_smile:
9. říj 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaaaaaaaa, manza prijel... :slight_smile:

Tak se pro dnesek loucim, objevim se zitra :wink: pa a krasny vecer :dizzy_face:
9. říj 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tak s těma dveřama to má hned jiný grády :wink:
máte to moc útulný
9. říj 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani moooc hzký to máte :dizzy_face: Krásný barvy v pokojíku :wink:
9. říj 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tak žádná změna, furt je mi fajn :wink:
za chvíli má dojít tchýně s tím upečeným koláčem, který ji MM včera nesl
tak snad z toho něco bude
10. říj 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
u nás změna taky žádná. Takže tímto vyháněcí pokusy veřejně vzdávám, protože naše dítě má očividně svojí hlavu už teď a prostě vyleze až bude chtít. :wink:
10. říj 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, asi tak
mě se líbilo toho 10.10. a teď už je mi to jedno :wink:
a to jsem se bála, že to bude dřív, hold budu asi přenášet, no
10. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já byla vnitřně přesvědčená, že bude v září jako já, nestalo se. Tak teď už jenom aby byla aspoň v říjnu :sweat_smile:
10. říj 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, tak říjen už klapnout musí :grinning:
10. říj 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad jo, i kdyby mě nechali přenášet 14 dní (za což je budu nenávidět a pravděpodobně jim i způsobím újmu na zdraví), tak je to do 24.10. :grinning:
10. říj 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak opravář na troubu dorazí za týden v pátek
tchýňka donesla koláč a jak šla do města, aktivně se stavila v servisu a hned to domluvila
tak snad to spraví a budem moct píct na vánoce
to abych tu troubu pořádně vyčistila a zjistila, kde se to vlastně vypíná ze zásuvky, když je vestavná :grinning:

no já doufám, že se prcek rozhodne co nejdřív, břicho už mám tuhé jak šutr
kdyžtak se v pondělí zeptám v poradně
10. říj 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to já bych tu naší troubu musela vyhodit, páč je táááák špinavá, že bych ji nikdy nevyčistila tak, aby ji mohl opravář vidět :sweat_smile:

Frčím se psem, pak se ještě stavim.
10. říj 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkně se provenči, tu je mlha, takže mě to moc neláká
10. říj 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky, u nás je 13 stupňů a celkem příjemně. Sice pod mrakem, ale bez mlhy. Tak se asi půjdu umýt a vyrazím do drogerie pro hadr na podlahu :grinning: (že já si ale nedám pokoj co?)
10. říj 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, jen se projdi, třeba si to Kája rozmyslí a začne postupovat
10. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát nejhorší je, že ty záda fakt bolej jak čert, chodím asi tak rychlostí kilometr za hodinu a kroutím se u toho jak paragraf. To jsem zvědavá kolik fakt bude vážit, když už mi dává takhle zabrat.

Kde máme vůbec zviz a fim. A baji...
10. říj 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se nám někde flákají

mě zas bolí kyčel a taky se ploužím jak šnek
navíc mě připadá to břicho víc a víc tuhé, takže teda pocit nic moc
ale prcek se mele, tak snad je to OK
se furt utěšuju, že je to třeba známka blížícího se porodu :grinning: :grinning:
10. říj 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdaaaaaaaaaaar :sunglasses:

Dneska jsem se konecne trosku vyspala :slight_smile: a ted jedu na kaficko k MM sestrence a jejimu skoro5mesicnimu Lukaskovi :dizzy_face:
Takze zas paaaaaaaaa, odpo se stavim :wink:
10. říj 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky. Dneska jsem si trochu pospala, nasnídala se a teď brouzdám a hledám..... Nějak jsem neměla sílu myslet na přicházející porod..... ale kéž to aspoň vám vyjde podla vašich představ. :wink: Říkám si, bodejť by mi klesalo výrazně břicho, když tam sedí takhle blbě. :frowning2:
Holky, netušíte, jak to je s přítomností manžela u planovaného CS? Slyšely jste, že by to bylo možné zařídit? Vím jak je to s anestezií, ale jak je to potom? Pupečník si holt asi nepřestřihne, ale jestli si bude moct nafotit aspoň měření, vážení, pochovat a tak..... :cry:
10. říj 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim obávám se že na tohle nesjou žádné regule, to má každá porodnice jinak, tak se zkus zeptat v té tvojí. Snad to nějak půjde...
10. říj 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: od naší porodnice už skoro nic nečekám - tam ti neřeknou nic, na co se nezeptáš a někdy ani to, na co se zeptáš. Mám teda bohužel zatím ten pocit. :frowning2: Mně by zatím stačila jiskřička naděje, že někde je to možné. :wink:
10. říj 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, a neznáš nkoho kdo u vás rodil císařem? Že by s tím měl zkušenost. Třeba v Krči nám říkala, že sice tatínek u císaře být nemůže, ani když nejsi v celkové anestezii, ale že po porodu mu mimčo normálně půjčí a mám dojem že by mohl i stříhat. Víš jako že ho zavolají úplně na ten poslední okamžik, kdy jde mimi ven. No a pak taky že i po císaři maminku budí co nejdřív, aby jí mimi poprvé přiložili. Fakt mi přijde že to má každá porodnice jinak. Kolegyně byla u Apolináře a tam s ní byl manžel celou dobu a i mu tu operaci ukázali, jako že mohl za plentu, když se na to cítil.
10. říj 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si taky myslim, že když já budu při vědomí, tak on by mi mohl sedět u hlavy a pak by mohl aspoň fotit.... :sweat_smile: S tím, že to má každá porodnice jinak, je mi to jasný. I když zas jsme u toho - jak je možný, že někde něco jde a jinde ne? :sweat_smile: :angry:
10. říj 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek