• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
tak u nás u CS v celkové narkoze tatínek být nemůže, u částečné tuším ano
a většinou je to tatínek, který první mimčo pochová
ale fakt se asi zeptej
10. říj 2008 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jste mě aspoň částečně uklidnily. Dík. S tou částečnou narkózou jako počítám - když už by to mělo být plánovaný, tak takhle. :wink: Uvidíme, co jde u nás, ale aspoň vidím, že to není úplně ztracené a nějaká ta naděje tu je. :slight_smile:
10. říj 2008 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda ženský, dneska to tu fakt žilo :confused: Právě jsem si vytrhala obočí a odvoskovala "knír", takže jestli dńeska v noci budu rodit, tak jsem fakt za "kočku", jsem celá celičká opuchlá a rudá a záda jsou horší a horší :grinning:
10. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, já si dala sprchu a záda jsou opět fajn :wink:
10. říj 2008 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno
tak nějaké novinky?
u nás je mlha, že by se dala krájet :grinning:
11. říj 2008 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj spolubojovnice! :grinning: tak jeste zadna nic, jo? Vrani, Ilci!!! Teda!
Dnes cekame, vcera cekame... :grinning:

U nas taky nic novyho, vcera teda posli jako krava - po ceste z Globusu :sweat_smile: jeste ze ridila mamka :grinning: ale ted je to zas OK :wink: v noci se Spunt pomalu ani nehne :sweat_smile: On vi, ze AZ v pondeli muze zacit s cestou na svet :slight_smile: :dizzy_face:

Dneska jdem na uklid, v 9.00 zaciname :wink: uz to snad bude tak nejak komplet :slight_smile:
Jinac je tu taky posmourno, ale ono se to zas vyjasni :wink: jeste ma byt krasne :slight_smile: potrebuju vyvetrat perinky :grinning:

Tak se loucim a preju krasnej vikend :dizzy_face:
11. říj 2008 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
zviz, tak abys to tím úklidem nepopohnala :wink:

hanka nikde, tak třeba už se Kája rozmyslela
11. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
jsem si říkala že se musím nahlásit, víte že vstávám pozdě :grinning: . U nás stav nezměněn, asi se jí nelíbí ani 11.10. Noc byla hrozná, blbě jsem spala a záda mě už bolely i v noci, fakt nevim co s nima provedu. Jinak se mi zdálo o porodu, no trochu se teda jako začínám obávat. Ale jestli mi tím zmizí ostatní neduhy, tak proč ne.

Jo, dneska budu u našich, takže se tu vyskytnu možná večer. Tak nebojte, kdyby něco písnu sms. :wink:

A s rozením na mě počkejte!
11. říj 2008 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, jupí, konečně nám před chvilkou připojili internet, takže už za váma budu moct normálně :slight_smile:
11. říj 2008 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
takže nejdřív info z včerejší poradny:
nález se moc nemění, ale přenášet nesmím, jak kvůli tý cukrovce, tak kvůli tý noze, mám to fakt hrozný a bojí se trombozy, takže na to dostanu i kapáky...
takže, pokud do příštího pátku nic (což je pravděpodobné, zatím se vůbec neotvírám), mám si v pátek do poradny sebou dovést MP a nejspíš už si mě tam nechají a začnou s vyvoláváním...
jinak dr. se Týnka nezdála nějak moc velká, sice biometrii nedělala, ale prý podle bříška a tak by to viděla tak na 3,3 max. 3,5 kg, tak si má pak člověk vybrat... :sweat_smile: no každopádně se prý uvidí při příjmu, a pokud to bude možné, nechají mě rodit normálně...
no a teď si vás jdu konečně dočíst... :wink:
11. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak koukám, že miminkám se zatím na svět nechce :wink: no na víkend prý má přijít teplé počasí, tak třeba to pomůže... i když u nás to teda nevypadá, mlha jako blázen...
fim, to mě mrzí, že se ti Toníček na poslední chvíli otočil :frowning2: určo tě ale nenechají rodit normálně, když bude větší, co jsem kde četla tak prvorodičky nechají KP rodit normálně, jen když je mimi maličký... švagrová měla dva plánované císaře v částečný anestezii a brácha ji mohl pokaždé sedět u hlavy... v Krči u toho taťka být nemůže, jak psala vrana, ale mimi mu hned prý ukážou... takže těžko říct, fakt to mají všude jinak... budu držet palečky, ať je to u vás co nejvíc podle tvých představ... :pensive:
11. říj 2008 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
z chvilkunám dorazí návštěva, tak se ukážu později... papa
11. říj 2008 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, doktorovi při příjmu se Eliška taky nezdála velká, tipoval 3,30 - 3,40 kg. To, že bude větší se poznalo až při porodu :slight_smile:
11. říj 2008 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo lu, to mi teda neděláš radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a jak to s elinkou zvládáte? už jste si zvykly?
11. říj 2008 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak milé dámy, než vás dočtu, nesu info.

TAK UŽ VÍM JAK VYPADÁ MAMINKA ZVENKU! NARODIL JSEM SE 11.10. V 17:09, 3610 G, 52 CM. MIKULÁŠ. Psala Ilci...

Tak Ilci obr gratulace a ještě větší závist! :dizzy_face:
11. říj 2008 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Baji a která dr. ti řekla zase s tou váhou? By se teda mohli sjednotit ne??
11. říj 2008 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
téda, ilci a mikuláškovi OBR GRATULACE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2008 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj baji :slight_smile:
11. říj 2008 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, díky moc za rychlé info, nejdřív jsem myslela, žes to ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jo, u ilci to začlo asi tím špiněním...
jinak ta dr. se jmenovala Klára něco, taková mlaďounká černovláska na krátko, taky moc sympatická... mám pocit, že tam mají samé mlaďase, co?
11. říj 2008 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdárek a co ty? poslíkuješ nebo vůbec nic?
11. říj 2008 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
baji jj, jsou tam mlaďoši, jen ten klučina Menšík, mě minule docela naštval, fakt není vůbec sdílnej. Takže tobě ta cizinka řekla 3,90 a tahle zase 3,30 až 3,50 jo? No to mě picni teda... :angry:
11. říj 2008 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, ale teď mi to říkala, že podle břicha, tak nevím jestli ji vůbec měřila... tak to asi moc vypovídající nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý ji změří až na tom příjmu...
11. říj 2008 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, no mě zase řekl, že nemá smysl aby to teď měřil, když to měřila doktorka minule a že těch 3,90 byl aktuální stav :angry: Podle břicha u mě těžko soudit, když jsem svoje měla velký.

Jinak u mě nic. Posly nevim, občas mě pobolívá břicho jinak nic. Ale bolí mě záda jak čert, že z toho pěkně pajdám. A už mě to pěkně nebaví. :angry: :angry: :angry:
11. říj 2008 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
omlouvám se, že jsem tak vypadla... vrátila se nám návštěva z prochajdy, tak jsem chystala véču...
ty záda ti nezávidím, já zas pajdám kvůli tý noze... ten závěr těhu je fakt už hrozný :unamused: jako vyvolávání se trochu bojím, ale zas představa, že bych se trápila ještě třeba tři týdny mě děsí... chudinko, ty už ode dneška přenášíš, to už musí být pěkně na palici... snad to brzo příjde..
a posunuje se ti nějak nález, mě prvě říkali, že se to nemění...takže asi samo to nepůjde...
11. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno.
12. říj 2008 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko, jsem tu jen na skok, právě jsme vyprovodili návštěvu a za chvilku vyrážíme na nákupy...
12. říj 2008 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre skoropoledne :slight_smile:

Tak jsem se sem konecne dostala :dizzy_face:

Ilci!!! MOC gratulujeme :dizzy_face: Jsi to vzala hopem, ne? Docela rychlej porod :slight_smile: Mikulasek posloucha na termin presne :grinning:
Ja ci takyyyyyyyyyyyyyy :grinning: rychlej porod :sweat_smile: i mimi... nejradsi bych se probudila a mela uz mimi u sebe - bez toho porodu :sweat_smile: kdyby to tak slo :grinning:

Jinac uz mame temer zarizenej pokojik, dneska si dodelam stul na prebalovani, postylku uz mam :dizzy_face: Holky, konecne jsem se dockala :slight_smile: zda se mi to az neuveritelny :sweat_smile:

Dneska u nas dopo byli babi s dedou - na kontrole, tak se jim to libilo :slight_smile: akorat do pokojiku jsme je teda nepustili, pac si myslim, ze by babicka hned otvirala skrine a to by videla neco, co videt nesmi :grinning: :wink:
12. říj 2008 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jani, tak to je super, že už to máte nachystané. To už se prcek určitě těší. Od ilči víc info bohužel nemám, ale vypadá to, že měla opravdu docela rychlý porod. Já akorát dodělala naší prťavce hodiny, lepila jsem na ně samolepky, co máme stejný na borduře na zdi, na vypínači a na odpadkovým koši a musím říct, že je to moc roztomilý :dizzy_face: . Jinak zrovna popíjím maliník, chystám se převlíct postele a pak trochu poklidit, jako utřít prach a asi vytřu no. Jinak nic :slight_smile:
12. říj 2008 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, tak to bude mit Kaja krasny, az se ukaze :slight_smile: :dizzy_face: Ja nakonec na zed zadnou borduru nelepila, mame polepeny jenom skrine (ty jsou jeste po mne :sweat_smile: ale novy jsme kupovat nechteli, protoze si myslim, ze to stejne znici a pak koupime novy :wink:) Vyrobila jsem par obrazku barvami na sklo... MM z toho neni moc nadsenej - on tohle nema rad :grinning: ale nic jinyho mu nezbyde, nez to prezit :grinning:

Zada me boli pekelne taky, nemuzu se vubec ohybat :sweat_smile: to ma z toho uklidu... njn, vcera to bylo narocny, vecer jsem nemohla skoro ani chodit. Ale ted uz je to lepsi.

Na malinik jsem se nakonec vyprdla... ale uvazuju o tom, ze zacnu pit caj pro kojici matky :sweat_smile: jestli to bude mit nejaky ucinek nevim, ale zkusim to... treba to trosku pomuze :slight_smile:
12. říj 2008 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja jdu neco delat...
Varino uz mam, jeste musim vycistit zehlicku a zkusim vycistit i sedacku - to jsem zvedava, jak to pujde :unamused:
A pak tu mam kopici pradla na zehleni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak pa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek